• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@aninka29 to tebe sa už pýta na nočník???? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
10. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75....a ty si kde zmizla?........ :sweat_smile:
10. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........tu som :wink: ...............musím občas aj čosi porobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............

10. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29.................u nás stojí zumba 1 euro :slight_smile: ..............rýchlo sa vyliečte!!
10. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru treba..aj mne :grinning: :grinning: ........ :wink: ...pojdem dať Peťkovi niečo zjesť a pomaličky pojdeme von....dnes pospal skoro 2h :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ....som chodila kuk či je o.k... :wink: .....aj ujo zmrzlinár mi zdrhol....ale hlavne že sa Peťko vyspinkal..... :slight_smile:
10. mar 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .............možno je to tým počasím, že tak spinkal .........................už si skúšala zasa jazdiť?
10. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@leninka75 .....tak potom by mohlo byť stále takto :slight_smile: :slight_smile: ......
10. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............daj pokoj.........také depresívne počasie..........aj u vás je tak?
10. mar 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 je aj tu tak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........zima...sem tam sneh.......
10. mar 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme..už sme oblečený...tááááááááááááák sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále zabudnem..neviem ti poradiť ako odanučím MAťko obhrýhanie nechtov?????..odkedy sa Peťko narodil vkuse ich má v puse..a keby ste videli aké hrozné to má :pensive: :pensive: :pensive:
musím ísť už ma zas ťahá
10. mar 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..........ja veru v tomto poradiť neviem :frowning2: ...............tak utekaj..pa
10. mar 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme domááá..... :wink: joj, škoda, že ste sa nemohli pridať....vyšlapali sme si s Niskom na zrúcaninu, vytiahli obložené žemle, flaše s vodou, sušienky a kochali sa výhladom........ :dizzy_face: asi po polhodke sme sa zbalil a scupitali dolu :dizzy_face: u nás je tak krásne.....až mi je to trápne, že sa chválim.... :frowning2: máme 15, ale slniečko svieti, takže pocitovo je tak 20...... :dizzy_face: :dizzy_face:
aj Denisko si pochvaloval, že aký fajn výlet to bol..... :wink:
@aninka29 angína??? a kde k tomu prišla? to u vás tuším počujem prvýkrát.....veru, pliaga je to.....aj grckala?len aby ste to nedostali celá rodinka, u nás to tak býva......klop, klop, klop........ :pensive:
@jacka prečo diazepan??? :confused: aj mne už denisko vyhradzuje čas na internet, ale čo už..... :sweat_smile:
@aninka29 25 eur týždenne.......to aj s posilkou? aj tak je to moc.....neoplatila by sa ti lepšie permanentka?????????? :confused: práve rátam....to máš mesačne 100???????????????????, :confused:
10. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denisko si obhrýza nechty odkedy chodí do školky....má ich len také polovičné....nie že strašné....ale strašne strašné...ani výraz už na to neexistuje....skúšala som všetko, ale nič nezabralo.....dokonca si sem tam v noci obhryzie aj palec na jednej nohe.....lebo na rukách už nemá čo....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom že má afty..... :angry: :frowning2: preto zhánam psychologičku, ved to už naozaj hraničí so zdravím................... :frowning2:
10. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už mi to vyhodilo...diazepam na krče pri horúčkach...a je že z nej chceš urobiť narkomanku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte sa nepýta :wink: teda......stále keď sa pokaká alebo vyciká,tak ma ťahá na záchod...tam si vezme nočník,prinesie si ho do obyvky ,stiahne si pančucháče,strhne si plienku,sadne,chvílku posedí...a je to :grinning: :grinning: ........snaží sa......ale ja zatiaľ nočník ešte moc neriešim.......som rada,že sa zoznamuje,a že vie na čo sa používa.....ale tak naostro začneme...až bude teplejšie....aby mohla behať po dome s holou pipinou :slight_smile:
@denisenko chytila v škôlke :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: poraziť ma ide :angry: :angry: :angry: ....................................áno s permanentkou by ma to vyšlo lacnejšie...nooooo.ako rátam tak o 50centov na vstup menej.............to som už rátala aj s posilkou....za vstup do posilky si platím 3,50 +prašule osobnej trénerke+nejaký ten spaľovač tukov :grinning: .........
baby ja som nedávno čítala článok o obhrýzaní nechtov u detí.......tak vraj im môže chýbať nejaký vitamín,ale môže to byť aj psychika :unamused: ..tuším v časáku mama a ja o tom písali dlhokánsky článok.....aj švagrinin malý si tak strašne obhrýza nechty
10. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno dávam jej diazepam,aj dokina kázala
10. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 u nás je to zaručene psychika.....hod dieťa do cudzej školky a nechaj tak....výsledok? adaptuje sa s obhrýzaním nechtov....... :confounded: myslíš, že by nám psycha pomohla?
10. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to máš pravdu....Nisko bol ako sa vraví hodený do divokej rieky :confounded: .........podľa mňa by pomohla......a keď píšeš,že si vyskúšala už všetko možné aj nemožné.......ja by som to skúsila,kebyže máme taký problém
10. mar 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tiež sa na to spolieham.... :dizzy_face:
10. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás stojí zumba 3,50€, ale na zumbu nechodím...a oatatné stojí 2,70€. Dnes si idem kúpiť tú pernamentku. Tá vychádza 35€ na 15 vstupov...
aninka, díky, ale 5 kg je nič. Na mne to nie je vidieť.
jacka, v práci celkom fajn. Viki chodí do škôlky, som zvedavá do kedy vydrží...
10. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááááá.....tatinka už máme na talianskej strane...... :wink:
10. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super...sa tešíte, čooo???
10. mar 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jasné...už je tu....možno ešte prídem, ak ma pustí...... :dizzy_face:
10. mar 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dávala som malému od troch mesiacov bio gaia probiotiká a asi týždeň mu ich už nedávam a odvtedy sa zhoršilo to zvrackanie, myslíš, že to s tým súvisí?..som to aj mudre spomínala, ale nič nepovedala...aj vikinka bolo od troch mesiacov na umelom mlieku a tiež to grckanie vymizlo až okolo 9 mesiaca
@jacka k mudre sa dostali tie info o zmene v príkrmoch, ako sme sa tu minule bavili :confused: , že sa už môže skôr, ale ja ešte počkám
@aninka29 angína :frowning2: nech je simuška raz dva zdravučká a sabinka musí byť zlatá s tým nočníkom :dizzy_face:
dnes mi učiteľka povedala, že vikinku vybrala a pôjde na budúci týždeň súťažne spievať, moja zlatá, dúfam, že nebude mať trému....z každej triedy vyberú jedno dieťa a budú mať mini slávika, len škoda, že to nebude pre rodičov, budú tam len učiteľky, tak som zvedavá :dizzy_face:
10. mar 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko užtie si to :dizzy_face:
my zajtra ideme k svokre, už sa teším, naposledy sme tam boli v septembri, ešte s maťkom v brušku, takže môj malinký tam bude mať premiéru, babka už nachystala postieľku a vikinka sa už tiež veľmi teší :dizzy_face:
tak sa mi tu opatrujte, ozvem sa v pondelok :wink: :wink:
10. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak som si dobre zacvičila...len ku koncu ma tak riadne rozbolelo brucho, že som už ani brušáky poriadne nezvládala...
Tak dobrú noc.
10. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ...................nejaká som "omáčkoidná" od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............lilka sa práve zobudila, že "mamííííí, čajík a čítať!!"
11. mar 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile: ...
@leninka75 a ja som od rána akoby ma prešiel parný valec........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 ja som si myslela, že probiotiká by to mali zlepšovať.....a boli ste aj na ten reflux?Vikinka vie tak pekne spievať? šikulka, ked ju pani učitelka vybrala....... :dizzy_face: tak si užite víkend, a kde máte tú druhú babku, ked ste sa tak dlho nevideli? :confused:
@utka to chodíš cvičievať večer? a potom že máš tolko energie, však? už nebolí?
@aninka29 ako? už lepšie? :frowning2:
@jacka dúfam, že ti mládež nezlikvidovala pc, ked si sa tu už nedostala...... :sweat_smile:

idem niečo robiť, asi variť.......nie že by sa mi chcelo....ale chlapi chcú obed....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.,...

ste toho zas popísali....neviem či to všetko stihnem prečítať...

11. mar 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok