• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@jacka skús sa pozrieť na mimibazar, sekcia bezlepkova dieta, možno aj tam niečo fajné objavíš a ukuchtíš.....akurát som pozerala na orieškové koláčiky, asi vyskúsam, ja také môžem, aj keď sú bezlepkové :wink:
aj u nás riadne leje, som akurát obliekala matka, že sa prejdeme a zrazu tma, blesky, dážd
9. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ........presne tak......a všetky kaluže blata sú jeho... :angry: :angry:
ešteže ta mám :slight_smile:
9. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ......a vy budete robiť aj taku súkromnu oslavičku?...
9. jún 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....vidíš tam som nebola kuk...len si dávaj bacha aby ti to aj zjedli.......presa len je to iná múka.... :wink: ...no pekne ...tak sa možete povyzliekať.........tu akurát prestáva....tak sa ideme nachystať....a šup pre Maťka..
9. jún 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to my ideme ráno do školky a ked prší, tak dostane gumáčiky a musí skočiť do každej mláky po ceste.....aj vy tak?
@letty86 aj nám sa tu začína trochu stmievať....vždy ked idem pre NIska....začne pršať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera mi v jednom okne lialo a bola tma a v druhom svietilo slnko...no na porazenie z toho..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ti poviem, mne vobec tie bezlepkové veci nechutia..ani tie dobošky...bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sestra robí všetko, šišky, dukátové buchty, bábovky, a parené buchty......a malý si pochvaluje......ale tiež jej trvalo, kým na to prišla..... :grinning:
no nič, bežím po Niska....dnes som bola v robote len do pol druhej..... :confounded:
9. jún 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka ja tie bezlepkové veci velmi nepoznám, ale ten koláčik, čo som tam objavila, tam nejde speci múka, tak by to mohlo byť v pohode, idú tam len orechy, cukor, vajcia a solamyl, vyzerá to takto:
9. jún 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myslíš oslavu vo stvorici? to už asi nie, to by už bola 3tia, ešte oslávime s mamkou a bratmi a konečná :grinning:
9. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to vyzerá dobre...... :dizzy_face:
9. jún 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne je čo čítať :wink:.
@jacka Viki zatiaľ v pohode, aj keď večer stále pokašliava, keď zaľahne :frowning2:...
@leninka75 ďakujem pekne!
@letty86 Vikinke prajeme všetko najlepšie. Cmuk od Vikiho.
9. jún 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No "operácia" v pohode...len ma to trošku bolí. Som zvedavá, aké to budem mať, lebo mi dosť dobrý kúsok vyrezal...
9. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Zase prvá? Dnes je konečne piatok. Huráááááááááá!!!
10. jún 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééé.....

@utka no ako to robíš?????..... :angry: ..takto ma predbehnuť :wink: :wink: :slight_smile: .....................to fakt ti vyrezal kúsok?...a jazva neostane...či nevieš?.....a teraz by to už malo byť v pohode?...

@letty86 hej...takú som myslela....takú domácu.... :wink: ....koláčik vyzerá fajne..tak ked budeš robiť sa ozvi ako chutil......

@denisenko ani mne to neberie.....ale musím ísť príkladom :grinning: :grinning: :wink: .....a aký prišiel Nisko?.....aj dnes si v práci?
10. jún 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no vidíš...som šikovnejšia :grinning: ...
No vyrezal mi taká obdĺžnik cca 10x3mm...Jazva neviem aká bude, ale keďže to bolo pozitívne, tak na krásu v takom prípade neprihliada :unamused: . Zobrala som si to do roboty dať vyšetriť, tak uvidím, či to už bude teraz v pohode.
10. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka máš pravdu.....potom rýchlo píš ako to dopadlo

idete niekam cez víkend?
10. jún 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je za zimu vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a vetrisko......neviem čo je horšie......či lejak alebo toto :angry: :angry:

prajem pekný víkendík :slight_smile:
10. jún 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile: veru, aj dnes v práci...aj zajtra....aj potom...a do nemoty..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka no tak držím palce...to ti dosť vzali.....aj ja mám také všelijaké čudné utvary.....len škoda že nemám čas si to dať kuknúť....ale hádam v zime sa nájde...sa mi zdá, že na chrbte sa mi začalo dosť meniť znamienko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka Denisko dneska nebol v školke, zas sú 4 dni doma...čiže on s tetou Heidi, tak prišiel dosť obstojne.. :grinning: :grinning: v rámci možností...... :grinning: :grinning: :grinning:
baby, tak stále premýšlam nad aninkou....vzdala to? :confounded:
10. jún 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasné, že dám vedieť...Neviem kam pôjdeme cez víkend. Možno na Dni polície, alebo na preteky historických áut.A v nedeľu neviem...
@denisenko ja by som si tie tvoje rôzne útvary a znamienka nenechávala dlho len tak...aj keď je to len znamienko,ale môže byť nebezpečné :frowning2:...
10. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.....uf zdá sa, že sme to prekonali.....včera Lolke vyskočila teplota na 38,2, to som už dávala čípok a dnes celý deň asi do štvrtej sa jej teplota držala na 37,4.....ale už nemá ani to ..hurá :slight_smile: :slight_smile:.....ja tieto teploty nemám rada..........

@denisenko ...veru utka má pravdu.......nájdi si na tie znamienka čas.....máš pravdu vďaka neviem komu za práčku :grinning: :grinning:

pekný víkend prajem!!! :slight_smile:
10. jún 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi .....teda určite.....škoda jej.... :pensive:

@utka a kedy budeš mať výsledky?.......a kde su tie historické autá?....

@leninka75 som rada že maličkej klesá teplota..... :slight_smile: ......a Lilka sa má ako?....

utka????? :slight_smile:
10. jún 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tu v BA v Devínskej sú tie autá...
Výsledky neviem,dnes neboli lekári v robote, tak asi v pondelok...
žeby...P O S L E D N Á... :grinning:
10. jún 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééé....

@utka veru žeby.....ale aspon som prvá :grinning: :grinning: ...................to je dosť od ruky...........škoda :unamused: ......
11. jún 2011 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka si ma predbehla? No cez víkend máš nárok :wink:...
11. jún 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no že dakujem si zlatá :slight_smile: ................................ideš už do práce?...ako sa má Viki?
11. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :wink: idem piecť bublaninu, tak hladám recept....včera mi chalani doniesli za vagon čerešní, že nech im spravím koláč...... :grinning: čo už s nimi..... :dizzy_face: a varím na zajtra........údené kolienko, potom z toho spravím kapustičkovú polievku a kolienko necháme tatinkovi na obed....2 v 1 :grinning: :grinning:
@jacka veru škoda aninky...ale ona sa určite ešte ukáže....my jej veríme..... :dizzy_face:
@utka s tými znamienkami máš pravdu...len ten čas keby ešte bol......ale pevne verím že v zime to dám na poriadok :dizzy_face:
@leninka75 idú zúbky???? :confused:

babule.....dneska ráno som mala nehodu......strááááááášnu......poštípala ma osa....asi prvý krát v živote, tak som sa bála aby som nedostala nejakú nemilú reakciu....ale našťastie to vyzerá len ako normálny opuch....ale šéf mi bol aj tak zhánať v lekárni nejakú mastičku......zlatý..... :grinning: :grinning:
11. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme sa konečne vrátili domov. Boli sme v rači na Dni polície a neuveríte koho som stretla. sedíme si pri pódiu a čakáma na Old school brothers a zrazu si hneď vedľa prisadla Siwi aj so simonkom. Som normálne nechápala. Taká náhoda!
@jacka ako to myslíš, či už idem do práce? Však je víkend... Viki dobre...
@denisenko v zime to bude lepšie, teraz slnko, leto, kúpanie...
11. jún 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A toto čo? Kde steeeeeeeeeeeeee???
12. jún 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka túúúúú :slight_smile: ..som zaspala s Peťkom..nejak zle zas začal v noci spávať......tak som ako mátoha :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................som to myslela že či už v pondelok ideš do práce?.....

@denisenko no pekne.......mala si riadny opuch?...................ešteže máš takého šéfinka...ktovie či by ti to aj šefova urobila :wink: :grinning: :grinning: ......................ano veríme že sa ukáže......... :wink:
12. jún 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Viki musela byť nadšený takýmto výletom..... :dizzy_face: ..kde ste šli dnes :wink:
12. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok