• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
jacka ,utke závidím ten víkendový pobyt :wink: ............aj ja by som šla
23. apr 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no už som sa zlakala....ja by som to tiež brala take vypnutie mozgu :slight_smile:

ani kde máš foto :angry: :wink:
23. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš bruška? ešte nemám :fearful: ..............ale až dojde manža domov tak urobí cvak :wink: ...........sľubujem

a Tvoje bruško je kde??????????
23. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim :wink: ....no tiež čakám na draheho ale ked chodi tak pozde domov :frowning2: večer ho mám ako slon :grinning: :grinning:

inak som zvedavá :slight_smile: :wink: a malička riadne kopká,nechá ta v noci spat?

to je počasie ani von sa nedá ist :unamused:
23. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani a kedže máš tak dlho mužíka ešte si neleziete na nrevičky?? :sweat_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja mám pocit, že moja maličká ani nespí :slight_smile: ............v kuse sa premieľa z jednej strany na druhú..........a tie jej kopančeky ma už dosť bolia :wink: ...........aj teraz pláva :grinning:
ale samozrejme najakčnejšia je keď zaľahnem do postele.............a manžel pozoruje brucho a nepočujem nič len "ty brďo"

A Tvoj maličký ako? :wink:
23. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ja viem, že ty máš zlú svokru, ale ja ju mám v pohode, tak sa celkom aj teším, že vypadneme z BA...
No nezáviďte mi babenky, lebo mi to nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Už sa teším na vaše brušká(či brušiská :wink:)
23. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás sa vyjasnieva, už aj slniečko vykuklo...Hurááááá
23. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nelezieme :wink: ...........lebo väčšinou sa niekam vytratí :grinning: :grinning: :grinning:

ale niekedy ma vie vytočiť :angry: :angry: :angry:
23. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej utka to je pecka :slight_smile: ..............a ten bahenný zábal...........ach jáj :confounded:
23. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super...neboj vyjde aj ked budeme závidiet :slight_smile: ..my len tak v dobrom :wink: že...?

ani tak ani nie ste spolu???? :grinning: :grinning: :grinning:
no mrvi sa ked nie je treba :angry: ked chcem dat mužovu ruku na bruško tak sa ani nehne :angry: :angry: :angry: ...zato matko bozkáva bruško každy večer :slight_smile: a chráni ho...jedno dieta strčilo do bruška a matko hned...to nemožeš tam je mala bába :slight_smile: :wink:
23. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak tu prši...doneste si aj slniečko :sunglasses: ..kedy vyrážate...
23. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj zlatý.......ako si chráni mladšieho bráchu :wink:

moja babulka sa tiež zo začiatku ani nepohla, keď dal manža ruku na brucho :wink: .......ale akonáhle ju dal preč,začala robiť mrvy mrvy :sweat_smile:
ale teraz už kopéééééééééééé jedna radosť,v kuse :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ešte neprší,ale bude :grinning:
fúka vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tešim ked aj mne bude robit hrbolčeky :slight_smile: :slight_smile:

no chráni a bude hádam aj ked sa narodí :slight_smile:

akurát zjedol spešná (hlaven kvoli volskemu oku( som zvedava či bude večerat :angry:

a tvoja simonka ako so sestričkou :slight_smile:
23. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka mysliš špenát?

Simonka je v pohode,len každému rozpráva, že bude mať bračeka :grinning:
ale brušino tiež bozkáva a každý večer mi ho natiera :wink:
23. apr 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: špenát :grinning: :grinning:

vraj bračeka....no aby sa jej to nesplnila do tretice :wink:

pokladík ako sa stará o teba :slight_smile:

Ja som matkovi nevravela čo to bude lebo nechem aby to vedeli ostatný..bude prekvapko...

inka by si mohla hodit foto aj svojho "modela" ...inak mi narstie nos ako ..... :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani a bude niekto s tebou ked budeš rodit....moj už nechce byt :angry: a asi nema cenu ho prehovárat....no sama by som nechcela :sweat_smile:
23. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka toho modela myslíš moju polovičku? :grinning: :grinning: :grinning: Alebo koho????????

jacka pri porode budem sama,aj pri Simke som bola.............manžel sa na to necíti :grinning: .........raz pozeral na youtube porod,tak mu bolo zle ešte týždeň po tom :grinning: :grinning: :grinning: ............mi volal zo zahraničia, že to pozeral,a že je mu zle a že tá žena mala "pipinu" väčšiu ako lavór :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka pri Maťkovi si mala manžela? :slight_smile: ....sa mu to asi páčilo,keď nechce byť pri druhom :grinning:
23. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj mojmu vravela, že nepotrebujem,aby tam bol :wink: ...........asi by ma to rozčulovalo,keby že mám bolesti a on mi tam bude trepať, že "neboj sa láska moja,všetko bude dobre"...veď by som ho asi niekam poslala :grinning:
23. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modela...raz si ho sama tak nazvala,ked i písala aby sa podobala ne neho :wink: ..myslim tvojho mužika... :wink:

mala som ho pri porode...ale vraj len chcel vidiet ...proste bol ZVEDAVY...ale ja mu na to kašlem...chcela by som ho tam mat ako podporu...ale vraj kde dáme Matka :angry: :angry: taká blba vyhovorka...

vraj lavor...ved ho dole ani nepustie ...bude stát pri hlave...to len ten moj videl všetko ...musel my držat nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odchadzame.Paaaaaa
23. apr 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka pa pa.Uži si víkend :slight_smile:

jacka no ja ho tak volám :slight_smile: .veď je to moj muž,pre mňa najkrajší na celom svete :sweat_smile:

ja žiadnu podporu nepotrebujem,viem, že by som bola nervná z toho :slight_smile:

prečo ti musel držať nohy? nestíhali Ťa priviazať?
23. apr 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja urobiť "koláčik" :grinning: ..........piškoty s banánom vykúpem v čokoláde :slight_smile:

večer kuk :slight_smile:
23. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stihli ale som som ich dávala k sebe :sweat_smile:

no ved jasne...ved to už máš na papieri :wink: ...tak ho pekne volaj :slight_smile: ....

mne to dobre bodlo kedy somnou niekto bol..ale najskor budem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka držkaj sa...... :slight_smile:
23. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padám ....matko vonku po mne vykrikuje :unamused: zatial pa
23. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka možno si to manžel do pôrodu rozmyslí :slight_smile:
z teba musel mať doki radosť pri pôrode :slight_smile:

mňa ani neviazali :slight_smile: ...........ja som bola poslušná rodička :dizzy_face:
23. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani no mali..ja si porod velmi nepamätám ,len s kamery....niečo mi pichli a ja som ostala ako zdrogovana...možno preto teraz chcem nieko pri sebe :wink:

a pochybujem že si to rozmyli :unamused:

tak ty si bola učebnicová :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok