• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@jacka depka hned zrána????? :grinning: moj manžel išiel konečne do servisu, ešte len pri účte bude depka..... :grinning: inak nám tu v Topolčanoch sem tam aj slnečný lúč vidieť...pošlem Ti.....chytááááj... :dizzy_face:

@leninka75 ja ti asi neporadím, Niska bruško nebolievalo.....sestry dávali ten krém a cvičili, alebo čajíky....

22. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka inak rozdiel v pred a po svadbe nevidím.......moj muž ma miluje rovnako...... :grinning:
22. dec 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa, herečky..... :wink: autíčko opravené, tak sa ide domkov.... :wink:
ešte musím niečo vymyslieť s tým netom :pensive:
ak by som už neprišla.....krásne vianočné sviatky, hlavne pokojné a vela detskej radosti...... :wink:
22. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Vianoce a v roku novom, vinšujeme nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby vás mal každý rád.
22. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zase nikde nikto?
23. dec 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianočný stromček už v izbe svieti,
tešia sa dospelý, tešia sa deti.
Nech sú tieto sviatky plné radosti,
a navždy Vás obídu všetky starosti.
23. dec 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
@utka ...krajšie by som to ani ja nenapísala.... :slight_smile: ...takže sa pripájam.... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som robila dve hodky zemiakový šalát..Peťko má zas jeden s tých svojich dnííííí :pensive: ....Matejka som nechala doma......tak mám veselo.... :grinning: :grinning:
23. dec 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka ...tebe želám bezproblémové tehotenstvo...a rýchly a bezbolestný porod........ :dizzy_face: :dizzy_face: ..držkaj sa... :slight_smile:
23. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už si robila šalát? Ja budem asi tiež dnes večer. Aj kapustnicu budem dnes variť.
23. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....dnes som robila....zajtra máme toho dosť.... :pensive: a kapustnicu dnes asi nestihnem...chceme večer urobiť stromček.....tak možno ešte popri tom...uvidím ako sa mi bude chciet :wink:

už som si aj poriadila....super sa mi riadilo ked mi tu kričia dve detičky.... :pensive: :slight_smile:
23. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha čo máme.....
23. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááá....omyl.....ešte raz...
23. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde????......fakt nestíhate?.......ani ja.. :grinning: ...ale Peťko mi spinká......potom pojdeme na vzduch.... :slight_smile:
23. dec 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vonku je krásne a teplučko. Aj my poobede pôjdeme von...
23. dec 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..aj tu sme mali slniečko......ale akurát teraz je už fuč ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a Peťko sa už zobudil..... :pensive: :sweat_smile: .....dám mu napapať..a pojdeme..... :wink:
23. dec 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme neboli...Viki je lenivý, nechce sa mu.
Čaká na Madagaskar.
23. dec 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....na Madagaskar?...a kde ide?.....

ja pojdem zachvilu loviť kapra......lebo neviem ako sa pojdeme okupať....akurát žeby sme mali vo vode spoločnosť..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....na Madagaskar?...a kde ide?.....

ja pojdem zachvilu loviť kapra......lebo neviem ako sa pojdeme okupať....akurát žeby sme mali vo vode spoločnosť..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak ešte raz šťastné a veselé Vianoce!!!
Plné pokoja, detskej radosti a bohatého Ježiška!!!
24. dec 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najkrajšie darčeky, tie niesu v krabičkách, sú ukryte tam, niekde v hĺbke v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás ma rad.
24. dec 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne vianoce všetkým júlovečkám maminkám,detičkám a ich rodinkám :dizzy_face:
24. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kde ste všetky?
26. dec 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastné a veselé ....... :wink:
som len na skok......vianocujeme v pohodičke, papkáme a priberáme pred telkou :grinning: a ešte okrem toho sme celá rodinka nachladnutí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka akých pekných kapríkov ste mali.... :grinning: to ste kúpili aj s nočníkom|???? :grinning:
26. dec 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastné a veselé....

ahojte :slight_smile:

@denisenko ..jasné .....to bolo v akcii......kupiš jedno druhé maš zadara :wink:

aj u nás sa priberá......mne ani nechutí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj Maťko je chorý..sme boli u dr.........tak zas lieky dookola......ale nešťastie bez atb......sa nemožem s ním ani von.....to bude des :pensive:

utka tu som....

27. dec 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme dnes do ZV, tak budem bez netu...tak sem kuknem až v stredu, keď prídeme domov.
27. dec 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulienky :slight_smile:
aj u vás sa priberá,tak ako u nás? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...už nech tie sviatky skončia

@jacka Peťulko už nočníkuje?...šikuliatko krásne :dizzy_face:

mamky,chcem Vám už v predstihu zaželať Šťastný Nový Rok....hlavne veľa zdravíčka,to je najdôležitejšie :dizzy_face: .....a nech Vám ten nový rok prinesie,len to najlepšie na svete....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
konečne som prišla k netu, mali sme tu svokričku, tak som nebola kuk, dnes odišla
mali sme pekné sviatky, až nato, že sme chorí :frowning2: dnes sme boli u dr., vikinka berie už druhé atb a nasadila aj maťkovi :frowning2: :frowning2: ....a ja soplím tiež odušu...ale ako čítam, maródov je viac.....
27. dec 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!..............my máme stále plnú chladničku jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................už mi to ani nechutí, zajtra urobím pizzu :dizzy_face: :dizzy_face: ................čítam, že tu úradujú choroby :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............heš, heš nech rýchlo idú preč aby na nový rok boli detičky ani mamičky zdravé, lebo ako na nový rok, tak po celý rok!!!

@letty86 ...už aj maťko dostal atb!!.........juj drobček maličký!!!.........a čo mu vlastne je??...
27. dec 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok