Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2009

aninka ......ja som si navarila aj na zajtra z nedele...aby som mohla robit sirup...teda dufam že ked príde muž tak to nezje 😅 🤐

ja to škriatka nejdem dostať dnu...asi ho idem vydierať 😝

jacka
25. máj 2009

to malo byt toho škriatka .. 😅

aninka29
25. máj 2009

jacka ja viem že myslíš Maťka 😉 😀

no my sme od nedele všetko zjedli 😝 fakt neviem čo mám variť 😖

utka čo varíš,alebo čo máš navarené???????????? 😉 😉

jacka.máš už meno pre bobáčika? 😉 nejaké Ti už muselo preblesknúť hlavou 😉

aninka29
25. máj 2009

idem chystať večeru 😉

jacka
25. máj 2009

aninka tak dobrú chut...ja som už jedla..Matka nahánam po dvore 😠 ..asi ma z neho klepne pepka 😠

meno??? čosi...ja som mužovi povedala že on meno aj tak vyberat nebude...že ja budem tlačit....ale nebolo by to fér 😝 ....chcela som aj Michala...ale má mena v septembri..to nechcem ked bude mat aj narodky....tak mi ostal Marek....ale aj Adrian je pekné...ale neprešlo 😝 ...tak asi nebude mat meno 😉

jacka
25. máj 2009

asi tie zavináče neboli najlepší nápad 😝 ...musim pokračovat dalej.. 😀

leninka75
25. máj 2009

prekvapenieeeeeeeeeeeee!!! 🙂 🙂 🙂 ........ja varím na zajtra šalátovú polievku a granadír 😝

leninka75
25. máj 2009

tu je ten žihľavový sirup:
20 stebiel žihľavy umyť a dať do 4 l pohára, zaliať 2 l studenej prevarenej vody, pridať 1 Lemovit alebo Citrovit, zamiešať a nechať stáť 24 h, potom precediť, pridať 2 kg cukru (dávam menej) a rozmiešať, skladovať vo fľašiach v chladničke!!!

jacka
25. máj 2009

leninka vitaj...dikes za recept....a je to dobré....... 🙂 ..skus to spravit... 😉

jacka
25. máj 2009

ja dnes trepem.....tam mal byt otáznik a skusim to spravit...asi som už pretažena 😝

leninka75
25. máj 2009

jacka, to robí to teplo a hormóny 😀 😀 😀 😀 😀 ...... inak moji svokrovci si robia žihľavu aj s vajíčkom ako praženicu, ale to mi nechutí 😖 ........ mne ten sirup chutí, je taký žihľavovo-sladko-kyselkavý 😉 ......treba vyskúšať 😉

jacka
25. máj 2009

to vieš že vyskušam...ved pri najhoršom to dám mužovi do práce...v rámci šetrenia 😀 😀

už si ho robila?

jacka
25. máj 2009

idem si okupat drobca....a som zveadav dokedy sa budeme válat v posteli pokial zaspí 😝

leninka75
25. máj 2009

hej robím ho každý rok na jar, ale teraz som ešte nestihla, ale chystám sa 😉

utka
25. máj 2009

Ahojte
Ja som uvarila paradajkovú polievočku a upiekla som zemiačiky na kolieska, s klobáskou, slaninkou a cibuľkou...

aninka29
25. máj 2009

tu som 🙂manža mi nechcel dať laptop 😠vraj má prácu 😝 tá práca sa volá biliard 😠tie hry blbé 😝 .........princezná spinká,ja už odfukujem na gauči,len ešte by som niečo schrumla 🙂........všetko mám čistučké vyupratované.........zajtra musíme skoro vstávať 😢už o osmej musíme byť u mudry 😝

jacka normálne tu asi budem ešte skor ako Ty 😉lebo ja potrebujem mooooooooooooooooooc času na prebratie 😀

aninka29
25. máj 2009

leninka a to je prosím Ťa aká tá šalátová polievka????????? 😉 z hlávkového šalátu alebo ako? 😉 ...........som nepočula ešte o takej 🙂

jacka
25. máj 2009

ani ...ani sa neopováž 😠 ..to si radšej dám budíka 😀 😀

utka mnamky....a ešte do toho kapusta.....asi to aj ja spravím...

ja tu šalátovu polievku robím na kyslo...s obyčajným hl. šalátom..mnamky...Matko hned toto neni dobre....a hned to vypluje 😠 😠

ani držim palce...a zo sebou ideš kedy?

🙂

jacka
25. máj 2009

dobru noc...a dobre sa vyspite 😔 😔

aninka29
25. máj 2009

jacka zo sebou idem v stredu 😉 sa už neviem dočkať 🙂

dobrú nocku 😵 ...........idem aj ja mamky 😔

jacka zajtra som prvááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

utka
25. máj 2009

Tak dobrú tehuľky 😉

aninka29
26. máj 2009

cha................dobré ráááááááááááááááááááno 🙂

prvááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀

jacka, zabudla si si nastaviť budík? 😀

jacka
26. máj 2009

dobre ránko... 🙂

aninka aj tebe 😉

jacka
26. máj 2009

musela som odprevadit muža....a MAtko stál v okne iba by si nebola 😝

aninka29
26. máj 2009

tu si jacka? 🙂
moji ešte sladko spinkajú, a ja tu už buntoším 😖

aninka29
26. máj 2009

som si myslela, že mi chceš urobiť radosť 😵 😵 😵 aby som bola prvá 😉

aninka29
26. máj 2009

idem nachystať raňajky.............som hladná hrozne 😝

jacka
26. máj 2009

jasne že chela 🙂

jacka
26. máj 2009

chcela 😠 😠 😝 .. 🙂 😉 😵

idem aj ja Matko už vykrikuje že je hladný 🙂

aninka29
26. máj 2009

jacka povedz mi,možem dať niečo papať Simke keď ideme na odbery? 😒

lebo jej krvičku brali,keď bola ešte malilinká,asi pol roka mala,to som jej ešte mliečko dávala.............tak teraz neviem, či može papať 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre