• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
ved už sa na tom pracuje :wink:
23. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau siwi :slight_smile: no dosť toho drobec dostal :wink: ale však zaslúži si :dizzy_face: ...........zase perieš?????????aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak si siwi užite grilovačku :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka,ja mám normálne vygumovanú hlavu :angry:ale však naučím sa,ale neviem kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez deň nemám čas a ani sa mi nechce a večer som unavená, sa neviem sústrediť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno som neprala,heh :grinning: :grinning: .On je moja šikulka :dizzy_face: .Dakujeme ,dufam že tam bude dobre :wink:
Bubba ja mam na to lidi,heh :wink: :wink:
23. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba aj ja :grinning:
23. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nejak škaredo zaťahuje :unamused: dúfam, že z toho niečo bude a pekne popršíííííííí :wink:
23. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha...u nás svieti slniečko :sunglasses: :sunglasses:
23. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi..tak prijemnu .....ale ste mu dali hračiek...odomna dostal len velikánsku pusinku a pochvalu :slight_smile: ...taký bol rád :wink:
23. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás už zase svieti slniečko :sunglasses: :grinning:

na porazenie z toho počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
návšteva ešte nedošla :angry: ja milujem dochvílnosť :angry: :angry: :angry: :angry:
23. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj ja milujem.... :angry: :angry: :angry:

som sa vrátila zo záhrady ako 100 ročna...ja neviem čo ma tak bolia kríže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo aninka už došla :slight_smile:
23. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
návšteva už odišla :wink: .......prišli len čo som dopísala príspevok :slight_smile: ...........ale aj tak meškali :grinning:

trošku pooddychujeme a pojdeme do mesta,lebo je nudáááááááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechce sa mi zase stráviť deň doma na záhrade :confounded: ...............joj,ja by som tak šla preč na víkend :confounded: niekam na chatu,alebo neviem

zajtra by sme chceli ísť do toho Maďarska.......no čo ja viem :unamused: neviem či pojdeme lebo Simi ešte furt kašle dosť :frowning2: som už nešťastná z toho................ja neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo dávaš SImke?...fakt už to dlho trvá.....ale ved na slniečku je dobre.....

kde chcete ist..a len minut peniažky alebo niečo konkrétne :confused: ...no zas som zvedava..ale čo už :sweat_smile:

no dufam že aj my čoskoro vypadneme...ale dnes nám tu fučí vetrisko :angry:

návšteve chutil koláčik :wink:
23. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...tu som...brušká plne...možeme priberat...... :sunglasses:

a krásna sobota za nami :wink:
23. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile: sme pred chvilkou došli........Simku som hodila rýchlo do vane a teraz papáme večeru :wink:

jacka boli sme sa len trošku poprechádzať,a akurát nakúpiť potraviny ako vždy :wink:

sme nezavárali :slight_smile: však nevyleziem na strom ja s brušiskom :grinning: a iný nemal kto :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme vypadli :slight_smile:

návšteva spukala do seba celý koláč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som nemala ani kúsok :angry:všetko popapali a odišli :grinning: však čo budú :grinning: :grinning: :grinning:

jacka,Simke dávam teraz ten calciový sirup :unamused: ja už neviem čo jej mám dať :frowning2:
23. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate na to lidi ale mna ma nato moja babka co kazdy rok s hrozou vzdycha a koalbuje ako jej to vsetko hynie,ako sa nikto nestara a pod...tak chodim tam makat kolko casu da len aby bola spokojna...aj dnes som sa dorobila ako blbec ale mala sa pekne prebavkala hlavne z eona mala dobry den. :grinning:
23. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne už aj mi spinkáme :pensive:

bubba...no mne to tiež nemá kto...ale teraz som totáltn neomžna..len sa ohnem a bolia kríže :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani neboj ..caliovy je dobry...alebo už prestan dávat....aj s velmi teple čaje by sa nemali..len take leptné....

sa lučim zajtra pridem :grinning:
dobru noc :pensive:
23. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubbka,veď si aspoň ponaťahuješ svaly :wink: ..........si nemysli, že šunky váľam :wink: náhodou som si posadila priesady :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj burinku vyplejem :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj trávnik pokosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre mňa je to relax :dizzy_face: akurát, že teraz neokopávam,lebo som bandero :grinning:

jacka,ja jej moc teplý čaj nedávam,taký vlažný :unamused: keď ona má taký chraplavy kašel dusivý škaredý...........ale doktorka vravela, že dýchanie má čisté :confused:
jacka zajtra Ťa čakám :wink: :dizzy_face:
idem si ja urobiť aspoň jeden testík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú nocku :slight_smile:
23. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko sa praje :slight_smile:

mi tu máme pod mrakom... :frowning2: ....škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja ti už neviem poradit...už len čakat kedy to prejde.......držim palčeky aby to rýchlo prešlo... :wink:

len testuj. :wink: .kedy máš skušky :confused:
24. máj 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
jacka aj u nás je pod mrakom :frowning2:

skúšky by mali byt niekedy koncom júna,dúfam, že to zvládnem :wink: lenže ja mám hlavu deravúúúúúúúúúúúúú........všetko čo sa naučím mi hneď vyšumí z hlavy :angry: .........no veď uvidíme :wink:

dnes sme vstali dosť neskoro :slight_smile: .......sa mi nič nechce,ale musím variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak dlho spat.... :slight_smile: ...ja už mám navarene....asi pojdem von za mojimi detmi :grinning: :grinning:

neboj nevyšumí...ved ešte nemáš sklerozu :wink: ...ked to zvládli iny... :grinning:
24. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda mi máme vonku 10st. :confused: :confused: :sweat_smile: ..to čo sa stalo :confused: :confused: :confused:
24. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si šikulka,že už máš navarené :wink: ja idem ešte len teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čo si fajne varila?.......ja robím segedín :slight_smile:
24. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chcela segedín....ale zabudla som kupit knedlík...a muž nechcel ist ...tak som sviečkovu s cestovinou.....

ved sme hore od pol 6 :confused: ...ešte som chcela kupelku poriadit aby som toho nemala zajtra vela...a tááááááák sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,ja sviečkovú milujem :slight_smile: .....len som ju v živote nerobila ešte :unamused:
musím dať tip dedkovcom :slight_smile: nech niekedy urobia :wink: otec vie robiť fantastickú :dizzy_face: a pozveme sa na obed :grinning:

jacka ja som sa ešte len začala motať po kuchyni,a už som bola unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne nevládzem :confounded: a dnes ma nejak veľmi bolká chrbát :cry:
24. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme po.....aj moj ocino vie vybornu.....a sem tam sa aj my pozývame :grinning: :grinning: ..no a ved su moji :wink: :slight_smile: :slight_smile:

ja som už dnes nič viac nerobila...možno ked pojde formula...aby som nepočula to vrčanie aut......a zvuk na plne gule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem uspat Matka...dufam že zaspím s ním...som jak skapatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj ked v poslednej dobe by som ani spat nemusela ...neviem čo je so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa už ideme napapať :slight_smile: ..........a tiež asi hodíme šlofíka :wink: aj počasie na prd :frowning2:
a poobede si upečiem langoše :dizzy_face: :dizzy_face: ...........mňam s cesnakom,tatárkou a syrom :dizzy_face:
24. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam langoš...daj si potom aj za mna :wink: :slight_smile:
24. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..nikto nikde..idem von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile: .........nastala u nás zmena plánu a šli sme do mesta :wink: .............kúpili sme malej skriňu do izby,tak som rada :slight_smile: ešte to chce nejaký regál na sarapatičky a bude to :wink: ............lenže všetky regále čo sme videli boli pomaly drahšie ako skriňa :confounded: takže sme zatiaľ nekupovali :wink:
skriňa je klasika,chcela som, aby tam bolo vela uložného priestoru,taká pekná svetlá :slight_smile: nechcela som žiadnú detskú vyčančanú,dosť má vyčančanú postel :slight_smile: takže tak

no a teraz sa idem pustiť do tých langošov :dizzy_face: jacka dám si aj za Teba :wink:
24. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok