Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. máj 2011

@jacka a ozaj, dávaj pozor......lepok je aj v kakau....nie každom, ale vo vačšine..... 😝

jacka
26. máj 2011

@denisenko no chudatko moje ☹ 😔 ....aj nám zakázali čo i len kuknuť na lepok 😝 ......ved to že celiakia driem a ked s rozhodne zobudiť tak to stojí za to 😝 ........niečo som počula o ZŤP...len neviem či sa to vzťahuje aj na takéto malé detičky....no ja dufam že s toho vyrastie 😔 .....ja mu ešte kakao nedávam..teda mlieko.....bojím sa že bude zas grckať 😔 😨

a dali ste Niska aj vyšetriť?

jacka
26. máj 2011

idem sa nachystať a šup pre Matka.....ale.............ja sa vráááátim 🙂

utka
26. máj 2011

@jacka TO ROBIL MANžEL...A NEBOLA SOM PRI TOM,ALE TO Sú JOGURTY S PIšKÓTAMI...

denisenko
26. máj 2011

@jacka Denisko to vraj nemá..... 🙂

baby, pozor......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na SKYPE beží nejaký vírus, tak ak vám príde nejaká žiadosť na skype, ani to neotvárajte......mne to tak zrušilo celý skype...........a nie som vraj jediná..... 😠 😖

jacka
26. máj 2011

@utka šikovný mužík 🙂 😵 ...vyzerá to fakt super...

@denisenko super že to nemá 🙂

leninka75
26. máj 2011

@jacka ...... teda ako čítam tak celiakia je hotová veda ☹ ☹ ☹ .....ak to peťko fakt má máš sa jacka čo učiť!!! .........a ozaj keď vidí peťko jesť maťka niečo čo nemôže ako to zvláda???

@denisenko...skrine upratané??? 😉...........nisko musel byť fešák taký vymódený!! 😵 😵...ako si okrem upratovania strávila voľný deň?...

leninka75
26. máj 2011

ďakujem že mi držkáte palčeky!! 🙂

denisenko
26. máj 2011

@leninka75 zimné veci spratané a navarené..to je všetko čo som dnes urobila.....je tak dusno, že sa mi nič iné ani nechce...... 😝 žienky moje, DEnisko si večer napchal pod pyžamko plyšového vlčika, že aha maminka, ja tam mám schované v brušku bábatko...... 😵

denisenko
26. máj 2011

juj, ešteže mám takého brata..........opravil mi ten skype..... 😵 😵 tak sa tešíííííííím...... 😵 😵 😵
dobrú noc, žienky 😵

utka
26. máj 2011

Ja som dnes bola behať...uffff...

denisenko
26. máj 2011

@utka behať???a čo Tae bo???? 😕 ....

utka
26. máj 2011

@denisenko v utorok som nebola, lebo ma hrozne bolela hlava...tak aspoň beh. Ale idem budúci týždeň v utorok na Taebo.
Zajtra idem s Vikim pre istotu na krčné. Takže nejdem do práce. Tak pekný víkend. Pa

jacka
27. máj 2011

ahojtééééé 😎 😎 😎

@denisenko všetučko najlepšie...vela zdravíčka......a aby ste boli čoskoro štyria 😵

jacka
27. máj 2011

@denisenko no akého máš šikovného brata...... 🙂 ...................a dnes ideš do práce?...................zlatinko Nisko...... 😵 😵 😵 😵 😵 kde na to chodí?..... 😉

jacka
27. máj 2011

ja vobec netuším čo idem variť..... 😝 😝

leninka75
27. máj 2011

ahojte!!!.............
@utka .......že behať!!!... to ťa obdivujem!!............ja beh neznášam 😝 ..............uži si víkend!! 🙂

@denisenko ..............pripájam sa ku blahoželaniu!!!!.........síce neviem k čomu blahoželám 😕 .............veru pridaj sa k niskovi....on bude mať vĺčika a ty bábo!! 😵 😵

@jacka.......ja idem robiť zemiakové placky........

leninka75
27. máj 2011

@denisenko ........ale som sprostá!!!...už som dnes asi 3x pozrela do kalendára, že či niekoho s tým menom poznám a teraz mi docvaklo 😅 😅 😅 😅 ................tak cmuuuuuuuuuuuuuuk!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............žeby sa pomaly začínala prejavovať materská demencia 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2011

a ozaj nejako sa nám tu začína rozmáhať črevná viróza 😠 😠 😠 ...........práve mi volala kamoška aby som nechodila, že jej dcéra celú noc vracala, bolí ju bruško a má teplotu.....a aj otec včera hnačkoval a asi pred týždňom vracala moja babka..................juuuuuuuj nemám rada tieto vírusy!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹

jacka
27. máj 2011

@leninka75 no pekne..ja už o vracaní nechcem ani počuť 😔 .........len nech vás to z daleka obíde.....

leninka75
27. máj 2011

ja som fakt trúba...........už dosť dlho rozmýšľam ako sa to dáva, že sa mi páči nieči príspevok.....a teraz som na to prišla!!!... udrelo mi to očí modrým, že "páči s ami to"!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ...............dúfam, že sa to popraví lebo ak mi to zostane navždy táto pripečenosť, tak to aby som už ani nešla medzi ľudí 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. máj 2011

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
27. máj 2011

@jacka .............. 🙂 🙂 🙂 😀 😀

ten malý had nespal ani hodinu!!! 😠 😠 😝 😝 😝

jacka
27. máj 2011

@leninka75 že had....chudatko moje 😉 ......žeby vitaj v klube? 😀 😀

utka
27. máj 2011

Ahojte...deni, všetko najlepšie!!!
Bola som na krčnom, Viki má zápal uší...má ATB aj tabl. aj kvapky do uší.
Tak pekný víkend.Paaaaaa

jacka
27. máj 2011

@utka držte sa......čo najskor sa vyliečte...ale prídeš sem kuk?

jacka
27. máj 2011

pekný víkedník.....

dala som ráno Peťkovi trochu kakavka.......a pil ho ako po narkoze 😵 😵

denisenko
27. máj 2011

dakujem, dakujem, dakujem......ste zlaté 😉
@jacka to je ako...ako po narkoze????? 😕 dnes som bola v práci a idem aj večer, ale dneska výnimočne inak...nie do kuchyne, ale na recepciu...to je fajn, síce tam budem od 9-tej asi do 11-tej, ale budem len surfovať po nete a dávať drinky, ak si niekto zmyslí.....a ak pojdu všetci skoro spať, tak zamknem aj skor..... 😵
@utka bo teda, že zápal uší...obidvoch?????neboli ste sa niekde kúpať???? 😕 ftuj, ftuj, ftuj...bacily preč..... 🙂
@leninka75 ja nie som ani na materskej, a tiež mi všetko hned nedochádza.....žeby to bolo už skor vekom? 😀 😀 alebo máme toho asi veľa...... 😀 😖 inak, veru sa rozmohli vírusy......my sme zatial ok, len denisko vščera asi 5 krát kakal......a to od obeda do večera.....on kaká často ale toto sa mi zdá viacej často..... 😔 a ešte nám ochorel kocúr, tak je drobček smutný, že sa ho mám opýtať čo mu je.....lebo je jeho kamarát...ibaže ja sa obávam, že toto dobre nedopadne... ☹

jacka
27. máj 2011

@denisenko ,,,,po narkoze...ked sa v nemocke zobudil a dávala som mu piť po lyžičkách tak som mala pocit že zje aj tú 🙂 ......tak to máš dobrú práci na recepcii..... 😉 ....ti prajem nech idu všetci spať hned 🙂 ...............chudák kocúrik..a čo sa mu stalo že je smutný.....a prečo by to nemalo dobre dopadnuť...... 😕

utka
28. máj 2011

@jacka jasné, že sem kuk...to mu robili tú biopsiu v celkovej narkóze? Chúďatko malé. A čp po kakavku, dobre?
@denisenko neboli sme sa nikde kúpať. Ale on je už dlho taký akoby nachladnutý, nahuhňaný, ukašlaný, tak to bolo z toho. Mu to asi udrelo na ušká. A naša detská dokina vždy povedala, že je ok.Dýchanie čisté...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre