Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2011

ahojte...dnes ráno som nestíhala, najskor obriadiť Niska, potom seba, rýchlo do banky lebo sme zabudli zaplatiť školku a potom sme šli na výlet vláčikom do mesta.... 😅 bola som si kúpiť krémik na ksichtík, na slovensku sa nedá zohnať a moj face neznesie nič iné....potvora jedna..... 😝
@leninka75 krásna princezná....ale aj sa mení, však? len pekne pridávaj fotečky častejšie..... 😵
@jacka my máme stále krásne počasie, aj ked dnes len 10 stupnov ale je slnečno....včera sa asi niekto v predpovedi zmýlil, čomu sa teším 😅 ...tatinko by mal prísť v piatok, teda dúfam, ak sa nič nevyskytne.......už mi je bez neho smutno 😠
@aninka29 veru, veru aj ja som si všimla ten FB.... 😠 v čakárni u dokiny chytíš najviac bacilov, u nás sa preto zakaždým musíme objednať, aby sa v čakárni nestretli choré deti so zdravými...dobre vymyslené 😵 😵 ak nech chytručko vyzdraviete..... 😵

denisenko
7. mar 2011

a takto to u nás chodí..... 🙂

jacka
7. mar 2011

@leninka75 ..tuto stranku máme aj my......som sa tešila na novú 😉
moje zlatičko 😵 😵 😵 ........sa pekne v noci ešte aj pohrajká 🙂 😵 ...........mne Peťko ešte teraz dáva všetko do pusy......hlavne vonku skalky....fúúúj 😝

@denisenko ....aký používaš kremik?.......to bude dlho preč....aj vám už chýba,že?.....alebo 😀 😀 😉 .......nie nie...vy ste ešte stále novomanželia 🙂 😉

pojdem trochu ešte von....na dvore tak nefučí...ale ako tak pozerám nejak sa nám schovalo slniečko 😝

jacka
7. mar 2011

@denisenko ..super....sa nedivím že zbožnuje vlaky?..... 🙂 ....a dnes nebol v školke?.....

@leninka75.....likla bola v školke?

leninka75
7. mar 2011

@denisenko .............veru sa mení.....zatiaľ k lepšiemu 🙂 🙂 .............ale príde puberta,a jejej 😝 ................dobrý systém u lekára, to by sa zišlo zaviesť aj tu......

denisenko
7. mar 2011

@jacka my máme prázdniny...... 😵 ..zajtra ešte jeden karneval, čo robí obec, a potom sa už budeme nudiť..... 😝
krém používam Oil of Olaz. 7 effects...kedysi sa to dalo kúpiť aj u nás, ale nejako to zmizlo z pultov...... 😔 ....veruže mi chýba moj novomanžel...... 😅 😵

leninka75
7. mar 2011

@jacka ..........Lilku mám ešte tento týždeň doma, stále škaredo kašle a soplí......snáď to nejako vyliečime.......

denisenko
7. mar 2011

@leninka75 ja som bola ešte teraz v lekárni, Nisko soplí už celý týžden...ale všetky deti soplia...tak mi ho je zbytočné nechávať doma....zobrala som mu niečo na inhalovanie, tak hádam zaberie....máme Olynth ale ešte ani raz som nevidela výsledok....nemáte nejaké zaručené nosne kvapky na zastavenie soplíkov????? 😕

denisenko
7. mar 2011

@leninka75 pri tom tempe ako to letí tu máme pubertu hned........ 😀

sakura77
7. mar 2011

@denisenko pod na skype,ženo 🙂

jacka
7. mar 2011

@denisenko ..vraj je dobrá slanú vodu kvapkať do nosa.....ale neviem nemám odskušané...len suseda mi poradila kedže su tiež stále moje lásky zasoplíkované 😝

denisenko
7. mar 2011

@sakura77 šak som aktívna....ty sa prihlás 😎

denisenko
7. mar 2011

@jacka že díky....to na tej stránke uloz.to sa mi stačí zaregistrovať a možem stahovať? zadara? 😕 😕

sakura77
7. mar 2011

@denisenko sak som aj ja zelena dokelu,co s tym je zas?

denisenko
7. mar 2011

@sakura77 neviem, mne nesvietiš......tak pod na chat na FB....

jacka
7. mar 2011

@denisenko možeš aj zadara ...stačí opísať kod.... 😉

denisenko
7. mar 2011

@jacka aký kod?????ja som na takéto veci blbá..... 😔

leninka75
7. mar 2011

@denisenko ..........tam sa neregistruj, potom to pýta penízky......ide to zadara ako hovorí jacka
@jacka ................my máme teraz pamycon......a kombinujem to s olynthom..........slniečko hádam dolieči...

denisenko
7. mar 2011

@leninka75 díky za radu.....vyskúšam niečo.... 😅

utka
7. mar 2011

@jacka na Donovaloch...

denisenko
7. mar 2011

žienky, idem ostrihať Deniska.....to zas budú revy, si budú všetci susedia myslieť, že ho vraždím..... 😀 😀

denisenko
7. mar 2011

a tak sa fajnovo pri tom pohol....nad uškami sme museli urobiť čiarku navyše..... 😀 😀 trošku vzorky neuškodí..... 😀

utka
7. mar 2011

@denisenko hoď detailné foto 😉...

denisenko
7. mar 2011

@utka no kedže nie som kaderníčka tak radšej nie....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2011

vytiahla som na večeru Deniskovi z mrazáku palacinky.......3 ks......a on že: a to už viac nie je?????..... 😀 😀 😀 😀
papkáčik malý....... 😵 😵 😵 😵

jacka
7. mar 2011

@denisenko ..tam máš odpísať písmená...ale už si na to určite prišla 😉 ..............dávaš do mrazáku palacinky???.....aké sú....

denisenko
7. mar 2011

@jacka už som to našla..... 😀 ..palacinky z mrazáku, tak po tri balené, čisté, vystreté....dám to rovno do mikrovlnky a za 2 minúty sú ako čerstvo upečené, žiadny rozdiel...len natrieť a zjesť.....ale treba ich tam dať čerstvé... 😵 ty to tak nerobíš? ja si spravím z litra mlieka palacinky a mám na mesiac, aj na ranajky, ked si zmyslí....... 😀

letty86
7. mar 2011

🙂 a som tu 😉
@leninka75 caro bolo fajnové 😵
@denisenko chcelo by to foto 😵

letty86
7. mar 2011

@denisenko no ja to tak tiež nerobím, minule som dala do mrazu langoše a otras 😠 všetky som vyhodila,robila som podľa receptu a tam spomínali, že sa môžu dať zamraziť, no neviem 😖 skončili v koši

denisenko
7. mar 2011

@letty86 ja nrazím všetko...aj langoše, šišky....fakt....a zatial to bolo vždy na nerozoznanie..... 😕 my tam máme najmä palacinky, pizzu, parenú knedlu....a strčím tam aj cestpoviny alebo ryžu, ked mi zostane...... 😅 ja som zas nevedela, že možem mraziť aj syr, bryndzu a maslo......ale už som mudrejšia..... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre