• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
teda..kde ste teraz všetky...pojdeme zachvilu von...celkom je zas teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
21. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
my sme pred chvílou vstali,aj to nás telefonom zobudila kmotruša :angry: .......ale nevadí :wink:

jacka, a čo ti tam našiel? :confused: ..........som zvedavá :unamused:

idem sa naraňajkovať :wink:
21. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si mohla myslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja naťahujem čas :grinning: som si len teraz zaliala kávičku,a vobec nič sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........pojdem hodiť do práčky a to bude asi všetko čo dnes urobím :grinning: teda okrem varenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už doma...vonku je ...hicák..nedá sa ani žit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...toto nie je normálne...asi budem chodit kanálom...ktorý nemáme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka no neviem čo tam videl...ale vraj niečo tam je..tak v pondelok vysledky...len neviem či su to kvasiky...nemám žiadny priznaky....ale sestra mi vravela že to bude asi to...takže som od sladkeho....a idem na kysle:slight_smile: :wink: .... :wink:
21. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostanem z mojho syna infarkt....tak ráno si presypal granadír na gauč....nastasie je tam deka...kvoli nemu :angry: ...a teraz.....je sám vonku na dvore a ...povyzliekal sa a ešte sa aj vyzul tak chodi polonahý...nohy samá špina...no už mám na dnes dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..idem si dat za pohárik inak ma vyruti
21. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj :slight_smile:
aj u vás je taká horúčka? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ja som dnes celé doobedie behala po obchodoch,no ako vždy najviac som toho nakúpila pre Lianku,mne sa ušlo jedno tričko :grinning: no naj tak dobre,lebo takmer vždy na seba zabúdam,že to aj mne by už niečo trebalo kúpiť :grinning: :grinning: :grinning:
idem pridať nejaké nové foto pre tie,čo nechodia na fb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aWOOOOOOOOOOOOOOOOOOJKY Už SOM DOMA,IDEME SPAT A POBEDE VITIAHNEM HERCOVI BAZEN NA BALKON NECH SA čLUPKA TRAOšKU.
m
Mirrinka ja som už videla fotky velmy ste zlatučky,cmukyx cmuk :wink: :wink: :wink:
21. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj,tak aj my sme boli doobeda vonku,tak v tieni,trosicka na slniecku,no ako pozeram zasa riadne pecie,fuha,nechce sa mi na lavicke teda sediet.Pojdeme poobede so Simi na tanecnu,do toho tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: boze kedy to poprsi,ved predpovedali burky,jedna bola no malo byt viac dazdu.Dufam ze v sobotu nebude prsat ako na potvoru,bo ideme na vylet lodou.
21. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
normálne zíram :confused: :confused: :confused:
Simonka spinká,hneď odpadla do postele :dizzy_face: ,od rána sme boli v záhrade,fuuuuuuuj ale je horúco :sunglasses: ............včera som napacovala mäsko,tak sme si ho ugrilovali na obed :slight_smile: fajnučkééééééééééé bolo,k tomu hranolečky a zeleninkový šalát :slight_smile:

jacka si si dala frťana? :grinning: alebo pohárik čoho? :grinning:

idem kuk mirrinkine foto :wink:
21. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri,pekné fotočky :wink: ako vždy modelečky :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj siwi,bazénik :dizzy_face: ..............ja by som už tiež vytiahla,ale Simi je ešte furt chorá :frowning2:
v nedelu sa chystáme na kupko do Maďarska :unamused: no uvidíme či pojdeme :unamused: .........pochybujem, že Simku to dovtedy prejde..........dúfam, že hej
21. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo,kde ste???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo všetky chrapkáte s drobcami? :unamused:
mne sa nechce spať..........som si urobila kafíčko,vyložila som si labky a vegetím :wink:
21. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu....nestiham zirat...kto sa nám to tu poozýval :confused: :confused: :wink:
21. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka mám tu take likerik...chut ako plnka z bonboniery...tak som si špla ...poslala som aj maličkemu drobcovi čosi sladke :wink: :wink:

a Simonka spinká?

my ideme k svokre..tak mám po dobrom vikende
21. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka to koukaš čo? :wink: ja som tiež nečakala, že tu niekto okrem nás dvoch prispeje :slight_smile:

tak na zdravíčko :slight_smile: aspoň bude drobček spinkať v sladkom opojení :dizzy_face:

hej Simka spinká :dizzy_face: odpadla moja láska :dizzy_face:

no,jacka, máš pred sebou super víkend :unamused:

Maťko ešte spinká?
21. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát sa zobudil..ale vyspinkany do chrumkava :wink:

maličkemu asi nechutilo ...alebo zaspal..či čo...ani sa nehnul ..odvtedy :grinning:
21. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že aj moja sa zobudí do chrumkava :wink: ..........a tiež tatko.....zaspal vonku na hojdačke pri knihe :grinning:
21. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vyzera to na jeden prispevok za den...aj to je pokrok... :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň niečo :wink: ...........mohli by síce popísať viac,ale čo už :unamused:
21. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na hojdačke??....ja by som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no...

a tatinko vám ešte pojde preč? :confused:
21. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budme radi...že vieme že žiju :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pojde,ale nevie kedy :wink: ...........chcel by ostať tu v KE,tak ešte čaká,čo bude :slight_smile: ............nech si ešte užíva, kým neodíde :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si ho aj vy ešte užite :slight_smile:

som bola na chvilu von ...a ked som vyšla z tejto chladničky tak sa mi zdalo že je tam fajn...ale teplomer ukazuje niečo ine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muž sa dotrepal zo záhrady :grinning: celý otlačený :grinning: .............teraz sa hodil na gauč a dospáva :grinning:
21. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ja mám na niečo fajnučke chut..ale už mám 5,5kila naviac...tak len vodu si možem dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozne horúco je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ja som si napríklad v noci musela otvoriť okno :unamused: som ani dýchať nevedela :angry:

už sa teším čo bude v júli :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase celú noc presedím vonku na terase jak blázon,tak ako keď som čakala Simonku :angry: som vobec nemohla spať....som mala všade pootvárané okná,aby bol prievan,ventilátor na mňa fučal......a mne bolo hrozne horúco.........tak som presedela celú noc vonku na terase :grinning: dilipuk
21. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
No konečne, že je teplo!!! Keď bola zima, všetci frflali, že je zima a teraz sa nikomu nepáči teplo.
Vikiho prijali od septembra do škôlky, tak sa tešíme :wink:.
Dnes som sa bola zase s drobcom trochen previesť na aute, na nákup v Lidli. zajtra ale ideme na dlhšiu trasu... Po tatinka do práce a potom k našim.
jacka, tak ty máš o víkendovú zábavu postarané, čo??? :frowning2:
21. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka 5,5 kila? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja má 10 :angry: ,ale už druhý týždeň stojím na váhe,tak sa utešujem trochu :grinning: .............ale každým dňom čakám,kedy sa to rozbehne a budem denne priberať 2 kilá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka,tak to je super, že Vikiho prijali :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok