Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2011

@leninka75 ako bolo na zumbe?...... 🙂

LAurička je 😵 😵 😵 tak by som ju vybozkávala.....šikulka je maličká...... 😵 🙂 ...zachvilu bude štvornožkovať......a potom sa postaví na nožky a zamáva...že mami čau 😉

jacka
17. feb 2011

tak asi teraz vediem monolog ja.... 😀 😀

jacka
17. feb 2011

pojdeme sa pomaličky poobliekať ......a vyvetrať si hlavy.....hlavne tú moju...lebo mi ju z nich roztrhne 😀 😀

jacka
17. feb 2011

nikto????.......tak zatial pa 😉

leninka75
17. feb 2011

@jacka ................zumba bola zasa fajná...už som aj viac krokov ovládala 🙂 ...............

jacka
17. feb 2011

@leninka75 ...šikovná si 😉 ....a Lilka ako?....
Peťko spinká.....či radšej oddychuje,.........MAťko ma vyhadzuje......chce ísť na pc...ach jáj....no čo pre ne neurobím 😉

denisenko
17. feb 2011

ahojte...ja som len na skok....nevládzem...včera som si myslela že k večeru je na tom Nisko lepšie....ale to bolo asi len ticho pred burkou....najhoršie je, že skoro ráno som to schytala aj ja, takže moje dieťa sa o mna vzorne staralo, lebo mama nemohla vstať z postele.......a tie hlášky: ....ležkaj, oddychuj...ešte si to nezjedla? nechceš vyzdravieť?...ale už sme zas na tom rovnako, takže neviem ako dojdem na moj dnešný pracovný pohovor.....
@leninka75 na kútiky je riboflavín.....dlhodobo užívať, najlepšie celý mesiac.... 😉 šikulka je Laurička veruže...po mamine, určite.... 😅
@utka a nič sa ti nestalo? som včera videla v TV novinách všeličo......

denisenko
17. feb 2011

a mne až doteraz blbol kon...vám nie?????

denisenko
17. feb 2011

@leninka75 sú tam 4 fotky z domčeka v taliansku....mne to normálne otvorí..... ☹

denisenko
17. feb 2011

naše dnešné ráno.....

utka
17. feb 2011

Ahojte.
Bola som v robote autom, našťastie hlavné cesty boli ako tak dobré...
Kolegyne sú ešte PN, ale dá sa to zvládať....Chvalabohu zajtra je piatok...

leninka75
17. feb 2011

@jacka .............Lilka na zumbe tiež hopsá a bola by najradšej keby sa skackalo len na "shakiru waka, waka" 😀 ....to je jej srdcovka 😀 ................koľko si peťko oddýchol?? 😉

@denisenko ................vidieť, že vám je riadne na figu ☹ ☹ ............ešte sa pridá ku vám tatino a máte kompletku 😒 ....dík za radu 😉

dobrú nôcku!! 😔

leninka75
17. feb 2011

@denisenko ...........konečne som sa dopracovala ku tým fotkám 🙂 ...............bolo sa treba prihlásiť 😀 😀 😀 .......a ešte som sa ťa chcela opýtať..........čítala som, že jablká sa voskujú, a že sa ten vosk nedá umyť a preto ich treba okrajovať...nevieš ako to je??

a už fakt dobrú noc!! 😔

letty86
17. feb 2011

ahojte 😉
nestíham vás čítať, aspoň sa posťažujem ☹ dnes mám problém s prsom, upchal sa mi mliekovod ☹ , som bola nervná od rána a Maťko so mnou, vôbec som nevedela odsať mliečko, ani odsávačkou, ani ručne, maťko tiež špekuloval, ach jaj, až teraz pri poslednom kŕmení sa pekne prisal a konečne sa mi trošku uľavilo, takú hrču som mala, masírovala som, pol hodku v teplej vode som bola a akosi nič nepomáhalo, no otras ☹ ešteže bol manža doma...no uvidíme ako zajtra, už ide do roboty, tak snáď bude fajn
dúfam, že vy ste o.k., 😵 , zajtra sa dúfam sem aspoň na chvíľu dostanem a prečítam si vás, ako ste sa mi mali 😵
dobrú nocku 😔

denisenko
17. feb 2011

@leninka75 moj manža ti odkazuje toto: v Taliansku sa to už asi 5 rokov nevoskuje, dáva sa to do nejakého plynu v chlade, aby nedozrievali....ked kupiš mastné jablko, tak je zrelé....to už je zrelé, dlhšie skladované...a my ich jeme....mnam...neokrajujeme nič, len pekne umyť, ale tá mastnota trochu ostáva aj tak.....ten vosk kedysi bol, ale ked to nerobia tu, asi im to únia zakázala..... 😵 tak dobrú chuť..... 😉
@letty86 nejako sa to na nás všetky lepí....tfuj, tfuj, tfuj...chorobY preč 😠

denisenko
17. feb 2011

dobrú nocku..... 🙂

utka
17. feb 2011

Dnes doktorka nakázala, že máme Vikiho ešte týždeň nechať doma. Cez víkend ideme k našim, tak ho tam nechávame...

jacka
18. feb 2011

ahojte..... 🙂

@denisenko ..nezávidím vám....dufam že je už lepšie....a čo muž....aj ten to dostal?......

@leninka75 ..oddychoval 45min......a večer som ho nešla ani za svet uspať.....zaspal o pol9...a ráno už o pol 6 sedel na nočník........................Lilke sa tam páči moja... 😵 ................ja cez zimu stále šupem jablčka... 😔

@letty86 ..skus kalciovu mastičku a vela masírovať.....a máš aj teplotu?.....držkaj sa....

jacka
18. feb 2011

to zas vyzerá na pekný hnus vonku 😝 😝

jacka
18. feb 2011

@utka .....ste nerozmýšlali nad jaskynou ked býva takto často chorý?..............a chce tam byť?.....asi máte teraz vy prázdniny ...nie?............ako v práci?.....

leninka75
18. feb 2011

ránečko!!! 🙂 ..............u nás pršííííííííííííí ☹ ☹ ☹ ............to bude deň, celý v nútri 😠 ........

@denisenko .............že ďakujem mužíčkovi za info 😉 😉 😉 .............ako vám je?...

@utka ............takže vás čaká týždeň bez drobčeka ☹ .......už je to lepšie ako keď si ho tak nechávala 1x?...

@letty86 .............teda ste sa potrápili!!!!............dúfam, že už to bude OK!!!...........a vy už máte 4 mesiačiky!!!! 😵 😵 😵 😵 ...kedy idete na preočkovanie?

@jacka.......chlapci nehnevajú, keď sú teraz zasa viac spolu? 😉

denisenko
18. feb 2011

dobré ránko.... 😉
@jacka Peťko sedáva na nočníku?????super...... 😉 mužovi bolo zle v noci, ale ráno sa nejako premohol a šiel do práce.....tak neviem, ešte neprišiel... 😅 ..možno to len prehnal s večerou....... 😝 nám už je lepšie.....aj som periny vyvetrala, aj povysávala....Denisko si kreslí, vypil čajík a zjedol pol suchára......výkon 😀

včera som bola aj u šefky......vraj chcela, aby som začala skor robiť...takže asi 14. marca....... 😉 😝 sa mi aj tak nechce....ale budú peniažky..... 😀

a 2 dni pršalo....dnes svieti krásne slniečko..hurááááá 😵

denisenko
18. feb 2011

@leninka75 není zač 😉

denisenko
18. feb 2011

...idem pozbierať veci a dať prať....to slniečko láka..... 😉 ešteže nemusím variť.....hlavne že máme zásobu suchárov... 😅 ...Denisko mi vraj ide nachystať darček......som zvedavá, čo mi zas donesie...... 😵

leninka75
18. feb 2011

@denisenko ............to som aj ja zvedavá!! 😵 .............potom povedz 😉 .....................

hádam idem aj ja trošku upratovať............ale táááááááááááák sa mi nechce..... 😝 😝 😝

letty86
18. feb 2011

ahojte
tak noc bola o.k., len som musela aj druhe prso odsať, aby som ho nemala naliate, hrču nemám, len ma bolí bradavka ☹, zle sa pricucol, ale mastím bepanthenom, tak snáď to prejde...vraj by bolo dobré meniť aj polohy pri kojení, ale ja kojím len poležiačky 😕 , tak mi je najlepšie

@denisenko tak vy ste takto choručkí ☹ , tak nech sa to už len lepší, jaaaj, že slniečko, my tu máme pod mrakom 😒
@leninka75 šikovná je laurinka, maťko sa tiež otočí na bok, ale zatiaľ sa nepretáča, najradšej robí mostík, vyzdvihne sa pätičkami a šup, mostík je na svete 😵. veru, už sme mali 4 mesiačiky 😵 😵 , na preočkovanie ideme 9.3.
laurinka ešte plačká pri kúpaní?
@jacka teplotu nemám, len ďalší šedivý vlas 😝 ďakujem, budem sa držať 😵

denisenko
18. feb 2011

...... a my už máme obed hotový...špecialita dnešného dna: ryža s ryžou.....a kto má málo, može si dať ešte čaj....... 😀

denisenko
18. feb 2011

@leninka75 Denisko mi ako vždy zabalil autíčko...a že všetko najlepšie k narodeninám.......ja mám narodeniny každý den.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. feb 2011

@denisenko .....máš úžasných oboch chlapov!!!. 😵 😵 😵 😵 ....aj toho maxi aj mini... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 ......taká ryža s ryžou nie je zlá, keby bola k tomu kyslá uhorka, tak sa dám pozvať 😀 😀.............

@letty86 ............to som rada, že už to máš lepšie 🙂 .......ja som asi pred 2 týždňami prinútila lauričku papkať bez klobúčikov lebo sa mi zdalo, že len pocucklala a riadne sa nenajedla a tiež sa mi zdalo, že sa nahltala vzduchu a potom ju bolelo bruško ☹................pri kúpaní trošku lepšie, snažím sa ju zabaviť takou blikajúcou kačičkou........

denisenko
18. feb 2011

@leninka75 ..len príd...ja som si tam dala trochu kečupu, neodolala som...... 😀 vy máte blikajúcu kačku?.... 😅 my len tie mydlové pastelky ..... 😅 ja ked to tu čítam o kojení a problémoch s tým......veru, už som aj zabudla... 😔
@letty86 super fotky.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre