• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@denisenko .............no máme, ale radšej keby nebola :angry: .........minulý rok škole vyšiel nejaký projekt, tak sa nakúpila technika aj pre škôlku a nejaký rodič potom kúpil do škôlky CD prehrávač.......tak deti každý deň čumia na bedňu :angry: :angry:...........inak u nás v škole majú aj interaktívnu tabuľu, čo sa mi zasa nepáči.............podľa mňa by deti na ZŠ mali veľa rozprávať, čítať a písať a nie kukať ako učka behá kurzorom po tabuli :unamused:................možno som staromódna, ale také vymoženosti patria na strednú školu............
9. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to máte nejakú modernú školku..... :angry: ved pozerať telku možu aj doma.....nie? :confused:
jej, volal tatinko...prežil žaludkovú hadičku....... :grinning: :grinning: že zápal slinivky brušnej...paráááááda...... :pensive: a došiel mi aj narodeninový darček...... :wink: síce o mesiac skor.....ale aj tak sa z neho teším...... :dizzy_face:
Denisko sa dnes tvári, že vobec spať nebude.....asi sm mu nemala povedať, že tatinko zajtra príde.....to nepojde spať vobec.....2 dni.... :angry:
9. mar 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:
tak Sabka je zase na atb :frowning2: ...má chytené priedušky.....už len čakám,kedy bude chorá Simi.....už dnes ráno začala nejak poťahovať nosom :angry: a to je len pár dní v škôlke.....včera mali karneval....veľmi sa jej páčilo :dizzy_face: ...škoda,že to nebolo aj pre rodičov
môj manža tiež neuznáva tie sviatky mdž a podobne.......ale dostali sme od neho všetky tri čokolády :slight_smile: ...cení sa......a od Simušky som dostala obrázok,ktorý mi nakreslila v škôlke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby,naša Mirrinka je už druhý týždeň v nemocke :frowning2: ...musí ležkať,lebo sa už otvára.....je otvorená na 3cm.........podľa doktorov musí vydržať ešte týždeň a potom to môže prísť :slight_smile: ...inak sú v poriadku obaja....akurát je Mirri veľmi smutno za Liankou :frowning2: ...veríííím :frowning2: :frowning2:
dnes to vyzerá na celkom pekný deň vonku............ :sunglasses:

9. mar 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aký darček pochváľ sa :wink: ten parfémik?
9. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5kg pri mojej váhe nie je nič moc :frowning2:. Držím ju asi dva mesiace, ale nie úplne poctivo...
Cez týždeň si objednávam obedy v robote a cez víkend vymyslíme vždy niečo také, čo môžem aj ja...Napríklad chlapi majú nejaké mäsko so zemiakmi a ja jem len mäsko so zeleninou a tak...
9. mar 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...................nepríjemné vyšetrenie :frowning2: ............ten zápal sa mu aj nejako prejavoval?

@aninka29 .......................veru cení sa každá aktivita od mužíčka :wink: ..................juj zasa choroba? :frowning2: .......nejako sa ti baby stále striedajú v chorobe....... a kedy má mirrinka ofic termín?...........držím palce...povedz jej :wink:

ideme konečne von...pa
9. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 juj, tak to máte pestré..... :frowning2: zase atb, to nie je bohviečo........ :frowning2: ...pekné od manžu, že na vás myslel, aj ked to neoslavujete....čokoládka vždy poteší...... :grinning: pozdrav mirrinku, nech sa drží a všetko dobre dopadne....držíme všetky pršteky :dizzy_face: ...veru, ten parfémik prišiel.... :wink: mi ho tatinko kázal cez skype, tak som rada, že prišlo to, čo som si objednala.... :sweat_smile:
@leninka75 ani nie, len sa stále na niečo sťažoval....a na nič mu neprišli,....tak som ho poslala tam...a teraz neviem, či už má dušu namieste :pensive: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@utka to je dosť 5 kil za dva mesiace a ked ešte to až tak drasticky nedodržuješ.......len nech ti to pekne vydrží :dizzy_face:
9. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste zlaté...ďakujem.
Ako inšpiráciu sa chystám si kúpiť pernamentku do fitka, tam kam chodím cvičiť :grinning: ...
9. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka len si kúp...potom, ked sa ti nebude chcieť, si možeš povedať:škoda vyhodených penazí...a radšej pojdeš... :grinning:
9. mar 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dobrá inšpirácia :slight_smile: :dizzy_face: .......pekne si zhodila.... :slight_smile: to musíš schudnuť kvoli čomu?..tým doštičkám?
9. mar 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...teda ...tvoj muž si "užil" hadičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...čo napokon Nisko zaspal?..
9. mar 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no nezávidím vám....sa rýchlo vyliečte....a pozdrav mirrinku...nech sa drží :slight_smile:
9. mar 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako bolo vonku...Laurinka zas obzerala svet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však preto si ju chcem kúpiť...
@jacka nieee, to kôli sebe. Som tučná a musím so sebou niečo robiť!
Ja som dnes dostala od mojich chlapov k MDŽ kytičku. Oneskorene, ale predsa :wink: ...
9. mar 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka hlavne že nezabudli...ale určite ťa potešila :dizzy_face: :slight_smile: ...........................................silno držím palčeky pri chudnutí :wink: :slight_smile: ...aby si vydržala :wink: :slight_smile:
9. mar 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kytička vždy poteší.... :dizzy_face: a nepoznám jedinú ženu, ktorá by netvrdila že je tučná....... :sweat_smile: :zipper_mouth:
@jacka Nisko si zmyslel, že dnes spať nebude...tak sme boli vonku....na dvoch ihriskách a prejsť sa...bolo krásne teplúčko, tak som aj bola rada že sme sa vytiahli von.......len dúfam, že večer skor zalomí a nebude sto krát vychádzať z postele a skúšať moju trpezlivosť a varechu :grinning:
9. mar 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, potešila...to vymyslel Viktorko :wink:...zlatúšik môj.
deni, ale ja som naozaj tučná...radšej tu nejdem písať moju váhu :frowning2:...
9. mar 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :dizzy_face:
kytica vyzerá skoro ako keby si chcel niečo niekto vyžehliť......... :grinning: krááááásna....... :wink:
9. mar 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka krásna kytička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mirrinke pozdravy odovzdám :slight_smile:

mamky,mňa už asi šľahne :frowning2: ...bola som pre Simi v škôlke...dali sme si ešte menšiu prechádzku,dojdeme domov a Simi horúčka :frowning2: :frowning2: ....ja už nechááááápem.....ani nekašle,ani nesoplí......kurnik,bola tri dni v škôlke.............uvidím ako bude ráno...myslíte že ju mám dať zajtra do škôlky,keď jej ráno nič nebude????...ja už neviem čo mám robiť :frowning2: :frowning2:
9. mar 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no neviem, neviem...ale nemá si čo žehliť :confused:

@aninka29 uvidíš aká bude noc ...
9. mar 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn, jeden z Niskových jedovatých záchvatov za nami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
9. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a ani nič ju nebolí? nie je to ten trojdnový horučkový vírus?a kolko mala? tak nech vám noc prejde v pohodicke..... :wink:
9. mar 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zvykne?
9. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka zvykne...tak raz do mesiaca.....potom musí polhodinu chytať dych..... :angry: :pensive: jednoducho sa rozčúli a nemože prestať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jáj...zas nebudem spať....kto pozerá Modré z neba????? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja :frowning2:...
9. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..........................ja nemám slov............................. :fearful: :pensive: ako to nemohli vidieť na sone? ved tam vždy ukazujú ako si bábätko cmula palček........................ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj......až mám husaciu kožu...................... :cry:
9. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to nechápem ani ja :frowning2:...
9. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok