• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@letty86 ...............tento rok majú tuším všetky naše detičky predškolskú prehliadku ................ale prečo to dala mudra Vikinke tak skoro?? :confused: ............
1. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............jasan teším sa z Lilky, len rozmýšľam či ju radšej neodhlásim kôli tým všiam.............
1. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidím ....platíme asi najviac.......a možno od budúceho roka sa to ešte zvýši, ked išli všetky energie hore, či? :pensive:
@letty86 7 euro zrpš...to každý mesiac? a to akože načo?
@leninka75 aj lilka bola v saune??? joj, veru detičky sú zlaté, ked sú taký smejkovia.... :dizzy_face: asi najkrajšia doba...... :dizzy_face:
@jacka bábatko?????no uvidíme, chceli by sme v druhej polovici roka...teda asi..... :sweat_smile:
1. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zlatá lilka, snáď to už bude bez plaču, vikinka neplače, len sa jej tam nechcelo, lebo tam nespí a vraví, že sa jej nechce tak dlho relaxovať v postielke :grinning:
maťko spinká tak hodinku, keď sme vonku, tak potiahne dlhšie...teraz sa hral pri hazdičke a sám zaspinkal :dizzy_face: ale inokedy sa hrajká a zrazu spustí plač, ho musí ponosiť, pomjkať a až tak zaspinká :pensive:
aj maťko sa tak pätičkami odráža a keď ho mám na rukách a pozerá na vecí, tak hlavičku dáva dopredu, neviem, kde sa ťahá :grinning:
1. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..že asi?......to možem a chápať že aj skor :slight_smile:
@leninka75 povinná je v 5-tich rokoch, že????ja som úplne zabudla......sakra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Denisko by mal byť cez prázdniny u starkej, tak ich vyšlem...... :sweat_smile: leni, nemáte tam tie vši nejak často? :fearful:
1. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ....... :dizzy_face: :dizzy_face: aj ty nám hod foto :dizzy_face: :dizzy_face: .......inak ho ako uspávaš?
1. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky musím ísť.......som rada že som si s vami pokecala.....ktovie kedy zas....ale Peťko je už vonku......idem za ním :wink:
1. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...prečo nepovieš?..... :wink: :slight_smile:
1. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ani nehovor!!!...........veru často :frowning2: :frowning2: :frowning2:.....
1. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neviem, prečo tak skoro, ale aj kamoškina dcérka, júlová, tiež majú prísť na prevenciu...a objednáva na čas, čo je super, aj poradne, tak nečakáme :dizzy_face:
@jacka keď tak plačká, tak ho uspávam na rukách a chodím s ním :grinning: keď si sadnem, tak spustí plač :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvorka malinká :dizzy_face: , ale netrvá to, našťastie, dlho...hodím foto, uvím, či stihnem ešte dnes :wink:
1. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....veď deni nám povie, neboj...alebo to z nej vytiahneme :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ako .....skus ty možno tebe povie :slight_smile:
1. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka lebo neviem, čo ak sa to nepodarí vtedy, ked budeme chcieť? :grinning:
1. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte by sa mi zišiel niekto do partie.....koho nahovoríme????? :grinning:
1. feb 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nebereš ešte jedno???? :wink:
pre potešenie..................
@denisenko držíme palce...inak naše druhorofené bábiky si podeli mesiace, sabínka august, peťko september, maťko október, laurinka november :dizzy_face: :dizzy_face: takže ty môžeš júl, alebo december, aby to bolo v poradí :grinning:
1. feb 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .......už zostáva jedine utka, ale tá zatiaľ nemôže :frowning2: ................neboj ešte máme tehotenstvá v živej pamäti, pokecáme :wink: :wink: :wink:
1. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooože druhorofené :grinning: , viete, že druhorodené :dizzy_face:
@leninka75 božinku, tá je krááááááásna, cmuky , cmuky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ......aha fakt!!!................to sme sa dohodli či ako?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ............to myslíš tú najstaršiu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................
1. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .................aj Lilka sa saunovala, 1x a mala z toho zážitok!! :slight_smile:
1. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 herečka.....ale je iná ako Lilka, že? kým mi došlo, že je v kočíku pre babíky, tak som si bola 2x skotrolovať ten vek...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: buchtička...... :wink:
@letty86 ešte porozmýšlam....... :grinning:
1. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neboj.....ked to bude aktuálne....poviem ti to prvej, slubujem...... :wink: všetko je v pohodičke..... :grinning:
1. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...........máš pravdu, laurička je úplne iná, skôr do mojej rodiny.................no vtrepala som ju do kočíka pre bábiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ja už som riešila dilemu, že ako vyzerajú 2-mesačné bábatka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas som sa sekla....ved zajtra už bude mať 3 mesiace....blahoželáme dopredu :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 všetky tri ste kráááásne, len laurinku vidno najviac, tak som sa na ňu zamerala :grinning: :dizzy_face:

@denisenko porozmýšľaj, alebo budem veľkorysá, vezmi si ktorýkoľvek mesiac :grinning:
1. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok