Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. jún 2011

My máme zatvorenú škôlku v auguste, ale dalo by sa Vikiho prihlásiť do náhradnej...ale on už vyjednáva, že nechce chodiť ani v júli, že chce ísť na prázdniny k starkovcom. Tak si to už aj vybavil s našimi a so svokrovcami, že príde na 2 týždne tam a na dva tam...

utka
9. jún 2011

Ahojte!
Prvá??? jacka, kde si?
Tu od večera leje...

letty86
9. jún 2011

ahojte
už sa hlásim, že sme doma 😵 boli sme preč iba na tri dni, svokruška sa necíti dobre, tak snáď sa aspon trosku rozptýlila
tanečná dopadla fajn, len sme čakali trošku viac tanca a menej hier, ale vikinke to išlo
leninka- maťkovi tie vločky dám do jedla, keď ho varím, ale až ku koncu
jacka- maťko sa má fan,je to taký smejko malý, zatiaľ nelozí, a vie poriadne plakať, ked je hladný 😀
včera sme mali mini oslavu u svokry, tak sa vikinka tešila 😵 , ešte si to zopakujeme s mojou maminou 😵

jacka
9. jún 2011

ahojtééé...
@utka no teda.......ako to že si prvá????... 😠 😉 ................tu zatial neleje.......a ani nechcem...je tu už dosť vlhko 😝 ...........ako sa má Viki?...

@letty86 a čo ste oslavovali?....Vikinkinu 5ku?.......juj ale to letíííííí ☹ 😔 ...a čo dostala?.............to vieš chlapi sa potrebuje najesť...hlavne ked to má také fajnučké balenie 🙂 😵 😉

jacka
9. jún 2011

pojdeme pomaličky von...dufam že zas zmokneme tak ako včera............ale Peťulo sa musí najesť.....ten teraz papá ako o život 😵

letty86
9. jún 2011

@jacka dnes som ťa dokonca predbehla aj ja 😀 , tak tak, 5tka je už tu 😉 😵 hlavný darček bol bicykel, ale tešila sa veeeľmi z tetovačiek 😕 , dostala aj oblečko, hru, cd rozprávky a samozrejme koníková maniačka sa vytešovala aj z ponnyho 😵
jaaaj, veru hlad 🙂 už presne viem, ked plače a je hladný, to je taký zúfalý plač 😀

jacka
9. jún 2011

@letty86 ved to....dnes som až tretia 😖 😔
veru to sa pozná ked sa plače od hladu 😵.............že zúfalý 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
9. jún 2011

@letty86 to musela posluchať...ked tolko darčekov.....ešte chodí do školky?

jacka
9. jún 2011

Maťko spapá všetko čo mu uvaríš???

letty86
9. jún 2011

@jacka hmm, ani neviem, či si zaslúžila 😔posledné dni mám z nej nerv 😠 neskutočne sa uráža, neviem, čo ju to chytá, aj sa rýchlo za všetko rozplače, také čudné obdobie má
do škôlky chodí, len sa jej veľmi nechce, asi cíti, že idú prázdniny 😀...dnes sa tešila, lebo rozdáva sladkosti 😉

letty86
9. jún 2011

@letty86 ved som dala tusím 3 čerstvé 😉 ale ešte ničo pridám, ale aj ty by si mohla,
ako petko, zvykol si na chlebík? a matko ako?

jacka
9. jún 2011

@letty86 puberta. 😀 😠 .......aj moj začína plakať pre každu somarinku....a to som si myslela že odkukáva od školky......lebo mi stále vraví že všetky dievčatá tam plaču.....si myslím že to má od nich...nezvykol plakať pre každu hluposť.....hádam ich to prejde

leninka75
9. jún 2011

ahojte!!.....bože to to letí!!..........už budem e o chvíľku oslavovať všetci 5 rôčikov!! 🙂 🙂 🙂 ......

@letty86 ,.....vy ste prvý na rade, že jo??....nejako koncom júna, či sa mýlim?? ........krásne darčeky dostala, a hlavne urobili radosť!! 😵 😵 ......tie hladové plače poznám, aj u nás je to tak!! 😀 😀

@utka ...drž sa!!! 🙂 🙂 🙂

@jacka ...už máte aj dátum vyberania mandlí???.........prepáč nejako som prehliadla, že si sa pýtala čo má lolka nové 😉 ..............už má dva zúbky, to gúľanie som spomínala včera, už sa jej podarí povedať ma-ma, ha-ha, a podobné slabiky.....len som nešťastná, dnes som jej namerala 37,7...dúfam, že sú to zuby, lebo nemá ani soplík ani kašeľ...uvidíme......

@denisenko...to je tam riadne blbé s prázdninami!! 😠 ......na SK ku babkám ho nechceš dať??...

letty86
9. jún 2011

@jacka jaaaj, tak ho inšpirujú dievčatá 😀 ...tak snád ich to rýchlo prejde, nie som zvyknutá na také maniere 😠

jacka
9. jún 2011

@letty86 ved áno...som slepá .......inak ...si nemusíš písať sama sebe 🙂 😉
no nezvykol..ale ked je hladný zje...ani len potentované piškoty mu nechutia....ani sa nedivím 😝 .....a snažím sa variť tak aby to mohol aj on jesť...ma nebaví vyvárať na 100krát....horšie to bude s koláčikmi....to neviem ako idem riešiť
Maťko sa má dobre.......konečne sa odsťahoval do svojej posteli.......doteraz spinkal somnou.........aj my normálne chýba....už len čakám kedy budem muža zakrývať.....namiesto neho 😀 😀 😉

jacka
9. jún 2011

@letty86 však ani ja nie........ale určite ich to prejde..... 🙂

jacka
9. jún 2011

@leninka75 ahoj....dobre že vravíš musím tam zavolať..neviem rozluštiť či 22....alebo 27...píšu strašne........to ešte nie je taká vysoká teplota...neboj nič......kukni do pusinky...ak si nechá...... 😉

jacka
9. jún 2011

odchádzam moje..som rada že som si po dlhej dobe s vami takto kecla ale musím ísť pokial neprší

letty86
9. jún 2011

@jacka 😀 to som chcela tebe písať 😀 , verím ti, to varenie na sto spôsobov ☹
a zvykol si rýchlo maťko v posteli?
maťko je vdacný papkáč, spapká všetko, tak som rada, lebo ma to aj baví mu vyvárať 😉
@leninka75 viki mala včera narodky

leninka75
9. jún 2011

@jacka ......a čo v pusinke??....žeby mandle alebo nejaké afty???.... 😕

letty86
9. jún 2011

@leninka75 asi ci nemá červené hrdielko......ale zrejme to bude zo zúbkov, aj maťko mal pri druhom zúbku 3 dni zvýšenú teplotu, tiež som sa zľakla, či nebude chorý, ale nemal ani soplíky, ani nekašal

leninka75
9. jún 2011

@letty86 ..............tak to blahoželám, prajem hlavne zdravíčko a posielam veľa veľa boštekov!!!...........maťko má už aj horné zúbky????......

letty86
9. jún 2011

@leninka75 dakujeme 😵 😵 😵 😵 pusinky odovzdám 😉
maťko má len dva spodné zúbky....takže laurinka sa už tak pekne pretáča? sikovnica 🙂 maťko sa pretáča, ale veľmi ho to neberie a ked je na brušku, tak sa zlostí, oproti malej je pohodlnejší, viki bola riadna duracelka 😀

jacka
9. jún 2011

@letty86 všetko najlepšie.vela zdravíčka.......posielame aj my cmuky 😵 😵 😵

jacka
9. jún 2011

@letty86 chlapci maju na všetko vela času...... 🙂

@leninka75 skor som myslela či nejaku žabu.......ale skor sa priklánam na zubky..... 🙂 ..aj Peťko mal včera teplotu.....ale jemu idu stoličky...tak dufam že s toho..... 😉 ..inak nemal teplotu pri žiadnych

jacka
9. jún 2011

tu zas leje...dufam že prestane pokial pojdeme pre Maťka.... 😝 ................som zvedava čo budeme robiť ked sa nedá byť nikde len dnu 😠

denisenko
9. jún 2011

@letty86 blahoželáme Vikinke, vela zdravíčka, šťastia a lásky jej želáme, od Deniska cmuky cmuky na obe líčka 😀 ja som úplne zabudla, že vy ste júnoví..... 😵
@leninka75 a to vieš že sa ho chystáme nechať na Slovensku cez prázdniny, tak to hádam výjde...tak asi na 5 týždnov....... 😉
@jacka by som si nikdy nedovolila poslať vám škaredé počasie...... 😠 😵 my sme si ho tu ešte do konca týždna nechali......pre istotu.... 😀 a čo sa ti nezdá na nákupoch v detskom? bežne si kupujem 158 a 164 číslo, raz mi to odporučila jedna pani predavačka..... 😉 a ak chceš recept na chlebík, tak sa možeš s mojou sestrou spojiť trebárs cez FB, tam chodí.....napíšem jej, nech si ťa pridá? 😕 určite ti poradí aj vo všeličom inom.... 😉

jacka
9. jún 2011

@denisenko no super budem rada... 🙂
máš super velkosť 😉 ...čoby som ja zato dala......... 😔
Nisko aký chodí ked je takéto počasie......

letty86
9. jún 2011

@jacka
@denisenko cmuky odovzdám, dakujeme pekne 😵 😵

denisenko
9. jún 2011

@jacka ...rado sa stalo.... 😵 ani mi o tom nehovor, aký chodí zo školky.......ja stále len dakujem tomu, kto vynašiel práčku.... 😵 aj vy tak?????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre