• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
dobré ránko..... :dizzy_face:
aj u nás prší...vlastne nie.......leje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka úplne s tebou súhlasím.......len neviem prečo to povie tak jedno percento doktorov a zvyšné maminy aby si to cucali z prsta....... :pensive:
my dneska vegetujeme......tak v pohode kávička, potom variť aj na zajtra, upratovať,a možno si dofarbím vlasy....už by bolo treba...ale sa mi nechce...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!!......fuj to bude deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................upršaný...ale mám plán :slight_smile: .............idem si pustiť angeliku a uvarím si caro, vyložím nohy a majte ma všetci radi :grinning: ............môj chlap ide z roboty na bowling, tak ja si urobím pohodičku teraz.....

laurička včera moc plačkala......ani sa jej nedivím........nôžka nebolela, ale zasa ako minule má teplotku 37,6.....inak je spokojná.....vysmiata :slight_smile: ............a váži 6 640g.......600 g za 6 týždňov............stačí.........

juj moje zlaté maminky chlapcov máte to ťažké :frowning2: .............nezávidím vám............
17. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :wink: ....je to smutné že o tom nikto nehovorí :pensive:

@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: .....pekne priberá :slight_smile: .....ale nezašla sa že :confused:
17. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veru dnes nohy nestíham vyložiť.....som varila.....prala.....teraz pojdeme von....poobede ideme na logo.............vlastne tento týžden nejak nič nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .............nezašla sa, ale ambulancia sa triasla riadne :grinning:
17. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja mám na dnes navarené, ale asi urobím poobede lasagne, nech si môže zajtra manžel zobrať do práce na obed...
U nás je škaredo, prší. Ale potrebujem ísť do lekárne, tak pôjdeme aj v daždi :frowning2:...
17. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pekne .......buchtička :wink: ani ja si dnes nemám kedy vyložiť nohy....ráno som prezliekla postele, povysávala celý dom, da :wink: a prať a potom si chlapi zmysleli, že chcú na obed placky, tak som strvdla pri platni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tatinko je dnes ešte zatial doma, lebo dosť prší.....sa tu vadili s Niskom, kto pojde na notebook...... :grinning: :grinning:
17. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka varíš manželovi obedy do roboty???? :confused:
17. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko väčšinou áno, hlavne keď som doma...
17. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka sa tí naši chlapi majú........ :grinning:
17. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to si píš!!!
17. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sú hotové...zajtra poruším oddelenú stravu...
17. mar 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....a čo je hotové..čo mi ušlo???? :sweat_smile: :pensive:

@denisenko že ..chlapi maju jednoduchší život..... :wink: ....ešte mu aj dobrá žienka navarí obedík do práce.... :dizzy_face: tomu sa vraví láska :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
17. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že zatriasla :grinning: :grinning: :wink: ...tu nebolo nič citiť :wink:
17. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aha už viem......nejak mi ušli písmenká :pensive: :wink:
17. mar 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka lasagne...
Viki ich už chutnal a veľmi mu chutia!
17. mar 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som to ešte nerobila....a ako je Vikimu?
17. mar 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja pár krát...ale niekedy to robím s obyčajnými cestovinami. teraz som mala lasagne...robila som ich tak na bolognský spôsob.
Vikimu je celkom dobre. Už sa doma nudí a vymýšľa blbosti.
Včera išiel cikať, tak som ho zastavila, že nech si obuje papuče a on že: "Už sa mi nechce počúvať tvoje reči!"
A dnes si udrel hlávku o dvere a spýtala som sa ho, že kde ho to bolí. On mi ukázal a povedal že:"Tu, kde mám všetky myšlienky. A keby som si ju rozbil, tak by sa mi narušili všetky myšlienky!"
Nechápem, kde na tie reči chodí :confused: ...
17. mar 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............zlatý je :slight_smile: :slight_smile:
to vieš ked je už zdravý tak je živý :slight_smile: .....a pondelok ho dáš do školky?

aj tvoj muž ich zje?
17. mar 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka do škôlky nepôjde. Až v stredu ideme na kontrolu...
Áno, manžel ich zje...prečo?
17. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz Viki zapotil manželovi namiesto pasujem ťa, že: "Pasiem ťa za môjho služobníka"... :grinning:
17. mar 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@utka mnam, chúťky mi robíš, aj ja ich robievam a manžovi tiež chutia, podarený vikinko :sweat_smile:

@leninka75 ako dobre, že sa laurinka nezašla :wink: veru, letí to :angry: už sme mali 5 mesiacov, ďakujeme, liečime sa, maťko má soplíky riadne a vikinka už lepšie
@denisenko vikinka je sklamaná :unamused: dnes mala byť tá suťaž v speve, ale bola už včera, tak narýchlo urobili zmenu :confused:, a včera nebola v škôlke, ale vraj nemá byť smutná, lebo ju vyšlú onedlho recitovať :confused: :sweat_smile:
@jacka aj mne mudra káže jemne pipík preťahovať, jaaj, ja sa toho bojím, aby som nejak neublížila, tak to robím veeeľmi jemne....aj môj brat bol na obriezku v 20tke
ja som z toho na nervy, keď na jeden problém počujem tisíc rôznych názorov, kto sa má v tom potom vyznať :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veru, kto sa má v tom vyznať?!
Ja som si dnes zohnala tú bylinu, zajtra začíname vymáčať...
17. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééé......
@letty86 ..chuda Vikinka......to ako možu takto s detmi........ :frowning2: .......ked bol Peťko menší tak mu to preťahoval muž.....a aj dr. pochválila že ako fajne to má....a teraz už len ja........a treba to aspon do 3-4 rokov....aby sa nezrástla.....inak by to bolo zbytočné.........................veru jemnučko....a najlepšie ked sa kupe :wink:

@utka podarený je...tomu včera išlo :dizzy_face: ......................len tak som sa pýtala.....či zje....zo zvedavosti :wink:
18. mar 2011 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
dnes sme hore už od 7:40 :pensive:
18. mar 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...my od 5.30....všetci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám pocit že už asi ani neprestane pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak skoro?
No to s tým daž´dom...hrôza.
už som aj ja nejaká nachladnutá a škriabe ma medzi nosom a hrdlom :frowning2:...
18. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....skoro.......ale zvykneme o tej 6 tak sa dalo :wink:

aj na teba niečo lezie... :frowning2:

muž ráno volal ked šiel s MAťkom že v susednej dedine už vela netreba a voda pojde von
18. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!..............prší, prší len sa leje.. :angry: :angry: :angry: :angry: .................veru už zasa začínajú záplavy..na východe je stupeň 3 ..a už to začína blbo vyzerať aj v BB kraji, tam že je 2 :frowning2: ................

18. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok