Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. máj 2011

ahojte!!!.........

@utka ....juj zasa???....hádam to neprepukne do niečoho horšieho.......

@denisenko .....peknučké 😵 😵 😵 😵 😵 .......ako občerstvenie? 😉

jacka s peťkom sú doma, nič zatiaľ nezistili 😒 .....v pondelok budú peťkovi brať vzorku z čreva ☹ .....

denisenko
14. máj 2011

ahojte.... 😉
@leninka75 a vás choroby zatial obchádzajú????..... 🤐 občerstvenie bolo perfektné a vela.....decká sa ta dojedli, že potom nevládali obedovať.... 😀
@utka ja už tie sople ani neriešim...len vyfúkam a tvárim sa, že nič.....inak by ma šlak triafal nonstop..... 😵

teda, zdá sa mi to divné, že ešte na nič Peťkovi neprišli....ved nemože grckať len tak pre nič..... 😔 😖

borocka
14. máj 2011

POMOOOOOC!!!!!!!!!
kto viete, poradte!!!!!!!!!!!!!
patko sa cele poobedie stazuje ze ho boli pipik, natahuje si, vyzlieka sa, ale nenecha si nan siahnut akurat pofukat. tak sme sa okupali v harmancekovej vode, chvilu bolo lepsie, ale teraz zasa zuri. nema ani vtok, ani hniz. akurat spicku/koniec ma cervensi. nie velmi, ale ma. k doktorovi sa dostaneme az v pondelok a dovtedy sa to bude len zhorsovat? doma nemam nic, len ten suseny harmancek. som ho nechala vyluhovat, potom preriedila studenou vodou aby si mohol donho sadnut a macat sa.
co mam vyskusat?????

utka
14. máj 2011

@borocka niečo podobné sme mali...boli sme u dr. a dala nám Framykoin...

utka
15. máj 2011

Ahojte.
U nás prší ☹. Dnes sme vstali už pred pol ôsmou...ja by som ešte spaláááá...
No ale ide sa variť. Mňam maďarský guláš 🙂 .

utka
15. máj 2011

@leninka75 jacka s Peťkom nie sú doma...sú stále v nemocnici... ☹

leninka75
16. máj 2011

ahojte!!!.......jupííííííííííííí Laurička má nové fáro!! 🙂

@denisenko ...klop, klop zatiaľ nás veru choroby obchádzajú 🙂 🙂 🙂 ....

@utka ...ja viem 😉 .....to info bolo z piatku doobeda a potom som sa sem už nedostala...........aký bol gulášik
?? 😵 😵

leninka75
16. máj 2011

ja som včera nemusela variť!!! 😵 😵 😵 ......zostali mi francuzáky zo soboty a cesnačka, tak sme sa rozhodli túlať po obchodoch...veď bolo vonku tak hnusne 😝 😝 ......a ako vždy každý si niečo kúpil okrem mňa ☹ ........

utka
16. máj 2011

@leninka75 a vpiatok doobeda boli doma? Však oni sú stále v nemocke, od kedy nastúpili...
No gulášik mal úspech a hlavne domáca knedľa...

jacka
16. máj 2011

ahojte.....sme doma....a som strašne vyčerpaná..........čakáme na výsledky z čreva tie budu o 14 dní.......zatial držíme dietu pre celiatikov..........nemože múku ........tak to bude desné.....pokial si na to zvykneme...... 😔 zatial pa

denisenko
16. máj 2011

ahojte.... 😉
@jacka tak to ti verím, a aspon je už lepšie?.... 😕 čo na to hovorí Maťko, že ste boli preč? 😕 ked sa musí na všeto tak dlho čakať, že? 😖
@leninka75 nové fáro? kabriolet????? 😀 myslím, letný model..... 😀 😀 ..ani ja si nič nekúpim, ked idem s mojimi chlapmi...len ak idem sama..... 😉 včera varil tatinko, robil rezne, boli včera, dnes a ešte zostalo aj na zajtra...tak ani nevarím...... 😉
@utka robila si knedlu? hned by som si dala, takú domácu.....normálnu parenú???? mne sa u nikdy nevydarí, čert aby vzal tú ich múku..... 😝 😝

denisenko
16. máj 2011

baby, včera som zabudla svoje dieťa jediné vo vani....výsledok bol síce super, koža vymočená v olejovom kúpeli, perfektnááááááá....ale z tej teplej vody sa mu spustila krv z tej chrastičky na nose....ten zas vyzerá...zlaté moje..... 😔

utka
16. máj 2011

@jacka vitaj! No aspoňže ste už doma. Tak to predsa asi bude tá hnusná celiakia? A kde posielali vzorku čreva? Nie k nám do roboty, nevieš? Ako sa volá lekár, čo mu to robil?

@denisenko normálne domácu parenú knedľu. Robila som ju 1-krát a vydarila sa mi 😉...

utka
17. máj 2011

Ahojte!
Kde ste všetky?

leninka75
17. máj 2011

ahojte!!.....tuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 .................nejaká som dnes zamotaná 😝 😝 😝

leninka75
17. máj 2011

@denisenko .........veru riadny športák dostala slečinka 🙂 🙂 🙂...............a čo si robila, že si na dieťa zabudla?? 😅 😅

@jacka ....hlavne aby už negrckal a zasa zosilnel!!!.......ak to je fakt celiakia...budete si musieť zvyknúť ☹

denisenko
17. máj 2011

ahojte... 🙂 ja som tiež tu...ale idem variť na zajtra...hádam šošovičku na kyslo a nejaké cestoviny, lebo jeme už tretí den rezne z nedele..... 😝 a potom bežím kúpiť Niskovi tenisky, včera v školke totálne jedny rozflákal, druhé má len také akože tichošlapky a dalšie na šnúrky, tak musíme ísť asi kúpiť nejaké "lepkové" 😖
@leninka75 a čo tak hodiť nejakú foto nového vozítka???aj s princeznou samozrejme..... 😅

baby, mne minule Denisko zapotil, že on sa musí poriadne najesť a potom počká, kým mu narastie v brušku bábatko...alebo radšej dve....ale vraj chce brata..... 😀 😀 😀 kam na to chodí?????? 😵

jacka
17. máj 2011

ahojté.....aj ja som tu...len ešte nie celkom....sa nejdem prebrať z tej nemocky 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ........dr. sme vymenili.......tá ma potešila že sa ešte čaká na laktozu...... 😝 ....Peťulo ešte aj v nemocke schudol.......zachvilu z neho nebude nič 😒
chlapi to zvládli na jednotku...neumreli hladom to je hlavné 😀 😀 😀 ...

@utka fakt netuším....dr,sa vola Valachová......vraj jedna z najlepších odborníčok.....tak aspon niečo...ja nejak neverím už hádam nikomu 😔

denisenko
17. máj 2011

@jacka držkajte sa..obaja.....ak by to fakt náhodou bola celiakia....moja sestra je odborník, bojujú s tým už asi 5 rokov, ak nie viac...... ☹ 🙂

utka
17. máj 2011

@jacka, ale asi to poslali niekam inam...ale budem to kontrolovať, či to nie je u nás...

jacka
17. máj 2011

@denisenko .....jeden výledok nna celiakiu vyšiel pozitívne...tak je dosť velká pravdepodobnosť 😔 ...aj ked stále dufam že to tak nebude.........to su desne ceny na bezlepkovu stravu.....tak mi sme len začiatočníci a som nejak sa stým neviem zmieriť...že mu nemožem dať obyčko chlebík......

@utka ...dobre kontroluj.......fakt neviem kde také čosi posielaju......lebo vraj zvyknú čosi posielať aj do MT

Maťko prišiel zo školky ako prasiatko....niečo v školke malovali...tak bol od hlavy po päty ako maliar 😠 ..tiež im mohli dať zástierku....

utka
17. máj 2011

@jacka budeeem...ale tiež som si myslela, že to poslali do MT. Môjmu ocinovi vyberali znamienko v BB a tiež to posielali do MT...

leninka75
18. máj 2011

ahojte!!! 🙂

utka
18. máj 2011

@leninka75 akojky...

leninka75
19. máj 2011

dobré ránko!!!......my už strašíme od 5:00 😀 😨 .........pôjdeme do škôlky a potom rýchlo do hajan 😔 ......

utka
19. máj 2011

@leninka75 to nemyslíš vážne, že od 5:00...No parada...

denisenko
19. máj 2011

ahojte, žienky.... 😉 včera som sa tu nedostala, mala som návštevu v čase volna.....novú kolegynku, čo by mala robiť, ked ja budem mať volno....tak som dnes domka.... 😵 Deniskovi sa ten oškretý nosík vobec nechce zahojiť.... ☹
@leninka75 aj my tak strašievame..... 😀 to len
@utka patrí medzi tých vyvvolených, čo si možu dlhšie pospať.... 😀 ozaj, Viki je už OK?
@jacka tak to máte pestre...je to drahá strava, ale na recept su zlavy, takže sa to ako tak dá.....šak že kilo múky stálo vyše 120 Sk....ale ak to má pomocť,tak čo už...... 😖 ešte stále sú tu zemiaky a ryža.... 😉 daj potom isto vedieť.... 😵

jacka
19. máj 2011

ahojte....
ja nejak nestíham.....neviem kde mám hlavu.....Peťkovi sme museli kupiť dozičky aby mal zvlášť papaníčko......aj jeden taký mini hrniec.....tak teraz varím ako v závodnej kuchyni 😀 😀 😉 ..Matko mu chcel dať BeBe keksík....vraj len trolilinku...ahc jáj...on nemože ani kuk 😔
@denisenko neboj dám vedieť....aj ked stále dufam že to nebude.....len ten jeden výsledok z krvičky je pozitív.....tak bojím bojím ☹ ...som kupila chleík 4OOg...za 4,8e.-.....no des.....ale ma potešili...vraj niečo prepláca poisťovna...tak som zvedavá

@utka tak kontroluj......možno sa pomýlia a pošlu to ku tebe 😉

@leninka75 aj my tak strašíme.......ale on teraz celkovo podriemkava stále pokladík 🙂

ako je krásne vonku... 😎 😎 😎 😎

jáááj.....Maťko mi večer vraví...mami ja ťa lubim ako zemegulu 🙂 .....aj jemu dám vziať krvičku .....aj tak mu budu vyberať mandle....tak to bude mať v jednom 🙂

denisenko
19. máj 2011

@jacka zlatý sú tí naši "velkáči"......ako zemegulu....to bude asi najviac na svete, že áno.... 😉 mne dneska ráno vliezol do postele ašušká do ucha, mami ja som sa tak dobre vyspinkal, mal som sladké sny.....že aké?..že som mu dávala sladké pusinky v noci..... 😵 😵 😵 ...ja som naozaj za ním v noci bola, dať mu pusu na dobrú noc...a jemu sa to asi snívalo..... 😵 😵 ..ozaj a ako? už negrcká???? 😕

denisenko
19. máj 2011

jej, moje dieťatko vstalo a čo si zmyslelo......vraj on chce takého psa ako Rex......a bude ho tak aj volať..... 😀 som zvedavá, čo mu na to povie tatinko................. 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre