Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. mar 2011

ahojte!!! 🙂 .............to je na porážku už aj Lilka zasa má svoje jedovaté, vzdorovaté dni 😠 😠 😠 😠 .................asi ujdem z domu 😀 😀 😀 .......ku ktorej môžem zabehnúť? 😉

@utka .............držím palčeky!!!!!......silnoooooooooo........ čo máte u rodičov cez víkend?

@denisenko ............aj tebe držím palčeky!!!...........juj musia byť krásne tie vecičky 😵 😵 ...............zatiaľ ani zuba 😀 😀 .....stále rovnako

jacka
24. mar 2011

@leninka75 ...ahoj....ja utekám tiež....MAťko bol včera úžasný....tiež......a tie jeho slovíčka zo školky....... 😠 😠 ....aj Peťko sa mi hádzal o zem....žeby boli súrodenci? 😀 😀 😉-.......

jacka
24. mar 2011

ja už mám navarené.....prádlo sa pekne suší....pojdem zachviločku von 😎 😎

leninka75
24. mar 2011

@jacka .........tak kde dáme stretko??? 😀 😀 😀 .......si šikovnica 🙂 ...............čo dobré si varila? 😵

jacka
24. mar 2011

@leninka75 žeby daleko od detíííí 😀 😀 😀 😉 ..................... 😉 ................varila som pečen s kečupom a ryžu 🙂 ....len neviem neviem či to može aj Peťko...tomu dám buchty na pare 🙂

utka
24. mar 2011

Ahojte.
Už som doma. Trvalo to celé max. pol hodku. Ešte mi vybral aj jedno na brade...Takže som ľahšia o tri znamienka a o tridsať euro 😖 ...
Som polepená a v pondelok idem na prevez. Dnes mám mať šetriaci režim...tak budem mať pri vysávači 😀 ...

utka
24. mar 2011

Baby, môžete prísť k nám....sme dostatočne ďaleko.
leni, bude tam karneval pre detičky, súťaž o najlepšie víno a večer zábava...

leninka75
24. mar 2011

@utka .........super, že to dobre dopadlo!! 🙂 🙂 🙂 ................jeej tak to bude super akcoška!! 😵 😵.......za čo pôjde viki??.....dohodnem sa s jackou a prifrčíme 😀 😀............a jemne s tým vysavačom 😉

utka
24. mar 2011

@leninka75 Viki bude Woody z Toy story...
Tak vás čakááááám...

jacka
24. mar 2011

@utka ja už bežííím 🙂 ....veru šetri sa 🙂...to si prečo platila? 😕

jacka
24. mar 2011

kde ste žienky???........................anii letty tu už dávno nebola.....a aninke ani nevravím..... 😔

utka
24. mar 2011

@jacka no neviem...kožný mi napísal, že na žiadosť pacientky, tak asi preto...
Mala som platiť 25€,ale ešte +1 znamienko, tak 5€ nato...Čo už?

denisenko
24. mar 2011

ahojte.... 🙂
@utka no tak to fajn dopadlo.... 😵 len tá cena...... ☹ a to prečo máte teraz karneval, ved už nie sú fašiangy???
@jacka aj Niso má strašné jedovaté dni v poslednej dobe..... 😖 neviem si to v tvojom prípade predstaviť dvojmo.... 😠
veru aninka na nás kašle, ozaj a kto vie čo je s mirrinkou????? 😕
@leninka75 veru, keby sa tak dalo niekam zdrhnúť aspon na pár dní, čo už..... 😔

fuj, teplo máme...decká behajú v tričkách , že 22 stupnov...a ja som leštila balkony...už si naozaj ruky necítim... 😔

denisenko
24. mar 2011

no hurááá....špenát navarený...bočik bude robiť tatinko...tak som na dnes skončila.... 😀

letty86
24. mar 2011

ahojte 🙂
manža je doma, nestíham,stále ma zamestná 😀 😀, navyše chodíme 2x vonku, keďže je tak kráááásne 😎 , dnes som aj koláčik piekla, manža s bratom pozerajú hokej, tak nech nesedia na sucho 😅
maťko už lepšie, soplíky už nemá, tak dúfam, že máme načas pokoj

jacka
24. mar 2011

@utka no škoda....mne ked vyberali znamienko som neplatila....

@denisenko .......si predstav že ak budete mať chlapca tak to budeš mať aj ty dvojmo.........niekdy som rada že MAťko chodí do školky.....ale velmi mi chýba ☹ a zas ked je doma.by som ho tam poslala 😠 😠

@letty86 ahoj........super že soplíky sú fuč...klop klop.....aký hokej kukajú......čo si napiekla.......mnamku...by som si dala.......veru krásne je 😎 .....len víkend sa má pokaziť 😠 😝

letty86
24. mar 2011

@jacka pozerajú našu ligu
robila som eskimo rezy, prvýkrát a sú celkom fajn, škoda, že nie si bližšie, by si prišla na koláčik 🙂, ale posielam, chytaaaaj

utka
24. mar 2011

My sme boli tiež poobede skoro 4 hodiny vonku...
No ja som tiež minule neplatila, vyberali mi znamienko na bruchu...to bolo zo zdravotných dôvodov a toto asi brali ako kozmetickú úpravu...

jacka
25. mar 2011

ahojteeee.... 😎

jacka
25. mar 2011

nebodaj už víkendujete.... 😅 😉

utka
25. mar 2011

Ahojte!
jacka, no už čoskoro budeme 😉...

utka
25. mar 2011

Tak sa majte krásne. Pekný víkendík...možno na vás kuk...

mirrinka
25. mar 2011

čaute kočky 🙂 ako sa mi máte? čo nového?
ja som ešte stále kinderko a to od zajtra začínam 40 tt 😒 včera som bola na poradni,tak všetko tak ako bolo,som otvorená ale nič viac sa nedeje,dalšia poradňa o týžden,ale podla doktora sa tam vrátim skôr - už rodiť...no som mu trochu protirečila,že to mi hovorí už celý mesiac a zatiaľ nič,takže vo štvrtok si pekne pojdem na monitor a naspäť domov 😀 😀 ja by som už aj na vyvolávačku išla,len nech to už mám za sebou a napr.piatok prvého by bolo fajn,aj Lianka sa narodila prvého 😀 no od nedele budem zase bez nej,rodičia mi ju berú k nim,aby som potom nestresovala ešte že čo s nou ked sa bude do nemocnice treba ponáhľať.... tam bude chodiť do škôlky,takže bude o nu postarané,tak aspon mám z toho fajn pocit 🙂
tak držte prsty,baby... hned ako to bude dám vam vedieť,mám číslo na aninku 🙂 🙂 🙂 🙂
papa 😎 😎 😎

jacka
25. mar 2011

@mirrinka ahoj...držím silno presilno palčeky...aby si to mala rýchlo za sebou....a boli ste už domka....tešíme sa sa fotečky maličkého 😵 😵

jacka
25. mar 2011

aj ja prajem krásny víkend.... 🙂 🙂

tu zas duje vetrisko....fúúúj 😝

denisenko
25. mar 2011

ahojte... 🙂
@mirrinka tak držme palce, nech to už máš čoskoro za sebou.... 😵 no neviem..1.apríl....celkom fajn narodeninový dátum.....ja som tiež aprílová...... 😀
@jacka to už aj ty víkenduješ? 😕 aj my máme krásne a bez vetra...ale má v nedelu pršať, tak neviem, čo budú robiť tí cyklisti čo dnes prišli..... 😀 ty si aspon zajtra užiješ obidvoch chlapov...... 😀
@utka pekný víkend...ale ešte prídeš, či?????

denisenko
25. mar 2011

ááááááááááá....už mi došlo.....Leninka tu dnes chýba 😠 ...vidno že je pekne..... 😀
@letty86 eskymo rezy?....to sú akože nanukové???? 😕 ...poznám, ked máme chlapa doma, tiež ma na net nepustí.... 😵 a ked bude hokej, tak hej.......konečne sme sa zhodli že si 😵 kupime novú telku aj tu...doma máme velkú, ale tu len mini....a na ten puk vraj nedovidí...takže ked dobre zarobím 😀 😀 😀 😀 bude telka.....som rada, bude potom Niskovi do izby, ešte nemá..... 🤐 😵

letty86
25. mar 2011

ahojte 🙂
@mirrinka drž sa 😵 nech už máš drobčeka pri sebe 😵

@jacka aj u nás sa rozfúkalo 😒
@denisenko jasné, telka musí byť 😅 poznáme a šport 😵 manža by teda aj aktívne mohol 😀 😝
zákusok bol fajnový, asi by sa mal podobať na nanuk 😉 len som nezohnala kokosový puding, tak som dala vanilkovo-smotanový a bol fajnový 😵 priložím foto, ale nefotila som ja, ale vyzerá tiež tak pekne ako môj 😀

jacka
25. mar 2011

@denisenko nie som stále túúúúú 🙂

@letty86 🙂 🙂 ..vyzerá fajnovo.......určite aj chutil,že?...mnamky 😵 ................nám tu fúúúúka od ráno....vlastne od včera 😝 😝

letty86
25. mar 2011

@jacka chutil 😵 ...u nás svieti slniečko, aspoň, ze to 😎
čo budeš variť cez víkend, ja už fakt neviem 😒
maťko mi zaspinkal s prštekom v puse 😵 taký bol zlatý, ináč je podarený, niekedy zaspí sám, obzerá sa a zrazu mu očká klipkajú a spinká a niekedy si musí poplačkať a až potom spí 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre