• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. decembra 2017 
aninka ......ja som si navarila aj na zajtra z nedele...aby som mohla robit sirup...teda dufam že ked príde muž tak to nezje :sweat_smile: :zipper_mouth:

ja to škriatka nejdem dostať dnu...asi ho idem vydierať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt toho škriatka .. :sweat_smile:
25. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja viem že myslíš Maťka :wink: :grinning:

no my sme od nedele všetko zjedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt neviem čo mám variť :confounded:

utka čo varíš,alebo čo máš navarené???????????? :wink: :wink:

jacka.máš už meno pre bobáčika? :wink: nejaké Ti už muselo preblesknúť hlavou :wink:
25. máj 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem chystať večeru :wink:
25. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka tak dobrú chut...ja som už jedla..Matka nahánam po dvore :angry: ..asi ma z neho klepne pepka :angry:

meno??? čosi...ja som mužovi povedala že on meno aj tak vyberat nebude...že ja budem tlačit....ale nebolo by to fér :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....chcela som aj Michala...ale má mena v septembri..to nechcem ked bude mat aj narodky....tak mi ostal Marek....ale aj Adrian je pekné...ale neprešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak asi nebude mat meno :wink:
25. máj 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tie zavináče neboli najlepší nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...musim pokračovat dalej.. :grinning:
25. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekvapenieeeeeeeeeeeee!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........ja varím na zajtra šalátovú polievku a granadír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je ten žihľavový sirup:
20 stebiel žihľavy umyť a dať do 4 l pohára, zaliať 2 l studenej prevarenej vody, pridať 1 Lemovit alebo Citrovit, zamiešať a nechať stáť 24 h, potom precediť, pridať 2 kg cukru (dávam menej) a rozmiešať, skladovať vo fľašiach v chladničke!!!
25. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka vitaj...dikes za recept....a je to dobré....... :slight_smile: ..skus to spravit... :wink:
25. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes trepem.....tam mal byt otáznik a skusim to spravit...asi som už pretažena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to robí to teplo a hormóny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...... inak moji svokrovci si robia žihľavu aj s vajíčkom ako praženicu, ale to mi nechutí :confounded: ........ mne ten sirup chutí, je taký žihľavovo-sladko-kyselkavý :wink: ......treba vyskúšať :wink:
25. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vieš že vyskušam...ved pri najhoršom to dám mužovi do práce...v rámci šetrenia :grinning: :grinning:

už si ho robila?
25. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si okupat drobca....a som zveadav dokedy sa budeme válat v posteli pokial zaspí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej robím ho každý rok na jar, ale teraz som ešte nestihla, ale chystám sa :wink:
25. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ja som uvarila paradajkovú polievočku a upiekla som zemiačiky na kolieska, s klobáskou, slaninkou a cibuľkou...
25. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:manža mi nechcel dať laptop :angry:vraj má prácu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá práca sa volá biliard :angry:tie hry blbé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........princezná spinká,ja už odfukujem na gauči,len ešte by som niečo schrumla :slight_smile:........všetko mám čistučké vyupratované.........zajtra musíme skoro vstávať :cry:už o osmej musíme byť u mudry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka normálne tu asi budem ešte skor ako Ty :wink:lebo ja potrebujem mooooooooooooooooooc času na prebratie :grinning:
25. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka a to je prosím Ťa aká tá šalátová polievka????????? :wink: z hlávkového šalátu alebo ako? :wink: ...........som nepočula ešte o takej :slight_smile:
25. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ...ani sa neopováž :angry: ..to si radšej dám budíka :grinning: :grinning:

utka mnamky....a ešte do toho kapusta.....asi to aj ja spravím...

ja tu šalátovu polievku robím na kyslo...s obyčajným hl. šalátom..mnamky...Matko hned toto neni dobre....a hned to vypluje :angry: :angry:

ani držim palce...a zo sebou ideš kedy?

:slight_smile:
25. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc...a dobre sa vyspite :pensive: :pensive:
25. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka zo sebou idem v stredu :wink: sa už neviem dočkať :slight_smile:

dobrú nocku :dizzy_face: ...........idem aj ja mamky :pensive:

jacka zajtra som prvááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
25. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú tehuľky :wink:
25. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha................dobré ráááááááááááááááááááno :slight_smile:

prvááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

jacka, zabudla si si nastaviť budík? :grinning:
26. máj 2009 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile:

aninka aj tebe :wink:
26. máj 2009 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som odprevadit muža....a MAtko stál v okne iba by si nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu si jacka? :slight_smile:
moji ešte sladko spinkajú, a ja tu už buntoším :confounded:
26. máj 2009 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si myslela, že mi chceš urobiť radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aby som bola prvá :wink:
26. máj 2009 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nachystať raňajky.............som hladná hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že chela :slight_smile:
26. máj 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

idem aj ja Matko už vykrikuje že je hladný :slight_smile:
26. máj 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka povedz mi,možem dať niečo papať Simke keď ideme na odbery? :unamused:

lebo jej krvičku brali,keď bola ešte malilinká,asi pol roka mala,to som jej ešte mliečko dávala.............tak teraz neviem, či može papať :unamused:
26. máj 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok