Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2011

hotovo ...palacinky navarené..Peťko mi pomáhal....zavadzať.... 😉 ...........von asi nepojdeme.....dnes mám volať na výsledky.....tak dufam že budu o.k....

@denisenko a s akou omáčkou?........prezrad.....ty nelúbiš francuzke?

denisenko
9. feb 2011

@jacka aké výsledky? 😕

francuzske lubim....ale nemám dnes na ne chuť..... 😝 ...radšej navarím dnes viac, zajtra pojdem asi do mesta aj s Niskom...kúpime už konečne nejakú masku...policajta.... 😅 a tak je krásne....od skorého rána som mala paploniky vonku......a ja musím trčať pri hrncoch.... 😝 ale aj tu sa má vraj trošku ochladiť......zajtra ešte 15 a potom 13 a potom....už neviem.....dúfam, že tu už zima skončila, kedže už zakryli špargľu 😉

leninka75
9. feb 2011

ahojte!!!...............tiež už navarené....hurá.....prádlo sa perie...dieťa sa ozýva...žeby hlad?? 🙂 .............ukazuje sa byť krásny deň 😎

@jacka .......výsledky musia byť OK!!! 🙂 .............prečo nepôjdete von??

@denisenko ............ani nevieš čo všetko sa skrýva v tvojom synovi!!.............už rozumie všetko čo mu v škôlke hovoria??

@utka ...........veru dobrý nápad tá dovolenka alebo PN-ka!! 🙂 ............by nechápali!!..........drž sa!! 😉

leninka75
9. feb 2011

@denisenko ..............ako je to s tou špagľou??....... 😕

jacka
9. feb 2011

@denisenko ..Peťkove výsledky......................ani ja som to nepochopila s tou šparglou...že materská dovolenka??? 😀 😀

@leninka75 jasné že budu o.k....iné ani nečakám 🙂 ....................ked má stále ten kašel..neviem či možem s ním chodiť..............ty si čo varila?....pochvál sa

aj tu je krásne,,,,...............aj ked je na nule....hádam to vytiahne vyššie.....síce nie na 15...aj ked by som to brala... 🙂

leninka75
9. feb 2011

@jacka ......trošku na slniečko by si s ním hádam mohla 🙂 ......vieš ako sa hovorí, že slnko je najlepší lekár.... síce ešte nie je také teplučké ale aspoň trošku...............varila som gulášovú polievku a cestoviny s bolonskou omáčkou ..

leninka75
9. feb 2011

idem nás vychystať von.....................

jacka
9. feb 2011

@leninka75 ...hádam pojdem..ale asi len poobede......ked bude teplejšie....a nesmie fukať ako včera...

ozaj ..dala si si s tej uhorky.......vška trošku možeš jesť aj "zakázané"....ale s mierou...ja som si dávala aj dva tri mesiačiky pomarančov a tak....nič mu nebolo....

jacka
9. feb 2011

@leninka75 ..si užite slniečko...

som volala na výsledky tak ešte nie su len zajtra...

denisenko
9. feb 2011

@jacka ...so šparglou je to tak......hlavný hit velkonočnej sezony.....takže ju musia zakryť, urobia skleníkový efekt a ona pod tou foliou rýchlo rastie.....takže predpokladá, že ked ju zakryli, zima sa už nevráti..... 😉
@jacka čo mi ušlo s Peťovými výsledkami? bol na výter, že?..inak Denisko bol dva mesiace doma a okrem tých plesní mu nebolo nič...a teraz je týžden v školke a čuduj sa svete.....soplí....neviete čím to je? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veru, tiež si myslím, že tým našim deturencom trochu slniečka neuškodí.....len ho pekne teplo obleč a šup so susedami na klebety 😀

denisenko
9. feb 2011

...sakra...rezla som sa do prsta..... 😠 ....pri poslednom krájaní..... 😠 😠 😠 😠 šikovnosť moja neopušťaj ma.... 😝

jacka
9. feb 2011

@denisenko ...som šla kvoli kašlu...a to má vraj zo soplíkov......vraj dýchanie je čisté.....tak som by som velmi nechcela aby mu to tam zišlo 😉

tak už to chápem..... 🙂 .........................vieme....nepovieme 😀 😀

jacka
9. feb 2011

@denisenko si šikovnica.... 😉 😀 😀

denisenko
9. feb 2011

@jacka zas až na krvavničky to nie je...... 😀

jacka
9. feb 2011

@denisenko ja som myslela že až zabíjačka 😀 😀 😀 😉 ..............nie srandujem 😉
ideme sa najesť...a šup šup spinkať.....a potom ak nebude duť nejaký severák neviem od koho tak von 😎 😎

letty86
9. feb 2011

ahojte 😉
jaaaj, aj u nás je taaak krásne 😎 o dve hodky ideme von, tak snáď sa dovtedy počasie nezmení, drobec spí, ale predpokladám, že viac ako 40 min to nebude, ale vonku spinušká aj 2 hodinky 😵
najnovšie sa mu veľmi páči, keď mu spievam, alebo rozprávam, sa zlostí, keď som ticho 😝 tak hit je u nás macko uško a minule som spojila dve pesničky dokopy, no šibe mi, čo vám poviem 😀 😝

denisenko
9. feb 2011

@letty86 u nás fičala "mandarinka darinka a tichá noc", ja som si vtedy na nič iné nespomenula....... 😀 ...a mandarinka darinka ostala dodnes..... 😀

denisenko
9. feb 2011

.....už sme doma zo školky......teda, Niskovi poriadne začalo tiecť z nosa..... 😠 ....Denisko soplí, ja pokašliavam, kocúr kašle už týžden ...ešteže máme tatinka, tomu nič nie je 😉

denisenko
9. feb 2011

a nikde nikto...asi je pekné počasie a všetci ste vonku..... 😉 o chvílu pojdem budiť Deniska ...on si zmyslel, že ked sa vyspí, pojdeme na zmrzlinu......vtipálek 😀 ...vo februári...... 😀

denisenko
9. feb 2011

a ja som stále tu....ale už si sama sebe nemám čo povedať 😀 😀

utka
9. feb 2011

Ahojte!
Dnes som plná energie. Bola som na Zumbe. Bolo super, ale ja som tanečný antitalent...Budúci týždeň ideme na pilates...

jacka
9. feb 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ......si sama sebe dobrý partner 😀 😀 🙂

tu bolo krásne ale len poza okna 😝 ...........zas taký vetrisko poobede....to je hnus...a ešte raz hnus 😝 ....

jacka
9. feb 2011

dnes prišiel po dllllllhej dobe.....Maťko viac čistý ako špinavy zo školky 😉 .........nemusím prať 🙂

@utka zumba.....no tak si uži tú energiu 🙂

jacka
9. feb 2011

@letty86 ..to bude tou materskou....,..nič si s tpho nerob...však ťa nikto nepočul..ale ja by som chcela 😀 😀 😉

jacka
9. feb 2011

dobrú noc........

utka
9. feb 2011

Dobrúúú...idem aj ja spať...netreba to zase preháňať s tou energiou...Zajtra sa nepostavím z postele 😀 ...

jacka
10. feb 2011

ahojtééé........ 🙂

dnes bude zas krásne....dufam že bez vetra...... 😝

denisenko
10. feb 2011

dobré ránko.... 😉
aj my máme krásne....už od včera perem...ani nerátam kolký krát... 😝
@utka ja ráno vstávam ako prejdená valcom, pošli tej energie, ak ti zvyšuje...... 😀
@jacka to sa asi včera tie deti dohodli....aj náš prišiel ako tak čistý...teda dalo sa to obliecť ešte aj dnes 😉

letty86
10. feb 2011

ahojte

@denisenko aj ja periem a periem a robí mi radosť, že to pekne visí na balkóne...len to žehlenie 😒 , ale manža čo to požehlí, tak sa dá 😉 ako dobre, že som si ho takto vycvičila 😀 😀 😀 😀 😅 keby ma počul 😝
@jacka mala by si zážitok 😀 ak niekto išiel po chodbe, možno tú moju skomoleninu aj počul 😅
vikinka sa taaaak tešila na karneval, je z nej princeznička, tak dúfam, že sa jej dnešný deŇ bude páčiť......muž sa smial, že som ju chystala ako na stužkovú 😀...aj detský rúžik si zobrala, tešila sa 😵 škoda, že to nie je aj pre rodičov 😒

@utka na zumbu by som aj chcela neskôr ísť, len isto budem šaškovať, kým sa kroky naučím? 😝

leninka75
10. feb 2011

ránečko!!!.....................veru krásne sa chystá byť!!!!!!!!! 😎 😎 😎 .................včera na vychádzke som Lauričke stiahla strechu na kočíku a obzerala nebíčko 🙂 🙂 🙂

@letty86 .........akí sú tí naši drobci podobní!!..................Laurička tiež má také krátke zdriemnutia..už som sa začínala báť, že sa z nej stáva druhá nespavá Lilka.......keď je hore už nechce byť sama...musí ma buď vidieť alebo počuť, takže si tiež vyspevujem alebo rozprávam .....a tie kombinácie čo z toho vznikajú 😀 😀 😀 😀 .............dávaš občas maťkovi čajík??............

@denisenko .............bola zmrzka?? 😉 ............

@jacka .........ten kašeľ je nejaký nevyliečiteľný či čo??!!........kamoškine dvojičky sa tiež neviedia zbaviť kašľa...robili im krv, výtery..všetko OK.....tak múdri doktori rozhodli, že to asi bude začínajúca astma...............nasadili lieky..kamoške sa to nepozdávalo a ešte poskúšala všelijaké sirupy.....a kašeľ prešiel..............taký prístup doktorov ma vie poriadne vytočiť.........keď si neviem rady, tak dám nejakú diagnózu snáď sa trafím 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre