• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
idu jej brat krv??? :confused: ja som myslela že len vyter z hrdla :confused: :sweat_smile: ......to by nemala...ale pre istotu aby ste nemusela ja zajtra....daj jej jej niečo pit.... :wink:
26. máj 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!.........ale, ale, čo je toto??? :fearful: ........aninka ja to mám v čerstvej pamäti, krv nám brali pred týždňom!!!.......Simke jesť nedávaj, ale zober jej so sebou, nech sa naje po odbere!!!.......nám brali krv z ruky (tá opačná časť dlane, ako sa to volá??? :fearful: )
26. máj 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a šalátovú polievku som robila tak, že som dala variť šalátové listy s rascou a vegetou, potom som to rozmixovala, dala zátriepku z múky a mlieka, dochutila, šupla som tam zemiaky a po odstavení som tam roztlačila cesnak a ešte sa do toho môže dať opražený rožok alebo chlebík, celkom dobrá a rýchla polievka
26. máj 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:

ďakujem kočendy,fakt som si nebola istá :unamused:

budú jej brať aj krv aj výtery :confounded:
26. máj 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam,musí byť dobrá polievočka :slight_smile: vyskúšam.........ideme na nákup tak si kúpim šalát :slight_smile:

idem sa pomaly chystať :wink:

prídem :slight_smile:

pa pa zatiaľ :dizzy_face:
26. máj 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držte sa aninka, pa!!! :slight_smile:
26. máj 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...dobry nápad to skusim aj ja...vždy som ju robila na kyslo...a dávaš tam aj kopor?

ani džrim palčeky...hlavne aby neplakala :wink:
26. máj 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš aj kôpor, ale ja ho moc nepoužívam, aj keď ho máme plnú záhradu!!! :wink: :grinning:
26. máj 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda jacka, ale ste dobrí, keď Matejko ešte nemal atb.!!!!! :slight_smile: ..dlho si ho kojila??
26. máj 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni do konca minuleho roka...si pýtal cici...teda do oktobra a v decembri som ostala tehotná :slight_smile:
26. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ja kopor zbožnujem :slight_smile:
26. máj 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt dlho a potom si to ako vyriešila, keď si otehotnela , sám prestal, či ako..??..........moja sa sama odstavila ako 10- mesačná :frowning2:
26. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko sa odstavil ešte pred tým ako som ostala tehotná :wink: ...sám od seba...že už nechce cici..ale na druhy den pýtal znovu..ale už nedostal.a tretia noc ...hroza...ale potom už bolo dobre...bol zlatý že som netrpela :grinning:

a čo sa stalo že tak skoro :unamused:
26. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si vyvenčit diet...dufam že mu to pomôže..

z toho sirupu mám 3l...a už som "zamiesila" na další........musím si popísat tie recepty lebo ich už nenájdem :sweat_smile: :wink:
26. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni sa ten šalát sa ti dobre rozmixuje?....aspon ho bude Matko papat :wink:

dikes sa recepty :wink:

idem...prídem.... :slight_smile: :sunglasses:
26. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
aninka, držíme pršteky!!!
Idem zobudiť krpca...
26. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dobre sa rozmixuje, vznikne z toho taká krémová polievka.........neviem prečo sa lilka odstavila, mlieka bolo dosť.......idem si odskočiť do mesta, nemáme tu šéfina :grinning:
ahoj utka!!! :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme mamuľky :slight_smile:
Simka si trošku poplakala,keď jej brali krvičku :unamused: ale inak bola hrdinka,moja krasnučka :dizzy_face:

ahoj utka :slight_smile:

jacka,klobúk dole, že ste boli na diduške tak dlho :dizzy_face:...........my sme boli mesiac :frowning2:aj to sme odsávali :frowning2:

leni tu polievočku skúsim fakt aj ja,určite je mňamky :slight_smile:
kopor ľubim aj ja :wink:jacka my máme rovnaké chute :slight_smile:,bude to tým tehulkovaním???????? :wink:

vypijem si kávičku a utekáme narýchlo do mesta :slight_smile:idem kúpiť nejaký dar pre nevestu a tiež darček pre kmotrušku :dizzy_face:
26. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som doma........na slnku je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

utka tie zemiačiky si uvarila a potom všetko spolu pomiešala?...neviem či je to to iste aj s kapustou...ale inak všetky veci sedia....zajtra to urobím aj ja :wink: ...už teraz si na to robím chute :wink: :slight_smile:

ani...a vobec mi nevadilo že som tak dlho kojila...len všetkým ostatným to vadilo..len mne nie..a ked sa bude dat tak aj druheho chlopa naučím čo je dobre :wink:

leni ....tebe je dobre takto z práce si obdehnut :slight_smile: ... :wink:
26. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: Awojky aj mi sme už doma,boly sme vibavovat s dedom a zastavily sme sa aj na farme,tak sme pokukali zvieratka a fajnovo som sa len rozdraždila s kichanim :angry: :angry: :angry: :grinning: ale čo ja nespravim pre svojho čertika :grinning:
pečieme si hranolčeky na obed a aj polievka je už hotova :wink:
26. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to tu malinku si ako robila....mne dala svokra tiež recept..ale sa bojím že sa .....

aninka čo si kupila?
26. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som späť!!...........riadny hic vonku, tak švihnúť sa do bazéna!!! :wink: ..........budem za dobrú nevestu, svokre som kúpila garmonty na turistiku, boli zlacnené o polovicu, sebe šalapky, vzorované podkolienky, tašku, štipce do vlasov, tričko a cicuške marhuľky a nektarinky no a drahému musím stačiť ja!! :grinning: :grinning: :grinning:

aninka, odkiaľ simke brali krvičku?? :cry:

jacka, a komu to vadilo, že kojíš?...strige?.......veď čím dlhšie, tým lepšie.......ja som tiež chcela dlhšie, ale keď cica nie, no čo už s ňou........a mne to bolo aj pohodlné, nemusela som žiadnu stravu vláčiť so sebou, keď sme niekam išli........ja som bola spokojná!!! :slight_smile:

siwi, máš alergiu na srsť??? :confounded:

čo to robila utka??? :confused:
26. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...ty flákačka...hned zavolám šefovi.... :grinning: :grinning: :grinning: .... :wink: chudák manžel :grinning: :grinning: ...si riadne pomíňala :grinning: :grinning:

ved mne to nevadilo...ešte aj teraz by som mu dala :wink: :grinning: ...a vystihla si to správne..ani som to písat nemusela :wink:

ja neviem kde sa utka fláka.... :wink: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám ti číslo??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod....alebo mu radšej brnkni sama :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky už som doma :wink: viete čo, mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: necítim si telo :unamused: ale musím ísť ešte aj tak do obchodu,lebo som zabudla kúpiť baliaci papier :angry: hlava deraváááááááááááááá :grinning:

leni Simke brali krvičku z tej vnútornej strany lakťa/neviem si spomenúť ako sa to vola :grinning: /

jáááááááj,a skoro som kúpila kočík :wink:
26. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, čo si kúpila neveste???......... kočík pre Sabinku?? :wink:
26. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...ved aj zajtra je den......to už idete teraz v sob.?...a daleko?
26. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Ja sa neflákam. Boli sme vonku, potom v obchode. Potom som rýchlo hriala obed, vešala prádlo, uspávala krpca, upratovala kuch. linku a teraz už mám konečne trochen veget, kým krpec spí.
Bazová malinovka: Veľký pohár(4l); 5-7 kvetov bazy; pol kila cukru; jeden citrón; zaliať vodou. Dať na slnko asi na týždeň. Asi tak prvé dva dni občas premiešať, kým sa cukor poriadne nerozpustí.
Je to dobré, ale my si to riedime s vodou, lebo je to dosť sladké.
26. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha šikovnica utka!!! :slight_smile: :wink: ...........odkiaľ si nosíš bazu utka?
26. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok