Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2011

@leninka75 to je pekný rozdiel..vyskušaj daj vedieť -....si to neviem predstaviť 😕 😅

jacka
1. mar 2011

@letty86 .....však chodil každy den ......že kedy mu ho kupime......tak som ho posielala za otcom...nech si to s ním vybaví.......dufam že sa poteší......a mu bude dobrý 😒

leninka75
1. mar 2011

@jacka ................to vieš, že by som ju chorú nedala 😒 .....keď vidím ten sklený pohľad a to aká je malátna, dať ju takú do škôlky, veru nie...............a bolo by mi to proti srsti aj voči ostatným deťom................ale rodičia sú rôzni.....

@letty86 ...tak som dobre kúpila!!!...zajtra by to malo prísť..........hej tá vôňa prádla by aj mňa zaujímala 😅 😅 😅 ...........podľa mňa to môže voňať tak prádlovo, ako čerstvo opraté prádlo, ale žiadna extra vôňa bez aviváže.......

jacka
1. mar 2011

@leninka75 ..veru sú-......ja by som to nedokázala ☹
som nevidela tú reklamu....... 😅 😲

letty86
1. mar 2011

jaaaj, čo sa mi minulý týždeň prihodilo 😀 išla som do mesta, deťúrence s tatíkom, kupujem si lístok na bus a predavačka, že či celý 😨 som jej "nerozumela", tak jej znova hovorím, že polhodinový a ona znova, či zľavnený, alebo celý, tak ma dobre pobavila, si myslela, že mám násť? 😀 😀 😀 ináč vyzerá dosť súdne ta pani predavačka, tak neviem, čo jej bolo 😀 😝 no ale tak poteší 😵

leninka75
1. mar 2011

tak býva vonku príjemne a ja trčím doma...ach, ach...tiež si Lilka mohla vybrať horšie počasie na chorobu 😉 .........v nedeľu sme Laurike trošku zdvihli opierku v kočíku na chrbátik...tak všetko obzerala...zlatučká bola 🙂 ........už sa teším na jar, budeme viac bývať vonku........a hlavne bude menej obliekania 🙂 ......ja už by som aj botasky vybrala, len ráno býva ešte mráz, a nechcem riskovať ďalšiu chorobu................už som bola obzerať aj detské botasky pre lilku...bola som v deichmane a snáď tam aj kúpim.....mali celkom pekné a za rozumnú cenu.......lauričke som tam kúpila krásnu čiapočku s princeznami 🙂 .....a lilka si vybrala balerínky za 7,50.... 😉 ......a maminka také isté 😉

leninka75
1. mar 2011

@letty86 ...........to je milé!!! 😵 ............keby ťa videla s dvoma deťmi, možno by si myslela, že to máš súrodencov!! 🙂 🙂 ....padajú ti ešte tak moc vlasy??.......mne tiež začali nejako viac.......a neviem čo by som si na to dala...zinok???..

jacka
1. mar 2011

@letty86 ...super...máš pravdu poteší 😵

jacka
1. mar 2011

@leninka75 v deichmane sme aj my kupili Maťkovi..už len počkať kedy príde teplo 🙂

jacka
1. mar 2011

ideme von.,.....už mu ide na nervy že som stále za pc ...tu vreštíííí 😝

leninka75
1. mar 2011

@jacka ...........užite si slniečko!! 😎 😎 😎 😎 😎 ...............

letty86
1. mar 2011

@leninka75 vlasy mi riadne padajú ☹ , nechce to nejak prestať ☹ už to preriedenie aj vidím ☹ ach jaj, kúpila som si v lekárni tabletky, nejaké špeci vitamíny pre kojacie mamy, ale či to pomôže....a v lekárni mi poradila tie vodičky od dixi, vraj sú dobré, tak skúšam...mne kedysi pomohol Capilan q, aktivátor, len som mala z neho rýchlo mastné vlasy
@jacka aj my sa chystáme von, len nech slniečko pekne svieti 😎

letty86
1. mar 2011

@leninka75 tie vitamíny sa volajú LactOcare

utka
1. mar 2011

Ahojte.
Ešte raz vám ďakujem pekne...dúfam,že sa to bude len zlepšovať...
Oslava bola taká obyčajná...ale dobrá...už sme oslavovali 3x a ešte 2x budeme 😉...Boli sme aj v kine, aj v cukrárni...
Dnes ideme na detskú oslavičku...Vikiho kamoška má 4 roky a jej braček rok. A potom ma čaká zaberák-Taebo...som zvedavá, či budem vládať...
Tak zatiaľ papa.

leninka75
1. mar 2011

@letty86 .....vďaka za info........čítala som, že do pol roka by sa to malo upraviť...ale niečo si kúpim........

majte sa krásne!!! 🙂 🙂 🙂

denisenko
1. mar 2011

ahojte..... 😉
jeden den uprednostním varenie a upratovanie pred notebookom a vy hned tolko popíšete.... 😵

@jacka bicykel je super...... 😉 dobrý výber...... 😉 a dodatočne...vitááááááj 😀

hned vám aj poviem, prečo som tu tak neskoro.....mladý pánko prišiel k nám do postele včera v noci dosť skoro......chodieva až nad ránom...a viete čo sa mu stalo???....počúral sa mamine do postele...takže od rána prezliekam, periem, a suším matrac...a ešte si moj drahý zmyslel, že šak fašiangy končia a šišky nebudú????tak robím šišky...čo s ním...... 😅 on mi včera hned po robote išiel nakúpiť a aj urobil večeru....plnený vyprážaný syr s hranolkami.... 😀 😀 😀 raz darmo....miluje ma..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. mar 2011

@letty86 aj mojej sestre strááášne padali vlasy a pomohli jej len tie tabletky...teraz si nespomeniem........len viem že ich treba brať minimálne tri mesiace a sú drahé...taký zelený obal to má..... 😠
a niekde som počula , že vraj deti ked nemajú s klbikmi problém baliť vobec naširoko netreba.... 😒 Denisko to neznášal...tak sme sa ulievali..... 😀 ale bol v poriadku..... 😉

denisenko
1. mar 2011

@leninka75 my sme mali tú praciu guľu v robote.....ale šefka vždy dala aj prášok...len menej ako inokedy..... 😀 tak neviem......videla som tú reklamu a tiež som zvedavá, ako to opere....nejde mi do hlavy, ked na flaky sú milionté prípravky....ale zas naše babky tiež prali len v potoku bez ničoho a žijú..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. mar 2011

idem pomaly off....pre krpca do školky.....ozaj, dnes ráno stal vedla Deniska jeho spoluškolkár....je o 5 mesiacov mladší od neho ale Deniskovi nie je ani po plecia...trošku nižšie....nie je to dieťa trochu primalé?????? 😕

jacka
1. mar 2011

@denisenko ...............dakujeééém..... 🙂

by som hádam aj urobila šišky....ale radšej by som brala fánky....len tých sa bojím 😔

deni možno naše baby neboli tkaé prasiatka 😀 😀 😀 😉 ............tiež si neviem predstaviť ako to operie...... 😝 😉 😉

jacka
1. mar 2011

@denisenko ....len samaje radi ....veeelmi dlho 😵 😵 😉

aj Maťko má v školke spolžiaka ...májový...ale by som povedala že je o rok mladší...maličký chudučký....možno skor narodený....chudatko...ale je to najlepší kamoš...to je hlavné.....vraj sa nebijú tak asi preto 😉

jacka
1. mar 2011

@denisenko hádam ešte prídeš 🙂 😉

pojdem aj ja.......ale nie pre Maťka.......pojde muž......pojdeme trochu von ked je krásne 😎 😎 😎 😎 😎 ..aj u vás je tak 😎 😎

denisenko
1. mar 2011

školkársky výtvor 😀 😀 😀 ....ale už naozaj bežíííííím... 😀

denisenko
1. mar 2011

už som tuuuuuu....vonku svieti slniečko a že +15...kráááááása.... 😉 Denisko zas dnes v školke "oral nosom"....zoškrel si polovičku ksichtíku,ale nie veľa...... 😠
@jacka veru, dobrého kamaráta len tak nenájdeš...... 😉

utka
1. mar 2011

Ahojte. Dnes som bola na Taebo. bolo super. Páčilo sa mi...Aj som to normálne vládala, stíhala...

jacka
2. mar 2011

ahojte.... 🙂 😎 😎 😎 😎

@denisenko .....más pravdu......dobrého kamoša musíš hladať....... 😉 ..........že 15st...tak to si počkáme.....tu je ráno -5 😝 ..ale hádam bude teplejšie 🙂

baby ...k tomu padaniu vlasov...to je uplne normálne lebo vám počas teho vypadlo minimum vlasov.........tak teraz idú preč čo tam nepatria..........a všetky lieky čo zjete idu do mlieka....... 😉 nič v zlom...nieže ma teraz zbijete 😉 😉

letty86
2. mar 2011

ahojte 😉
@jacka čo by sme ťa zbili, keď máš pravdu 😵 .....aj pri vikinke mi padali vlasy a potom sa to ustálilo, ale teraz je to trošku intenzívnejšie a tabletky beriem pre kojacie mamky, to sú len nejaké vitamínky a minerály 😉
@denisenko ten školský výtvor je veľmi zlatý 😵 ....myslíš asi tabletky INNÉOV, len neviem, či keď kojím môžem, asi nie.
my dnes na obed ideme k mamke, má voľno, tak nech si užíva detičky 😅

leninka75
2. mar 2011

ránečko!!..........

@denisenko ...to je láska ako hrom!!! 😵 😵 😵 😵 ...................pekná žabka!! 🙂

zasa aby som varila... 😝 😝

utka
2. mar 2011

Ahojteeee!!!

leninka75
2. mar 2011

@jacka ...............svätá pravda!!!..............ja som si kúpila homeo na celkovú regeneráciu po pôrode.....uvidím....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre