Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. jan 2011

@oliinka ..... a napadlo ma čo nedokáže................nechce sa hrať sama.....stále musí niekto pri nej byť...

jacka
19. jan 2011

@leninka75 ..dakujem chytáááám 😵 😉

peknučko ti spinká......to prečo ja mám takého nespavca 😢 😉 😉 🙂 ..........zlatučká je ako obzerá svet 🙂 😵 .......................nie nevarím mu zvlášť........snažím sa navariť aby aj on mohol jesť to čo my...... 😉 ..som rad že už nemusím 😉 .......sused.....ale musím pomaly aj sama........nemožem ho v kuse otravovať....ale ked .....mám taký krepý pocit 😔 😝 .....dám sa dokopy a potom 😉 🙂

leninka75
19. jan 2011

@jacka .......ideme sa hrať.....pa,pa

jacka
19. jan 2011

@leninka75 ...-...zúbky su zatial bez teploty.....ale asi by to bolo menšie zlo....to aký je mrzutý.......za všetko piští ....zlostí sa.....ach jáj 😔
ako ste sa vyhrali... 😵 😵 🙂

mirrinka
19. jan 2011

čaute kočky...dlho som tu nebola,ale nezabúdam na vás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
19. jan 2011

ahojte, babule..... 😉
som zas len na skok, Denisko je chorý....už od soboty má stále 40-tky, ale inak mu nie je nič, ani sople, ani kašle.....len dostal afty do pusy a zaniesol si tam plesne....tak má teraz celú pusu flakatú, totálne všade, dasná, jazyk, zúbky., a z toho dostáva tie horúčky........no hrozné.... 😝 ale ja ešte prídem 😵

aninka29
19. jan 2011

ahojte mamule......nemám čas 😝
Simuška už ide zajtra do škôlky..hurááááá 🙂 .....síce len na dva dni....ale aj to je niečo 🙂 ...aspoň sa trošku skľudním 😀 ........soplíky ju prešli....ale začala Sabka ☹ ....no čo už......
baby....manža šiel do školy urobiť pár skúšok,ktoré potrebuje vo svojej profesii 😉
@leninka75 rotavirusy....ja som nedávala...mám taký istý názor ako jacka
@mirrinka ahoj...už ti tam svieti 30tka.....neskutočne ako to letí...dúfam,že ste s bábom v poriadku 🙂
@denisenko ahoj...chjuuuuuuj ☹ ☹ ☹ ...nech sa Nisko čo najskôr vylieči

utka
19. jan 2011

Ahojte. Prišla som sa na vás kuken. Nejako nestíham...Pekný večer.

aninka29
20. jan 2011

dobré ránko 🙂

jacka
20. jan 2011

ahojtééééé...... 🙂
@denisenko ..juj ....chudatko moje.....tak vám prajem skoré uzdravenie a rýchle 😉

oliinka
20. jan 2011

ahojte.a čo ostatné detičky,ako su natom?čo vedia a čo im nejde

leninka75
20. jan 2011

ahojte!!.......

@aninka29 ............ a čo robí tvoj manžel, že potrebuje skúšky???.................

@denisenko ...............a chutí mu jesť, nebolí ho to?? ...........

@jacka ..........vyhrali sme sa ............lilka ma vyčesala a namaľovala 😀 😀 😀 ..............

nejaký dnes máme mrzutý deň..................

leninka75
20. jan 2011

@oliinka ....a čo tvoj paťko????

jacka
20. jan 2011

@leninka75 ....my sme mali včera.....nevedel čo so sebou....muž volal že stihne vybrať MAťka...tak teraz neviem čo s časom 😀 😀 😀 ....pojdeme trochu von...len to obliekanie mi ide na nervy..už aby bolo po zime.........leni ...vy ako často chodíte von?......spinkáva aj v kočíku?.....

jacka
20. jan 2011

@leninka75 ..si musela byť kočka....... 😵 😵 😉 🙂

leninka75
20. jan 2011

@jacka ......kľudne ma mohli fotiť do nejakého módneho časáku 😀 😀 😀 😀 ................snažím sa chodiť von aspoň každý druhý deň.......len teraz keď je Lilka prechladnutá trčíme všetky doma.....len v pondelok sa mi podarilo lilku hodiť svokre a lauru trošku vyvetrať.... a odvtedy sa nám svokra úspešne vyhýba 😝 😝 😝 .......ale aj tak laura lepšie spí doma......v kočíku len tak driemka...... aj u vás dnes tak fúka??

utka
20. jan 2011

Ahojte.
Zajtra je konečne piatok. Toľko veľa práce je, tým lekárom asi šibe 😉.
Viki vie ovládať PC a celkom slušne...pozná farby, niektoré písmenká, všetky čísla, vie narátať do 100,ale asi tak od 60 s pompcou celých čísel/60,70,80,90,100/. Zdá sa,že ho bude baviť matematika, lebo už vie aj sčitovať také jednoduchšie príklady. Chystáme sa k logopedičke, lebo mu nejde r a sykavky. Ani l,ľ mu nešlo,ale už sa naučil. Vie hrozne veľa básničiek a pesničiek. Je vidieť, že ich je v škôlke málo a venujú sa im...
Prehrá sa pekne aj sám 😉. Obliecť sa vie aj sám,len pančušky mu nejdu...

leninka75
21. jan 2011

ránečko!!! 🙂 ...............baby spia idem rýchlo variť 😝

@utka .............spomaľ a nahoď víkendové tempo 😉 😉 😉 .............cez víkend ste doma, či idete ku niektorým rodičom??

ja si mylím, že naše júlové detičky sú všetky šikovné a úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. jan 2011

ahojte.,.....

ktože ma to predbehol
@leninka75 ....hm???......

@leninka75 ...škoda že ste sa neodfotili.....by som to chcela vidieť.... 😵 ............................................ja som Peťka dávala stále do kočíka....lepšie sa mi uspával......pohojdala som ho....a bolo....ty maličkú ako uspávaš?.....

dufam že dnes fukať už nebude....fuj 😝 😠

@utka ....mi chodíme k logopedičke...ale ...nevidím žiadny vysledok....by som povedala že to skor ide samo ako s nou.....a už ho to ani nebaví čitať čo nám dáva.... 😝 opica jedna.... 😉

veru tak ...šikovné máme detičky.......lebo su naše...a velmi ich lubime 😵 😵 😵

jacka
21. jan 2011

aj u vás je taká kosa.....že -5 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....

jacka
21. jan 2011

@utka ..a prečo je ich v školke málo????....... 😅

oliinka
21. jan 2011

dobré ranko.takže náš Paťko vie ovládať počítač,zbožnuje puzzle zloží hociaké,skladačky.s počítaním nam to moc nejde do 5 napočíta a potom triafa a farby su že sniežiková,trávičková a podobne 😒 s obliekaním a vyzliekanim nieje problém,len s pančuškami.a logopedičke chodíme kvoli L a R.básničky doma hovoriť nechcel,ale ako začal chodiť od septembra do školky tak sa nejaké pekne naučil aj pesníčky.a kreslenie nám ide len to čo on chce,nechce kresliť postavy,ani mu nejduu.

leninka75
21. jan 2011

@jacka .............trošken som si privstala.....ale nedobrovoľne 😔 ................no čo už.......u nás zatiaľ 0 st. ale zasa hlásia mrazy, brrrrrrrrrr.................už nech je jar!!!!...............

@oliinka .............veď sa nám tie detičky postupne naučia čo treba .......... 🙂 🙂 🙂 .....sú to naše šikuliatka..

leninka75
21. jan 2011

idem off............pekný víkend prajem....pa 🙂

jacka
21. jan 2011

@oliinka ..presne ako leninka píše.......naučia sa čo treba...ked sa naučili chodiť ...aj na šerblík aj na wecko....naučia sa aj rozprávať.....pekne... 😵 😵 😵 .....sú to naše lásočky....

aninka na nás kašle......a sa mi zdá že aj letty nejak nestíha.......

jacka
21. jan 2011

aj aj prajem krásny víkendík...aspon taký ako je dneska den 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
21. jan 2011

ahojte.... 😉
@jacka ked píšeš o tom rozprávaní.....deniskovi sa zlepšila výslovnosř, aj to R sa celkom dá, ale ten slovosled , sklonovanie, vymýšlanie nových slov.....tažká slovenčina , veru tak.....niekedy aj madar rozpráva lepšie.... 😀 ale inak momentálne strááááášne šušle, dostáva stále sprej na znecitlivenie, tak mi je aj do smiechu niekedy.....horúčky stále rovnako, už dostal konečne antibiotika.......preplakáva celé noci, že má bolesti......ale dokina ma upokojila.....vraj deti to mávajú horšie, ešteže neskončil na infekčnom v nemocnici...... 😝
@oliinka ved to vie vela vecí, čo by sme od tých drobcov ešte chceli...denisko vie rátat do dvadsat po nemecky a slovensky, do desat po taliansky, básničky nevie a pesničky len v nemčine......čo už.....obůiekat sa vie , ale nechce....pohodlný je 😀

letty86
22. jan 2011

ahojte 😉
tak som konečne tu 😵 , dali sme pc preinštalovať, lebo nám niečo blbo, tak som bola nútene off 😝 😀
idem si vás prečítať 😉 a púšťam svoje dieťa, už mi tu stepuje 😵
tak zatiaľ papa

letty86
23. jan 2011

ahojte 😉

@leninka75 ja nedávam očkovať proti rotavírusom, dávam iba tie povinné...a namaľovanú lilkou by som ťa tiež rada videla 😀

leninka75
23. jan 2011

ahojte!!..................dnes máme nejaký spací deň, asi to bude tým počasím 😔 😔................včera sme sa trošku vyplesali na školskom plese, len tem deň teraz 😝 😝 😝
@denisenko ............chúďatko malé, už aby mu to zmizlo!!!. ☹

@letty86 ...........nabudúce sa odfotím!! 🙂 🙂 🙂 ..................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre