Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. máj 2009

ved už sa na tom pracuje 😉

aninka29
23. máj 2009

čau siwi 🙂 no dosť toho drobec dostal 😉 ale však zaslúži si 😵 ...........zase perieš?????????aj ja 😝
tak si siwi užite grilovačku 😵 😵

jacka,ja mám normálne vygumovanú hlavu 😠ale však naučím sa,ale neviem kedy 😝 cez deň nemám čas a ani sa mi nechce a večer som unavená, sa neviem sústrediť 😝

siwike25
autor
23. máj 2009

Aninka daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno som neprala,heh 😀 😀 .On je moja šikulka 😵 .Dakujeme ,dufam že tam bude dobre 😉
Bubba ja mam na to lidi,heh 😉 😉

aninka29
23. máj 2009

bubba aj ja 😀

aninka29
23. máj 2009

sa nejak škaredo zaťahuje 😒 dúfam, že z toho niečo bude a pekne popršíííííííí 😉

jacka
23. máj 2009

ha...u nás svieti slniečko 😎 😎

jacka
23. máj 2009

siwi..tak prijemnu .....ale ste mu dali hračiek...odomna dostal len velikánsku pusinku a pochvalu 🙂 ...taký bol rád 😉

aninka29
23. máj 2009

aj u nás už zase svieti slniečko 😎 😀

na porazenie z toho počasia 😝

aninka29
23. máj 2009

návšteva ešte nedošla 😠 ja milujem dochvílnosť 😠 😠 😠 😠

jacka
23. máj 2009

no to aj ja milujem.... 😠 😠 😠

som sa vrátila zo záhrady ako 100 ročna...ja neviem čo ma tak bolia kríže 😝

jacka
23. máj 2009

no čo aninka už došla 🙂

aninka29
23. máj 2009

návšteva už odišla 😉 .......prišli len čo som dopísala príspevok 🙂 ...........ale aj tak meškali 😀

trošku pooddychujeme a pojdeme do mesta,lebo je nudáááááááááááááááááááááá 😝 a nechce sa mi zase stráviť deň doma na záhrade 😖 ...............joj,ja by som tak šla preč na víkend 😖 niekam na chatu,alebo neviem

zajtra by sme chceli ísť do toho Maďarska.......no čo ja viem 😒 neviem či pojdeme lebo Simi ešte furt kašle dosť ☹ som už nešťastná z toho................ja neviem 😝

jacka
23. máj 2009

a čo dávaš SImke?...fakt už to dlho trvá.....ale ved na slniečku je dobre.....

kde chcete ist..a len minut peniažky alebo niečo konkrétne 😕 ...no zas som zvedava..ale čo už 😅

no dufam že aj my čoskoro vypadneme...ale dnes nám tu fučí vetrisko 😠

návšteve chutil koláčik 😉

jacka
23. máj 2009

kuk...tu som...brušká plne...možeme priberat...... 😎

a krásna sobota za nami 😉

aninka29
23. máj 2009

tu som 🙂 sme pred chvilkou došli........Simku som hodila rýchlo do vane a teraz papáme večeru 😉

jacka boli sme sa len trošku poprechádzať,a akurát nakúpiť potraviny ako vždy 😉

sme nezavárali 🙂 však nevyleziem na strom ja s brušiskom 😀 a iný nemal kto 😝 tak sme vypadli 🙂

návšteva spukala do seba celý koláč 😝 ja som nemala ani kúsok 😠všetko popapali a odišli 😀 však čo budú 😀 😀 😀

jacka,Simke dávam teraz ten calciový sirup 😒 ja už neviem čo jej mám dať ☹

bubba
23. máj 2009

vy mate na to lidi ale mna ma nato moja babka co kazdy rok s hrozou vzdycha a koalbuje ako jej to vsetko hynie,ako sa nikto nestara a pod...tak chodim tam makat kolko casu da len aby bola spokojna...aj dnes som sa dorobila ako blbec ale mala sa pekne prebavkala hlavne z eona mala dobry den. 😀

jacka
23. máj 2009

konečne už aj mi spinkáme 😔

bubba...no mne to tiež nemá kto...ale teraz som totáltn neomžna..len sa ohnem a bolia kríže 😝

ani neboj ..caliovy je dobry...alebo už prestan dávat....aj s velmi teple čaje by sa nemali..len take leptné....

sa lučim zajtra pridem 😀
dobru noc 😔

aninka29
23. máj 2009

bubbka,veď si aspoň ponaťahuješ svaly 😉 ..........si nemysli, že šunky váľam 😉 náhodou som si posadila priesady 😝 aj burinku vyplejem 😝 aj trávnik pokosím 😝 pre mňa je to relax 😵 akurát, že teraz neokopávam,lebo som bandero 😀

jacka,ja jej moc teplý čaj nedávam,taký vlažný 😒 keď ona má taký chraplavy kašel dusivý škaredý...........ale doktorka vravela, že dýchanie má čisté 😕
jacka zajtra Ťa čakám 😉 😵
idem si ja urobiť aspoň jeden testík 😝 😝
dobrú nocku 🙂

jacka
24. máj 2009

dobre ránko sa praje 🙂

mi tu máme pod mrakom... ☹ ....škoda 😝

tak ja ti už neviem poradit...už len čakat kedy to prejde.......držim palčeky aby to rýchlo prešlo... 😉

len testuj. 😉 .kedy máš skušky 😕

aninka29
24. máj 2009

dobré ránko 😉
jacka aj u nás je pod mrakom ☹

skúšky by mali byt niekedy koncom júna,dúfam, že to zvládnem 😉 lenže ja mám hlavu deravúúúúúúúúúúúúú........všetko čo sa naučím mi hneď vyšumí z hlavy 😠 .........no veď uvidíme 😉

dnes sme vstali dosť neskoro 🙂 .......sa mi nič nechce,ale musím variť 😝

jacka
24. máj 2009

jej tak dlho spat.... 🙂 ...ja už mám navarene....asi pojdem von za mojimi detmi 😀 😀

neboj nevyšumí...ved ešte nemáš sklerozu 😉 ...ked to zvládli iny... 😀

jacka
24. máj 2009

teda mi máme vonku 10st. 😕 😕 😅 ..to čo sa stalo 😕 😕 😕

aninka29
24. máj 2009

ty si šikulka,že už máš navarené 😉 ja idem ešte len teraz 😝
čo si fajne varila?.......ja robím segedín 🙂

jacka
24. máj 2009

som chcela segedín....ale zabudla som kupit knedlík...a muž nechcel ist ...tak som sviečkovu s cestovinou.....

ved sme hore od pol 6 😕 ...ešte som chcela kupelku poriadit aby som toho nemala zajtra vela...a tááááááák sa mi nechce 😝

aninka29
24. máj 2009

joj,ja sviečkovú milujem 🙂 .....len som ju v živote nerobila ešte 😒
musím dať tip dedkovcom 🙂 nech niekedy urobia 😉 otec vie robiť fantastickú 😵 a pozveme sa na obed 😀

jacka ja som sa ešte len začala motať po kuchyni,a už som bola unavená 😝 normálne nevládzem 😖 a dnes ma nejak veľmi bolká chrbát 😢

jacka
24. máj 2009

už sme po.....aj moj ocino vie vybornu.....a sem tam sa aj my pozývame 😀 😀 ..no a ved su moji 😉 🙂 🙂

ja som už dnes nič viac nerobila...možno ked pojde formula...aby som nepočula to vrčanie aut......a zvuk na plne gule 😝

idem uspat Matka...dufam že zaspím s ním...som jak skapatá 😝 ...aj ked v poslednej dobe by som ani spat nemusela ...neviem čo je so mnou 😝 😅

aninka29
24. máj 2009

aj my sa už ideme napapať 🙂 ..........a tiež asi hodíme šlofíka 😉 aj počasie na prd ☹
a poobede si upečiem langoše 😵 😵 ...........mňam s cesnakom,tatárkou a syrom 😵

jacka
24. máj 2009

mnam langoš...daj si potom aj za mna 😉 🙂

jacka
24. máj 2009

no..nikto nikde..idem von 😝

aninka29
24. máj 2009

tu som 🙂 .........nastala u nás zmena plánu a šli sme do mesta 😉 .............kúpili sme malej skriňu do izby,tak som rada 🙂 ešte to chce nejaký regál na sarapatičky a bude to 😉 ............lenže všetky regále čo sme videli boli pomaly drahšie ako skriňa 😖 takže sme zatiaľ nekupovali 😉
skriňa je klasika,chcela som, aby tam bolo vela uložného priestoru,taká pekná svetlá 🙂 nechcela som žiadnú detskú vyčančanú,dosť má vyčančanú postel 🙂 takže tak

no a teraz sa idem pustiť do tých langošov 😵 jacka dám si aj za Teba 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre