• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@denisenko .............fotky asi nie.....začali sme babám robiť také výcucy z fotiek a dávame im robiť fotoknihy...teda zatiaľ len lilke.............a muž im vyrába DVD s videami a s fotkami.....lepšie sa to skladuje ako albumy.....ale tebe zalaminujem.......dobehni :grinning:..........no uvidíme teda vo štvrtok.....a bolo by ti ľúto za tou prácou???
14. feb 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supiš!!!...............funguje to!!!...............packo pu úspešne zalaminovaný :grinning:

@denisenko ......mňam placky!!!..........dám si!! :grinning: .......prines keď prídeš laminovať :grinning: .........
14. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..to bol len omyl prírody....snežilo asi 10 min...a teraz ani chyru ani slychu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

@leninka75 ...ty si vedela že Sabka má kiahne?.... :sweat_smile: ..či to len ja zle čítam? :pensive:

aj u nás sú prázdniny...ale školka je otvorená.....ani nohy som von nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja len nechápem kde su všetky deti
14. feb 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..nemysli na to najhoršie...možno ti chce zdvihnuť plat :wink:
14. feb 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..super šikovná si :slight_smile: :slight_smile:

ideme do hajan......
14. feb 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a prečo až vo štvrtok?........mnam placky.....pošli.-.....som ich 100rokov nerobila :pensive: :sweat_smile:
14. feb 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............no čítala som tu, že sabka má tiež kiahne :wink: ............nič si z toho nerob :slight_smile: .......u nás je to tiež tak, keď som vonku nikde ani nohy :frowning2: ........
14. feb 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa ideme naobedovať a šup von.....pa,pa :slight_smile:
14. feb 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky s detickami do 6 rokov, najdete si minutku? velmi by mi to pomohlo: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/bio-kozmetika-a-oblecenie-z/

dakujem :slight_smile:
14. feb 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka placky posielam....nejeké ostali...tak aby ti po ceste nezamrzli...... :grinning: no, aj ja som čítala že Sabínka má kiahne, som vravela, že aninka je jediná mamička, ktorá bola rada, že dieťa ochorelo.....to nič v zlom.... :sweat_smile:
a vo štvrtok preto, vraj niekam idú teraz preč.......plat mi určite nedvihnú, z toho ma hlava nebolí...... :grinning:

a prečo máte otvorenú školku, ked sú prázdniny? školkárov sa to netýka...???? :confused:
@leninka75 ....prídem a donesiem..... :wink: aj ja chcem tú fotoknihu, sestra má parádnu z dovolenky......len ked ja som totálny antitalent na takého veci.....ako estetika....sa čudujem, ako nám celkom fajn vyzerá chalupka, ked som to dirigovala ja....... :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....jej, slniečko vyšlo..... :dizzy_face:
14. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...idem už asi pomaly off.....som zvedavá aké prekvapenie ma zas čaká v školke..... :angry: ...chlapi by sa zas chceli navečer ísť bicyklovať......tak len dúfam, že ich nenapadne dávať dolu pomocné kolieska....... :sweat_smile:
14. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Však ja si to mojkanie vychutnávam...
Vikimu je snáď už trošku lepšie...ja som už v robote, tak ani neviem... :unamused:
14. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a kto ostal doma s Vikim? :confused:
14. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....zas nikde nik.....a už ma Denisko odtialto vyhána, že on chce mliekovú farmu......čo už :confounded:
14. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no fajn.....chlapi vonku....štrudla v rúre a ja si tu vediem monolog sama so sebou :angry:
14. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dnes prišla svokra k nemu...
14. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky......mne Maťko dal ten najkrajší darček..povedal mi že ..maminka ty si taká krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zlatíčko moje.........aj muž ma šokol.......kupil mi mi medovník .........to som skoro odpadla......však mi niečo také neoslavujeme......takže odomna nedostal nič :grinning: :grinning:

my sme tu slniečko nemali......objednávam na zajtra.......

@denisenko .....mliekovú farmu...to čo je?????

musela som kupiť Maťkovi nove nohavice.......neviem čo stváral dnes v školke.....diera na kolene :stuck_out_tongue_closed_eyes: klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no idem Peťko sa budí....dobrú nocku :pensive: :pensive:
14. feb 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!..............my sme mali včera s lilkou supiš večer :slight_smile: ......boli sme na zumbe.....síce sme poskakovali tak kadejako....veď sme boli na takom niečom 1x.............ale bola to taká naša akcia....juj taká som rada, že mám dievčatá!! :slight_smile: ......nič proti chlapcom :wink:

@denisenko .....no vidíš, domček sa podaril, tak to hádam s tou tvojou estetikou nebude až také zlé!!! :slight_smile:....na fotoknihu je program, ak s tým nechceš extra vyrábať, stačí ak tam natiahneš fotky a ten program ti ich poukladá na stránky :slight_smile:

@jacka ............naozaj nádherný darček!! :slight_smile: .....nemala si slzičky v očiach???..................muž má byť rád, že ťa má, to mu stačí!! :wink:
15. feb 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@leninka75 si neviem predstaviť, to aj Lilka chodí na zumbu? niekedy aj ja porovnávam chlapcov s dievčatami....aspon by som mala s kým vymetať obchody....ale takto.......sa dopracujem tak najskor do autosalonu :confounded:
@jacka no ty si mala den plný prekvapení, že?.....veru, muži musia byť radi, že nás majú....no čo by si bez nás počali????? :wink: mne Denisko aj dneska povedal, že mi urobí darček....som zvedavá.....asi príde menej špinavý zo školky :grinning: :grinning: ....mlieková farma je na rexíku..... :dizzy_face:
15. feb 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem....dneska ma kopla upratovacia múza.....teda skor vyhadzovacia......tak sa idem realizovať :grinning:
15. feb 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ........boli sme 1x........u nás sa začala cvičiť minulý týždeň.......ale má to taký úspech, že už bude 2x do týždňa :slight_smile: ........ len som zvedavá do kedy vydrží taká účasť.......tipujem, že keď sa začne robiť v záhradách, tak tam bude chodiť pár ľudí :frowning2: ...........lilka poskakuje ako vie, ale som rada, že sa hýbe :slight_smile: .........cez zimu má nejako málo pohybu :confounded: ......rexík je fajná stránka!.........ja mám obľúbený poklad na farme :grinning:
15. feb 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@leninka75 ...som mala slzičku ..... :dizzy_face: to bolo také krásne ......skoro úprimné :wink: ..........sa Lilke páčilo na zumbe?...ešte chce ísť?.....

@denisenko .......dufam že ta velmi nekopla ...aby si mohla byť aj s nami... :slight_smile:
15. feb 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prezliekala periny...jedna várka opratá........perinky sa vypekaju na slniečku..som si nemohla krajšie počasie vybrať..... :sunglasses: :sunglasses:

15. feb 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...čo nemáš nič proti chlapcom :wink: :slight_smile: ....však tam nemože ísť aj chlapec? :sweat_smile: .......
15. feb 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......ty si šikulka!!! :slight_smile: ......jej vy máte slniečko?? :sunglasses: .......u nás zamračené :frowning2: ........hej môže tam ísť aj chlapec.....aj tam chodili, taký puboši a dobre sa na nás zabávali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........lilke sa páčilo asi tak, že 1x a dosť :grinning: ...ale ja ju ešte ukecám.......

@denisenko ................tiež by som potrebovala potriediť.....
15. feb 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 máme slniečko.....chcela by si? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ................chytáááááááááááj :wink: ......................len ukeciavaj.......musí byť zlatá ako tam hopsá...a z kým bola Laurička?
15. feb 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............čakám, ale nechodí :frowning2: :frowning2:..........napapaj sa, naber silu a potom hoď :wink:.....laurička bola s tatinkom, ale hajkala, takže mal čas len a len pre seba :slight_smile:
15. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...čakaj....príde..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...... :sunglasses: ............................
15. feb 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak muž mal veget.....super :wink:
15. feb 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok