• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
1. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ďakujeme!!
1. feb 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja, ale ešte prídem kuk :dizzy_face:
@leninka75 veru, blahoželáme :dizzy_face:
1. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..............ďakujeme!! :slight_smile:
1. feb 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:
@leninka75 podarená je Laurička v tom kočíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....krásne ste všetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................
@letty86 s tými soplíkmi asi bojujeme viaceré :frowning2: ....Sabka soplíkuje už ani neviem odkedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tým pádom ju nemôžu zaočkovať,tú poslednú dávku :angry: ...jacka vy to už máte s Peťkom za sebou???
1. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 do škôlky prinieslo kiahne jedno dievčatko....Simonka je druhá čo ich má...a teraz neviem,či už majú aj ďalšie.......chystám sa tam budúci týždeň omrknúť situáciu :wink: ...ale zase v škôlke sú väčšinou deti,ktoré tam chodili aj minulý rok,takže veľká časť z nich už má kiahne za sebou
veru,Sabku kontrolujem,ako asi nikdy :grinning: .....a stále nič......uvidíme
1. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Maťkovi sa už zlepšilo to vyslovovanie R,odkedy chodíte na logo ?......roymýšľam,že pôjdem so Simkou.....len neviem či počkať,tak ako dokina vraví,alebo ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Simonka nevie R vobec, alebo ho zamiena? Denisko už takmer vždy povie R, ale niekedy také skoro "ch" , ked ho upozorním ak sa opraví.....to má z nemčiny........ale úplne čisté nevie.......stále má taký trolilinku ráčkovaný nádych...... :sunglasses:
1. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, práve hovoria v telke o tom, ako má byť dieťa psychicky a fyzicky vyspelé, aby mohlo začať chodiť do školy.......vraj výška 115 cm....... :grinning: a mna sa raz suseda pýtala, či už ide Nisko v septembri do školy......má 113 cm, asi to ju zmiatlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme sa boli včera objednať na logopédiu...ideme 21.2. Som zvedavá...
No tak Viki už môže ísť do školy, lebo 115cm už má :grinning: ...
leni, ste zlaté...hlavne Laurinka... :wink:
1. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka mali by sme im kúpiť školské tašky, čo povieš? a vy prečo na logo?
1. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák.....a už sme zo školky doma....... :wink: a vraj bolo super....... :grinning:
1. feb 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko miesto R povie L :frowning2: .........inak s výslovnosťou nemá žiadny problém...iba to r nešťastné nám nejde
1. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved ešte majú trochu čas........ :angry:
1. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď spomínate školu..............u nás v škôlke je na nástenke článok, že čo všetko by malo dieťa vedieť pred nástupom do školy................som len kukala :fearful: :fearful: :fearful: .....................také, že poznať písmená je bežná vec.............ja si veru nespomínam, že by som vedela písmenká pred tým ako som išla do školy...................
1. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlaté.....toľko pochvaly :slight_smile: :slight_smile: ...............povedzte čo potrebujete??.............máte to mať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ďakujeme!! :wink:
1. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som si myslela, že preto chodia do školy, aby sa to tam naučili.......teda vážne, dobrá blbost......takto sa Nisko dostane do školy asi v 20-tke........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 darmo, ked ste kočky, tak ste kočky.........to neschováš :grinning: :wink:
1. feb 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ..ste toho popísal kým sem my mrzli vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem čítať..... :slight_smile:
1. feb 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...beriem dalšie ..ale z iným chlapom.....ten moj robí len nespavcov......a chlapcov :wink: :slight_smile:
1. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@leninka75 ......krásne ste.......Laurinka akoby ani s Likou sestra nebola..... :dizzy_face: :wink: :wink: :slight_smile: .........táááák ja by som chcela.....porozmýšlam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....nie nezlepšilo sa........a to aj preto lebo z dr. nespolupracuje.........teda ......velmi málinko.....všetko mi šepká do ucha.......a tie nástroje čo má nechce do pusy...asi len raz......to bude na dlho...neviem čo má takú fobiu z lekárov....ale to asi od 2rokoch.....ako bol u urologa...... :pensive: :frowning2:
1. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..nehodila si foto........pochlap sa....aby sme aj tvoje vychválili :slight_smile:
1. feb 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...tak to som aj aj zvedavá.....potom sa pochvál..............ako v práci?
1. feb 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme museli objednať uhlie....tak moje deti (muž a Maťko).....v tej zime hádžu ako o život...hlavne že je Maťko chorý.......ale zrazu nie je...... :angry:

dobre som si pokecala..... :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak som prišla kuk
1. feb 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: dobre si si pokecala
1. feb 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nooo, však budúce Vianoce už asi pokúpime nejaké veci do školy...
Na logo ideme kôli r,l a sykavkám s, z...
1. feb 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka v práci nič moc...ako som sa tam tešila, tak ma teraz prechádza chuť. Kolegyňu mám tehu a mám pocit, že už vôbec nič nerobí...všetko musím za ňu :frowning2:...a teraz je ešte k tomu PN...a aj druhá je PN, tak behám ako špinavá handra...všade som...na nervy. A potom, že som unavená a môj manžel chudáčik zo mňa už večer nemá úplne nič ... :grinning:
1. feb 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mamky, hodila so foto a veeeeeľa, tak ma nasledujte a dajte aj vy fotoš :wink:
1. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok