Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2009

teda..kde ste teraz všetky...pojdeme zachvilu von...celkom je zas teplo 😝 😎

aninka29
21. máj 2009

ahojky 🙂
my sme pred chvílou vstali,aj to nás telefonom zobudila kmotruša 😠 .......ale nevadí 😉

jacka, a čo ti tam našiel? 😕 ..........som zvedavá 😒

idem sa naraňajkovať 😉

aninka29
21. máj 2009

nikde nikto? 😝 😝 😝 som si mohla myslieť 😝

ja naťahujem čas 😀 som si len teraz zaliala kávičku,a vobec nič sa mi nechce 😝 ........pojdem hodiť do práčky a to bude asi všetko čo dnes urobím 😀 teda okrem varenia 😝

jacka
21. máj 2009

ja som už doma...vonku je ...hicák..nedá sa ani žit 😝 😝 ...toto nie je normálne...asi budem chodit kanálom...ktorý nemáme 😀 😝

jacka
21. máj 2009

aninka no neviem čo tam videl...ale vraj niečo tam je..tak v pondelok vysledky...len neviem či su to kvasiky...nemám žiadny priznaky....ale sestra mi vravela že to bude asi to...takže som od sladkeho....a idem na kysle🙂 😉 .... 😉

jacka
21. máj 2009

dostanem z mojho syna infarkt....tak ráno si presypal granadír na gauč....nastasie je tam deka...kvoli nemu 😠 ...a teraz.....je sám vonku na dvore a ...povyzliekal sa a ešte sa aj vyzul tak chodi polonahý...nohy samá špina...no už mám na dnes dost... 😝 ..idem si dat za pohárik inak ma vyruti

mirrinka
21. máj 2009

ahooooooj 🙂
aj u vás je taká horúčka? 😎 😎 😎 😎 😎 😎
ja som dnes celé doobedie behala po obchodoch,no ako vždy najviac som toho nakúpila pre Lianku,mne sa ušlo jedno tričko 😀 no naj tak dobre,lebo takmer vždy na seba zabúdam,že to aj mne by už niečo trebalo kúpiť 😀 😀 😀
idem pridať nejaké nové foto pre tie,čo nechodia na fb 😝 😅

siwike25
autor
21. máj 2009

aWOOOOOOOOOOOOOOOOOOJKY Už SOM DOMA,IDEME SPAT A POBEDE VITIAHNEM HERCOVI BAZEN NA BALKON NECH SA čLUPKA TRAOšKU.
m
Mirrinka ja som už videla fotky velmy ste zlatučky,cmukyx cmuk 😉 😉 😉

leva
21. máj 2009

ahooooj,tak aj my sme boli doobeda vonku,tak v tieni,trosicka na slniecku,no ako pozeram zasa riadne pecie,fuha,nechce sa mi na lavicke teda sediet.Pojdeme poobede so Simi na tanecnu,do toho tepla 😝 boze kedy to poprsi,ved predpovedali burky,jedna bola no malo byt viac dazdu.Dufam ze v sobotu nebude prsat ako na potvoru,bo ideme na vylet lodou.

aninka29
21. máj 2009

ahojky holky 🙂
normálne zíram 😕 😕 😕
Simonka spinká,hneď odpadla do postele 😵 ,od rána sme boli v záhrade,fuuuuuuuj ale je horúco 😎 ............včera som napacovala mäsko,tak sme si ho ugrilovali na obed 🙂 fajnučkééééééééééé bolo,k tomu hranolečky a zeleninkový šalát 🙂

jacka si si dala frťana? 😀 alebo pohárik čoho? 😀

idem kuk mirrinkine foto 😉

aninka29
21. máj 2009

mirri,pekné fotočky 😉 ako vždy modelečky 🙂

aninka29
21. máj 2009

jáj siwi,bazénik 😵 ..............ja by som už tiež vytiahla,ale Simi je ešte furt chorá ☹
v nedelu sa chystáme na kupko do Maďarska 😒 no uvidíme či pojdeme 😒 .........pochybujem, že Simku to dovtedy prejde..........dúfam, že hej

aninka29
21. máj 2009

halooooooooooooooo,kde ste???????? 😝 čo všetky chrapkáte s drobcami? 😒
mne sa nechce spať..........som si urobila kafíčko,vyložila som si labky a vegetím 😉

jacka
21. máj 2009

ja som tu....nestiham zirat...kto sa nám to tu poozýval 😕 😕 😉

jacka
21. máj 2009

aninka mám tu take likerik...chut ako plnka z bonboniery...tak som si špla ...poslala som aj maličkemu drobcovi čosi sladke 😉 😉

a Simonka spinká?

my ideme k svokre..tak mám po dobrom vikende

aninka29
21. máj 2009

jacka to koukaš čo? 😉 ja som tiež nečakala, že tu niekto okrem nás dvoch prispeje 🙂

tak na zdravíčko 🙂 aspoň bude drobček spinkať v sladkom opojení 😵

hej Simka spinká 😵 odpadla moja láska 😵

no,jacka, máš pred sebou super víkend 😒

Maťko ešte spinká?

jacka
21. máj 2009

akurát sa zobudil..ale vyspinkany do chrumkava 😉

maličkemu asi nechutilo ...alebo zaspal..či čo...ani sa nehnul ..odvtedy 😀

aninka29
21. máj 2009

dúfam, že aj moja sa zobudí do chrumkava 😉 ..........a tiež tatko.....zaspal vonku na hojdačke pri knihe 😀

jacka
21. máj 2009

ale vyzera to na jeden prispevok za den...aj to je pokrok... 🙂

aninka29
21. máj 2009

aspoň niečo 😉 ...........mohli by síce popísať viac,ale čo už 😒

jacka
21. máj 2009

na hojdačke??....ja by som 😝 😝 ...no...

a tatinko vám ešte pojde preč? 😕

jacka
21. máj 2009

budme radi...že vieme že žiju 😀 😀

aninka29
21. máj 2009

no pojde,ale nevie kedy 😉 ...........chcel by ostať tu v KE,tak ešte čaká,čo bude 🙂 ............nech si ešte užíva, kým neodíde 🙂

jacka
21. máj 2009

len si ho aj vy ešte užite 🙂

som bola na chvilu von ...a ked som vyšla z tejto chladničky tak sa mi zdalo že je tam fajn...ale teplomer ukazuje niečo ine 😝

aninka29
21. máj 2009

moj muž sa dotrepal zo záhrady 😀 celý otlačený 😀 .............teraz sa hodil na gauč a dospáva 😀

jacka
21. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2009

juj ja mám na niečo fajnučke chut..ale už mám 5,5kila naviac...tak len vodu si možem dat 😝

aninka29
21. máj 2009

hrozne horúco je 😝 ............ja som si napríklad v noci musela otvoriť okno 😒 som ani dýchať nevedela 😠

už sa teším čo bude v júli 😝 zase celú noc presedím vonku na terase jak blázon,tak ako keď som čakala Simonku 😠 som vobec nemohla spať....som mala všade pootvárané okná,aby bol prievan,ventilátor na mňa fučal......a mne bolo hrozne horúco.........tak som presedela celú noc vonku na terase 😀 dilipuk

utka
21. máj 2009

Ahojte!!!
No konečne, že je teplo!!! Keď bola zima, všetci frflali, že je zima a teraz sa nikomu nepáči teplo.
Vikiho prijali od septembra do škôlky, tak sa tešíme 😉.
Dnes som sa bola zase s drobcom trochen previesť na aute, na nákup v Lidli. zajtra ale ideme na dlhšiu trasu... Po tatinka do práce a potom k našim.
jacka, tak ty máš o víkendovú zábavu postarané, čo??? ☹

aninka29
21. máj 2009

jacka 5,5 kila? 😝 😝 😝
ja má 10 😠 ,ale už druhý týždeň stojím na váhe,tak sa utešujem trochu 😀 .............ale každým dňom čakám,kedy sa to rozbehne a budem denne priberať 2 kilá 😝

utka,tak to je super, že Vikiho prijali 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre