• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
ahojte!!! :slight_smile: .............to je na porážku už aj Lilka zasa má svoje jedovaté, vzdorovaté dni :angry: :angry: :angry: :angry: .................asi ujdem z domu :grinning: :grinning: :grinning: .......ku ktorej môžem zabehnúť? :wink:

@utka .............držím palčeky!!!!!......silnoooooooooo........ čo máte u rodičov cez víkend?

@denisenko ............aj tebe držím palčeky!!!...........juj musia byť krásne tie vecičky :dizzy_face: :dizzy_face: ...............zatiaľ ani zuba :grinning: :grinning: .....stále rovnako
24. mar 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...ahoj....ja utekám tiež....MAťko bol včera úžasný....tiež......a tie jeho slovíčka zo školky....... :angry: :angry: ....aj Peťko sa mi hádzal o zem....žeby boli súrodenci? :grinning: :grinning: :wink:-.......

24. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám navarené.....prádlo sa pekne suší....pojdem zachviločku von :sunglasses: :sunglasses:
24. mar 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .........tak kde dáme stretko??? :grinning: :grinning: :grinning: .......si šikovnica :slight_smile: ...............čo dobré si varila? :dizzy_face:
24. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 žeby daleko od detíííí :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..................... :wink: ................varila som pečen s kečupom a ryžu :slight_smile: ....len neviem neviem či to može aj Peťko...tomu dám buchty na pare :slight_smile:
24. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Už som doma. Trvalo to celé max. pol hodku. Ešte mi vybral aj jedno na brade...Takže som ľahšia o tri znamienka a o tridsať euro :confounded: ...
Som polepená a v pondelok idem na prevez. Dnes mám mať šetriaci režim...tak budem mať pri vysávači :grinning: ...
24. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, môžete prísť k nám....sme dostatočne ďaleko.
leni, bude tam karneval pre detičky, súťaž o najlepšie víno a večer zábava...
24. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .........super, že to dobre dopadlo!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................jeej tak to bude super akcoška!! :dizzy_face: :dizzy_face:.......za čo pôjde viki??.....dohodnem sa s jackou a prifrčíme :grinning: :grinning:............a jemne s tým vysavačom :wink:
24. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Viki bude Woody z Toy story...
Tak vás čakááááám...
24. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja už bežííím :slight_smile: ....veru šetri sa :slight_smile:...to si prečo platila? :confused:

24. mar 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste žienky???........................anii letty tu už dávno nebola.....a aninke ani nevravím..... :pensive:
24. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no neviem...kožný mi napísal, že na žiadosť pacientky, tak asi preto...
Mala som platiť 25€,ale ešte +1 znamienko, tak 5€ nato...Čo už?
24. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
@utka no tak to fajn dopadlo.... :dizzy_face: len tá cena...... :frowning2: a to prečo máte teraz karneval, ved už nie sú fašiangy???
@jacka aj Niso má strašné jedovaté dni v poslednej dobe..... :confounded: neviem si to v tvojom prípade predstaviť dvojmo.... :angry:
veru aninka na nás kašle, ozaj a kto vie čo je s mirrinkou????? :confused:
@leninka75 veru, keby sa tak dalo niekam zdrhnúť aspon na pár dní, čo už..... :pensive:

fuj, teplo máme...decká behajú v tričkách , že 22 stupnov...a ja som leštila balkony...už si naozaj ruky necítim... :pensive:
24. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hurááá....špenát navarený...bočik bude robiť tatinko...tak som na dnes skončila.... :grinning:
24. mar 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
manža je doma, nestíham,stále ma zamestná :grinning: :grinning:, navyše chodíme 2x vonku, keďže je tak kráááásne :sunglasses: , dnes som aj koláčik piekla, manža s bratom pozerajú hokej, tak nech nesedia na sucho :sweat_smile:
maťko už lepšie, soplíky už nemá, tak dúfam, že máme načas pokoj
24. mar 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no škoda....mne ked vyberali znamienko som neplatila....

@denisenko .......si predstav že ak budete mať chlapca tak to budeš mať aj ty dvojmo.........niekdy som rada že MAťko chodí do školky.....ale velmi mi chýba :frowning2: a zas ked je doma.by som ho tam poslala :angry: :angry:

@letty86 ahoj........super že soplíky sú fuč...klop klop.....aký hokej kukajú......čo si napiekla.......mnamku...by som si dala.......veru krásne je :sunglasses: .....len víkend sa má pokaziť :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pozerajú našu ligu
robila som eskimo rezy, prvýkrát a sú celkom fajn, škoda, že nie si bližšie, by si prišla na koláčik :slight_smile:, ale posielam, chytaaaaj
24. mar 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli tiež poobede skoro 4 hodiny vonku...
No ja som tiež minule neplatila, vyberali mi znamienko na bruchu...to bolo zo zdravotných dôvodov a toto asi brali ako kozmetickú úpravu...
24. mar 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee.... :sunglasses:

25. mar 2011 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebodaj už víkendujete.... :sweat_smile: :wink:

25. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
jacka, no už čoskoro budeme :wink:...
25. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte krásne. Pekný víkendík...možno na vás kuk...
25. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky :slight_smile: ako sa mi máte? čo nového?
ja som ešte stále kinderko a to od zajtra začínam 40 tt :unamused: včera som bola na poradni,tak všetko tak ako bolo,som otvorená ale nič viac sa nedeje,dalšia poradňa o týžden,ale podla doktora sa tam vrátim skôr - už rodiť...no som mu trochu protirečila,že to mi hovorí už celý mesiac a zatiaľ nič,takže vo štvrtok si pekne pojdem na monitor a naspäť domov :grinning: :grinning: ja by som už aj na vyvolávačku išla,len nech to už mám za sebou a napr.piatok prvého by bolo fajn,aj Lianka sa narodila prvého :grinning: no od nedele budem zase bez nej,rodičia mi ju berú k nim,aby som potom nestresovala ešte že čo s nou ked sa bude do nemocnice treba ponáhľať.... tam bude chodiť do škôlky,takže bude o nu postarané,tak aspon mám z toho fajn pocit :slight_smile:
tak držte prsty,baby... hned ako to bude dám vam vedieť,mám číslo na aninku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
papa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka ahoj...držím silno presilno palčeky...aby si to mala rýchlo za sebou....a boli ste už domka....tešíme sa sa fotečky maličkého :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem krásny víkend.... :slight_smile: :slight_smile:

tu zas duje vetrisko....fúúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
@mirrinka tak držme palce, nech to už máš čoskoro za sebou.... :dizzy_face: no neviem..1.apríl....celkom fajn narodeninový dátum.....ja som tiež aprílová...... :grinning:
@jacka to už aj ty víkenduješ? :confused: aj my máme krásne a bez vetra...ale má v nedelu pršať, tak neviem, čo budú robiť tí cyklisti čo dnes prišli..... :grinning: ty si aspon zajtra užiješ obidvoch chlapov...... :grinning:
@utka pekný víkend...ale ešte prídeš, či?????
25. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááááááááá....už mi došlo.....Leninka tu dnes chýba :angry: ...vidno že je pekne..... :grinning:
@letty86 eskymo rezy?....to sú akože nanukové???? :confused: ...poznám, ked máme chlapa doma, tiež ma na net nepustí.... :dizzy_face: a ked bude hokej, tak hej.......konečne sme sa zhodli že si :dizzy_face: kupime novú telku aj tu...doma máme velkú, ale tu len mini....a na ten puk vraj nedovidí...takže ked dobre zarobím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude telka.....som rada, bude potom Niskovi do izby, ešte nemá..... :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@mirrinka drž sa :dizzy_face: nech už máš drobčeka pri sebe :dizzy_face:

@jacka aj u nás sa rozfúkalo :unamused:
@denisenko jasné, telka musí byť :sweat_smile: poznáme a šport :dizzy_face: manža by teda aj aktívne mohol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zákusok bol fajnový, asi by sa mal podobať na nanuk :wink: len som nezohnala kokosový puding, tak som dala vanilkovo-smotanový a bol fajnový :dizzy_face: priložím foto, ale nefotila som ja, ale vyzerá tiež tak pekne ako môj :grinning:
25. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie som stále túúúúú :slight_smile:

@letty86 :slight_smile: :slight_smile: ..vyzerá fajnovo.......určite aj chutil,že?...mnamky :dizzy_face: ................nám tu fúúúúka od ráno....vlastne od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chutil :dizzy_face: ...u nás svieti slniečko, aspoň, ze to :sunglasses:
čo budeš variť cez víkend, ja už fakt neviem :unamused:
maťko mi zaspinkal s prštekom v puse :dizzy_face: taký bol zlatý, ináč je podarený, niekedy zaspí sám, obzerá sa a zrazu mu očká klipkajú a spinká a niekedy si musí poplačkať a až potom spí :confused:
25. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok