Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2011

@jacka .....ďakujem, budem sa snažiť.......lilka ma na dnes ešte ukecala........som nebola pri zmysloch

denisenko
21. feb 2011

@leninka75 a tantum verde nemožeš???...my mamy sa uzdravíme už len silou vole, inak to pri tých drobcoch ani nejde... 😅.. ja len dúfam, že nás tak skoro zas niečo nechytí....dnes vraj v školke chýbala len tá deniskova milovaná Anna Katreena......ale tá už nechodí mesiac...a vraj ešte pár týždnov ostane doma, bola s chrípkou v nemocnici.... 😝
ostatné deti sú akože fit...... 😠

denisenko
21. feb 2011

fúha....práve som pozerala reportáž z liečebne atopického ekzemu v Trávnici....ked som tam videla tie deti, tak sa až hanbím, že otravujem doktorov kvoli dvom flakom.........kruté ochorenie.... 😔

jacka
21. feb 2011

@leninka75 Lilka je šikovná vie ako na teba..... 😉

@denisenko veru krute ochorenie..... 😔 .........nikdy 😔 ..............................aký prišiel zo školky?..... 🙂 .......jáj ...sila vole.....chlapi by už pomreli😀 😀 😀 😠 ......

jacka
21. feb 2011

sme boli aspon na dvore.......ale keby len ste ho videli ako vyzeral......som nevedela či mám plakať alebo sa smiať

denisenko
21. feb 2011

@jacka zo školky prišiel ako maliar z atelieru.....len dufam, že sú to vodovky.......a tá vetrovka.....akože bol len na pol dna.....si neviem predstaviť, keby bol na celý.......bolo dnes mokro, z tej hmly... 😝
žienky, aj vaši miláčikovia v poslednej dobe tak odvrávajú? či je to tým, ako hovorí moj muž, že je jedináčik? 😔

denisenko
21. feb 2011

idem.....zajtra pridem 😀 záááás 😀 😀 😀 😀
dobrú nocku.. 😉

utka
21. feb 2011

Ahojte!
V práci dnes bolo celkom fajn. Už prišla jedna kolegyňa z PN.
Viki má zimné topánky 29-tky.
A odvráva veľmi 😠 ...Niekedy si hovorím, že je to predčasná puberta... 🙂

aninka29
22. feb 2011

dobré ránko mamky.....
my máme botky tiež 27,28.......potešili ste ma....mala som pocit,že na holku ich má moc velké 😖 ......ale asi nieee 🙂
@denisenko odvráva aj moja.....a tie reči okolo všetkého 😀

ja som sa rozhodla trošku na sebe zapracovať /neviem dokedy/.......včera sme boli s kmotruškou v posilke.......trénerka nás vôbec nešetrila 😝 ...som myslela,že tam vypustím dušu......... 😝 ale som rada,že sme sa na to dali 🙂 🙂 ...aj keď je to makačka.....ale určite to bude stáť za to................viete čo som si ja stále myslela?..že posilka je iba pre štíhlych ľudí 😝 ....chodia tam síce takí tí nabití teplákoši frajeri.....ale inak normálni ľudia s niekolkými faldičkami naviac 🙂
neskutočná zima je u nás 😝

denisenko
22. feb 2011

dobré ránko.... 😉
@aninka29 tak to ti závidím, že si sa naozaj na to dala...... 😉 ja som chcela chodiť behať, kým nepracujem...ale už sa mi ani neoplatí začínať 😀 😀 😀 😀 stále to odkladám 😠 ...kolko meria Simonka ked sa ti tie fetky zdali velké???? 😕

u nás je pekne, ani zima moc nie je, aj ked sa ochladilo....myslím že cez den má byť len 8 stupnov.... 😔 ale už je zas všade suchučko...... 😎
@utka tak super, že sa pomaly začínajú vracať kolegyne......teraz by si hádam mala ísť na PN ty, no nie? 😅

jajaaj, zas variť....nechce sa mi.....už mám namočené strukovinky od včera....bude hrstková polievočka, zemiakové lokše plnené sojovým soté so zeleninkou a pre Niska palacinky......tak hor sa do toho..... 😝

denisenko
22. feb 2011

hotovo...obed navarený.....ešte keby sa tak našiel niekto, kto to teraz všetko uprace.... 😝 ale vyšlo slniečko a svieti, tak to poteší...... 😉

denisenko
22. feb 2011

ach jáj, a ja sa čudujem, že priberám, ked tak dobre varím......už som po obede....mnam 😵 a tu stále nik.......
aspon si pokecám sama so sebou...... 😀

denisenko
22. feb 2011

idem...tatinko príde zachvílu na obed, tak treba zohriať polievočku..... 😀 a hádam si už konečne dám aj kávičku,už od štvrtka som nemala.......pomoooooc..... 😀

letty86
22. feb 2011

ahojte, moje zlaté 😵 😵
normálne nestíham 😝 moj zlatúšik už cez deň pomenej spinušká a potom chce, nech ho zabávam...mám doma malého delfína, maťko vydáva také zvuky, keď sa s nami rozpráva a teší sa, veľmi je to podarené 😵 😵 😵 😅
@aninka29 teraz si kočica, tak potom budeš nebezpečná riadne, manža nech chystá pušku 😉 držím palce, nech vás to s kmotroškou naďalej baví 😵, ja keď dokojím, tiež by som chcela niečo poriešiť, tak mi potom môžeš hodiť kontakt, ak budete aj naďalej spokojné 😉 veľmi vám fandím, cmuk 😵
@denisenko šikovnica 😵 aká bola kávička, ja som priam závislá na svojom novom objave 😵 , pijem Caro a veeeeľmi mi chutí, je to vraj dobré na mliečko 😉
@leninka75 "super" svokra, nabudúce nech rozdáva niečo iné a nie bacile 😠 😠 😠 , rýchlo sa vylieč 😔
drobec sa hlási, tak snáď ešte dnes prídem...pekný dník 😉

aninka29
22. feb 2011

@denisenko Simonka má výšku 107cm.....neviem prečo sa mi zdá,že má velké "fetky" 😀
@letty86 ahoj..................juuuj,budem rada,ak sa pridáš 😵 ...tam kam chodíme je super.......my tomu vravíme že komorná atmoška 🙂 🙂 🙂..caro je mňamka...ja tiež veľmi ľúbim
žienky ja by som bez kávy ani asi žiť nemohla........priznávam sa...som závislák na káve...pila by som ju v kuse od rána do večera.........milujem tú vôňu 🙂 🙂
volala som dokine,tak nech Simku dám do škôlky až po prázdninách /vedela som,že to povie 😀 /...vraj má veľa detí chrípku..................a volala som aj do škôlky....tak mi pani riaditeľka povedala,že karneval bude po prázdninách 🙂 ...takže cez víkend ideme kupovať kostým 🙂

denisenko
22. feb 2011

@aninka29 ja sa pamäám, že ked sa Nisko narodil, tak moja segra povedala, že má...plutvičky...... 😀 😀 ale vlastne za posledný rok mu nožička narástla tak o pol čísla, čo sa mi zdá málo....ale aspon nemusíme kupovať topánky.... 😀
ja som tiež závisláčka na káve...ale dnes som si dopriala len " nesku"...a ešte žijem 😀 😀 😀 😀 naši majú karneval až 3.3. a potom majú týžden prázdniny......inak, teraz s tou chrípkou....des......a už máte vybratý kostým????? 😕
@letty86 aj ja poznám Caro....hlavne ked som kojila..... 😀 Maťko je krásne bábätko, on sa stále usmieva????mamička musí mať z neho radosť..... ☹

denisenko
22. feb 2011

@aninka29 a Sabínka je už ok? 😨

aninka29
22. feb 2011

@denisenko Sabi má už to najhoršie za sebou 🙂 .....všetko sa jej pekne hojí....už má chrastičky......už iba čakám,kedy jej všetko zmizne 🙂 ...........................Simonka chce buď snehulienku alebo zvonilku 🙂 🙂 .....uvidíme pre čo sa nakoniec rozhodne...a hlavne či niečo schopné ešte zoženieme

denisenko
22. feb 2011

som skoro odpadla, ked som išla zo školky......Denisko je pozvaný na narodeninovú oslavu od kamaráta zo školky....som stretla jeho maminu, prvý krát v živote....fajn sme si pokecali, a povedala, že Dominik chce na oslave len Deniska... 😵
@aninka29 pekný výber...a mama realizuj sa, že? ja som s minule prehrnala v tých kostýmoch a veru pre dievčatká nádherné.....len sú strašne drahé..... 😖

denisenko
22. feb 2011

jujky, od piatka hlásia zas 14 stupnov..tešíííím, tešííím....... 😉

utka
22. feb 2011

Ahojte.
Dnes ma totálne bolí hlava. Asi idem skoro spať. Navarené je, tak môžem.

utka
22. feb 2011

@denisenko aj ja chceeeem!!!

jacka
23. feb 2011

ahojte...... 🙂

@denisenko ....aj ja chcééééééééém............tu taká kosa 😝 😝 ,.........................tak to má super kamoša.....paráda 😵

Maťko má karneval zajtra.......sa nevie dočkať-.....a bude to mať aj z meninami......aspon bude mať peknu oslavu 😉

denisenko
23. feb 2011

dobré ránko... 😉
u nás je taký krásny den......slniečko svieti už od pol osmej....Deniska od včera zas prehána... 😝 ....ja už fakt neviem, čo s ním....dietovať nechce, sále pýta len párky a pizzu, jasné že nedostane,ale tie vresky doma od rána do večera.... 😝
dnes nevarím....ale zato mam "fajn" robotu...sme boli včera u kamaráta mäsiara, takže tu mám asi pol prasaťa a žena, urob s tým niečo..... 😝 😝 😝 😝 😝 tak sa idem realizovať 😝 😝 😝 možno, si spomeniem ako ma moj muž včera vytočil, tak to aj vykostím....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2011

@jacka my máme len -1, ale to sa oteplí........ 😀 posielam, chytaj....my fakt máme dnes aj na rozdávanie 😀 😀
a akú masku má Maťko? bike už má kupený???? 😉

leninka75
23. feb 2011

ahojte!!! .................... 🙂

@letty86 ............juj zlatko malé, tak delfínik!! 😵 😵 ..............veru už menej spinkajú...laurička by stále ňúrala po dome.....strašne je na všetko zvedavá 😉 😉 😉 😉 ..................

@denisenko ................takže narodeninová párty?? 🙂 🙂 ......aký darček kúpite???.............a denisko sa vie porozprávať s deťmi, rozumejú si??............

@aninka29 .........juj ty budeš ešte väčšia fešanda než si!!! 😵 😵 ................super, že simka aj karneval stihne!!! 🙂

@jacka ............čosi som sa ťa chcela opýtať a už som zabudla........ach, ach tá hlava ☹ ...............ale ja na to prídem...

leninka75
23. feb 2011

@denisenko ..mužíček ťa vytočil!!!??? 😨 😨 😨 😨 ................ale, a čím????............pol prasaťa??............čo s tým ideš robiť??..........

@jacka ..........aký bude mať maťko kostým??.......karneval je aj s rodičmi??.......

denisenko
23. feb 2011

@leninka75 ....prasiatko nejako naporcujem a dám do mrazáka...... 😉 len neviem, čo s takýmy vecami ako koža alebo kosť zo stehna..... 😝 ....veru, ma vytočil,išiel trochu prirýchlo a ja si chcem ešte požiť, a po slušnom upozornení na mna vybehol, že ked neviem šoferovať, tak nech to neriešim....a podobne..... 😝 nemal dobrý den......... 🙄
Lauričku ešte bolieva bruško???.......ty si jej dávala ten espumisan?...... 😕

leninka75
23. feb 2011

@denisenko ...kože by si mohla využiť na huspeninu ak máte radi......a kostičku na polievočku a potom nejakému hafanovi 🙂 ..............bože, to neznášam aj ja, rýchlu jazdu ☹ ☹ ☹ ..............prečo to tí chlapi majú radi???? 😕 .............veru bolieva bruško ☹ ...........naposledy to bolo v pondelok doobeda..........robila som všetko možné - espumisan, vetrová masť, teplomer do ritky, položiť na bruško.........ale muselo samo prebolieť....potom už bolo dobre 🙂

denisenko
23. feb 2011

@leninka75 huspeninku veru lubime.....možno spravím....pokým ešte nepracujem.... 😀 joj, tak to máš ťažké, ked nič nezaberá...my sme s tým problémy mali asi raz v živote a pomohol feniklový čajík...a to bolo všetko...len viem, že teraz baby nedajú dopustiť na ten espumisan, preto som sa pýtala 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre