• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 to fakt celú noc :dizzy_face: :dizzy_face: ..parádička......raz sa aj ja dočkám :wink: ...nemaj blbý pocit..ved mna teší že ti pospikala celú noc.... :slight_smile:

neviem čo mu je už asi 2 týždne ja taký umrnčaný upišťaný........nechce sa obliecť vyzliecť....ísť von dnu.... .....vždy dostane záchvat revu.........mám pocit že s ním treba ako v rukavičkách len aby bol ticho...ach jáj....len mu nechcem vždy vyhovieť ............

nechce mi prísť niektorá navariť :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
13. apr 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........teším sa aj keď je to asi len výnimka, ale neva :slight_smile:................fíha mrzútko jeden :angry: ..........musíš to nejako vydržať :unamused: ...........len pekne var, ja idem tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....čo ideš variť?....
13. apr 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .....neva treba sa tešiť aj z maličkosti :dizzy_face: :dizzy_face: a toto poteší velmi :wink: ..........že čo iné mi ostáva :unamused: :wink: ........fazulovú polievku z rezancamia a kedže som namočila prevela ...tak aj fazulový šalát......škoda že na dnes nemám navarené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....idem si urobiť konskú dávku na povzbudenie......kávu :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....mňam fazulka :dizzy_face: ......už piješ normál kávu s kofeínom??
13. apr 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie nie....bez.....to by už nespal vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...........však pomaličky by si aj ty už mohla skušať..... :wink:
13. apr 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šalátik je už hotový.....a Peťko je taký zlatý že nemožem byť ani podráždená.....ale ...pssssssssssssssssst :zipper_mouth:
13. apr 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......a čo dávaš do fazuľového šalátu??..............naposledy keď som si skúsila dať brokolicu, tak to nedopadlo moc dobre :frowning2: .......bojím sa ešte také veci......počkám až začne Laurička papkať tuhú stravu.....bodaj by mu to vydržalo :slight_smile:
13. apr 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 tak to ti krásne pospala laurinka :dizzy_face: maťko má dni, že sa zobudí len 2x za noc, ale v poslednej dobe je to skôr výnimka a budí sa často, mám pocit, že to bude aj zúbkami
@jacka tak nech to peťulka rýchlo prejde....asi má len také obdobie náročné pre maminku
13. apr 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
=
@leninka75 ....cibulku ,slaninku a párky popražím.....dám do uvarenej fazulky so zeleninou......a ešte surovu ciblue ....pomiešame a mnamka :slight_smile:

hotovo...možeme sa poobliekať šup von....

ty čo varíš?........tak má Lauriška citlivé bruško ked jej to vadilo....... :pensive: ....však neboj nič....zachvilučku sa aj ty riadne napapuškáš :wink:
13. apr 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj..kde si nám bola?........ja mám pocit že tento stav je nejaký predllllllllllhýýýýý :pensive: ...a asi je už nervný aj zo mna :pensive:
13. apr 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 jéj vy máte dnes presne 6 mesiacov...blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: pusku posielame

tak aj tebe nejak zle spinká.......skus mu dať pol čipku paralenu......na noc...ja som to dávala Peťkovi.....raz či dva krát.....a ako fajne mi spinkal :wink: ....len teraz neviem z čoho je taký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka manža bol doma, tak veľmi nestíham :grinning: ...fajnučký musí byť ten šalátik :wink:
dnes má maťko 6.mesiacov...neveríííím :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
včera vikinka vystupovala, vraj to zvládla super, skoda, že som to nevidela....dostala aj diplom, knihu a sladkosti, tak sa tešila
13. apr 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 @leninka75 a čo maju vai drobčekovia nove?..pochválte sa :dizzy_face:
13. apr 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 jéj musela byť zlatučká :dizzy_face: ......super že sa nehanbí...ja by som tam Maťka nedostala ani keby som mu slubila modré z neba :angry:

fajný je....ty už ješ také to jedlá?.....či si dávaš bacha...
13. apr 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dakujem, pusinku odovzdám :dizzy_face:
už si tak bacha nedávam, zistila som, že maťko mi toho dosť toleruje, ale je pravda, že fazuľu, šošovicu, kapustu, brokolicu, karfiol som ešte nejedla....aj čokoládu mi dovolí jesť, hm, nemusel by :grinning: ......poznáte to aj vy? ja som vkuse hladná, stále musím niečo jesť :angry: muž len krúti hlavou, ale ja som stále hladná, bude to tým, že kojím a často? alebo čo mi je? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ................jej maťko už má pol ročka!!...............blahoželám!!..cmuky :dizzy_face: :dizzy_face: ...............viki je už veľká šikovná slečna!!......nech vám stále robí takú radosť.....

@jacka ........dobrý šalátik......to budú orgie, keď už budem papkať všetko :grinning: :grinning: :grinning: ..........a čo máme nové???.........ani neviem......pekne sa prevaľuje a bľaboce.......
13. apr 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..........z duše mi hovoríš!!.....ja by som jedla stále!!.....ešte aj o desiatej večer :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dakujeme :dizzy_face: aj cmuky odovzdám :sweat_smile:
tak som rada, že nie len ja jem ako divá :grinning: :wink:
veru, kiež by nám deti len a len radosť robili :dizzy_face:
13. apr 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka maťko sa prevráti z bruška na chrbátik, opačne ešte nie, ale snaží sa :dizzy_face: a tiež pekne bľaboce a hlavne keď zbadá vikinku....a najnovšie máme zábavku s názvom nie nie nie, začal to robiť pri babke, kýval hlávkou do boka, akoby "vravel" nie a teraz to robí už častejšie aj pri nás a rehli sa pri tom :sweat_smile:
13. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
osolila som si caro :angry:
@leninka75 veľmi ti držím palce s tým vodičákom......na mňa sa muž tak hnevá :angry: :angry: :angry: , že nechcem jazdiť :frowning2: ale zatiaľ som nenabrala odvahu...stále do mňa hučí a ja nič....
13. apr 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 asi budem musieť niečo poriešiť s toz antikoncepciou.
Delená strava v pohode. Dole je len 7kg, ide to veľmi pomaly, ale na oblečku to už vidím...ale ešte aspoň 15kg potrebujem dať dole... Hmmmm :unamused:
13. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .............zlatučký musí byť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........no snáď mi to rozhodnutie urobiť si vodičák vydrží čo najdlhšie :wink: .....ty máš vodičák len nejazdíš?

@utka.....pomaly, ale isto.......veď tak sa má správne chudnúť :slight_smile:.........
13. apr 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na dnes lúčim......zajtra asi nestihnem kuk lebo ideme na kontrolu na nefrológiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......sme objednaní na 9:00 a potom mám nejaké vybavovačky v meste..........pa
13. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak veru, vodičák mám a nejazdím :confounded: ...tak všetko pekne vybav, my zajtra máme nákupný deň, tak kuk az neskor
@utka 7 kg je super, držím palce :slight_smile:
idem o chvíľu po viki, ale ešte kuk :wink:
@jacka kde si?
13. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No 7kg je dosť, keď máš málo...ale keď máš veľa, tak to skoro ani nie je vidno :frowning2:
13. apr 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tu som,...... :slight_smile: ....sme boli vonku...ale to počasie....hádam bolo všetko.....sneh, dážd,slnko,zamračené,vietor,bezvetrie,teplo,zima..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....typický apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: ....chutilo caro???.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:.......................zlatinko Maťko..aký je už chápavý :dizzy_face: :dizzy_face:....a už sedká?....a lozí?...či už štvornožkuje

@utka určite to aspon ty citiš....a podla mna dobre robíš že takto pomaličky......ale je aj dôležite si to držať....a hlava čo...prestala bolieť
@leninka75 tak už kecia?:... :dizzy_face: moja maličká :slight_smile: ....a sedká?..............som to ja ale zvedavica :pensive: :wink:
13. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hlava už ako tak prestala, ale ešte to nie je 100% :frowning2:.
Ja viem, že je lepšie chudnúť pomaly, ale delenú už budem musieť asi držať navždy. Ale nevadí.
13. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojté,,,,,,,

@utka .....myslíš že navždy?......

dalšia "dobrá" tento raz s MAťkom........nemohol v noci dýchať že má plný noštek...ale nič mu nešlo....som myslela na tu dr. dufam že ani ona nespala.......idem pohladť iného dr ....ale tentoraz pojdem kuk do BB......hlavne že Peťko bol v noci len 3x hore.......ešteže ten spal inak ......by som už nežila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja chcééééééééém teplo.......... :confounded: :unamused:
14. apr 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....žienky moje, ja nestíham....a vy ste toho tolko popísali...... :wink:
@jacka ja ti tie noci nezávidím......asi by ste mali fakt lepšie tie mandle dať vonku :confused: ...že len 3x hore za noc???to býva aj častejšie??????--.........ja som myslela že on je nespavec len cez den...... :angry:
@utka držím ti palce......inak aj ja som kedysi dáááááávno držala delenú stravu.......tam sa dá tak fajn najesť :dizzy_face: aj teraz delím......pol dna nejem a potom pol dna v kuse.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne rozdelené na polovicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a gratulujem k 7-mym strateným kilám......len tak dalej :dizzy_face: :wink:
@leninka75 šikovné detičky veru.... :wink: prečo na nefrologiu??? :confused:
@letty86 ...slané caro......aj si vypila??? :grinning: bojíš sa jazdiť? aj ja a preto nemám vodičák......ja sa bojím že by som niekoho zabila :pensive: :pensive: :pensive: a moj muž teraz ešte vymýšla že dodávku kúpiť...... :confounded: som z toho.....na vetvy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem ešte niečo porobiť, mám posledné poldnové volno pred dlhými dvomi týždnami, čo sa nezastavím... :angry:
tak ešte zbehneme s Niskom na lunapark ....nech si mamu naposledy užije :dizzy_face:
14. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no uvidím...ak schudnem na takú váhu, akú si predstavujem, tak potom budú aj väčšie prehrešky...aj teraz sú, ale len maličké...hlavne cez víkend...
@denisenko ďakujem pekne...dúfam, že keď som ich už stratila, že ich nenájdem!!! A stratím ešte veľa ďalších...
14. apr 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok