• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka .....ďakujem, budem sa snažiť.......lilka ma na dnes ešte ukecala........som nebola pri zmysloch
21. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a tantum verde nemožeš???...my mamy sa uzdravíme už len silou vole, inak to pri tých drobcoch ani nejde... :sweat_smile:.. ja len dúfam, že nás tak skoro zas niečo nechytí....dnes vraj v školke chýbala len tá deniskova milovaná Anna Katreena......ale tá už nechodí mesiac...a vraj ešte pár týždnov ostane doma, bola s chrípkou v nemocnici.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ostatné deti sú akože fit...... :angry:
21. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha....práve som pozerala reportáž z liečebne atopického ekzemu v Trávnici....ked som tam videla tie deti, tak sa až hanbím, že otravujem doktorov kvoli dvom flakom.........kruté ochorenie.... :pensive:
21. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Lilka je šikovná vie ako na teba..... :wink:

@denisenko veru krute ochorenie..... :pensive: .........nikdy :pensive: ..............................aký prišiel zo školky?..... :slight_smile: .......jáj ...sila vole.....chlapi by už pomreli:grinning: :grinning: :grinning: :angry: ......
21. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli aspon na dvore.......ale keby len ste ho videli ako vyzeral......som nevedela či mám plakať alebo sa smiať
21. feb 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zo školky prišiel ako maliar z atelieru.....len dufam, že sú to vodovky.......a tá vetrovka.....akože bol len na pol dna.....si neviem predstaviť, keby bol na celý.......bolo dnes mokro, z tej hmly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žienky, aj vaši miláčikovia v poslednej dobe tak odvrávajú? či je to tým, ako hovorí moj muž, že je jedináčik? :pensive:
21. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem.....zajtra pridem :grinning: záááás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú nocku.. :wink:
21. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
V práci dnes bolo celkom fajn. Už prišla jedna kolegyňa z PN.
Viki má zimné topánky 29-tky.
A odvráva veľmi :angry: ...Niekedy si hovorím, že je to predčasná puberta... :slight_smile:
21. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky.....
my máme botky tiež 27,28.......potešili ste ma....mala som pocit,že na holku ich má moc velké :confounded: ......ale asi nieee :slight_smile:
@denisenko odvráva aj moja.....a tie reči okolo všetkého :grinning:

ja som sa rozhodla trošku na sebe zapracovať /neviem dokedy/.......včera sme boli s kmotruškou v posilke.......trénerka nás vôbec nešetrila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som myslela,že tam vypustím dušu......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som rada,že sme sa na to dali :slight_smile: :slight_smile: ...aj keď je to makačka.....ale určite to bude stáť za to................viete čo som si ja stále myslela?..že posilka je iba pre štíhlych ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....chodia tam síce takí tí nabití teplákoši frajeri.....ale inak normálni ľudia s niekolkými faldičkami naviac :slight_smile:
neskutočná zima je u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@aninka29 tak to ti závidím, že si sa naozaj na to dala...... :wink: ja som chcela chodiť behať, kým nepracujem...ale už sa mi ani neoplatí začínať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stále to odkladám :angry: ...kolko meria Simonka ked sa ti tie fetky zdali velké???? :confused:

u nás je pekne, ani zima moc nie je, aj ked sa ochladilo....myslím že cez den má byť len 8 stupnov.... :pensive: ale už je zas všade suchučko...... :sunglasses:
@utka tak super, že sa pomaly začínajú vracať kolegyne......teraz by si hádam mala ísť na PN ty, no nie? :sweat_smile:

jajaaj, zas variť....nechce sa mi.....už mám namočené strukovinky od včera....bude hrstková polievočka, zemiakové lokše plnené sojovým soté so zeleninkou a pre Niska palacinky......tak hor sa do toho..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo...obed navarený.....ešte keby sa tak našiel niekto, kto to teraz všetko uprace.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyšlo slniečko a svieti, tak to poteší...... :wink:
22. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jáj, a ja sa čudujem, že priberám, ked tak dobre varím......už som po obede....mnam :dizzy_face: a tu stále nik.......
aspon si pokecám sama so sebou...... :grinning:
22. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem...tatinko príde zachvílu na obed, tak treba zohriať polievočku..... :grinning: a hádam si už konečne dám aj kávičku,už od štvrtka som nemala.......pomoooooc..... :grinning:
22. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moje zlaté :dizzy_face: :dizzy_face:
normálne nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj zlatúšik už cez deň pomenej spinušká a potom chce, nech ho zabávam...mám doma malého delfína, maťko vydáva také zvuky, keď sa s nami rozpráva a teší sa, veľmi je to podarené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
@aninka29 teraz si kočica, tak potom budeš nebezpečná riadne, manža nech chystá pušku :wink: držím palce, nech vás to s kmotroškou naďalej baví :dizzy_face:, ja keď dokojím, tiež by som chcela niečo poriešiť, tak mi potom môžeš hodiť kontakt, ak budete aj naďalej spokojné :wink: veľmi vám fandím, cmuk :dizzy_face:
@denisenko šikovnica :dizzy_face: aká bola kávička, ja som priam závislá na svojom novom objave :dizzy_face: , pijem Caro a veeeeľmi mi chutí, je to vraj dobré na mliečko :wink:
@leninka75 "super" svokra, nabudúce nech rozdáva niečo iné a nie bacile :angry: :angry: :angry: , rýchlo sa vylieč :pensive:
drobec sa hlási, tak snáď ešte dnes prídem...pekný dník :wink:
22. feb 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Simonka má výšku 107cm.....neviem prečo sa mi zdá,že má velké "fetky" :grinning:
@letty86 ahoj..................juuuj,budem rada,ak sa pridáš :dizzy_face: ...tam kam chodíme je super.......my tomu vravíme že komorná atmoška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..caro je mňamka...ja tiež veľmi ľúbim
žienky ja by som bez kávy ani asi žiť nemohla........priznávam sa...som závislák na káve...pila by som ju v kuse od rána do večera.........milujem tú vôňu :slight_smile: :slight_smile:
volala som dokine,tak nech Simku dám do škôlky až po prázdninách /vedela som,že to povie :grinning: /...vraj má veľa detí chrípku..................a volala som aj do škôlky....tak mi pani riaditeľka povedala,že karneval bude po prázdninách :slight_smile: ...takže cez víkend ideme kupovať kostým :slight_smile:
22. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja sa pamäám, že ked sa Nisko narodil, tak moja segra povedala, že má...plutvičky...... :grinning: :grinning: ale vlastne za posledný rok mu nožička narástla tak o pol čísla, čo sa mi zdá málo....ale aspon nemusíme kupovať topánky.... :grinning:
ja som tiež závisláčka na káve...ale dnes som si dopriala len " nesku"...a ešte žijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naši majú karneval až 3.3. a potom majú týžden prázdniny......inak, teraz s tou chrípkou....des......a už máte vybratý kostým????? :confused:
@letty86 aj ja poznám Caro....hlavne ked som kojila..... :grinning: Maťko je krásne bábätko, on sa stále usmieva????mamička musí mať z neho radosť..... :frowning2:
22. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a Sabínka je už ok? :fearful:
22. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Sabi má už to najhoršie za sebou :slight_smile: .....všetko sa jej pekne hojí....už má chrastičky......už iba čakám,kedy jej všetko zmizne :slight_smile: ...........................Simonka chce buď snehulienku alebo zvonilku :slight_smile: :slight_smile: .....uvidíme pre čo sa nakoniec rozhodne...a hlavne či niečo schopné ešte zoženieme
22. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som skoro odpadla, ked som išla zo školky......Denisko je pozvaný na narodeninovú oslavu od kamaráta zo školky....som stretla jeho maminu, prvý krát v živote....fajn sme si pokecali, a povedala, že Dominik chce na oslave len Deniska... :dizzy_face:
@aninka29 pekný výber...a mama realizuj sa, že? ja som s minule prehrnala v tých kostýmoch a veru pre dievčatká nádherné.....len sú strašne drahé..... :confounded:
22. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujky, od piatka hlásia zas 14 stupnov..tešíííím, tešííím....... :wink:
22. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dnes ma totálne bolí hlava. Asi idem skoro spať. Navarené je, tak môžem.
22. feb 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja chceeeem!!!
22. feb 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

@denisenko ....aj ja chcééééééééém............tu taká kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,.........................tak to má super kamoša.....paráda :dizzy_face:

Maťko má karneval zajtra.......sa nevie dočkať-.....a bude to mať aj z meninami......aspon bude mať peknu oslavu :wink:
23. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:
u nás je taký krásny den......slniečko svieti už od pol osmej....Deniska od včera zas prehána... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja už fakt neviem, čo s ním....dietovať nechce, sále pýta len párky a pizzu, jasné že nedostane,ale tie vresky doma od rána do večera.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nevarím....ale zato mam "fajn" robotu...sme boli včera u kamaráta mäsiara, takže tu mám asi pol prasaťa a žena, urob s tým niečo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa idem realizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno, si spomeniem ako ma moj muž včera vytočil, tak to aj vykostím....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my máme len -1, ale to sa oteplí........ :grinning: posielam, chytaj....my fakt máme dnes aj na rozdávanie :grinning: :grinning:
a akú masku má Maťko? bike už má kupený???? :wink:
23. feb 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! .................... :slight_smile:

@letty86 ............juj zlatko malé, tak delfínik!! :dizzy_face: :dizzy_face: ..............veru už menej spinkajú...laurička by stále ňúrala po dome.....strašne je na všetko zvedavá :wink: :wink: :wink: :wink: ..................

@denisenko ................takže narodeninová párty?? :slight_smile: :slight_smile: ......aký darček kúpite???.............a denisko sa vie porozprávať s deťmi, rozumejú si??............

@aninka29 .........juj ty budeš ešte väčšia fešanda než si!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ................super, že simka aj karneval stihne!!! :slight_smile:

@jacka ............čosi som sa ťa chcela opýtať a už som zabudla........ach, ach tá hlava :frowning2: ...............ale ja na to prídem...
23. feb 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..mužíček ťa vytočil!!!??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ................ale, a čím????............pol prasaťa??............čo s tým ideš robiť??..........

@jacka ..........aký bude mať maťko kostým??.......karneval je aj s rodičmi??.......
23. feb 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....prasiatko nejako naporcujem a dám do mrazáka...... :wink: len neviem, čo s takýmy vecami ako koža alebo kosť zo stehna..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....veru, ma vytočil,išiel trochu prirýchlo a ja si chcem ešte požiť, a po slušnom upozornení na mna vybehol, že ked neviem šoferovať, tak nech to neriešim....a podobne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemal dobrý den......... :rolling_eyes:
Lauričku ešte bolieva bruško???.......ty si jej dávala ten espumisan?...... :confused:
23. feb 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...kože by si mohla využiť na huspeninu ak máte radi......a kostičku na polievočku a potom nejakému hafanovi :slight_smile: ..............bože, to neznášam aj ja, rýchlu jazdu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............prečo to tí chlapi majú radi???? :confused: .............veru bolieva bruško :frowning2: ...........naposledy to bolo v pondelok doobeda..........robila som všetko možné - espumisan, vetrová masť, teplomer do ritky, položiť na bruško.........ale muselo samo prebolieť....potom už bolo dobre :slight_smile:
23. feb 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 huspeninku veru lubime.....možno spravím....pokým ešte nepracujem.... :grinning: joj, tak to máš ťažké, ked nič nezaberá...my sme s tým problémy mali asi raz v živote a pomohol feniklový čajík...a to bolo všetko...len viem, že teraz baby nedajú dopustiť na ten espumisan, preto som sa pýtala :dizzy_face:
23. feb 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok