• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. októbra 2017 
dobré ránko...... :wink:
aj my budeme dnes doobeda doma....vyvalovať šunky v posteli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len neviem, kto navarí a uprace...... :grinning:
včera sme pozerali nejaké kostýmy, ale des.......Denisko si nakoniec vymyslel, že asi policajt..... :grinning: tak uvidíme..... :dizzy_face:

@utka sa máš, aspon víkedy volné..... :wink:
@jacka ako sa prezlečie za auto?????.... :confused: :confused:
5. feb 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hor sa konečne von z postele..... :grinning: .....baby, čo varíte??????.......
5. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...to som len tak tresla.... :wink: .....chápeš?

ideme do mesta.......niečo pre neho pozhánať...... :wink:

ja nevarím ...máme granadír....len neviem čo zajtra :pensive:
5. feb 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......jo jo....chápem.......ale ako správna mama by si mala niečo vymyslieť....kolieska na ruky a nohy a na hlavu možno volant :grinning:

......ked moji chlapi granadír nelubia....a ja mám chuť na hovadziu polievočku s pečienkovými haluškami......ale nemám tu žiadne ingrediencie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, no však by ma trafilo do roboty cez víkend...ja som si hľadala takú, kde odrobím 8 a pol hodiny y frčím domov a víkendy voľné...
jacka, chcem si kuken nejaké lyžiarske gate a bundu a o ja viem čo ešte...
5. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj ja chcem takú robotu...... :wink: porááááááád......... :wink:
5. feb 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...som vedela že pochopíš........ :wink: :wink: :slight_smile:
čo si napokon varila?........

@utka tak riadne idete nakupovať :slight_smile: ........................ja budem chiceť tiež taku prácu.......dufam že ma vezmu tam kde som robila...... :pensive: ....o čom pochybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krása...samé blato vonku...... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................a hnus.......:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme nakoniec boli s Deniskom trochu bicyklovať......mladý pán si vytiahol trojkolku :grinning: .....potom sme hrali futbal .....vonku je krásne, tu nie je sneh, cez den na slniečku je 12 stupnov, nepršalo už 2 týždne, takže je suchučko....už pár dní nosím tenisky a miesto bundy len vestu.....cez den sa dá.... :dizzy_face:

....a zas som nevarila.....polievka ostala ešte zo včera....presne dva taniere....ja som si urobila pikantné cestoviny s cuketou a chlapom ostali pečené zemiaky zo včera, len si k nim rozkázali opiecť oravskú slaninu.....a hotovo....nevyvááááram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .......................bodaj by aj tu už bolo sucho a teplučko a slnečno :frowning2: .........my tu ešte máme sneh.....ale nie na dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................že bicyklovať.......sa teším ked pojdeme aj my........škoda že je Peťko ešte malý.....nevie šlapať :unamused:

dobre si urobila že si nevarila......ved hladom ste neumreli :slight_smile:
5. feb 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Konečne mám čas aj kuk na vás. Síce tu už nikto nie je.
Dnes som si konečne kúpila lyžiarske nohavice a bundu. Som rada, lebo som bola taká znechutená z tých cien,že až!!!
Ale nakoneic sme ešte vkročili do jedného obchodu a bum. Kúpila som oboje.
U nás bolo dnes tiež supersky, slnečno, len fúkal vetrisko.Dúfam,že zajtra bude lepšie, lebo Viki chce vytiehnuť bicykel...
5. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

@utka ....doležite je že si kupila :dizzy_face: :slight_smile: .................kam chodíte lyžovať?....
6. feb 2011 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

@utka tak super že sa ti podarilo aj niečo kúpiť. ja ked idem na výpredaje , tak nekúpim nič........ :grinning: aj my ideme dnes bicyklovať.....už s velkým bicyklom, je krásne počasie, vraj má byť do 15 stupnov, tatinko je v robote len do obeda, tak dám Niska spať a ked sa vyspí hor sa na slniečko...... :wink: :wink: ....a dnes už aj varím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi chcéééééé...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
robím kuraciu polievočku, a bravčové rezne na hubách s ryžou.....len ked vidím to množstvo, tak to budeme jesť celý týžden...... :sweat_smile:
@jacka a Peťko ešte nevie na trojkolke, že?
6. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!............vidím, že sa tu varí len tak fičí!! :slight_smile: :slight_smile: ..................my sme si boli včera trošku poplávať v bazéne v kúpeľoch.....Lilke sa odtiaľ nechcelo, ani sa jej nečudujem............ale večer odpadla už o pol ôsmej :grinning: :grinning: :grinning: ...............paráda, rozmýšľam, že bude chodiť povinne plávať každý deň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka ................super nákup!!..........aj sa ešte chystáte lyžovať???............

@denisenko ................šikulka si ty s varením!!..........mňam taká opražená slaninka :dizzy_face: :dizzy_face: ..............fakt sa musím k tebe dopraviť...teplúčko a dobré jedlo k tomu, no čo viac môžem chcieť!!?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ....juj Lilka nikdy nebude ako tvoj Maťko so škôlkou :frowning2: ............ale našťastie aspoň prestala plakať....a začala sa hrávať s druhými deťmi........možno keď začne chodiť na strednú, tak sa aj začne tešiť :grinning: :grinning: :grinning:

ja dnes robím klasikuš obaľované rezne s kašou a uhorkovým šalátikom...............len neviem či môžem uhorku....môžem???????????? :fearful:
6. feb 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 uhorka??? nenafukuje?.......ja ti nevím...... :unamused: ........že aký optimizmus, stredná škola...... :grinning:
6. feb 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my nechodíme lyžovať...ja ani neviem lyžovať, ale chceme začať. Ja síce ani veľmi nie, ale môj manžel áno. Aj Vikiho by sme chceli naučiť...No lyže a lyžiarky si nekupujem,lebo neviem, či ma to bude baviť...

@denisenko my sme nekupovali vo výpredajoch. Aspoň som podľa tých cien nemala pocit, že je to výpredaj. Ešte nohavice v pohode za 39€, ale bunda za 79€ sa mi nezdá výpredajová :frowning2:...
Ja som uvarila rezančekovú, zeleninová polievočku a vypražila som kuracie stehná so zemiakovou kašou. K tomu uhorkovo, paprikovo, paradajkovo cibulový šalát. ja som si udusila na masle zeleninku k tomu...
Vyprážané sme nemali od nového roka, tak nám prišlo na chuť...
6. feb 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jáááááj....moje dieťa je dnes ako práve vyliahnutý čert z divého vajca..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takýto krásny den sme mali.... :wink:
6. feb 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ................nedráždi!! :angry: :angry: ...............mužíček bol v krátky rukávoch??? :confused: :confused: ..................máte to tam krásne..tie hory :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....
@leninka75 veru bol....ja som sa potila.....na horách sneh a dole ked svieti slnko tak je možno viac ako 15, v aute na parkovisku bolo 27 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte ked športuje..... :wink:
6. feb 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, herečky...... :wink: :wink:
6. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúú...zajtra zase do práce :frowning2:...
6. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!!..................a ďalší týždeň pred nami................dnes hlásili tu u nás slnečno, tak sa vytešujem, len zatiaľ je hustá hmla, tak dúfam, že pôjde rýchlo do kelu....................

@utka.............príjemný pracovný týždeň!! :wink:

@denisenko ...........ty ešte nemakáš? :slight_smile: ..........šéfka ťa ešte nenaháňa?..............

@jacka.............ako kašeľ??...........ozaj a ako sa peťko kamoší s nočníkom? :wink:
7. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink: Denisko je už v školke, tak bude konečne pol dna kľud...... :wink:
@leninka75 ....ešte vegetím......my začneme asi až od polovice marca...sezona by mala byť od apríla, takže ešte si to užívam..... :grinning: :grinning:

slniečko máme už hore, :grinning: vonku +0, ale má výjsť na 15 a tatinko tvrdí, že prišli lastovičky.....čo viac si možem priať??? :grinning:
7. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:
@denisenko vy ste si užili víkend :dizzy_face: .......manža tričko s krátkym rukávom....závidím to počko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........a máš perfektnú farbu vlasov waaaaau :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...kočka :dizzy_face:
u nás je hnusne hmlisto :angry: ,dúfam,že aj tu vykukne slniečko :sunglasses:
@utka super že si dobre nakúpila :slight_smile: ...stavím sa,že tak o rok nám povieš,aká si ty lyžiarka :slight_smile: ...držím prsty,nech to Vikimu ide......chystáte sa niekam lyžovať už teraz,či až budúcu zimu?
@jacka dúfam,že Peťulkovi je už lepšie :slight_smile:
7. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj....
@aninka29 aj žijete? ako sa majú kiahničky? už by malo byť po.....či sa mýlim? :zipper_mouth:
7. feb 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kiahne už miznú.....má ich už máličko......neviem sa dočkať dňa,kedy ich už mať nebude....ani jednu :angry: ......a spustí sa to u Sabinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....vlasy?.....snažím sa držať s Niskom krok...... :wink:
7. feb 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to ti verím, moj brat ich dostal, ked bol maličký a ja som bola pri nom.....a už mu zmizli, ked vyšli u mna.....tam tá inkubačná doba fakt funguje dlho...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ............aký ľudia ku vám chodia do penziónu??..............turisti??...........
7. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ............pekne sa to simke hojí??...........nezostávajú jazvičky??.........
7. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok