Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. feb 2011

@letty86 😉

leninka75
1. feb 2011

@denisenko ..ďakujeme!!

letty86
1. feb 2011

idem ja, ale ešte prídem kuk 😵
@leninka75 veru, blahoželáme 😵

leninka75
1. feb 2011

@letty86 ..............ďakujeme!! 🙂

aninka29
1. feb 2011

ahojte kočky 🙂
@leninka75 podarená je Laurička v tom kočíku 😵 😵 😵 ....krásne ste všetky 😵 😵 😵 😵 .......................
@letty86 s tými soplíkmi asi bojujeme viaceré ☹ ....Sabka soplíkuje už ani neviem odkedy 😝 ....tým pádom ju nemôžu zaočkovať,tú poslednú dávku 😠 ...jacka vy to už máte s Peťkom za sebou???

aninka29
1. feb 2011

@leninka75 do škôlky prinieslo kiahne jedno dievčatko....Simonka je druhá čo ich má...a teraz neviem,či už majú aj ďalšie.......chystám sa tam budúci týždeň omrknúť situáciu 😉 ...ale zase v škôlke sú väčšinou deti,ktoré tam chodili aj minulý rok,takže veľká časť z nich už má kiahne za sebou
veru,Sabku kontrolujem,ako asi nikdy 😀 .....a stále nič......uvidíme

aninka29
1. feb 2011

@jacka Maťkovi sa už zlepšilo to vyslovovanie R,odkedy chodíte na logo ?......roymýšľam,že pôjdem so Simkou.....len neviem či počkať,tak ako dokina vraví,alebo ísť 😝

denisenko
1. feb 2011

@aninka29 Simonka nevie R vobec, alebo ho zamiena? Denisko už takmer vždy povie R, ale niekedy také skoro "ch" , ked ho upozorním ak sa opraví.....to má z nemčiny........ale úplne čisté nevie.......stále má taký trolilinku ráčkovaný nádych...... 😎

denisenko
1. feb 2011

jejda, práve hovoria v telke o tom, ako má byť dieťa psychicky a fyzicky vyspelé, aby mohlo začať chodiť do školy.......vraj výška 115 cm....... 😀 a mna sa raz suseda pýtala, či už ide Nisko v septembri do školy......má 113 cm, asi to ju zmiatlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
1. feb 2011

Ahojte.
My sme sa boli včera objednať na logopédiu...ideme 21.2. Som zvedavá...
No tak Viki už môže ísť do školy, lebo 115cm už má 😀 ...
leni, ste zlaté...hlavne Laurinka... 😉

denisenko
1. feb 2011

@utka mali by sme im kúpiť školské tašky, čo povieš? a vy prečo na logo?

denisenko
1. feb 2011

tááák.....a už sme zo školky doma....... 😉 a vraj bolo super....... 😀

aninka29
1. feb 2011

@denisenko miesto R povie L ☹ .........inak s výslovnosťou nemá žiadny problém...iba to r nešťastné nám nejde

denisenko
1. feb 2011

@aninka29 ved ešte majú trochu čas........ 😠

leninka75
1. feb 2011

keď spomínate školu..............u nás v škôlke je na nástenke článok, že čo všetko by malo dieťa vedieť pred nástupom do školy................som len kukala 😨 😨 😨 .....................také, že poznať písmená je bežná vec.............ja si veru nespomínam, že by som vedela písmenká pred tým ako som išla do školy...................

leninka75
1. feb 2011

ste zlaté.....toľko pochvaly 🙂 🙂 ...............povedzte čo potrebujete??.............máte to mať 😀 😀 😀 😀 😀 ............ďakujeme!! 😉

denisenko
1. feb 2011

@leninka75 ja som si myslela, že preto chodia do školy, aby sa to tam naučili.......teda vážne, dobrá blbost......takto sa Nisko dostane do školy asi v 20-tke........... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. feb 2011

@leninka75 darmo, ked ste kočky, tak ste kočky.........to neschováš 😀 😉

jacka
1. feb 2011

teda ..ste toho popísal kým sem my mrzli vonku 😝
idem čítať..... 🙂

jacka
1. feb 2011

@denisenko ...beriem dalšie ..ale z iným chlapom.....ten moj robí len nespavcov......a chlapcov 😉 🙂

jacka
1. feb 2011

@leninka75 ......krásne ste.......Laurinka akoby ani s Likou sestra nebola..... 😵 😉 😉 🙂 .........táááák ja by som chcela.....porozmýšlam 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2011

@aninka29 ....nie nezlepšilo sa........a to aj preto lebo z dr. nespolupracuje.........teda ......velmi málinko.....všetko mi šepká do ucha.......a tie nástroje čo má nechce do pusy...asi len raz......to bude na dlho...neviem čo má takú fobiu z lekárov....ale to asi od 2rokoch.....ako bol u urologa...... 😔 ☹

jacka
1. feb 2011

@letty86 ..nehodila si foto........pochlap sa....aby sme aj tvoje vychválili 🙂

jacka
1. feb 2011

@utka ...tak to som aj aj zvedavá.....potom sa pochvál..............ako v práci?

jacka
1. feb 2011

sme museli objednať uhlie....tak moje deti (muž a Maťko).....v tej zime hádžu ako o život...hlavne že je Maťko chorý.......ale zrazu nie je...... 😠

dobre som si pokecala..... 😀 😀

letty86
1. feb 2011

ahojte 😉
tak som prišla kuk

letty86
1. feb 2011

@jacka 😀 dobre si si pokecala

utka
1. feb 2011

@denisenko nooo, však budúce Vianoce už asi pokúpime nejaké veci do školy...
Na logo ideme kôli r,l a sykavkám s, z...

utka
1. feb 2011

@jacka v práci nič moc...ako som sa tam tešila, tak ma teraz prechádza chuť. Kolegyňu mám tehu a mám pocit, že už vôbec nič nerobí...všetko musím za ňu ☹...a teraz je ešte k tomu PN...a aj druhá je PN, tak behám ako špinavá handra...všade som...na nervy. A potom, že som unavená a môj manžel chudáčik zo mňa už večer nemá úplne nič ... 😀

letty86
1. feb 2011

no, mamky, hodila so foto a veeeeeľa, tak ma nasledujte a dajte aj vy fotoš 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre