Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
6. máj 2011

Dobrú nôcku!

jacka
7. máj 2011

ahojté..... 😎

@utka juj fakt .....ved si doma s Vikim....... 😔 prepáč 😔 ......a ako mu je?.....už pojde do školky v pondelok?.........Peťko stále grcká......a je úplne jedno čo zje..... 😔 ....vážil skoro 13 ☹

leninka75
7. máj 2011

ahojte!!!

@jacka ......a nechceš mu dať vyšetriť aj stolicu, ak si ešte nie???......chúďatko maličké.....budete mať zabijácky pondelok....to idete do BB?......veru si prehliadla 😉 .....ale neva 🙂 ...Lolka papáva na obed zeleninku - mrkvu, petzržlen, cukinu, brokolicu, zemiak ryžu a potom ešte mliečko, mäsko zatiaľ nedávam.....a na olovrant máva ovocie, presnidávku alebo trošku kaše....

@letty....jej, tak vy už máte aj zúbky 😵 ....blahoželám 🙂 ........, nech vám to dobre hryzká 😀

@denisenko.......úplne vo vytržení z vláčikov!!! 😵 😵 😵

@utka ...držím palce, aby cesta dobre dopadla aj nákupy!! 🙂 🙂

denisenko
7. máj 2011

ahojte.... 😉
ja už oddnes zarezávam...... 😝 Denisko je už úplne v poriadku, mne bolo trochu zle ešte včera....... 😝
@jacka tak to teda nezávidím, a ako dopadol ten reflux? 😕 a pýtala si sa mudrej aj na tú celiakiu? 😕 držte sa, chúdatko malinké...... 😔 aj mna tento črevný vírus stal 2 kilá dolu, ale z 50-tich a nie z 13-tich...... 😔
a práve ma napadlo...neskúšala si pohotovosť? možno by tam vedeli viac poradiť.... 😠
@utka ako ? prežila si?čo ste dobré nakúpili?
pekný víkend.....zajtra sú chlapi doma, tak po robote hádam niečo podnikneme, takže sa asi nezastavím.... 😵 inak, zabudla som..tu už je leto...... 😉

utka
7. máj 2011

Ahojte...
No nakoniec som nebola sama v rakúsku, ale musela som si to tam aj tak odšoférovať. ale v pohode, je to kúsok od nás...
Nakúpila som,ale nie všetko, čo som chcela, ale nevadí 😉
Poobede sme boli so znamymi trošku v prírode opekať. Bolo super, akurát cesta tam 3km šlapať a späť to isté. Nazad bol už Viki taký unavený, že až. Chúďatko moje, dúfam, že zase z toho neochorie ☹...

leninka75
8. máj 2011

ahojte!!!!..............idem variť maďarský guláš...ešte som nie.....držte palčeky, aby sa vydaril 😉

utka
8. máj 2011

@leninka75 určite sa ti vydarí...
Ja som plnila a zapekala šampiňóny. Mňam...
A k dnešnému dňu všetkým maminám prajem všetko najlepšie, nech nám detičky robia iba veľkú radosť!

denisenko
8. máj 2011

ahojte maminky....želám vám a aj sebe krásny den mamičiek...... 😵
@leninka75 ako, ako.....?vyšlo? mne nevyšiel koláč...čo už, aj by som tú ruru vyhodila von z okna, ale je ťažká 😀 😀 😀 beriem už s humorom..... 😀
@utka mnamky, pošli.... 😉 aj opekačku by som si veru dala..... 😉

utka
8. máj 2011

Baby, jacka je v nemocke v BB s Peťkom. Nič nové neviem, len že šli na pohotovosť a nechali si ich tam. Brali mu nejaké odbery, tak dúfam, že sa čoskoro dozvie, z čoho to má a budú ho rýchlo liečiť...

leninka75
9. máj 2011

ahojte........dodatočne maminy všetko dobré!!!.............

@denisenko ............celkom bol jedlý 😀 😀 😀 ....aký koláč sa ti nepodaril?

@utka ......to dúfame všetky, že drobcovi konečne zistia čo sa deje....

@jacka.....držím palce, moc, moc!!!

denisenko
9. máj 2011

ahojte.... 😉
@leninka75 obyčajná bublanina... a nevyšla...ale Deniskovi chutila aj taká splasnutá..... 😅
veruže treba držať palce, nech už konečne prídu nato, čo tomu drobčekovi je..... 😔 hádam je tá BB lepšia..... 😔
my sme včera na den matiek boli na večeri, dlhá túra pešo, potom obr grilovací tanier a znovu túra pešo domov 😔 ...sú výhody, ked tu nemáme auto 😀 😀 a dnes večer zas do práce.....

utka
9. máj 2011

Ahojte.
Viki dnes v škôlke v pohode a aj ja v robote. Som myslela, že ma tam bude toho veľa čakať,ale našťastie nečakalo. Zajtra máme v škôlke besiedku ku Dňu matiek.
A teším sa, lebo sa dnes Viki naučil bicyklovať. Ešte musíme potrénovať rozbeh, ale už mu to ide a vie aj zabrzdiť 😉.

denisenko
9. máj 2011

@utka tak z Vikiho je frajer....že mu blahoželáme, ked sa vie už bicyklovať..... 😉

utka
9. máj 2011

@denisenko dík, odkážem. Ale bol nahnevaný, že sa nevie pohnúť sám. Tak plakal a zúril, že on sa nevie bicyklovať a ani sa to nikdy nenaučí....tvrdohlavec. Celá mama 😀 . Ale podľa mňa mu to ide super!

leninka75
10. máj 2011

ahojte!!!...................

@utka ..supeeeeeeer viki!!!!........blahoželám!! 🙂 🙂 🙂 .....

@denisenko .....mňam,.....to bola dobrota, že! 😉 ....a kde ste túrovali??.......čo máte s autom??.....

@letty.......dnes je v kalendári Viktória 😵 😵 ................Vikinke prajem všetúčko naj, naj a posielame véééééééééľku pusinku!! 😵 😵 😵

denisenko
10. máj 2011

@utka to máme asi rovnakých tvrdohlavcov doma....a zúrivcov.... 😀 😀 Deniskovi nejde len niekedy vysadnúť....ale ešte neskúšal dolu kopcom, hore kopcom....nechce sa mu makať do kopca...potvorka lenivá... 😵
@leninka75 turovali sme len cez sady a lesík za dedinu,asi tak 4 km a potom spiatky.....a to sme sa vybrali o pol piatej podvečer... 😀 ..auto máme na Sk, bolo v oprave a chceli sme ho predať...lenže asi nám ostane, lebo pod cenu nechceme ísť...takže si ho zas najbližšie zoberieme do IT... 😵

pripájame sa Vikinke k blahoželaniu, nech je len zdravučká a mamine robí velkú radosť, šikovnica malá..... 😵

u nás majú školkári v piatok výstavu svojich diel čo robili na temu Naša Dedina a domy....mali dva tyždne nejakého umelca v školke, tak vytvárali rozne techniky a v piatok to vystavujú...ešteže mám náhodou akurát volno, inak by som tam nebola.....a vraj bude aj pohostenie pre rodičov...DEnisko povedal, že musím prísť, lebo bez rodiča sa k tomu pohosteniu nedostanú..... 😀 😀

denisenko
10. máj 2011

kto vie ako je jacka na tom?????? 😕 dúfam, že už lepšie, aj ked ako poznám nemocnice, tam nie je dobre nikdy..... 😔 my sme s Niskom čakali týžden, kým boli Campylové výsledky....a dovtedy nás tam nechali..... 😝

utka
10. máj 2011

Ahojte...ďakujem vám. Dnes sme sa už zdokonalili v bicyklovaní...už sa vie aj pohnúť 😉. Mám aj video, len mám od Vikiho zákaz ho dať na FB, aby sa nikto od našich nedozvedel, že sa už vie bicyklovať. Je to prekvapko a chce im to ukázať 😉...
A jacka...Vraj sú zatiaľ výsledky ok. Boli aj na očnom pozadí, aj to je dobre. Ešte mali ísť na gastroenterológiu a CT hlávky. A ešte jacka nedočkavo čakala, kým sa Peťko vykaká, aby mohli dať kakanicu na rozbor 😉...
Ja som bola dnes na Taebo, tak som plná energie...zatiaľ...

leninka75
11. máj 2011

ránečko!!!.....

@denisenko ......tie niskove hlášky!!! 😅 😀 😀 😀 .....nezapisuješ si to niekde?........

@utka......ako pokračuješ s delenou?......podarilo sa nejaké kilečká zasa dať dolu? ......

je to zvláštne to peťkove grckanie 😕 ...........

denisenko
11. máj 2011

ahojte...ja len zas na skok.... 😵 mojmu notebooku šibkáááááá..... 😠 😠
@leninka75 veru mudre reči má ja ufrflaný starý chlap...... 😀
@utka jej, tak bude prekvááápko......Denisko sa ide dneska vraj s tatinkom bicyklovať, ale ešte neviem ako dopadnú....naposledy ked spolu boli, tak mladý pán tlačil bike z domu a aj domov...vraj on nenasadne..... 😀 😀

veru, zvláštne, ten Peťko.....ale aspon niečo vedia, že je v poriadku...... 😔 chudatenko malé, si vytrpí... 😝

denisenko
11. máj 2011

obed na zajtra navarený, večera hotová, prádlo spratané a dom povysávaný....a možeme ísť do práce 😀 😝 😝

utka
11. máj 2011

Ahojte. jacka mi písala, že CT je v poriadku. Ešte ich mal ísť pozrieť gastroenterológ...a výsledky na celiakiu ešte nemájú. Len vraj v nemocke čosi prerábajú.tak v noci nie je s Peťkom...a Maťko ich už volá domov. Tak je jacka celá nešťastná ☹...
leni, s delenou pokračujem. Nejako sa to teraz zaseklo, nechce to ísť dole. Zatiaľ mám dole 7,5kg. Ešte 14 by som chcela...

leninka75
12. máj 2011

ahojte!!... 🙂

@denisenko ......si šikovnica!!. 😵 .............ale o chvíľu dušu vypľuješ, takto z roboty do roboty ☹ ☹ .........ako dopadlo bicyklovanie?? 😉

@utka .....vydrž!!...ja tiež už špekulujem, žeby som sa na to dala 😕 😕 ...predsa len sa už nosí málo oblečka a tie moje tehu špeky sú hrozné 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. máj 2011

ahojte.... 😵
@utka ved to máš super, že 7,5 kila dolu....len sa pekne drž, ono to už pojde pomalšie...nevzdááááávaj 😵 ako často chodíš na to Taebo????...som sa chcela aj spýtať, že kde je Maťko, ked jacka je v nemocke..... 😕 moja sestra bola na vyšetrení v martine so synom a už mesiac čaká na výsledky.......tak dúfam, že jacka bude mať viac šťastia....a rozbor stolice ako dopadol?????
@leninka75 plavky ťa už mátajú????????? 😀 ja som ich minule vytiahla, ked sme boli s Niskom na Therme a majú tam také zrkadlá čo som sa videla od vrchu až dole....no teda ti poviem, horor........ 😠 ...a o dušu sa nebojím, nevyplujem...to by som musela byť chlap..... 😀 😀 😀 😀 my ženy, to je iná kategooooria...... 😀 😀 😀

utka
12. máj 2011

Ahojte. No neviem nič nové o jacke...a Maťko je asi s manželom....cez deň v škôlke...
No budem sa snažiť vydržať!!!

leninka75
13. máj 2011

ahojte!!!.........trošku sa nám kazí počasíčko ☹ ......mne tie týždne tak neskutočne letia 😒 .......už je zasa piatok ...

@denisenko .......veru chlapi sú padavky 😀 😀 😀 😀 ......veď ty si štíhla žienka, tak aký horor 😉 ..........

čo plánujete cez víkend babuľky? ......

denisenko
13. máj 2011

dobré ránko.... 😉 a hor sa do školky a na výstavu...... 😵

denisenko
13. máj 2011

aké boli zlaté tie detičky..... 🙂

denisenko
13. máj 2011

žienky, už víkendujete???? 😕 😵

utka
13. máj 2011

Ahojte!
Viki od včera zase soplí ☹. Už som z toho na nervy!!!
deni, zlatí sú...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre