• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@letty86 však aj tu je slniečko.-....... :sunglasses:

netuším čo budem variť.......tiež som na tom tak ako ty.... :pensive:
25. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: zlatinko....pekne zaspáva :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka!!! :slight_smile: .....ja dnes nestíham...muž má dnes meniny, tak mu chystáme s lilkou prekvapko....fajnú večeru - kurací gyros, hranolky, tzaziky, červené vínko ........lilka vyzdobila a prestrela stôl ...aspoň trošku pomohla......laurička sa zdá, že sa dostáva do normálu.....klop, klop, klop

@letty..........zlatučký musí byť maťulko pri zaspávaní s palčekom v puske :dizzy_face: .....

@mirrinka....držím palce, aby všetko dobre dopadlo............

@jacka....ja idem skúsiť urobiť to plnené karé čo robila minule utka............

poznáte trasenú tortu???...........idem robiť na nedeľnú oslavu :wink: .......

krásny víkend.........pa
25. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@jacka
@letty86
@denisenko Ďakujem vám,kočky :slight_smile:
25. mar 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 moja mamina robila v nedelu trasený koláč....vraj bol výborný... :sweat_smile: tak tatinkovi všetko najlepšie želáme, nech mu dlho nervy slúžia, ked má tolko báb doma pokope... :dizzy_face: ...maharadža.... :dizzy_face: :dizzy_face: potom daj vedieť ako dopadlo karé..... :wink:
@jacka tak si tu či nie si??? :confused: mne dneska viac pražilo na makovičku, tak nejako nechápem..... :grinning:
my máme špenát ešte od včera,a na zajtra druhé...ani srnka netuší...vyhodila som manžela do obchodu, uvidím čo donesie...to si aj zje..... :grinning: :grinning:
Denisko tuším začína mať teplotu......sakráá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som sa zabudla spýtať, či prežil všetok porcelán a asklo, pri malých princeznách? mne Nisko pomáhal na Vianoce....a na svadbu.....som rada, že máme viacej pohárov a tanierov ako bolo treba...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: črepy nosia šťastie, no nie???
25. mar 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no tu som..... :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne.....chuda Nisko...... :frowning2:
25. mar 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 blahoželáme :slight_smile:
25. mar 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty ideš jesť gyros a tzaziky???........

daj vedieť či vám bude obed chutiť......a buduci víkend robím aj ja :slight_smile:
25. mar 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už chápem..... :grinning: aj ja som tu....Nisko pozerá DVDčka....má zakázaný počítač.... :angry:
25. mar 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myslíš že gyros a tzaziky nie sú vhodné pre kojaciu matku??? :confused:
25. mar 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, zabudla som....dnes sa mi sníval další horor......stratila som dieťa a viac som ho nenašla.....sa vám už stalo? mne asi harašííííí................ :grinning:
25. mar 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 všetko najlepšie, šikovná lilka, keď pomáha :dizzy_face: dobrotku si navarila :dizzy_face:
@denisenko sny o deťoch vo všeobecnosti nemám rada :pensive: ....asi si prepracovaná, to preto ten sen :confused:
25. mar 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc!
25. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee.....

@denisenko ....fuj sa ti riadne horory snívaju.....to aj mne....neviem čo to znamená :pensive: ...........................no nemali by kojae jesť takéto koreniny.....teda ja som jedla hoc čo...ale na takéto som si dávala bacha.....a čože si mu zakázala pc?..................ako je Niskovi?......stupla mu teplota :frowning2:
26. mar 2011 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.. :wink: my sme hore už od 5.00..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ato mám prísť do roboty až na pol deviatu....žeby sa Denisko pripravoval na zmenu času???? :confused:
@jacka dala som mu včera paralen a zatial vyzerá v pohode...len sa m u spustil sopel, ale zase menej kašle......ach jáj..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ide k tej pani, čo ho strážila aj minulý rok, som zvedavá, čo zas bude......počítač mal zakázaný preto, lebo je čoraz drzejší..... :grinning: a nechce sa chodiť bicyklovať, len by sedel na nete.....a to zas nie!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@letty86 asi máš pravdu,budem prepracovaná :rolling_eyes: ...ako fajn, že už ste z chorob vonku.... :wink: ja si myslím, že za všetko mou tie neustále extremy v počasí....ved to je des...jeden den 20 a potom tak 8..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme aj dnes pekne, paplony sú už v okne.....ale zajtra má liať, a možno aj pondelok...a potom zas bude leto..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bacily, množte sa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidím , tu sa už víkenduje v plnom prúde......škoda.... :pensive: samej sa mi kecať nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pekný víkend všetkým.. :wink:
26. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte---my máme po karnevale a o chvíľu sa ideme zabávať...
26. mar 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
tatinko šiel už do práce.....Nisko ešte spí, celú noc ani raz nezakašlal :confused: ....čo mi je akési podozrivé........ :zipper_mouth:
až mi ho bude ľúto o chvíľku zobudiť, ale musíme...pracujúci národ je raz pracujúci národ..... :sweat_smile: a ešte neprší...tiež mi je to podozrivé...... :grinning:
27. mar 2011 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ako vážne nikto????, :confused:
27. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My už sme domaaaa...
Bolo super! O týždeň ak bude pekne ideme zase k našim...
27. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jej, ahoj...... :wink:
27. mar 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ahojček :wink:...
27. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a to som už chcela zabaliť a ísť off....ale manžel nie je doma a Nisko sa robí že spí, tak sa nudím..... :sunglasses: ideš už zajtra do práce? :confused:
27. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru, idem...sa mi tááák nechce...
Ráno idem ešte na hematológiu...Ani Vikimu sa nechce ísť do škôlky. A vraj by dšte chcel dlhšie chosiť do tejto, než 4 dni :frowning2:...
27. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Ti verím, že sa ti nechce....ani mne........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemožeš ho nechať v tejto školke dlhšie? :confused: a kamaráti z tej bývalej mu nechýbajú?
27. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a na hematologiu ideš na kontrolu?...teraz neviem, nie som v obraze, berieš aj lieky? :confused:
27. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc... :wink:
27. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už bol v tej škôlke pol roka a už nás aj riaditeľka starej bombarduje, že do kedy tam bude, že mohla miesto neho niekoho zobrať a tak...
Určite mu kamoši chýbajú a viem, že keď sa vráti do "starej" škôlky, budú mu zase chýbať títo...
Áno, idme na kontrolu. Som od novembra bez liekov...
27. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok