• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. augusta 2017 
autor
Jacka len tak,muckovi on zbožnuje sladke :grinning: :grinning: .Včera som robila bublaninu a do večera nebol ani kusok,doši segry a popapalo sa.Zevraj bola dobraaaaaa :grinning: :grinning: .Herec pozera pribeh žraloka,neviem kedy zachrni :wink:
25. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dúfam, že lilka spí!!!......keď som volala domov, tak som ju počula ručať "ja necem ííííííísť donutrááááááááá!"....opica krpatá!!!...taká je zasa jedovatá a urevaná :confounded:
25. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš super jacka, že v záhrade!! ...... u nás je väčšinou okolo cesty a takú teda trhať nebudem.......ja skôr robievam sirup zo žihľavy, je to podobné!! :slight_smile:
25. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leninka tak taky som ešte nepila :grinning:
25. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda postup som myslela :grinning:
25. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je dobrý siwi, len ho treba držať v chladničke, aby sa neskazil :wink:
25. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moje dieta spi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kam to napisat že tak skoro?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: skoro vždy zaspi cca14-30
25. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ho dedko tak umoril??? :grinning: :grinning: :grinning:............to mu ho dávaj aj častejšie :wink: :slight_smile:
25. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pobehaju cele okolie a stavaju tu novu ulicu,tak sami traktor,bager a atd......chodia kukat :wink: :wink:
25. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a ako chutí ten sirup....ak je fajny tak hod recept :wink:

ja ti ho vážne siwi pošlem :grinning:
25. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ďakujem za receptík :dizzy_face: je to celkom jednoduché........zájdem snáď ešte dnes k jednej tetke,tá má v záhrade veľmi veľa bázy :wink:
my spinkať nejdeme,lebo tatko už od rána skladá skriňu v Simkinej izbe :grinning: ale rozložený je po celom dome :angry: sa nerozčulujem už :wink:
výter nam nespravila,lebo sme prišli neskoro :unamused:
25. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anika že..a ake je to fajné :slight_smile:

to sa musim tešit z izbičky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ..tak potom vieš čo máš robit :wink:
25. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám recept, ale až keď prídem domkov........aninka, tak váš tatino sa hrajká, no zlatý...teda ani 3 deti mať, to už prestáva všetka sranda!! :wink: :wink: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka budem čakat :slight_smile: :slight_smile:

si to dobre vystihla...leni.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kočky,trošku vyplieť von okolo kvietkov :wink: aj Simka nech je trošku na vzduchu :slight_smile:
25. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka som rada, že nie som jediná, kto chodí von s deckom aj keď má atb.!!!!....... v sobotu ma zato mama aj sestra dobre zbuzerovali, že čo to robím, decko má sedieť doma, keď užíva atb.m lebo sa mi vysype a nebudem vedieť či je to z liekov alebo zo slnka, tak som im povedala, že nech si to skúsia byť s ňou aspoň týždeň zavreté doma :angry: :angry: :angry: :angry:
25. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre leninka nedaj sa :wink: :wink: :grinning: :grinning:

my sme chvalabohu ..."klop,klop" atb..ešte nebrali....dufam že ani tak skoro nebudeme
25. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mi sme tiež daaavno neboly chory,klop klop klop :grinning: :grinning: a zas ked nema horučku tak prečo nie,ne? :grinning: :grinning:
Torta je uplne hotova a musime počkat do večera aby dobre stuhla :wink: :wink: :wink: ,tatinko sa poteši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja s Matko na dvor...tak sa vyvalím do chládku a nebudem robit nič....tu je tak horuco že strach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

siwi poteší...a aku si robila?

idem...pridem....som zvedava kto ešte pride :confused:
25. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda siwi také fajnotky!!!.....šak mucko ťa za to musí na rukách nosiť!! :wink: :slight_smile: .....jacka, uži si chládoček!! :sunglasses:
25. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočuldy!!!
Ste sa riadne rozpísali :wink:. My sme robili bazovú malinovku, ale ani sirup by nebol od veci :grinning: .
Viki tiež stále kašle, už týždeň :frowning2:. A neviem ako dlho mu môžem dávať ten kalciový sirup...
U nás je tiež hrozne horúco, ale kým sa jrpec zobudí a dostaneme sa von, tak na ihrisku bude chládok. Prída. Už sa teším.
25. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to malo byť paráda...
25. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja už konečne padám z roboty.......páááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, paaaaaaaa
25. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme domka :slight_smile:
leni,no ja s ňou tiež na chvílku výjdem von :unamused: pre mňa je nepredstavitelné sedieť s ňou zatvorená doma :unamused: .........tá chvílka myslím neuškodí a zdržiavame sa v tieni.....však by ma piclo :grinning:
25. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu tiež..... :slight_smile:

idem kuknut čo budeme večerať......neviem čo nám dá ladnička.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka čo fajnučké to bude? :wink: ja tiež neviem čo nachystám :unamused:

som si poupratovala obývačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel už finišuje so skriňou,tak sa pojdem o chvilu pustiť do Simkinej izby :wink: ..........ale už moc nevládzem :confounded: som to vonku trošku prehnala :unamused:
25. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem čo mám zajtra variť :unamused: poraďte žienky :wink:
25. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa šteri...nie je to sranda..ved ste dvaja :wink:

no sa teším na izbičku s vami... :dizzy_face: :slight_smile:

asi to bude len rožtek s masielkom a paradajkou....to dám Matkovi a ja som ešte našla zvináče tak ja sa natlačím tým :wink: ....a vy??? :wink:
25. máj 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež chlebíky so salámkou a zeleninkou :wink: a ja ešte potom dojem langoš :wink:

a čo zajtra varíš jacka?
25. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok