• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@leninka75 to je pekný rozdiel..vyskušaj daj vedieť -....si to neviem predstaviť :confused: :sweat_smile:
1. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....však chodil každy den ......že kedy mu ho kupime......tak som ho posielala za otcom...nech si to s ním vybaví.......dufam že sa poteší......a mu bude dobrý :unamused:
1. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ................to vieš, že by som ju chorú nedala :unamused: .....keď vidím ten sklený pohľad a to aká je malátna, dať ju takú do škôlky, veru nie...............a bolo by mi to proti srsti aj voči ostatným deťom................ale rodičia sú rôzni.....

@letty86 ...tak som dobre kúpila!!!...zajtra by to malo prísť..........hej tá vôňa prádla by aj mňa zaujímala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...........podľa mňa to môže voňať tak prádlovo, ako čerstvo opraté prádlo, ale žiadna extra vôňa bez aviváže.......
1. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..veru sú-......ja by som to nedokázala :frowning2:
som nevidela tú reklamu....... :sweat_smile: :astonished:
1. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, čo sa mi minulý týždeň prihodilo :grinning: išla som do mesta, deťúrence s tatíkom, kupujem si lístok na bus a predavačka, že či celý :fearful: som jej "nerozumela", tak jej znova hovorím, že polhodinový a ona znova, či zľavnený, alebo celý, tak ma dobre pobavila, si myslela, že mám násť? :grinning: :grinning: :grinning: ináč vyzerá dosť súdne ta pani predavačka, tak neviem, čo jej bolo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale tak poteší :dizzy_face:
1. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak býva vonku príjemne a ja trčím doma...ach, ach...tiež si Lilka mohla vybrať horšie počasie na chorobu :wink: .........v nedeľu sme Laurike trošku zdvihli opierku v kočíku na chrbátik...tak všetko obzerala...zlatučká bola :slight_smile: ........už sa teším na jar, budeme viac bývať vonku........a hlavne bude menej obliekania :slight_smile: ......ja už by som aj botasky vybrala, len ráno býva ešte mráz, a nechcem riskovať ďalšiu chorobu................už som bola obzerať aj detské botasky pre lilku...bola som v deichmane a snáď tam aj kúpim.....mali celkom pekné a za rozumnú cenu.......lauričke som tam kúpila krásnu čiapočku s princeznami :slight_smile: .....a lilka si vybrala balerínky za 7,50.... :wink: ......a maminka také isté :wink:
1. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...........to je milé!!! :dizzy_face: ............keby ťa videla s dvoma deťmi, možno by si myslela, že to máš súrodencov!! :slight_smile: :slight_smile: ....padajú ti ešte tak moc vlasy??.......mne tiež začali nejako viac.......a neviem čo by som si na to dala...zinok???..
1. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...super...máš pravdu poteší :dizzy_face:
1. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 v deichmane sme aj my kupili Maťkovi..už len počkať kedy príde teplo :slight_smile:
1. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von.,.....už mu ide na nervy že som stále za pc ...tu vreštíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........užite si slniečko!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...............
1. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vlasy mi riadne padajú :frowning2: , nechce to nejak prestať :frowning2: už to preriedenie aj vidím :frowning2: ach jaj, kúpila som si v lekárni tabletky, nejaké špeci vitamíny pre kojacie mamy, ale či to pomôže....a v lekárni mi poradila tie vodičky od dixi, vraj sú dobré, tak skúšam...mne kedysi pomohol Capilan q, aktivátor, len som mala z neho rýchlo mastné vlasy
@jacka aj my sa chystáme von, len nech slniečko pekne svieti :sunglasses:
1. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tie vitamíny sa volajú LactOcare
1. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ešte raz vám ďakujem pekne...dúfam,že sa to bude len zlepšovať...
Oslava bola taká obyčajná...ale dobrá...už sme oslavovali 3x a ešte 2x budeme :wink:...Boli sme aj v kine, aj v cukrárni...
Dnes ideme na detskú oslavičku...Vikiho kamoška má 4 roky a jej braček rok. A potom ma čaká zaberák-Taebo...som zvedavá, či budem vládať...
Tak zatiaľ papa.
1. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....vďaka za info........čítala som, že do pol roka by sa to malo upraviť...ale niečo si kúpim........

majte sa krásne!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :wink:
jeden den uprednostním varenie a upratovanie pred notebookom a vy hned tolko popíšete.... :dizzy_face:

@jacka bicykel je super...... :wink: dobrý výber...... :wink: a dodatočne...vitááááááj :grinning:

hned vám aj poviem, prečo som tu tak neskoro.....mladý pánko prišiel k nám do postele včera v noci dosť skoro......chodieva až nad ránom...a viete čo sa mu stalo???....počúral sa mamine do postele...takže od rána prezliekam, periem, a suším matrac...a ešte si moj drahý zmyslel, že šak fašiangy končia a šišky nebudú????tak robím šišky...čo s ním...... :sweat_smile: on mi včera hned po robote išiel nakúpiť a aj urobil večeru....plnený vyprážaný syr s hranolkami.... :grinning: :grinning: :grinning: raz darmo....miluje ma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj mojej sestre strááášne padali vlasy a pomohli jej len tie tabletky...teraz si nespomeniem........len viem že ich treba brať minimálne tri mesiace a sú drahé...taký zelený obal to má..... :angry:
a niekde som počula , že vraj deti ked nemajú s klbikmi problém baliť vobec naširoko netreba.... :unamused: Denisko to neznášal...tak sme sa ulievali..... :grinning: ale bol v poriadku..... :wink:
1. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my sme mali tú praciu guľu v robote.....ale šefka vždy dala aj prášok...len menej ako inokedy..... :grinning: tak neviem......videla som tú reklamu a tiež som zvedavá, ako to opere....nejde mi do hlavy, ked na flaky sú milionté prípravky....ale zas naše babky tiež prali len v potoku bez ničoho a žijú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pomaly off....pre krpca do školky.....ozaj, dnes ráno stal vedla Deniska jeho spoluškolkár....je o 5 mesiacov mladší od neho ale Deniskovi nie je ani po plecia...trošku nižšie....nie je to dieťa trochu primalé?????? :confused:
1. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...............dakujeééém..... :slight_smile:

by som hádam aj urobila šišky....ale radšej by som brala fánky....len tých sa bojím :pensive:

deni možno naše baby neboli tkaé prasiatka :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ............tiež si neviem predstaviť ako to operie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
1. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....len samaje radi ....veeelmi dlho :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

aj Maťko má v školke spolžiaka ...májový...ale by som povedala že je o rok mladší...maličký chudučký....možno skor narodený....chudatko...ale je to najlepší kamoš...to je hlavné.....vraj sa nebijú tak asi preto :wink:
1. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hádam ešte prídeš :slight_smile: :wink:

pojdem aj ja.......ale nie pre Maťka.......pojde muž......pojdeme trochu von ked je krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..aj u vás je tak :sunglasses: :sunglasses:
1. mar 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
školkársky výtvor :grinning: :grinning: :grinning: ....ale už naozaj bežíííííím... :grinning:
1. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuuuu....vonku svieti slniečko a že +15...kráááááása.... :wink: Denisko zas dnes v školke "oral nosom"....zoškrel si polovičku ksichtíku,ale nie veľa...... :angry:
@jacka veru, dobrého kamaráta len tak nenájdeš...... :wink:
1. mar 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes som bola na Taebo. bolo super. Páčilo sa mi...Aj som to normálne vládala, stíhala...
1. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko .....más pravdu......dobrého kamoša musíš hladať....... :wink: ..........že 15st...tak to si počkáme.....tu je ráno -5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale hádam bude teplejšie :slight_smile:

baby ...k tomu padaniu vlasov...to je uplne normálne lebo vám počas teho vypadlo minimum vlasov.........tak teraz idú preč čo tam nepatria..........a všetky lieky čo zjete idu do mlieka....... :wink: nič v zlom...nieže ma teraz zbijete :wink: :wink:
2. mar 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka čo by sme ťa zbili, keď máš pravdu :dizzy_face: .....aj pri vikinke mi padali vlasy a potom sa to ustálilo, ale teraz je to trošku intenzívnejšie a tabletky beriem pre kojacie mamky, to sú len nejaké vitamínky a minerály :wink:
@denisenko ten školský výtvor je veľmi zlatý :dizzy_face: ....myslíš asi tabletky INNÉOV, len neviem, či keď kojím môžem, asi nie.
my dnes na obed ideme k mamke, má voľno, tak nech si užíva detičky :sweat_smile:
2. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!..........

@denisenko ...to je láska ako hrom!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................pekná žabka!! :slight_smile:

zasa aby som varila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee!!!
2. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...............svätá pravda!!!..............ja som si kúpila homeo na celkovú regeneráciu po pôrode.....uvidím....
2. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok