Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
19. apr 2011

@utka u nás nápodobne - malá dostala akýmsi omylom pod stromček knihu pre predškolákov -taká učebnica je tam zo všetkého niečo od pôrodu,cez vesmír, telo...o hotová je z tej knižky furt obzerá planíéty - už vie aj poriade v akom sú od slnka a také základné veci ako na ktorej z nich je najteplejšie a prečo ...a tak...a kua na ten bicykel ani za svet 😀 a neska mi zahlásila...že mami a trénovať na biykli čo?a ja že nič... a hotovo ja sa s nou nebudem natahovat uplne užasne jej to ide a zajazdy začne zoskakovať z ničoho nič že bojim bjim 😀 😝

booože už ma čaká zasa kopec práve v záhade 😅 😅 😅 😅 pomooooooooooooooc 😝

utka
19. apr 2011

@bubba no čo narobíme..budeme mať knihomoľov, nie športovcov ...hahaha

leninka75
20. apr 2011

ránečko!!..............dievčatá nestíham ani dýchať 😀 😀 😀 ... gruntujem o 106 😉 ....

@utka @bubba ......máte šikovných malých mudroškov 😵 😵 😵 ....... šport im neutečie.....možno tomu prídu na chuť v dôchodku 😉 ......

@denisenko.........síce neskoro, ale predsa ...všetko naj, naj k narodeninám!!! .....a aby vyšli plány s bábätkom 😉 .....cmuky!!

@letty.......marcelkovi prajem veľa zdravíčka k meninkám!!.....a nech vám vždy robí len radosť!!.......cmuuuuuuuuuk!!! 😵 😵

bubba
20. apr 2011

😀 😀 😀 😀 😀 no neviem či to mudrovanie aj bude niečoho hodné 😀 😀 😀

utka
21. apr 2011

Ahojte!
Tak vy už všetky sviatkujete???

leninka75
21. apr 2011

ahojte!! 🙂 ...............

@bubba .......ale bude!! 😉

@utka ...ty si jediná verná!! 😵 .........možno je to aj tým počasím...vonku je tak nádherne a teplúčko...lilka dnes behá len v tričku a trojštvrťkách 🙂 ........a tuším jacka mala mať PC v oprave, či sa mýlim?? 😕 ...deni maká ☹ ......a aninka chodí viac na FB ako sem 😝 ......letty je s detičkami asi tiež vonku : 😎

včera už Lilka priniesla zúbok zo školky v servitke 🙂 🙂 🙂 🙂 ..... v noci prišla zúbková víla a priniesla barbinu 😉 .......Lauričke som dnes 1x uvarila mrkvičku so zemiačikom....dala som jej za lyžičku a asi jej to nechutilo lebo urobila, že "brrrrrrrrrrrr" a celý obsah pusinky bol zrazu všade okolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....zajtra skúsim zasa 😉

všetkým prajem krásne sviatky!!!!!

🙂 🙂

denisenko
22. apr 2011

ahojte.... 😉 žienky ak mi je luto, že vás nestíham..... ☹ ale za tri hodiny denne upratať, navariť, poprať, požehliť, nachystať veci na další den....a sem tam si aj na polhodinku spolu s Niskom schrupnem, som naozaj akási unavená.....žeby jarná únava??? 😕
chlapi sú už v Rajci...a tak som sama doma a odpadá mi varenie, tak som tu na nete 😀
@leninka75 teda...tak to blahoželám k vypadnutému zúúúbku...... 😅 ...mrkvička zo zemiačkami...ved to je dobré.... 😵 ani Denisko od malinka nelubi mrkvu...ani struhanú s jablkom, iba v polievke 😠
@utka aj moja sestra má doma knihomoľa..len už má 9 rokov, ale je taký odjakživa......teraz sa mi smeje,že ked niečo nevie, opýta sa Samka.....ten vie fakt všetko ........a v škole ho volajú pán profesor...alebo pán doktor 😀 a pomocné kolieska z bicykla dal dolu až tuším v druhej triede, lebo sa mu už fakt deti smiali..... ☹ 😀 tak neboj, aj vy dáte... 😉

denisenko
22. apr 2011

krásne sviatky všetkým...... 😉 ale ja sa ešte určite ukážem..... 😉

denisenko
23. apr 2011

dobré ránko..... 😉
tak ja zas do práce.... 😝 ako vám závidím volný víkend...... 😒 😒 včera mi Denisko povedal, že n sa už sem nevráti, vraj ostanú aj s tatinkom na slovensku a ja budem makakť....to zas vymyslel 😝

denisenko
23. apr 2011

halo, halo...kde ste kto???????????? 😖

denisenko
24. apr 2011

nik...... 😖 ani nie som prekvapená...... 😎 ...krásnu Velkonočnú nedelu Vám všetkým želám, my sme už dnes dostali velkonočné zajačiky, vajíčka a aj nejaké šušťavé euráče......tú su obdarovaní všetci, a už v nedelu....len deti hladajú vajíčka.....ale rozdiely medzi chlapcami a dievčatami sa nerobia...ani nešibú, ani nepolievajú........takéto sviatky sa mi páčia, baby čo hovoríte???...spravodlivé, že? 😵

denisenko
25. apr 2011

ani dnes nikto???? ☹ ...ja sa už teším, prídu večer moji dvaja chlapi..... 😵 ...kto bol najviac mokrýýýý?????? 😕 😀 😀 😀

denisenko
25. apr 2011

tak fajn, tuším sú zápchy na cestách.......možno o polnoci sú moji miláčikovia tu.... 😒 😵

utka
25. apr 2011

Ahojteee!!!
Už sme doma...ale bez Vikiho. Nechali sme ho u svokrovcov, lebo nie je úplne fit, tak si predĺži prázdniny.
Bolo celkom dobre. Akorát dnes pršalo a tá cesta domov bola hrozná...manžel ide na služobku a ja budem doma sama...budem "vegetiť" po robote...No ale ako sa poznám, tak si vždy nájdem nejakú prácu!
Tak dobrú nôcku.

leninka75
26. apr 2011

ahojte!!!............tak už máme po sviatkoch 😉 .............my sme ich strávili tak pracovne- oddychovo,........robíme terasu pred domom a už je to také, že len položiť dlažbu a sedíme 🙂 🙂 .........v sobotu sme boli poobede na gulášiku u kolegu z práce, v nedeľu sme boli v piešťanoch hľadať vajíčka v parku a v pondelok sme chodili s tatinom šibať 😀 😀 😀......takže nám celé sviatky strašne rýchlo ubehli..........dnes máme ešte v škôlke prázdniny, tak mám o zábavu postarané 😝 😝 😝 😝 ..................lauričke som včera urobila mrkvu s cukinou a s ryžou a to jej chutilo 😵 .......ale mliečkom sa doráža vždy 😵 😵 😵

leninka75
26. apr 2011

@denisenko .....ďakujeme 🙂 ......chlapci kedy dorazili?...

@utka.......skús aj oddychovať 😉....skúšala som robiť to mäso v majonézovom kabátiku, ale moc sa mi to nepodarilo, asi som to moc podliala lebo sa mi to nejako roztieklo a mala som to nakoniec v omáčke 😒

aninka29
27. apr 2011

ahojte mamulienočky....ani som vám nestihla zaželať krásne veľkonočné sviatky...snáď ste si ich všetky užili....hlavne detičky 🙂 🙂 🙂
ja nemám čas ani žiť......stále niečo....v nedeľu som so Simi skončila na pohotovosti.....mala horúčky 39tky,sťažovala sa zase na uško.....no a jasné zase zápal stredného ucha ☹ ☹ ☹ ....doktorka v nemocke v každom prípade odporučala vybrať nosné mandle,lebo vraj sa jej ten zápal bude vracať stále.....vraj má mandle veľmi veľké a škaredé...a tým pádom,že je stále zahuhňaná,neodtekajú jej nikam hlieniky,tak to dopadne tak...... ☹ ☹ ☹ ☹
takže my sme sviatkovali doma,ešte že vonku bolo krásne...aspoň sme si mohli posedieť v záhrade 😎 ...boli sme bez tatíka....príde domov až tento piatok....ale hneď na to odchádza zase preč....a také bude asi celé leto....takže super 😝 😝 😝
majte sa pekne maminky 🙂 🙂

leninka75
27. apr 2011

ahojte!!.....................

@aninka29 ...........no "super" ☹ sviatky ani!!!!.............stále sa tie choroby u vás točia dookola 😠 ......takže sa nevyhnete tým mandliam??!!..........a kedy to bude už vieš?....

leninka75
27. apr 2011

juj taká som šikovná, už som aj dlažbu na terasu kúpila 😀 😀 😀

denisenko
27. apr 2011

ahojte...... 😉
@leninka75 chlapi prišli o 23-tej večer, Denisko sa ani neprebral ked som ukladala do postele.... 😉 včera ráno ma aj vypolieval a aj vyšibal....korbáčisko si doniesol..... 😀 a ako som mala možnosť vidieť na fotečkách, tak jemu bolo fajn...užil si to poriadne 😵
@aninka29 tak to teda fakt super sviatky..... 😠 akosi sa mi zdá, že všetkým deťom idú mandle von, my už máme potom, Viki tiež, sa mi zdá....Maťka to možno čaká a Simku tiež?....Lettty, vy ste na tom ako? a Leni, vy?

ja zas pracovne, baby ťahám už tretí týžden bez volna, tak ledva žijem........ 😝 dnes som nechala v lekárni 35 eur za bandáž na lakeť, lebo moj "tenisák" je už úplne hotový......a musí ešte aspon do soboty vydržať.....potom hádam bude konečne volno... 😔
jacka....................kedy bude PC??????????????????

denisenko
27. apr 2011

@leninka75 šikula si, ja idem zhánať ratan na balkon....som sa rozhodla 😉

denisenko
27. apr 2011

takto sa Denisko bavil u babky

utka
27. apr 2011

Ahojte!
No nakoniec som nie doma sama...manžel sa nejako necítil dobre, tak nikam nešiel a je doma na PN.
Takže Viki chorý vo ZV a manžel doma...
V práci máme toho trochu menej, tak super. Síce ja som mala vo štvrtok dovolenku, tak ma tam čakalo kopec práce, ale dá sa...

leninka75
28. apr 2011

ahojte!!!!...............ja mám dnes voľný deň...som sa rozhodla...nevarím, neupratujem..len vybavujem poštu a sliedim po nete....... 😀 😀 😀

@denisenko ...normálne niskovi závidím...mám strašne rada koníky 😵 😵 ...určite sa mu to páčilo 🙂 ...tak ty budeš riadne zdravá celý rok, keď ťa nisko vyšibal a pooblieval 😉 ..ten lakeť ti mal, aby prestal robiť neplechu 😠 ........a ty si nemôžeš vyžiadať voľno???......aspoň pár dní.........my zatiaľ, klop, klop s mandľami problémy nemáme......

@utka .....manželovi aj vikinkovi prajem skoré uzdravenie 🙂

leninka75
28. apr 2011

"kuking" .....................dala som do albumu aktuálne fotos!!!! 🙂 🙂 🙂

utka
28. apr 2011

Ahojte!
leni, ďakujeeeem...odkážem... Baby sú zlaté, ale tuším sa nepodobajú 😉...

leninka75
28. apr 2011

@utka ...veru nepodobajú sa...jedna je moja (Laura )a druhá tatinova (Karolínka) 🙂 😉

denisenko
28. apr 2011

ahojte.... 😉 ja zas len tak jedným okom...... 😅
@leninka75 a to váš tatinko može kludne spať, ked má doma tolko princezien???? 😀 ...pekne ste si ich podelili.... 😉 😵
@utka tak vám to prázdninovanie akosi nevyšlo....škoda....chudatko Viki, nie je už z tých chorob mrzutý?.. 😔

jááááj, ešte zajtra...a potom sobota vraj volno............ 😅 tešme sa..... 😅

denisenko
28. apr 2011

no hura...obed na zajtra hotový...Denisko si po dlhej dobe nakázal špenátovú polievku a ešte budú špagety s olivovou omáčkou a šalát..... 😵 a tu stále nik...... 😒

utka
28. apr 2011

deni, prázdninovanie bolo celkom fajné...akurát trošku soplavé...ale kašel mal len mierny a oči mal na druhý deň už tiež oveľa lepšie...takže sme aj tak boli stále vonku a ani sme nepostrehli nejaku zmenu z choroby...
Viki nie je z toho mrzutý, našťastie.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre