Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. máj 2011

ahojte...už som doma....ráno mi meškal vlak, potom som zabludila v meste...ale nakoniec všetko dobre dopadlo a danový urad je vybavený...ešte teraz zajtra zdravotná poistovna......všetko musím nanovo, kedže som sa vydala.... 😵
@jacka tak aspon viete čo vám je...Denisko moc nejedol ráno,ale nesťažoval sa...v noci spal pokojne...lenže vyzerá to tak, že som to chytila zas ja...takže to bude zas nejaký brušný vírus zo školky, už je to jasné....len sme nejaký imunnejší, ako naposledy....... 😝 ale bolí ma bruško a hlava, tak viem, ako je jemu....to prejde..... 😵

idem si spraviť obed, ale som "na dráte" 😀

denisenko
4. máj 2011

@jacka som sa ešte chcela spýtať, to vy im akože normálne dávate pitie do školky? nepýtala si sa na to jedlo?

denisenko
4. máj 2011

@jacka a ako prišla na to, že sa mu zle vyprázdnujú črievka? 😕

utka
4. máj 2011

@jacka zle sa mu vyprázdňujú črievka? To čo? Prečo, z čoho? A čo mu to budú robiť? GER? Chúďatko malé...A čo vám dali, aké lieky?
A dala si Maťkovi so sebou jedlo?

jacka
4. máj 2011

@denisenko
@utka ....mal niečo v črievkach.....myslia si že stolicu.....tak dali na vyprázdnovanie....DUPHALAC......a ešte stále nekakal......len grckal......je mi s toho všetkého 😢 .....
idu robiť GER..mali dnes....len dr., sa to nepozdávalo......kázala prísť v piatok že to urobí....a skontroluje či sa to tam pohlo........jáj.... ☹

jacka
4. máj 2011

@utka dala.....cereálie....do sáčku.....zjedol všetko 😕 😅

utka
4. máj 2011

@jacka čo je GER?

jacka
4. máj 2011

Gastroezofagový reflux (GER)...aj ked pochybujem že to bude ono........no a neviem či si nejdem vybaviť kontrolu v BB....tá Zv nemocnica....nič moc 😔

utka
4. máj 2011

@jacka no veru, BB je lepšia...skús!

utka
4. máj 2011

@jacka a nemohla by to byť celiakia?

denisenko
5. máj 2011

dobré ránko... 😉
@jacka to teda nič moc....moja sestra mala tiež problémy s malým, od 1,5 roka....stále ho zapekalo a trvalo rok, kým konečne prišli na to, čo mu je....a bol asi všade.....dnes má 9 rokov a je ZŤP od dvoch...celiatik...... 😔 ale niektorí doktori robia tieto testy až úúúplne nakoniec.....vypýtaj si, pre istotu...... 😉

my ideme dneska s Deniskom do mesta na výlet a zajtra máme na pláne ísť do "sveta modelov vláčikov"...poradili nám to včera v školke....síce je to asi 5O km odtialto, ale idú nám tam vlaky, tak to isto zvládneme..... 😵
@jacka ešte som zabudla....to ti nepovedali nič v školke na to, že si mu dala jedlo so sebou? tak potom za čo platíte?????ja by som sa asi sťažovala.....naši majú desiatu, obed, odlovrant...a to všetko stíhajú do pol tretej.....

leninka75
5. máj 2011

ahojte!!! 🙂

@denisenko ........to bude pekný výletík!! 😵 ......nezabudni fotiť 😉 ......a čo ten vírus...lepšie?

@jacka ......fuha!!!.....mával niekedy takéto problémy???......alebo s kakaním???........žeby sa reflux mohol objaviť aj takto neskôr???.......to mávajú bábätká, či nie?? 😕 ..........veru radšej trvaj na vyšetrení celiakie.......maťko je riadny hladoško 🙂 .......nepýtala si sa učiek či všetko zje??.......

leninka75
5. máj 2011

a ozi....vážime 7 770g a meriame 66 cm 🙂 🙂 ...........a konečne už aj kostičky na hlávke začítajú tvrdnúť 🙂 🙂 ...........pýtala som sa mudry na pečivo, že kedy....a fakt teraz doporučujú lekári začať skôr..už teraz môžem po troške dávať.....nezadrhne sa mi s tým?? 😨

utka
5. máj 2011

Ahojte, my sme dnes potiahli do 8:30. Ale ešte by som zvládla aj dlhšie 😉.
Poobede sa chystáme na nákup do Tesca a Kauflandu.
leni, no nezadrhne sa, však sa nezadrhli ani naše prvé detičky 😉...ale ja mám pocit, že som už všetko zabudla a ak by som mala druhé, budem sa všetko učiť nanovo a jasné, že aj za všetko báť 😒 .
deni, tak si užite výletík...

leninka75
5. máj 2011

@utka ..pekne ste si schrupli 😵 😵 😵 ......ja mávam teraz pravidelný budíček o 6:00 😔 ......s tým rožkom sa bojím lebo našim prvorodeným sme také veci dávali až po 8. mesiaci a teraz je to o dosť skôr...veď sa ešte len učí na tuhú stravu......veru aj ja si občas pripadám, že to všetko absolvujem 1x.......pri Lilke som napr. v 6. mesiacoch lepila na cikušu vrecko na noc a zberal sa moč a teraz sa to nerobí...a tiež Lilke ako polročnej brali 1x krv na zistenie prípadných alergií.....teraz tiež nič.........

leninka75
5. máj 2011

@jacka ......ako???? 😨

jacka
5. máj 2011

ahojté...ja len na skok....Peťko už 2x grckal.....kakal tak že sa mi krutil na rukách ako husenička...nevedel či sa má vystrieť či skrčiť.....strašne plakal.........nechcite to zažiť 😔 😢 ☹ ...som zvedavá na zajtra...a už som začala vybavovať aj nemocku v BB..podla toho čo a ako zajtra.....idem za ním......ležká tu na gauči a oddychuje.... ☹

letty86
5. máj 2011

ahojte, moje zlaté 😵 😵 😵 😵
konečneeeeeeee som tu, normálne nestíhačka...minulý týždeň sme boli u svokry, prišli sme v sobotu, v nedeľu prišla sesterka s manželom, včera odišli....a predtým prípravy na veľkú noc a moja mini choroba 😒 tri dni som mala horúčky ☹ zvládala som ísť na wc a späť do postele ☹
@jacka peťulko sa tak trápi ☹ držím palce.....vikinka mala reflux, ale s kakaním sme nemali problém
@leninka75 pekné miery 😉 my máme ísť v utorok do poradne, ale od nedele sme u svokry, tak skočím zajtra....ja pečivo nedávam, ale myslíš asi na to, že sa už môže dávať lepok, ako sme sa o tom minule bavili, aj mne mudra už kázala zavádzať lepok. ja som však trošku ešte počkala a dala až minulý týždeň vo forme bezvaječných cestovín, pridla som to k zeleninke a mäsku, ale veľmi mu nechutilo, tak ich teraz nedávam.....ale vraj sa môže začať aj ovsenými vločkami

leninka75
6. máj 2011

ahojte!!

@jacka .....zlatko maličké si vytrpí!! ☹ ☹ .....

@letty86...... teploty??!!!......a o mliečko si neprišla?.......už si maťkovi jedno kojenie nahradila úplne???,.......čo mu už všetko dávaš papkať?....ešte mixuješ?.....zúbky ništ? 😉 ........mne mudra hovorila, že môžem dávať ocumlávať rožok........

leninka75
6. máj 2011

kukám, že dnes zatiaľ nik ☹ ......idem trošku upratovať........pekný víkend, pa

utka
6. máj 2011

Ahojte....
leni, mne jedna známa hovorila, že jej lekárka odobrila dávať malému banán a ryžovú kašu a to ho len kojí a malý bude mať len 4 mesiace...takže je to všetko také iné...

letty86
6. máj 2011

ahojte 😉
@leninka75 o mliečko som našťastie neprišla, nechcela som brať veľa tabletiek proti horúčke kvôli kojeniu, tak ma to dosť potrápilo ☹
maťkovi vyšiel už jeden zúbok 😵 , kým sa prerezal, tak mal zvýšenú teplotu a čochvíľa vyjde aj druhý, už v marci nám mudra vravela, že sa dva zúbky prerezávajú, tak konečne je jeden fešák von 😉
maťko papká ovocie na desiatu- banán, jablko, hruška a obed máva zeleninovo- mäsový, najviac mu chutí, keď je tam zemiačik, ak ho vynechám, tak mu jedlo až tak nechutí, skúšali sme mrkvu, cuketu, petržlen, brokolicu, karfiol, špenát...večer som mu skúšala dávať aj ryžovú kašičku, ale spapká len pár lyžičiek, darmo, mäsko je mäsko 😅 ...mixujem mu ešte stále, viem, že by som už mohla len pretlačiť lyžičkou, tak mi to teraz viac vyhovuje
máme noci, keď vstáva 2x, 3x, ale keď sme boli u svokry a prerezávali sa mu zúbky, tak sa budil každé dve hodinky

letty86
6. máj 2011

a kde ste všetky? 😕 akosi sa míname, od nedele sme zase preč a vás nikde 😔

utka
6. máj 2011

@letty86 ja som tuuuuuuuu...

denisenko
6. máj 2011

ahojte... 😉
už som túúúú......vyčerpanejšia ako z práce..... 😝 ale Denisko bol v minisvete vláčikov ako v siedmom nebi a potom sme boli dve hodiny na kúpalisku, stále len vo vode...takže som už úplne mrtvá....a ešte k tomu nám nešla polovica vlakov, takže sme sa aj dosť načakali...tu mávajú pravidelne každý piatok niekto štrajk 😠
@letty86 tak teda vírusy sa asi nevyhli nikomu z nás..... 😖 ...zlatúšik, že zúbok vonku....tak blahoželáme...hned sa mu bude 😖 lepšie tá polotuhá strava požuvkávať 😀
@utka a Viki ako? už je úplne fit? 😵
@leninka75 pekné miery máte, len čo je pravda..... 😵 ja sa tiež obávam, že ak bude druhé bábo, tak budem na tom so znalosťami horšie ako pri prvom..... 😅

jacka?????? hádam si ich nenechali v tej nemocnici????

denisenko
6. máj 2011

ja tomu hovorím, že niekto bol v raji...asi takto 😵

utka
6. máj 2011

@denisenko tak ste si dnes užili deň ako sa patrí...

jacka
6. máj 2011

ahojte....
ja nejako nestíham....s Peťkom nič nové...črievka má v poriadku....nikto netuši prečo stále grcká......tak nám dr. vzala krv....vraj máme ísť aj na neurologiu...aj na očné pozadie......tak v pondelok si pobeháme.....som úplne ko.....ešte aj muž je na tom horšie ako ja.....padavka 😝 ........a stále grcká dnes asi 3x.......už len ležká a kuk tv .......a ked neležká tak sa ku mne tulká......moj zlatušik ...musí mať toho už dosť....a dosť schudol váži len 11kg.....tak velmi chcem aby bol už zdravučký.....

jacka
6. máj 2011

@letty86 tak vy už riadne papuškáte......a chutí mu všetko?......a čo mu dávaš piť?....

@leninka75 peknučké miery......len tak dalej......neviem či som prehliadla...dávaš už aj ty niečo Lolke?

@utka ako v práci?......kde budete cez víkend?

utka
6. máj 2011

@jacka tak nič nové? A grcká stále? Božeee...a koľko vážil?
No ja mám dovolenku, som doma s Vikim, lebo bol chorý...ušlo ti 😉?
Pekný víkendík.
Ja idem zajtra sama autom na nákup do Hainburgu...dúfam, že prežijem 😀...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre