• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
dobré skoré ráno!........alebo je ešte noc? :grinning: :grinning: :grinning: ....................laurička sa napapala a je vyškerená ako slniečko, ani náznak spania..................

@denisenko .................nejako dlho vás trápi tá brušná pliaga!!! :confused: :confused: :confused: ............tiež som čítala, že júlové deti sú na zváženie či dať do školy alebo počkať................ja som si myslela, že lilku dám o rok neskôr, ale zisťujem, že ten rok by sa v škôlke nudila..............zaujíma sa už o také veci, že niekedy premýšľam ako niektoré veci vysvetliť............a keďže je základka 9-ročná tak sa mi zdá už veľa pridávať ďalší rok..................ale každý si to zváži sám..............
25. feb 2011 o 04:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
@leninka75 tak to je ešte noc :grinning: môj chrústik sa napapal o siedmej, zaspinkal, zobudil sa o polnoci a potom každé dve hodky :pensive: tak som taká čerstvá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme neskutočnú zimu a aj sneh :confounded:
25. feb 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...........my sme zaspali asi o 5:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:.........nedohodli sa nejako telepaticky tie naše bábätká?? :grinning: ......a o 7:00 som už zasa bola hore, aby som vychystala lilku do škôlky..........už ste boli na druhé sono nožičiek?...
25. feb 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko... :wink:
@leninka75 a to vy ste taký ranostajkovia?....možno je naozaj niečo vo vzduchu...lebo aj Denisko už tretí den vstáva o piatej...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale on chodí kakať....a nie moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cez den je ako tak ok.... :pensive:
@letty86 tak to ste sa asi moc nevyspali..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj sneží? my máme krásne slnečné ráno....zatial len +0, ale malo by byť okolo 12....tak dúfam, že bude..... :sunglasses:

ja som sa preto pýtala na tie hraničné deti, sestra má júnového, on je nadmieru nadaný od narodenia....teraz je tretiak ...encyklopédie ma v malíčku.....ale musí chodiť k psychologičke, vraj nebol dostatočne zrelý na to, aby šiel do školy, aj ked rozumovo bol vyspelejší ako ostatné deti...... :confounded: preto som zvedavá, či by nástup do školy mal niekto odborne posúdiť, alebo sa spolahnem na seba???? :confused:

jacka, len nech ti manža pekne PC vrááááti...... :dizzy_face:
25. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak to ma mrzí, že to zrušili...Viki o tom nevedel, že? a prečo to zrušili? chudence deti, tak sa tešia a toto.... :pensive:
25. feb 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....a ako prišli na to, že nebol dostatočne zrelý a začali ku ním chodiť ku psychologičke? :confused:
25. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka.............máš aj nejaký záložný plán??......
25. feb 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..odporučili im to zo školy....mal trochu problémy s pozornosťou a vyrušoval, lebo sa nudil, ked všetko vedel...... :grinning:
25. feb 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....a nestačilo zmeniť školu?............sú také školy pre nadané deti, kde majú ku deťom iný prístup.............
25. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je dnes s tými deťmi??!!! :angry: :angry: :angry: ...........jedna mrnčí od rána, druhá prišla zo škôlky a už sa nevie zmestiť do kože a od jedu sa plazí po zemi :angry: :angry: :angry: ..............do večera ma trafí!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to mi hovor....asi vedia, že ide víkend..... :grinning: sa teším, že nemusím zajtra vstávať z postele, aby sme sa vytrepali do školky...ale zas celý den budem počúvať....mami, ja sa nudíííííííím..... :confounded:
25. feb 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som sa tešila,že sa dnes vyspím,ale zobudila som sa pred ôsmou a hneď na to mi volali plynári, boli nám meniť plynomer.
Potom som šla na nákup ana čajík k susede.
Okolo obeda dorazlili naši aj s Vikinkom. Vraj som mu chýbala a už sa tešil domov. Ale neteší sa na pondelok, lebo musí ísť do škôlky.
A keď naši odchádzali, tak im vravel, že mu budú chýbať. taký bol zlatý.
No to predstavenie vraj zrušili z technických príčin. Zajtra si pôjdem to Ticketportalu po peniažky za vstupenky.
Záložný plán je zajtrajšie kino :wink:...
25. feb 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikinko je krásny, ostrihaný...tak môže ísť v pondelok do škôlky :grinning:...
25. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..........veru zlatučkého drobca máš!!! :slight_smile: .............vikinkovi prajem všetúčko najlepšie k meninkám!!..cmuky-cmuk!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2011 o 04:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@utka Vikimu prajeme všetko len to najlepšie a najkrajšie k meninkám......cmuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :dizzy_face:
@aninka29 prajem ti všeeeeeeeeetko najlepšie k narodeninkám, more lásky, zdravia, šťastia, nech ti rodinka aj naďalej robí len a len radosť a nech ti nič podstatné v živote nechýba, cmuk, cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka krásny chlap :wink: prajem mu krásny meninový deň a všetko naj, naj, naj :dizzy_face:
26. feb 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 všetko naj, naj, naj...k narodeninám ...18????? :wink: hlavne zdravie a spokojnú rodinku.... :dizzy_face:
@utka fešákovi aj my želáme všetko naj k meninám, cmuk, cmuk, cmuk...... :wink: ako nám už vyrástli..... :dizzy_face:
26. feb 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ............prajem ti splnenie všetkých aj tých najtajnejších snov!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :pensive: :frowning2: :pensive: :frowning2: :cry: a že svet je spravodlivý....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: nie je...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. feb 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Za Vikiho veľmi pekne ďakujem.
aninka, aj ja sa pripájam ku grtuláciám...tak všetko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka a radostí z dievčat :wink:...
26. feb 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc.....
26. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo sa stalo?Prečo nie je svet spravodlivý???
Dobrúúúúúúúúúúúúúúú...
26. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@utka včera zomrel bratranec...len o rok mladší ako ja..... :pensive: :pensive:
27. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juuuj, to ma mrzí. Úprimnú sústrasť :frowning2:...A prečo?Bol chorý?
27. feb 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte"...........navarené a už aj spapané :slight_smile: :slight_smile: ............a hurá von na slniečko :sunglasses:

@denisenko ............to je mi ľúto!!............úprimnú sústrasť!
27. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka leukémia...vraj vyliečená...... :confounded: :confounded: dakujem.....
27. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako to,že vyliečená?
27. feb 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka vraj na 95%...a potom toto......nič nie je na 100% :frowning2:
27. feb 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok