Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
24. máj 2011

Ahojte!
Ďakujeeem!
Manžel šiel dnes do práce, už mu je lepšie. Viki je tiež v škôlke, som zvedavá, čo bude, keď po neho prídem...a mňa bolí hlava stále ☹...

denisenko
24. máj 2011

@jacka jogurty...tuším danone...ale nie som si istá......a klasický pribináčik..... 🙂 ....fuj.to je hic........ 😝 😝 😝
@utka no na vás sa tento rok tie choroby nalepili poriadne...... 😠 sa aspon možete spolu liečiť... 😉

@leninka75 čerešne už nemáme...... 😢 je tu horúco už druhý mesiac,,,,,,alebo tretí????? tak je všetko o pár týždnov skor...... 😖 ako si spokojná s moulinexkou? ja som si tiež chcela kúpiť, ale moj muž frflal, že mu niekto povedal, že sa to pek ne neprepečie..... 😖 zas dal na nejaké múúúúúdre slová...... 😖
@aninka29 rýchle uzdravenie ..... 😵

letty86
24. máj 2011

ahojte 😉
to je teplo 😎 teraz sme prišli domov, tatik s vikinkou si dali zmrzku, ja sa nejak bojím, keď kojím, raz mi niekto povedal, že si zachladím mlieko, tak si radšej nedávam 😕 vy ste jedli?
jacka- marcelko sa má fajn, už má 2 zúbky, je to také slniečko moje maľované 😵 pekne papká, čo mu mamka navarí, tak som rada, lebo variť tie mini jedlá 😕, vikinka to nechcela papať, tak ma to ani tak nebavilo vyvárať
leninka- veru, oddýchla som si u mamky a bolo krásne počasie, tak sme boli celý den vonku
@denisenko čerešne milujem najviac, už sa na ne teším....ešte tak veľa pracujes 😔

leninka75
24. máj 2011

@denisenko .....ja som s pekárňou spokojná 🙂 .......hotové chlebové zmesi bez problémov..je to aj prepečené.....len som stále neprišla na ten fígeľ pri vlastnej tvorbe...vtedy bol chlebík v nútri nedopečený...ale podľa mňa to nie je chyba pekárne ale moja.....asi niečo zle nastavujem 😒 .....budem sa s tým musieť pohrať.....inak je to fajná vec už len na namiesenie cesta .............strašne nerada to robím ručne...a stroj to krásne spraví za mňa 🙂 ........ja mám takú čo sa v nej dajú robiť bagetky, žemličky, malé bochníčky a aj džem 😉 ....

@letty86 .....ja papkám zmrzku normálne..........ty už máš také zubadlo zubaté 😵 😵 😵 ......ako často ešte kojíš??....Lolke tie zeleninové kašičky moc neberú ☹ ..ale keby mala stále banány, tak veru nepovie nie 😀 ....ozaj a ako spinkáte???............a ešte som s aťa chcela opýtať..stále dávaš aj kanavit???...

utka
24. máj 2011

Ahojte!
No veru, asi sme sa málo modlili, alebo sme neposlúchali, že sme tento rok stále všetci chorí ☹...

leninka75
25. máj 2011

ahojte!!!................nejako sa nám dnes rozfúkalo 😕 ...........
rozhodla som sa už konečne zo sebou niečo spraviť........v nedeľu som si chcela dať letné gate a nezapnem 😠 😠 😠 .......tak sa pekne parím v rifliach.........trošken som upravila stravu - delím..... a dnes idem 1x cvičiť.........držte palce aby som vydržala až do neviem kedy 😀 ......najlepšie už stále 😉 ....................

@utka............neboj bude lepšie!! 🙂......a čo tvoja krv?...dávno si nám nehovorila.........

letty86
25. máj 2011

ahojte

@leninka75 aj u nás riadne fúka. Kanavit dávam, mudra vravela, že mám stále dávať, tusím do 2 rokov, len mne sa stáva, že zabúdam a nedávam maťkovi každý deň 😠 . cez deň kojím tak 5 krát a v noci 2-3 krát, ale u svokry je to častejsie, ideme zajtra, tak snáď sa nebude v noci budiť každé 2 hodiny ako minule.
maťka dosť zapeká odkedy papkáme príkrmy 😕 , veľmi mu banán a ryžu nedávam, teraz som mu zase nasadila probitiká, tak je to trochu lepšie. Spinkáme celkom dobre, najlepšie vonku, keď s ním kočiarik nadhadzuje, hneď zaspí 😵. cez den spinká 3 x, 4 x krát, podľa toho ako dlho spinká
Mne sa podarilo schudnúť 2 kilá, nič moc, ale poteší, ani neviem ako, lebo nič špeci nerobím....čo vlastne papáš, keď delíš? možno vyskúšam aj ja 😉
a čo ideš cvičiť?držííííím 😵 ja skúsim doma, mám nejaké dvd, tak vyskúšam, len neviem, či sa mi samej bude chcieť, prizvem asi vikinku, nech šaškujeme dve 😀

utka
25. máj 2011

Ahojte.
Volali mi zo škôlky, že Viki plače, že ho bolí zúbok. Tak som šla po neho. Samozrejme sme zubárku nestihli,ale prišli sme na to, že to bude asi uško a nie zúbok ☹...

@leninka75 držím päste! Potom sa môžeme inšpirovať s varením na delenú stravu, lebo mne už dochádzajú nápady. Dnes mám zapekané zamiaky s tofu syrom. A čo ideš cvičiť? Ja som včera nebola kôli tej mojej sprostej hlave...
A výsledky krvi? Nebola som tam už dva mesiace a idem až 15.6. po troch mesiacoch, tak som zvedavá aj ja!

denisenko
25. máj 2011

ahojte....
@utka no fakt sa to lepí.....uško alebo zúbok....chudatko malé, ten je už asi u dokiny ako doma.... 😝 ozaj, baby, už majú niektoré detičky aj opravený mliečny chrup????? 😕 😕
@utka ježkove nohy.....tofu milujem....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 až som si zas oslintala klávesnicu, len čo čítam príspevok......a tak dáááááv 😵 o som ho nejedla..... 😖 my máme cesnačku a zemiaky, špenátový prívarok....mimochodom vynikajúúúúúci....a volské oko a opečenú párku..... 😵 ty mávaš migrénu? 😕
@leninka75 tak pekne deliť a cvičiť a vydržať....alebo...pod si to na dva týždne vymeniť so mnou a budeš jak modelka..... 😀 😀 😀 😀 sa mi smiala moja možno kolegyna...že čo som radšej nešla za modelku ako čistiť záchody 😀 😀 😀 😀
@letty86 musí byť nádherný...taký maličký a zubkatý..... 😵 😵 😵 😵

fuj, to je hic...ráno človek vstane a je 20 stupnov, tak si viete predstaviť ....vyše tridsiatky až do večera....už aj náš starý dom sa vyhrial....stačí spodné prádlo...teda aj to je vela 😀 sa teším, od prvého júna otváraju kúpalisko....konečne.... 😠

utka
25. máj 2011

@denisenko veru sa lepí...ale trošku si pospal a vraj je už dobre. Ale asi to bude prievan, lebo aj pravé očko má červené...Ale my nechodíme často k doktorke...nemám ten pocit...
Viki už má jeden zúbok zablombovaný.
No často ma bolieva hlava, ale neviem, či je to migréna. Asi skôr tlak...neviem...

jacka
25. máj 2011

ahojtééé

@utka no teda...vás sa tie choroby držia...a nechcu sa vás pustiť 😔 ..chuda Viki ak je to uško to musí bolieť........ešte mi povedz to si akože normálne dal zablombovať?.......aj si tu moju opicu neviem predstaviť ako drží pusi otvorenú a vrtaju tam.....nuž klobuk dole pred ním 🙂
aj mna dnes bolí hlava 😝

@denisenko ..aj ja som varila špenátik......a kelovú polievku 🙂 ...ale bez vajíčka...ešte nechcem dávať jesť Peťkovi

@letty86 perfektne ti spinká.....bude z neho velký chlap 😵 ..inak banán obsahuje vlákniku .....kludne mu možeš dať....nezapeká.... 😉

@leninka75 od kedy delíš stravu....a čo ideš cvičiť....či len tak

jacka
25. máj 2011

a vonku je ako lete...som zvedavá čo bude v juli 😝 😲

utka
25. máj 2011
letty86
25. máj 2011

ahojte 🙂
@jacka banánik už papkal,s hruskou a jablčkom, vikinka dosť dlho neznášala banánik, teraz ho konečne zobrala na milosť 😀, veru, nech mi rastie, chlapčiatko moje
ako sa má petulko? robili mu aj test na znášanlivosť laktózy?
a maťko? učiteľka sa už nestažuje?
@utka držkajte sa, nech je viki raz dava fit 😉
@denisenko no podarený dvojzubec 😅 ....a ty už toľko nepracuj, veď budeš kosť a koža 😔

tak ma bolí chrbát...až ma štípe ☹ naposledy som to mala predtým, ako som otehotnela, cez tehotenstvo pokoj a teraz znova 😔

utka
25. máj 2011

@jacka veru, dal si zablombovať. A bez plaču a akýchkoľvek námietok. Zlatý bol 😉.
No teraz tvrdí, že ho už nič nebolí. A to som mu dala raz do uška vatu namočenú Burow kvapkami...a nemal ju v ušku ani hodinu. Tak neviem...

letty86
25. máj 2011

@utka zlatý 🙂 tak to riadny hrdina...peknúčké foto 🙂

jacka
25. máj 2011

@utka pekné foto.....akurát som robilla ku aj na FB 😉 ........odkial máte čerešne..z obchodu?...

@letty86 ....som rada že mu chutí banánik...ja to do Peťka nejdem nasukať...aj ked dr.kázali 😔 ....zajtra si mám volať na výlsedky.....mali by byť aj na laktozu......sa bojím....už teraz mám stiahnutý žaludok 😔 ...a to som si včera všimla že má jeden semenník väčší....a to o dosť......dufam že mám len halušky 😝 😔 ☹ ....už na učku začínam kašlať......o mesiac mu pojdu vyberať mandle...tak sa už vráti hádam len v septemri...alebo kedy....a budem dufať že ju nedostane..inak ma .........porazí............................no z chrbátikom....žiadna sláva.....skusila si masáž???......alebo čo s ním máš....

jacka
25. máj 2011

@utka veru zlatučký je 😵 😵 ....

utka
25. máj 2011

letty, jacka, ďakujem...
Čerešničky niekde naoberal manžel, keď sme boli u našich,ale neboli bohvie aké dobré ešte...

jacka
26. máj 2011

ahojtéé.... 😎 😎

@utka čo si dala na FB foto tej mnamky...to si ako robila?........

leninka75
26. máj 2011

ahojte!.................

@letty86 .....nemyslela som vigantol 😉 ...to viem, že sa dáva dlhšie, ale ten vitamín K....ten sa dával pri kojení raz za mesiac.....a neviem či aj teraz ho ešte treba dávať, keď drobci už kadečo iné popapajú......inak aj my máme ten problém so zapekaním ☹ .....asi si črievka musia najskôr zvyknúť......Lollka býva strašne mrzutá keď 2 dni nekaká a tiež vtedy skoro stále čká................maťko ti pekne spinká!!.....my už len 2x za deň, ale tak po 1,5-2 hodinky, ako kedy.....

@denisenko ...a vieš, že by som si to aj nejaký čas s tebou vymenila!!! 🙂 .........my máme zúbky zdravé, klop, klop a už sa nám kníše druhý 😀

@utka ...zlatučký viki na fotečkách!! 😵 .....ako mu je dnes???

@jacka.....ty teraz vlastne ako varíš??............peťkovi zvlášť a vám zvlášť???..........

leninka75
26. máj 2011

dievčatá...............delím tak, že jedávam spolu rastliny (zemiaky, ryža, kukurica, strukoviny, múka,...) so zeleninou alebo s ovocím...to sú 2 rôzne kombinácie - 2 dni a potom ďalší deň si dám mäsový
(mäso, mliečne výrobky), vajcia) so zeleninou........na delenú som nabehla v pondelok .......začala som ráno cvičiť pilates, niekde som čítala, že keď sa cvičí ráno na lačno, tak sa metabolizmus naštartuje tak, že chudnutie ide lepšie a dokonca stačí cvičiť každý druhý deň, zatiaľ chcem cvičiť každý deň a večer pri večerníkoch ešte šlapem na steperi......zatiaľ sa mi to dá uvidím neskôr......

jacka
26. máj 2011

@leninka75 dobrá si.....len nech ti to vydrží čo najdlhšie 😵

musím padať..Peťko má zas svoj "dobrý den" 😠 .....nevie čo chce 😝

@leninka75 ako v závodnej.-..som kupila zvlášť mini hrniec...a tam mu vváram.....včera som mu urobila špenátik a zahustila krupicou kukuričnou..........ale celkom jedlé 😉 😀

denisenko
26. máj 2011

ahojte...ja som dnes doma....tak trochu robím poriadky v skriniach 😅
@leninka75 držím palce, nech sa ti to vydarí,,,,,, 😵 super, že máš pri dvoch drobcoch čas aj cvičiť..... 🙂
@jacka nezahusťuješ Solamylom? aj ten je celkom fajn...... 😅 Peťko už trošku pribral? ti nezávidím variť na dva krát, ešteže existuje taký vynález ako mrazák, že? 😀
@utka pekné fotky, Denisko má fotky s náušničkami čerešnovými asi naposledy ked mal takmer dva roky.... 😔 včera mali v školke salon krásy....tak prišiel domov s nalalkovanými nechtami...teda s tými zvyškami nechtíkov, kedže on to vyhryzká......a lak bol jeho najoblúbenejšej farby,......zelenáááá.... 😀 dnes poobede musíme doma nalakovať aj palčeky na nožičkách, trval na tom.....aj korálky si vyrobil....skoro som odpadla 😀 noštek má už zahojený...len dúfam, že nebude jazvička..... 😠
fuj, niekto ráno "zapotil" že je pod mrakom tak bude lepšie....no eviem, akurát tak že sa to dusné sparno drží pri zemi.......ani dýchať sa nedá.....Deniskovi som v noci musela nechať okno dokorán a spal len v slipkoch...inak to ani nejde..... 😝 😝 😝 😝

jacka
26. máj 2011

@denisenko príd aj ku mne .....robiť poriadky 😀 😀 😉
solamylom...nie....veru to ma nenapadlo...dik....zlatý ,mrazák 😀 😀 😀

ale moj Maťko si prestal hryzkať...už dve nedele strihám nechtíky....sice ukazovák ho ešte láka...ale aj to je pokrok 😉 ..............však hod foto ako vyzerá 🙂 ................budeš mať doma modela 🙂

denisenko
26. máj 2011

@jacka ja používam zemikový škrob dosť často..... 🙂 ....fotky nedám, už sa mu to odlupuje....ale modelka je niekedy poriadna.... 😀 😀 😀 ked bol maličký, tak sme ho volali čačkoško 😵 ..a ako sa ti podarilo odučiť Maťka od hryzkania?????

jacka
26. máj 2011

@denisenko neviem....prišli sme s nemocky a nechtíky dlhé.....sme mu slubili vláčik...tak teraz nám píli uši 😀 😀 ...no čo sľuby treba plniť 🙂 ..................hééj tak sa fintí riadne 😵 😵 ..............tak aspon nožky odfoť 😉
to normálne ako muku?

denisenko
26. máj 2011

@jacka aký vláčik????....aj u nás sa sluby musia plniť, tak si vždy musím dobre rozmyslieť, čo mu naslubujem.... 😀 😀 😀 😀 zemiakový škrob používam niekedy aj k muke, ale hlavne na zahusťovanie omáčok a polievok... 😉 najma na čínu a podobne.....trošku inak to potom vyzerá......si kupovala Peťkovi tú špeciálnu múku?inak, ja som prišla na to že dobošky pre celiatikov sú rovnako drahé ako normálne... 😠 sestra dosť kupuje v Bille, tam mávajú všeličo pre nich..... 😵

jacka
26. máj 2011

@denisenko nevie..nejaky si vyberie.... 😉 veru treba dávať bacha na sluby 😔 ...................som nikdy nerobilo zo solamylu.......ešte som nekupila ....len krupicu špagety.....a sladkostinky......čakám na potvrdenie...ale nejdem sa tam dovolať od rána.....asi maju cik pauzu celýýýýýýýýýýý den 😠 😠 😠 😠 .....aj v tescu aj v hypernove..
a sestra to má po kom....tu celiakiu?....máte ju v rodine?

denisenko
26. máj 2011

@jacka to poznáme, hlavne ked sa treba dovolať, tak tam nebudú aj týžden.... 😝 u nás to má sestrin starší syn, zistili mu to asi v dvoch rokoch, ale problémy so stolicou mal asi od jedného roka....dnes už je tretiak na základke, takže to sú už starý "celiatici" 🙂 nikto to v rodine nemal.....ale asi pred dvomi rokmi to zistili aj u jeho tatinka....ale v miernejšej forme.....ono sa to može objaviť v hocijakom veku, aj v starobe..... 😝 my sme preto De 😝 niskovi do jedného roka nesmeli dávať lepok..... 😠 pre istotu 😠 😠 inak, vieš o tom, že bezlepkáči sú ZŤP????normálne majú preukaz....... 😨 Samko je na tom dosť blbo, lebo on okrem lepku nesmie aj veľa E-čiek, ktoré s lepkom nesúvisia....ale kedže dodržiava tú dietu, tak nemá vobec žiadne zdravotné problémy......ale stačí mu omylom doslova omrvinka a plače od bolesti bruška aj tri dni..... 😢

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre