Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2010

dobré ránko...... 😉
Denisko zas vstal o piatej..... 😝 ale už máme tatinka doma , tak sme na neho dvaja..... 😉 idem spravit mojim chlapom ranajky..... 😉 ozaj, Deniskovi som včera kupila ten Robittusin a celú noc nekašlal..... 😉

jacka
3. dec 2010

ahojte.......

utka
3. dec 2010

Ahojte.
Konečne piatok!!! Ale to počasie ☹...

letty86
3. dec 2010

ahojte 🙂
@jacka čože tak stručne 😵
@denisenko jeej, tak ste komplet rodinka doma 😵 tak si to užívajte 😉 ...to vyzlečenie pri krste netrvalo dlho, raz dva ho pomazal a šup šup obliekať
chrustík spinušká, sa napakal, trikrát pozvrackal ☹ , jaj, to naš vrackanie, už aj ja som to neraz schytala 😕

letty86
3. dec 2010

kde ste, mamky? 😔

jacka
3. dec 2010

@letty86 ...tu som...len ked sa priblížim k pc....okamžite je pri mne Peťko a naťahuje na mna ruky.......tak sa mi zle píše.....

dobrá zima je zas......už aby prišla jar....

letty86
3. dec 2010

@jacka Peťuľko by sa mojkal 😵
jaaj, u nás chvíľu snežilo, potom pršalo 😠 ,také depkovité počasie

utka
3. dec 2010

Ahojte!
Zajtra príde moje zlatíčko domov!!! Už sa teším...Urobíme mu Mikuláša o deň skôr, lebo v pondelok ráno už budem v robote, keď on bude vstávať...Tak by som zmeškala tú jeho radosť 😉...
Tak pekný víkend. Ak budete písať len tak málo ako dnes...

jacka
3. dec 2010

aj ja prajem pekný víkendík.......vraj má byť pekne 😎 😎 😉

aninka29
4. dec 2010

ahojte mamulky....ja len tak na skok 😝
nestíham vás čítať....návšteva odíde v pondelok..tak to dobehnem 😉
len som chcela napísať....že Sabuška je chorá ☹ ...zas tie priedušky.....a predstavte si...to ma štve najviac...má zapáleny kĺbik na nôžke 😢 ☹ ...uvidíme či sa to zlepší...a ak nie tak v utorok na neviem aké vyšetrenia ☹ ☹ ☹ ☹
papa

utka
4. dec 2010

Ahojte!
My sme už komplet všetci doma...Vikiho dnes doviezli naši, ale už aj odišli.
aninka, to mi je ľúto. rýchlo sa vyliečte 😉.
A ostatné maminy...kde ste?

jacka
4. dec 2010

ahojte.....

tu som.....však som ťažká závisláčka...... 😀 ...len bolo tak pekne tak som chcela byť s nimi vonku......fajnučká kosa........mnam mnam..... 😔

@aninka29 .......uff.......to čo sa stalo maličkej....chudatko moje....inak.....si sa ma pýtala na detičky....či su zdravé.....a ja že ááááno..tak to už neplatí........obaja soplíkujú...a kašlu na svet............ale ked počujem tie choré deti v školke...tak sa a ani nedivím.....že zas niečo.....takže lieky zas dookola tie isté 😠
@utka .....Viki sa tešil domov?....

utka
4. dec 2010

@jacka veru sa už tešil...
Teraz si čistí topánočky, lebo k nám príde Mikuláš skôr. Ale nechcel si ich vyčistiť, lebo vraj je teraz už moderný Mikuláš a nosí darčky v takých látkových čižmičkách 😀 .

utka
5. dec 2010

Ahojte.Kde ste?Nezamrzli ste?U nás bolo -15.

jacka
5. dec 2010

ahojte.....

@utka ...že v látkových ..... 😀 😀 😀 ...to je prípad 😀 😀

fuj aj tu bolo čerstvo...ale len -14.....a len teraz vykukolo slniečko.......takže žiadne teplo 😝

utka
5. dec 2010

@jacka Keby si ho počula, čo dnes zabil. Skladala som ponožky a poprosila som ho, či by ich neuložil do šuflíkov. Keď ukladal manželove, tak hovorí: "Mami, aký tam má neporiadok." A manžel mu na to: "Tak mi poupratuj". A Viki, že:"Ja? Sranduješ tatino? Nerob zo mňa debila!"...Kde na tie reči chodí...vidno, že má 4 veľké sesternice!!!

jacka
5. dec 2010

@utka ...to je prípad......aj mna by zaujmalo kde na to chodí......pokladík 😵

utka
5. dec 2010

No neviem...on je veľmi vnímavý a všetko počúva, aj keď je v izbičke a hrá sa...
A ako som písala, má 4 veľké sesternice...22, 20, 15 a 13 ročné.

utka
5. dec 2010

Dobrú nôcku. Zajtra zase vstávať a makať...

jacka
6. dec 2010

ahojte....
krásne mikulášske ránko sa praje..... 😵

jacka
6. dec 2010

kuk....... 😉

letty86
6. dec 2010

@jacka ahoj 😵 aj tebe a všetkým herečkám káááásny mikulášsky deň 🙂

utka
6. dec 2010

Ahojteeee!
Aj ja Vám všetkým prejem krásneho Mikuláša!
My sme v robote dostávali deky. Super, nie?

leninka75
6. dec 2010

ahojte!!!!............tak veru krásneho a sladkého mikuláša!! 😵 😵 ...............už máme ušká prepichmuté 😢 .............môj chrústik maličký tak plačkal a ja s ňou 😢 😢 😢 .............teraz mastiť a preťahovať a dúfať, že sa to nezapáli.....

@jacka .....správne si uhádla, katolíci................von chodíme 1x a niekedy ani nestihnem 😔 .............juj a teraz cez tie mraziská som aj bála lolu brať von...............ty chodíš 2x, že......

@letty86 ..............tiež som už párkrát schytala mliečkovú sprchu..............vždy keď lola hltavo papká, tak potom grcká...ako dávaš ten kanavit???....v prvom mesiaci raz za týždeň a teraz už len raz za mesiac???.........

@utka ..............ty si šikovná, že už aj darčeky zabalené!!! 🙂 🙂 ..............ty tuším aj stromček robíš trošku skôr..kedy teraz plánuješ???.............držím palce, aby sa vám už laringytída vyhýbala!!!.............a viki chodí ešte do tej inejš škôlky??....ako ten hrudník??.........zlepšilo sa to???

@aninka29.........ďakujem za receptík!!...................zapálený kĺbik??!!! ............ako to zistili??...........a z čoho sa to stalo??

utka
6. dec 2010

@leninka75, ďakujeme pekne!
Viki ešte chodí do tej škôlky. Ešte do Vianoc predpokladám. V stredu mám volať tej doktorke, čo to má tam na straosti a povie mi, že čo a ako, či sa to zlepšilo...ja dúfam, že áno, ale nejako zmenu nie je vidieť ☹.
Tak ideme spinkať. Dobrú nôcku.

utka
7. dec 2010

To čo?
Aj posledná, aj prvá???
A kde ste baby???

leninka75
7. dec 2010

Ahojte!! 🙂 .........a čože je to dnes??? 😕 😕 ...................aj u vás je také počasie???...............prší a prší.....na zemi čľapkanica, fuj.....lepší bol ten mráz....

jacka
7. dec 2010

ahojte.....
ja dnes nejak nestíham.....o chvilu padám pre Matka........a večer hádam skor kuk 😉

jacka
8. dec 2010

ahojtéééé...

no ale žienky...to čo toto???????.........

ja sa k pc nemožem ani priblížiť...Peťko si okamžite berie stoličku a hned ku mne........všetko postláčať........poťukať.....pobuchať....tak neviem ako budem písať 😝 😉

aj tu je člapkanica......že fúúúúj neznášam toto počasie,,.........

letty86
8. dec 2010

ahojte
@jacka všetky sa kamsi vyparili 😔 a za chvíľu pôjdem aj ja 😔 ...dnes máme toho veľa...ideme na kontrolu s kľbikmi, skočím k mudre, lebo maťkovi hnisá tá ranka po tbc, tak nech na to pre istotu pozrie a ešte musím skočiť na alergo, vikinka bude brať vakcíny kvôli tej alergii ☹ . Počasie tak akurát na depku, hmla, hmla, hmla 😖
@leninka75 presne tak dávam ten kanavit 😉 . trosku si to zle vyrátala 😅 , Maťko sa narodil 13teho 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre