Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. jún 2011

@jacka skús sa pozrieť na mimibazar, sekcia bezlepkova dieta, možno aj tam niečo fajné objavíš a ukuchtíš.....akurát som pozerala na orieškové koláčiky, asi vyskúsam, ja také môžem, aj keď sú bezlepkové 😉
aj u nás riadne leje, som akurát obliekala matka, že sa prejdeme a zrazu tma, blesky, dážd

jacka
9. jún 2011

@denisenko ........presne tak......a všetky kaluže blata sú jeho... 😠 😠
ešteže ta mám 🙂

jacka
9. jún 2011

@letty86 ......a vy budete robiť aj taku súkromnu oslavičku?...

jacka
9. jún 2011

@letty86 .....vidíš tam som nebola kuk...len si dávaj bacha aby ti to aj zjedli.......presa len je to iná múka.... 😉 ...no pekne ...tak sa možete povyzliekať.........tu akurát prestáva....tak sa ideme nachystať....a šup pre Maťka..

denisenko
9. jún 2011

@jacka to my ideme ráno do školky a ked prší, tak dostane gumáčiky a musí skočiť do každej mláky po ceste.....aj vy tak?
@letty86 aj nám sa tu začína trochu stmievať....vždy ked idem pre NIska....začne pršať..... 😝 včera mi v jednom okne lialo a bola tma a v druhom svietilo slnko...no na porazenie z toho..... 😝

denisenko
9. jún 2011

@jacka ti poviem, mne vobec tie bezlepkové veci nechutia..ani tie dobošky...bléééé 😝 ale sestra robí všetko, šišky, dukátové buchty, bábovky, a parené buchty......a malý si pochvaluje......ale tiež jej trvalo, kým na to prišla..... 😀
no nič, bežím po Niska....dnes som bola v robote len do pol druhej..... 😖

letty86
9. jún 2011

@denisenko
@jacka ja tie bezlepkové veci velmi nepoznám, ale ten koláčik, čo som tam objavila, tam nejde speci múka, tak by to mohlo byť v pohode, idú tam len orechy, cukor, vajcia a solamyl, vyzerá to takto:

letty86
9. jún 2011

@jacka myslíš oslavu vo stvorici? to už asi nie, to by už bola 3tia, ešte oslávime s mamkou a bratmi a konečná 😀

denisenko
9. jún 2011

@letty86 to vyzerá dobre...... 😵

utka
9. jún 2011

No konečne je čo čítať 😉.
@jacka Viki zatiaľ v pohode, aj keď večer stále pokašliava, keď zaľahne ☹...
@leninka75 ďakujem pekne!
@letty86 Vikinke prajeme všetko najlepšie. Cmuk od Vikiho.

utka
9. jún 2011

No "operácia" v pohode...len ma to trošku bolí. Som zvedavá, aké to budem mať, lebo mi dosť dobrý kúsok vyrezal...

utka
10. jún 2011

Ahojte!!!
Zase prvá? Dnes je konečne piatok. Huráááááááááá!!!

jacka
10. jún 2011

ahojtééééé.....

@utka no ako to robíš?????..... 😠 ..takto ma predbehnuť 😉 😉 🙂 .....................to fakt ti vyrezal kúsok?...a jazva neostane...či nevieš?.....a teraz by to už malo byť v pohode?...

@letty86 hej...takú som myslela....takú domácu.... 😉 ....koláčik vyzerá fajne..tak ked budeš robiť sa ozvi ako chutil......


@denisenko ani mne to neberie.....ale musím ísť príkladom 😀 😀 😉 .....a aký prišiel Nisko?.....aj dnes si v práci?

utka
10. jún 2011

@jacka no vidíš...som šikovnejšia 😀 ...
No vyrezal mi taká obdĺžnik cca 10x3mm...Jazva neviem aká bude, ale keďže to bolo pozitívne, tak na krásu v takom prípade neprihliada 😒 . Zobrala som si to do roboty dať vyšetriť, tak uvidím, či to už bude teraz v pohode.

jacka
10. jún 2011

@utka máš pravdu.....potom rýchlo píš ako to dopadlo

idete niekam cez víkend?

jacka
10. jún 2011

to čo je za zimu vonku 😝 😝 😝 ....a vetrisko......neviem čo je horšie......či lejak alebo toto 😠 😠

prajem pekný víkendík 🙂

denisenko
10. jún 2011

ahojte..... 🙂 veru, aj dnes v práci...aj zajtra....aj potom...a do nemoty..... 😝
@utka no tak držím palce...to ti dosť vzali.....aj ja mám také všelijaké čudné utvary.....len škoda že nemám čas si to dať kuknúť....ale hádam v zime sa nájde...sa mi zdá, že na chrbte sa mi začalo dosť meniť znamienko... 😝
@jacka Denisko dneska nebol v školke, zas sú 4 dni doma...čiže on s tetou Heidi, tak prišiel dosť obstojne.. 😀 😀 v rámci možností...... 😀 😀 😀
baby, tak stále premýšlam nad aninkou....vzdala to? 😖

utka
10. jún 2011

@jacka jasné, že dám vedieť...Neviem kam pôjdeme cez víkend. Možno na Dni polície, alebo na preteky historických áut.A v nedeľu neviem...
@denisenko ja by som si tie tvoje rôzne útvary a znamienka nenechávala dlho len tak...aj keď je to len znamienko,ale môže byť nebezpečné ☹...

leninka75
10. jún 2011

ahojte!!!.....uf zdá sa, že sme to prekonali.....včera Lolke vyskočila teplota na 38,2, to som už dávala čípok a dnes celý deň asi do štvrtej sa jej teplota držala na 37,4.....ale už nemá ani to ..hurá 🙂 🙂.....ja tieto teploty nemám rada..........

@denisenko ...veru utka má pravdu.......nájdi si na tie znamienka čas.....máš pravdu vďaka neviem komu za práčku 😀 😀

pekný víkend prajem!!! 🙂

jacka
10. jún 2011

@denisenko asi .....teda určite.....škoda jej.... 😔

@utka a kedy budeš mať výsledky?.......a kde su tie historické autá?....

@leninka75 som rada že maličkej klesá teplota..... 🙂 ......a Lilka sa má ako?....

utka????? 🙂

utka
10. jún 2011

@jacka tu v BA v Devínskej sú tie autá...
Výsledky neviem,dnes neboli lekári v robote, tak asi v pondelok...
žeby...P O S L E D N Á... 😀

jacka
11. jún 2011

ahojtééééé....

@utka veru žeby.....ale aspon som prvá 😀 😀 ...................to je dosť od ruky...........škoda 😒 ......

utka
11. jún 2011

@jacka si ma predbehla? No cez víkend máš nárok 😉...

jacka
11. jún 2011

@utka no že dakujem si zlatá 🙂 ................................ideš už do práce?...ako sa má Viki?

denisenko
11. jún 2011

ahojte...... 😉 idem piecť bublaninu, tak hladám recept....včera mi chalani doniesli za vagon čerešní, že nech im spravím koláč...... 😀 čo už s nimi..... 😵 a varím na zajtra........údené kolienko, potom z toho spravím kapustičkovú polievku a kolienko necháme tatinkovi na obed....2 v 1 😀 😀
@jacka veru škoda aninky...ale ona sa určite ešte ukáže....my jej veríme..... 😵
@utka s tými znamienkami máš pravdu...len ten čas keby ešte bol......ale pevne verím že v zime to dám na poriadok 😵
@leninka75 idú zúbky???? 😕

babule.....dneska ráno som mala nehodu......strááááááášnu......poštípala ma osa....asi prvý krát v živote, tak som sa bála aby som nedostala nejakú nemilú reakciu....ale našťastie to vyzerá len ako normálny opuch....ale šéf mi bol aj tak zhánať v lekárni nejakú mastičku......zlatý..... 😀 😀

utka
11. jún 2011

Ahojte!
My sme sa konečne vrátili domov. Boli sme v rači na Dni polície a neuveríte koho som stretla. sedíme si pri pódiu a čakáma na Old school brothers a zrazu si hneď vedľa prisadla Siwi aj so simonkom. Som normálne nechápala. Taká náhoda!
@jacka ako to myslíš, či už idem do práce? Však je víkend... Viki dobre...
@denisenko v zime to bude lepšie, teraz slnko, leto, kúpanie...

utka
11. jún 2011
utka
12. jún 2011

A toto čo? Kde steeeeeeeeeeeeee???

jacka
12. jún 2011

@utka túúúúú 🙂 ..som zaspala s Peťkom..nejak zle zas začal v noci spávať......tak som ako mátoha 😝 .......................som to myslela že či už v pondelok ideš do práce?.....

@denisenko no pekne.......mala si riadny opuch?...................ešteže máš takého šéfinka...ktovie či by ti to aj šefova urobila 😉 😀 😀 ......................ano veríme že sa ukáže......... 😉

jacka
12. jún 2011

@utka Viki musela byť nadšený takýmto výletom..... 😵 ..kde ste šli dnes 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre