• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
@letty86 .........aj mne to prišlo na mail, ale ešte som neskúšala :wink: .........................

pozerám, že sa tu víkenduje :grinning: :grinning: :grinning: ........................tak si to užime...pekný víkend :slight_smile:
5. mar 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....my sme dli nes taký zaneprázdnení....najprv sme lebedili v posteli, potom ranajky do deviatej, biečo nakupiť, pobaliť, navavriť....a až teraz sme sa tu dostali...Denisko chce hrať hry... :grinning: robila som ryžový nákyp, som zvedavá, či to zje....od malinkého bábätka to nejedol.....ešte dobalím zvyšok, vypražím rezne tatinkovi na cestu a hotovo...pojdeme spať......pekný víkendík...... :grinning:
5. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!...........paprikáš sa varí ešte niečo upiecť, umyť podlahy a je to :wink:

@denisenko ..............chutil nákyp? :slight_smile: ..............tatinko ide asi na pohreb, že?? :frowning2:
6. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@leninka75 nákyp chutil....mne :grinning: ...tatinko nešiel na pohreb, ten už bol....má setkáničko na gastrologii a danovom úrade...... :dizzy_face: ...vraj je už v Bratislave, išiel v noci o pol tretej.....sme sa zas fajn vyspali.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme také krásne počasie a vraj sa má pokaziť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budeme celé prázdniny sedieť vnútri..... :rolling_eyes: ..ale dnes určite nie..... :wink:
6. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujky...boli sme vonku...18 stupnov...hotové leto....... :wink:
6. mar 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@denisenko ako dobre :sunglasses: , u nás pred chvíľou poletoval sniežik a teraz tu oskar svieti nebezpečne, asi sa blíži apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
manža má jedno stretko lepšie ako druhé :confused:
6. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

@denisenko ..provokuješ????....žE 18...???......tu tiež poletoval sneh...vonku 4st......a ten vetrisko.....hnus...fuuj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...na gastro???.. :confused: čo mu je?......a kedy sa vráti?-........

@leninka75 ..chutil obedík?... :slight_smile: :wink:

keby ste vedeli aký hnus sen som mala......tak najprv že niekto zbil Peťka.....po tváričke.....(asi vela čítam správy )...........a potom že sa skoro utopil v potoku...som ho vytahovala........som sa zobulda celká spotená........a den na figu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -.....dufam že sa toho nedožijem :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme mali včera tú oslavu. Bolo fajn.
A dnes sme boli na Donovaloch. Vikiho sme dali do lyžiarskej škôlky. Bol zlatý...fotky som dala na FB.
6. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super fotečky.......Bude z neho lyžiar????? :dizzy_face:
@letty86 neboj, aj my máme mať zajtra ochladenie, ak na 8........to bude hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu to tak býva...je slniečko, je nádherne, je pod mrakom a može byť aj 30, a je to humus...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja a provokovať???????čo si........ :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ked hovoríš o tých snoch....mne sa snivalo minulý týžden, že Deniska zrazilo auto a prišiel o ručičky a nožičky.......mal len hlavičku a trup a posadil sa...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tfuj, tfuj, tfuj....dneska mi vybehol pod auto....ešteže šli ženské a do kopca ...stihli zabrzdiť...ale ja si asi niečo nalejem..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
manža ide na gastro preto, lebo už všade bol a nič mu nezistili..... :dizzy_face: ale ja som vyliečený helikobakter, takže može mať to.... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: klop, klop, klop....... :dizzy_face:
dobrú nocku :wink:
6. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a chceš provokáciu????včera mi rozkvitli tie čerešničky vo "váze".....mám ti odfotiť???????? :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!........konečne sa má začať otepľovať, ale až budúci týždeň :slight_smile: :wink: ............

@jacka @denisenko...............juj také škaredé sny!!! :frowning2:..........

@denisenko ...ako dlho ste bez tatinka?......

@jacka .....chutil obedík veru chutil :dizzy_face: :dizzy_face:

7. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite...pridala som 4 new fotos :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
a my tu máme sneh a veľa,to nemohlo byť takto na Vianoce :confused:
@leninka75 krásne :dizzy_face: , neskôr pridám aj ja :wink:
@denisenko
@jacka :frowning2: preč s takýmito snami :pensive:
7. mar 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..............vám napadol čerstvý sneh???? :fearful: ............na porazenie, že??!!! :angry: :unamused:
7. mar 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru, človek čaká jar a toto :angry: , ale začína svietiť slniečko,tak asi dlho nevydrží
7. mar 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...............ako často maťko cez deň papá??...
7. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..........ako sa vikinkovi páčilo lyžovanie???.............
7. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 každé 3 hodky a laurinka?
7. mar 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééé..... :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
@denisenko ....no že odfoť........nech sa ...............poteším aj ja :sunglasses: :wink: ..............kedy ti príde drahý milovaný :dizzy_face: .......................tebe sa skoro splnil sen.....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:.............naliala si si?.....-..................myslíš že si heliko preniesla na neho :confused:

@leninka75 ty nemožeš spávať?????........

@letty86 že sneh.......ten by som už nechcela.......mne teraz stačí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...aj ked je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

krásne foto ste dali....s.trááášne rýchlo rastiete.........a čo maju vaši drobčekova nové?....
7. mar 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...........laurika papá každé 3,5 až 4 hodiny...a tak zhruba 4-5x za deň............

@jacka ............ja by som aj spala.......ale slečna je strašne čiperná :grinning: :grinning: ......a muž ma zneužíva na sťahovanie rozprávok, že keď som hore nech mu to ponastavujem lebo v noci to frčí rýchlejšie :grinning:
7. mar 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahooooj
ja som tiež nechcela sniežik, ale myslíš, že to niekoho zaujíma :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru rýchlo rastieme, veď mám pocit, že som len nedávno rodila :confused: ....keď mám matka na rukách a sedím, tak skacká :sweat_smile: , neviem, ako to napísať :grinning: , nožičkami sa odráža, neviem, kde by chcel utiecť :sweat_smile: , ešte sa nepretáča, pekne sa pretočí na bok a všetko berie do pusinky a slintá a zbožňuje to lehátko :dizzy_face: zistil, že keď pohýbe nožičkami, tak sa sám rozhojdá :dizzy_face: :dizzy_face: taký malý a načo už neprišiel :dizzy_face:
7. mar 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no pekne ťa zneužíva :grinning: a odkiaľ sťahuješ?
7. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, mamky, manža je doma a vraj ma už Caro čaká na stole, mňam :wink:
prídem ešte kuk :dizzy_face:
7. mar 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .......... :grinning: :grinning: :grinning: .......tak slečna nespinká?....a čo robká?????........aj ja som zvedavá odkial stahuješ?
7. mar 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ,................beťárik maličký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....už je aký šikovný........neboj nič zachvilu aj to bude že ujde :pensive: :wink:

dobru chuť ku kávičke :dizzy_face:
7. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aninka frčí na FB.....a sem ani nepríde....pekne
7. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Vikimu sa lyžovanie páčilo, ale nevydržal celú hodinu, lebo ho boleli nôžky z lyžiarok...no uvidíme, čo sa z neho vykľuje. Ale túto zimu už asi nestihneme ísť lyžovať...
Veru, detičky sú zlatučké a ako rýchlo rastú...
7. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..to kde ste boli?...
7. mar 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:
Simonka je už konečne po šiestich týždňoch v škôlke...šla úplne v pohode /bála som sa,že budú slzičky,ale neboli/...veľmi sa tešila :slight_smile: ......zajtra majú karneval.....nevie sa dočkať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na Sabinku niečo lezie :frowning2:tak škaredo chrapčí ...včedra bola ešte úplne v pohode...ale dnes :frowning2: ...dávam jej sirupček.....ale stavím sa,že zajtra aj tak skončíme u mudry.....dobre,že sme tam boli v piatok na kontrole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi tam aj Sabi chytila niečo.......lebo inak sme neboli nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrozná kosa je u nás...nenormálny vetrisko
7. mar 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...............laurinka v noci je celkom dobrá ležká obzerá hrá sa s prstíkmi a potom zaspinká, takže ja môžem pri nej driemať......ale spánok to nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:............... začala sa už celkom hrajkať s hrálkami.......prehadzuje si ich v ručičkách, dáva do pusky :dizzy_face: :dizzy_face:

@letty86 .......aké bolo Caro?? :wink: ................

@aninka29 ....................no snáď to Sabka ustojí, držím palčeky...............potom Simku odfoť......

rozprávky sťahujem odtiaľto http://www.ulozto.cz/kanaly/pro-deti
7. mar 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok