Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. mar 2011

Dobrúúúúúúúúúúúúú...

leninka75
28. mar 2011

ahojte!!!..............uf oslavný víkend za nami 😔 .............všetko vybavenie domácnosti prežilo lilkinu pomoc 😀 😀 😀 .........tatino bol nadšený 🙂 ..............a ďakujem za neho za blahoželania 😉 ............no tzaziky som len lízla ale gyros som zjedla a laurička je v pohode 🙂 ..............to plnené karé... nie je to zlé, dá sa...čakala som trošku výraznejšiu chuť..asi treba trošku viac ochutiť marinádu.......dnes ma ešte čaká jedna návšteva kolegovci z práce, tak mám čo robiť lebo prídu okolo jednej.....ešteže koláčik zostal zo včera a urobila som mini pizze v lístkového cesta a zapekané tousty...........

@utka ......ako výsledky??

leninka75
28. mar 2011

urobte kuk do albumu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
28. mar 2011

@leninka75 už som kukuk urobila......ale akú peknú nevestu mám..... 😀 😉 ...tatinko vyzeral ako v raji, so svojimi babami... 😵
@utka no zvedavá som...ako si dopadla? 😕

fuj, tak je dusno vonku....celý víkend a aj dnes vyzerá, že bude pršať a stále ani kvapka....to čo je za počasie......akurát čo ma z neho bolí hlava 😠

babule, kde ste???????????????????????????????????

denisenko
28. mar 2011

no nič, idem pre NIska do školky....nie že by sa mi chcelo zas po tých kopcoch...... 😒

denisenko
28. mar 2011

a sme doma....ja a moje malé prasiatko..... 😀 😀 aj slnko už vyšlo, že 2o stupnov......teplúčko 😵u ..Denisko stratil už druhú čiapku za dva dni...tomu sa hovorí priama úmera.... 😝

denisenko
28. mar 2011

a stále nik.... 😝 tu aj pohrmelo, ale neviem kde sprchlo........upiekla som pizzu, Deniskovi palacinky a tu stále ani nohy...teda ruky 😀

letty86
28. mar 2011

ahojte 😉
@denisenko mojaaaa, ty si tu tak sama 😕 ale musím ťa pochváliť, vieš sa pekne porozprávať aj sama so sebou 😀

letty86
28. mar 2011

ozaj, kde všetky zmizli?
@denisenko to je parádna priama úmera...nám zas miznú hrebene v škôlke....už sme tretí doniesli 8😕

letty86
28. mar 2011

@leninka75 tak to je super, že sa tatik tešil a vybavenie v domácnosti neutrpelo 😀
máš krásne bambuľky 😵 😵 😵 😵

denisenko
28. mar 2011

@letty86 ale sme dopadli......pokecáme sami so sebou....... 😀 😀 😀 😀 asi je pekné počasie a všetky herečky sú vonku.... 😵

denisenko
28. mar 2011

@letty86 my hrebene nemusíme.......Denisko sa nečeše 😀

letty86
28. mar 2011

@denisenko 😵 veru 😀

utka
28. mar 2011

Ahojte!
Tak kontrola dopadla dobre. Mala som 100tis. doštičiek. Ďalšia kontrola až o tri mesiace 😉...
V robote bolo celkom fajn. Od druhej sme mali oslavu. Náš pán primár oslavoval 60-tku. Tak sa jedlo, pilo, hodovalo.
Škoda, že som musela odísť po Vikiho a na chirurgiu ☹...

jacka
29. mar 2011

ahojte.... 😎 😎

@utka supéééér 😵 😵 😵

leninka75
29. mar 2011

ránečko!!!.........

@utka .............teším sa s tebou!!!!.............bola si vyberať stehy?

leninka75
29. mar 2011

@jacka .....s tebou bolo čo včera?

leninka75
29. mar 2011

.................ďakujem dievčatá!!! 🙂

jacka
29. mar 2011

@leninka75 nešiel nám pc od nedele........a večer som už bola k.o......Peťko je neskutočný.....piští ked sa jeme...ked sa obliekame.....ked sa vyzliekame...ked sedí v kočíku...ked ho vyberiem......ja neviem čo mu je 😔

jacka
29. mar 2011

nikto nikde?.......sa ideme poobliekať a šup na slniečko 😎 😎

leninka75
29. mar 2011

@jacka ..........juj moja ja som to mala minulý týždeň s lauričkou ☹ ..úplne ťa chápem.....je to fajn na nervy.........drž sa!

jacka
29. mar 2011

@leninka75 dakujem.....som na nervy.........ešte mi aj mrcha má prísť tak som podráždená dva krát 😝 ....a MAťko si zas obhrýza nechty.....som sa tešila že KONEČNE...ale to asi nebude také lahké 😝 ..........a drzí je......ako opica 😝 .......pojdeme sa najesť .......to si zas niečo vypočujem....a spať......huráááááá
Laurička je už dobručká......a Lilka?

jacka
29. mar 2011

no stále nikto???.......vonku krásne čoby ste tu robili,že 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2011

@jacka mna moj drobec vytočil...nejedol v školke, neviem, začo potom platíme, že áno, prederavil dalšie tepláky a obhrýzol si nechty až do polovice....už som povedala, že mu budem musieť tie ruky odrezať....a tiež čakám mrchu...takže myslím že presne viem, ako sa cítiš 😝 😔 😠 😀
@utka tebe je fakt bez liekov lepšie... 😉 len sa pekne drž aj dalej 😵

aninka29
29. mar 2011

ahojte mamky 🙂 ...mám správičku od mirrinky 🙂 ...citujem :
Aby neboli u nás v rodine baby v prevahe,prišiel som dnes o 17:50 tatinovi na pomoc.Martinko Nižnik 🙂

gratulujem,prajeme veľa veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
29. mar 2011

a drobátko sa narodil s mierami 2980g a 48cm 🙂

denisenko
29. mar 2011

jej, gratulujeme....hlavne veľa zdravíčka obom želáme....... 😵 drobček....... 😵 ...pekne, majú do páriku..... 😵
@aninka29 dakujeme..... 😵

utka
29. mar 2011

Ahojte!
Gratulujeme...hlavne veľa, veľa, veľa zdravíčka aj drobčekovi, aj mamine... 😉!
Baby, ďakujem vám, ste zlaté!!!

utka
29. mar 2011

leni, stehy až vo štvrtok...

jacka
30. mar 2011

ahojtééééé 😎 😎 😉

mirri blahoželám 😵 😵 .....nech vám len radosť robí 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre