Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. jún 2011

ozaj neterke zistili zlatého streptokoka alebo stafylokoka..neviem......neviete ako je to nákazlivé?????.......Lilka keď je s ňou, tak je na nej stále nalepená a snáď by ju aj zjedla keby mohla 😀

leninka75
3. jún 2011

karneval ..................

utka
3. jún 2011

@jacka zostalo, pravdaže...čakák!

@leninka75 vše´tko len to naj, naj, naj k meninkám...
...a ďakujem, bodaj by si mala pravdu!

utka
3. jún 2011

@leninka75 myslím, že to nákazlivé nieje...ja to zlatý stafylokok...stafylokkokus aureus...to som mávala aj ja vždy pri výteroch. Tuším to má v tele kazdý,len niekomu to prepukne...a keď to prepukne, tak sa to tedy nevylieči,len zalieči...Dúfam, že sa nemýlim a nepíšem blbosti...

leninka75
3. jún 2011

@utka ...vďaka za blahoželanie a vysvetlenie 🙂 ............ja mám zo všetkých tých kokov strach ☹ .........mudra povedala sestre, že ak sa to nevylieči atb, tak že pôjdu von mandle........to akože pomôže???........ved keď je potvora stále v tele, tak sa potom prejaví zápalom niekde inde, či nie???.......

leninka75
3. jún 2011

..............krásny víkend prajem!!! 🙂 🙂 🙂

utka
3. jún 2011
denisenko
3. jún 2011

@leninka75 všetko najlepšie Lilke k meninám, hlavne zdravíčko a lásku...aká modelka z nej vyrastá......veru krásna mladá slečna......mamina, odkáááááž 😉
@utka šikovný ste, veru......a spokojný? Viki musel byť asi v siedmom nebi, že?...už ostáva mamina len ten vlak.... 😀 😀

denisenko
3. jún 2011

@jacka už si pobalila???? 😀 dnes som pozerala svoje ranajkové kukričné cornflakes......tak tie neobsahujú nič z pšenice, len kukuricu, vitamíny a železo..... 😉 a ako sa tvári Maťko, ked majú rozdielnu stravu? 😕

utka
3. jún 2011

leni, to neviem...ale aj mne vybrali mandle a tuším som to tam ešte potom mala...neviem...
deni, jasné, že sa Viki teší...no ten vlak? neviem, neviem...teraz by chcel policajnú štvorkolku a dopravné lietadlo...
jacka, kde si? Už cestuješ?

jacka
3. jún 2011

tu som..ja som tu dnes nebola????... 😕 to prečo???...

jacka
3. jún 2011

@utka to musel byť v siedmom nebi........zlatíčko... 😵 😵

@utka jasné že cestujem...... 😉

jacka
3. jún 2011

sa mi nedá tu byť..niekto ma tu rušíííííííííííííííííí 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
3. jún 2011

ahojte, mamky 🙂
konečneeeeee mám čas kuk 🙂
už sme domka, len nemám čas...boli sme u svokry, cez víkend sme absolvovali birmovku, konečne ma niekto hostil a nemusela som variť 😀

@leninka75 všetko naj, naj, naj karolínke, maminke, laurinke, nech sa vám darí, kočky 😉 😵
máte pestrý jún na oslavy, len čo je pravda...tuším aj tvoj manža má narodky, že? aj moje zlato malované už v utorok 😵 😵 😵
a ten kanavit, vieš, že ani ja neviem 😔 ako dlho...na pol roka som mu dala, musím si to zistiť
maťkovi na tu zápchu pomáhajú ovsené vločky a dávam mu opäť bio gaia a už je to lepšie

@jacka niekto ma tu zháňal 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako sa má peťulko? chce papať tú špeci stravu?

letty86
3. jún 2011

@utka šikovný je viki 😉
@denisenko ešte tak veľa pracujes 😕

krásny víkend, maminky 😵 viki má zajtra vystúpenie z tanečnej, taaak som zvedavá 😵

utka
3. jún 2011

Dnes som bola behať...bolo super...ale tak ma bolia kolená...asi stárnem ☹

denisenko
4. jún 2011

@leninka75 všetko najlepšie k meninkám....až teraz som si všimla, ako to máte super vymyslené, všetky tri naraz 😵 tak vám želáme veľa zdravíčka, šťastie, lásku, dobré detičky a super rodičov 😉 😉 cmuk aj pre Laurinku na zajtra....cmuk, cmuk, cmuk..... 😵

utka
4. jún 2011

leni, všetko najlepšie k meninkám...

jacka
4. jún 2011

@leninka75 všetučko najlepšie...vela zdravíčka.......ostatné príde samo...... 😵 😵 😵

jacka
4. jún 2011

@letty86 ....ahoooj.....že aj prídeš.... 😉 ..Peťulo si musí zvyknuť.....hlavne na ten chlebík.....ten je ...že fuj.........ale snažím sa variť tak aby to bolo aspon ako tak dochutené.......a chyba mu sladké.......sa teším ked bude mocť zas piť kakavko.....vy ako?...ako sa má Maťko?.......som kuk foto....ste už velikýýýýý 🙂 🙂

jacka
4. jún 2011

sme mali návštevu........hádajte................................................striga nás prišla kuk...teda nás nie ale Peťka.....ale už je pekne doma v teplúčku 😀 😀 😀

zajtra si chceme grilovať....dufam že bude pekné počasie...... 😎 😎 😎

som doteraz varila bazu......neviem či bude dosť máme asi 25l.........detom velmi chutí....ine ani nechcu...... 😵

no idem už.....dobru nocku 😔

poslednáááááá 😉

utka
4. jún 2011

@jacka nahnevám ťa? Nie si posledná... 😀
No tak vzácnu návštevu ste amli...a to ako prišla, busom? Mala si ty pekne prísť k nám na to kuriatko a mala by si pokoj!
My sme boli v ZOO, bolo super. Viki sa musel odfotiť pri každom dinovi...a boli sme aj v tom 3D kine, čo trvá 10 minút...ale fakt bolo super!
Zajtra chceme ísť tiež niekam na výlet, len ešte nevieme kam ☹...

jacka
5. jún 2011

ahojtééééé 😎 😎

@utka to čo toto.....kde si sa tam vzala????.......................ved som si aj pošomrala pod nos že som mala ísť na kuriatko....a muž že čoooo???..... 😕 .............😀 😀 .........prišla autom..to je čo.... 😝 a to sa natrepali ešte aj ku našim.........tak som ich musela varovať že čo sa deje 😠 😠 ....lebo to sa nerobí.....neboli pre nich nachystaný 😝 ...........................................som videla foto zo ZOO................a čo dávali v 3D niečo o dinoch? .....pekne tam muselo byť Viki bol určite vytešený ......už vieš kam idete?......

jacka
5. jún 2011

@leninka75 ...všetučko najlepšie......k prvým meninkám....velmi vela zdravíčka.....šťastie a dobrých rodičov ....a milujucu sestričku......posielame cmuky.....nezabudni odovzdať.........vy ste už tiež taký veliký 😵 😵

utka
5. jún 2011

Ahojte!
@jacka no vyskytla som sa tu...V 3D dávali taký krátky film o dinoch...ale pekné to bolo...Ale pre Vikiho je to už, že "normálne 3D", ale niektoré deti tam výskali...sranda...
Vôbec neviem, kam ideme...

jacka
5. jún 2011

@utka no neva tak hádam dnes budem 😀 😀 😉 ........a to ste boli v ZOOv BA?.....či kde?.....už viete kam idete????.......my zatial ostáva dnu..začína hrmieť..uvidíme čo s toho bude.... 😝

denisenko
5. jún 2011

ahojte--------baby, šlak ma trafí..........zas ma obchádza nejaká črevná choroba.....túto jar už štvrtý krát...alebo žeby to bolo z toho permanentného stresu???????????ťažko nadobudnuté kilá sú zas preč..... 😝 😝 😝 ja len dúfam, že to neprejde aj na Deniska...... 😝 😝 😝
@utka kde ste boli???? 😕
@jacka no teda super návštevu si mala.....isto si nevedela čo od radosti 😀 a ako dlho sa zdržala? 😠 už grilujete? my máme teraz pár dní počasie ako v apríli...každú chvílu ináč...ale stále teplo...len sa neoplatí ísť na kupalisko, lebo kým tam dojdeme s Niskom pešo, začne kvapkať....na 10 minút.... 😀

utka
5. jún 2011

Ahojte.
Nakoniec sme sa vybrali do Trenčína na hrad. Bolo super.

@jacka boli sme v ZOO v BA.

@denisenko no dávaj pozor, lebo prísť o ťažko nadobudnuté kila...nič moc ☹...To by som ja potrebovala...

utka
5. jún 2011

Posledná...jacka, kde si?
Zajtra do práce...ach jááááj. Tak dobrú noc!

leninka75
6. jún 2011

ahojte!!!...juj to bol rušný víkend!!.........ďakujeme za priania 😵 .....všetky pusinky odovzdané aj naviac 🙂 🙂 🙂 .......

@utka ..super lego!!.....viki je riadny staviteľ!!! x- 😵 ......škoda, že som nevedela, že idete do TN...bola by som vás stiahla ku nám na gulášik!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .........

@jacka ..koľko si sa spamätávala z nemilej návštevy?? ☹ ☹ ...to sójové mliečko čo som ti spomínala by peťko mohol........

@denisenko .....asi ti nie je súdené pribrať....ale ak chceš pribrať jeden receptík by tu bol 😉 😉 ...hádaj!! 😀 😀

@letty86 ......jej tak ty máš doma tanečnicu??!! 😵 😵 ....tá moja opička by doma tancovala a keď jej poviem, že ju prihlásim na tanečný, tak sa bráni zubami nechtami 😠 ....ako robíš maťkovi ovsené vločky??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre