• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@leninka75 chytro prezad čo si varila.... :wink:
11. feb 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už je fuč............. :pensive:
11. feb 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: ....my máme krásne počasie ako každý den......ráno len -1 a slniečko už je na oblohe..... :dizzy_face:

@jacka veru 21E je trochu moc......ja sa teším, že tento kostým bude aj na budúci rok, ked budeme na SK :sweat_smile:
@leninka75 ty si šikula, príd aj k nám navariť....mne sa nechce....ale musímmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...brušáky?????.... :confused:
11. feb 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem variť nejakú polievku....ešte neviem.....rajčinkovú...alebo kelovú....a parené buchty.....chlapi dostali chuť....som zvedavá čo mi zas vykysne.....prekvapko...... :grinning: ..a hádam pri tom spravím aj knedlu a bude na nedelu..... :dizzy_face:
11. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj chválim sa, že navarené a nepoviem čo :grinning: :grinning: :grinning: ...............šampiňónová polievočka a plnené šampiňóny zapekané so zemiakmi :dizzy_face: :dizzy_face: .............dnes máme deň šampiňónov :grinning: :grinning: :grinning: ..............

@denisenko ............chlapi ľúbia kelovú?? :wink: .........mne to nikto nechce :frowning2: ................keď vykysne, tak si prosím jednu knedlu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................

@jacka .............veru 21E...no na uváženie..........

u nás je dnes karneval v kulturáku, ale že vraj len pre školákov................normálne diskriminácia malých detí!!!! :angry: :angry: :angry:
11. feb 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 u nás je kelová v pohode.......čím si plnila tie šampinony? :confused:
11. feb 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..........vykrojím hlúbiky, nasekám ich, pridám nasekanú šunku, trošku slaninky a niekedy aj olivy..celé to trošku osmažím na masle, naplním šampiňóny a na vrch ešte položím kúsok syra.....medzitým pečiem v rúre zemiaky...keď už takmer sú..capnem na ne naplnené hríby a dopečiem...............robím to často lebo je to dobré a rýchle :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada že aj vám sa zdá cena privysoká.......hned mám lepší pocit že som to MAťkovi nekupila......lebo som mala normálne výčitky........ako by sa v tom vybláznil :pensive:

@leninka75 ...no mnamka........si odpíšem urobím to aj ja niekdy.....ma napadalo Peťko hríbiky ešte nemože..... :pensive:

@denisenko aj ja som robila paradajkovú a zapiekala som brokolicu :wink: .............vždy zabudnem...raz si sa mi zdá :sweat_smile: písala že robíš skorocelový sirup ...že?....ako?
11. feb 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....peťkovi môžeš dať len tie zemiačiky s maslom alebo mu ich posyp syrom........

fuj normálne musím svietiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............
11. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....robím skorocelový sirup.......len niekde to musím pohladať, lebo odkedy som na materskej s tou mojou pamäťou to ide dolu vodou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....inak, my sme ho mali vždy doma, ked sme boli ako deti...a tajne si chodili pocuckávať z fľaše..... :grinning:
@leninka75 dobrý tip....asi som si práve oslintala celú klávesnicu..... :sweat_smile:
11. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo som objednala?...........laminovačku dokumentov................je to šikovná vecička .....lilke som ešte v robote zatavila pár obrázkov a návodov hier................a ja si tak chcem urobiť recepty...................
11. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..............rýchlo vysuš až ti neodíde :grinning: :grinning: :grinning: ...................
11. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nenašla som....sakra a práve som si spomenula, že som nedala do cesta olej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ono sa už tvári že kysne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....poviem mamine, nech mi pošle ten recept na sirup a potom ti ho napíšem, dobre? ....zbierajú sa čerstvé skorocelové listy, vtedy ked začínajú vyrastať tí "vojačikovia"...ale ja som robila aj inokedy....ked vyrástli mladé listy..... :wink:
11. feb 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 laminovačka? to je dobré na fotky, že? čo to výjde? :confused:
11. feb 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som včera odfotila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchtička.......a aká vysmiata...ešte aj očká sa jej smejú.....super fotka..... :wink:
11. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .............do toho zatavíš hocičo....fotky, papiere, ..........ja som chcela takú do max 30E....a našla som za 28E...www.alza.sk........tam majú všeličo za dobré ceny a rýchlo dodajú...
11. feb 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som Laurike dala 1x šatičky, tak som to chcela zachytiť a herečka, akoby to vedela.....
11. feb 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...tak na mna mysli z receptom :slight_smile:
11. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 -.............tá je krásnučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....len velmi tie šatočky nevidno..či som slepá :sweat_smile:
11. feb 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ten olej tam už nedáš.... :wink: však sa hádam nič nestane......a ked hej tak sa vyhovor na niečo..len nie na seba :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šatičky sú takéto.....
11. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už sa mi to tuším stalo...raz zabudnem olej, raz vajce...... :dizzy_face:....sa mi zdalo že ešte niečo mi tam chýba.....čo už... :sweat_smile: ked nezjedia, nakrmim vtáčiky a mačky....... :grinning:
11. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to je fakt super......minišatky :wink:
11. feb 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..perfetkné súúúúú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....škoda že nemám dievčatko :wink:

@denisenko ..ja som na tom tak isto..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nikomu čo to bude jesť nepoviem..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka komu sa nepáči, nech si navarí sám, no nie? :grinning: ...ale moj chlap zje všetko...teda má pár vecí, čo nie...ale dajú sa zrátať aj na jednej ruke.....niekedy hovorí, že varím lepšie ako jeho mama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie lepšie ako moja.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ................to je teda riadna pochvala keď chlap povie, že žena varí lepšie ako jeho mama!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............
11. feb 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko súhlasím :wink: ....sa čudujem že to nahlas povedal o mame :grinning: .....tak ťa riadne pochválil..zlatý je :slight_smile:
11. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 si ma predbehla..... :angry: :wink:
11. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok