Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. máj 2009

idu jej brat krv??? 😕 ja som myslela že len vyter z hrdla 😕 😅 ......to by nemala...ale pre istotu aby ste nemusela ja zajtra....daj jej jej niečo pit.... 😉

leninka75
26. máj 2009

ránečko!!!.........ale, ale, čo je toto??? 😨 ........aninka ja to mám v čerstvej pamäti, krv nám brali pred týždňom!!!.......Simke jesť nedávaj, ale zober jej so sebou, nech sa naje po odbere!!!.......nám brali krv z ruky (tá opačná časť dlane, ako sa to volá??? 😨 )

leninka75
26. máj 2009

a šalátovú polievku som robila tak, že som dala variť šalátové listy s rascou a vegetou, potom som to rozmixovala, dala zátriepku z múky a mlieka, dochutila, šupla som tam zemiaky a po odstavení som tam roztlačila cesnak a ešte sa do toho môže dať opražený rožok alebo chlebík, celkom dobrá a rýchla polievka

aninka29
26. máj 2009

ahoj leni 🙂

ďakujem kočendy,fakt som si nebola istá 😒

budú jej brať aj krv aj výtery 😖

aninka29
26. máj 2009

mňam,musí byť dobrá polievočka 🙂 vyskúšam.........ideme na nákup tak si kúpim šalát 🙂

idem sa pomaly chystať 😉

prídem 🙂

pa pa zatiaľ 😵

leninka75
26. máj 2009

držte sa aninka, pa!!! 🙂

jacka
26. máj 2009

leni...dobry nápad to skusim aj ja...vždy som ju robila na kyslo...a dávaš tam aj kopor?

ani džrim palčeky...hlavne aby neplakala 😉

leninka75
26. máj 2009

môžeš aj kôpor, ale ja ho moc nepoužívam, aj keď ho máme plnú záhradu!!! 😉 😀

leninka75
26. máj 2009

teda jacka, ale ste dobrí, keď Matejko ešte nemal atb.!!!!! 🙂 ..dlho si ho kojila??

jacka
26. máj 2009

leni do konca minuleho roka...si pýtal cici...teda do oktobra a v decembri som ostala tehotná 🙂

jacka
26. máj 2009

mnam ja kopor zbožnujem 🙂

leninka75
26. máj 2009

tak to fakt dlho a potom si to ako vyriešila, keď si otehotnela , sám prestal, či ako..??..........moja sa sama odstavila ako 10- mesačná ☹

jacka
26. máj 2009

Matko sa odstavil ešte pred tým ako som ostala tehotná 😉 ...sám od seba...že už nechce cici..ale na druhy den pýtal znovu..ale už nedostal.a tretia noc ...hroza...ale potom už bolo dobre...bol zlatý že som netrpela 😀

a čo sa stalo že tak skoro 😒

jacka
26. máj 2009

idem si vyvenčit diet...dufam že mu to pomôže..

z toho sirupu mám 3l...a už som "zamiesila" na další........musím si popísat tie recepty lebo ich už nenájdem 😅 😉

jacka
26. máj 2009

leni sa ten šalát sa ti dobre rozmixuje?....aspon ho bude Matko papat 😉

dikes sa recepty 😉

idem...prídem.... 🙂 😎

utka
26. máj 2009

Ahojte!
aninka, držíme pršteky!!!
Idem zobudiť krpca...

leninka75
26. máj 2009

ano dobre sa rozmixuje, vznikne z toho taká krémová polievka.........neviem prečo sa lilka odstavila, mlieka bolo dosť.......idem si odskočiť do mesta, nemáme tu šéfina 😀
ahoj utka!!! 🙂

aninka29
26. máj 2009

tu sme mamuľky 🙂
Simka si trošku poplakala,keď jej brali krvičku 😒 ale inak bola hrdinka,moja krasnučka 😵

ahoj utka 🙂

jacka,klobúk dole, že ste boli na diduške tak dlho 😵...........my sme boli mesiac ☹aj to sme odsávali ☹

leni tu polievočku skúsim fakt aj ja,určite je mňamky 🙂
kopor ľubim aj ja 😉jacka my máme rovnaké chute 🙂,bude to tým tehulkovaním???????? 😉

vypijem si kávičku a utekáme narýchlo do mesta 🙂idem kúpiť nejaký dar pre nevestu a tiež darček pre kmotrušku 😵

jacka
26. máj 2009

už som doma........na slnku je 😝 ...

utka tie zemiačiky si uvarila a potom všetko spolu pomiešala?...neviem či je to to iste aj s kapustou...ale inak všetky veci sedia....zajtra to urobím aj ja 😉 ...už teraz si na to robím chute 😉 🙂

ani...a vobec mi nevadilo že som tak dlho kojila...len všetkým ostatným to vadilo..len mne nie..a ked sa bude dat tak aj druheho chlopa naučím čo je dobre 😉

leni ....tebe je dobre takto z práce si obdehnut 🙂 ... 😉

siwike25
autor
26. máj 2009

😀 Awojky aj mi sme už doma,boly sme vibavovat s dedom a zastavily sme sa aj na farme,tak sme pokukali zvieratka a fajnovo som sa len rozdraždila s kichanim 😠 😠 😠 😀 ale čo ja nespravim pre svojho čertika 😀
pečieme si hranolčeky na obed a aj polievka je už hotova 😉

jacka
26. máj 2009

utka to tu malinku si ako robila....mne dala svokra tiež recept..ale sa bojím že sa .....

aninka čo si kupila?

leninka75
26. máj 2009

no už som späť!!...........riadny hic vonku, tak švihnúť sa do bazéna!!! 😉 ..........budem za dobrú nevestu, svokre som kúpila garmonty na turistiku, boli zlacnené o polovicu, sebe šalapky, vzorované podkolienky, tašku, štipce do vlasov, tričko a cicuške marhuľky a nektarinky no a drahému musím stačiť ja!! 😀 😀 😀

aninka, odkiaľ simke brali krvičku?? 😢

jacka, a komu to vadilo, že kojíš?...strige?.......veď čím dlhšie, tým lepšie.......ja som tiež chcela dlhšie, ale keď cica nie, no čo už s ňou........a mne to bolo aj pohodlné, nemusela som žiadnu stravu vláčiť so sebou, keď sme niekam išli........ja som bola spokojná!!! 🙂

siwi, máš alergiu na srsť??? 😖

čo to robila utka??? 😕

jacka
26. máj 2009

leni...ty flákačka...hned zavolám šefovi.... 😀 😀 😀 .... 😉 chudák manžel 😀 😀 ...si riadne pomíňala 😀 😀

ved mne to nevadilo...ešte aj teraz by som mu dala 😉 😀 ...a vystihla si to správne..ani som to písat nemusela 😉

ja neviem kde sa utka fláka.... 😉 😵

leninka75
26. máj 2009

dám ti číslo??????? 😀 😀 😀 😀

jacka
26. máj 2009

hod....alebo mu radšej brnkni sama 😀 😀 😀

aninka29
26. máj 2009

žienky už som doma 😉 viete čo, mám dosť 😝 😝 😝 necítim si telo 😒 ale musím ísť ešte aj tak do obchodu,lebo som zabudla kúpiť baliaci papier 😠 hlava deraváááááááááááááá 😀

leni Simke brali krvičku z tej vnútornej strany lakťa/neviem si spomenúť ako sa to vola 😀 /

jáááááááj,a skoro som kúpila kočík 😉

leninka75
26. máj 2009

aninka, čo si kúpila neveste???......... kočík pre Sabinku?? 😉

jacka
26. máj 2009

ani...ved aj zajtra je den......to už idete teraz v sob.?...a daleko?

utka
26. máj 2009

Ahojte!!!
Ja sa neflákam. Boli sme vonku, potom v obchode. Potom som rýchlo hriala obed, vešala prádlo, uspávala krpca, upratovala kuch. linku a teraz už mám konečne trochen veget, kým krpec spí.
Bazová malinovka: Veľký pohár(4l); 5-7 kvetov bazy; pol kila cukru; jeden citrón; zaliať vodou. Dať na slnko asi na týždeň. Asi tak prvé dva dni občas premiešať, kým sa cukor poriadne nerozpustí.
Je to dobré, ale my si to riedime s vodou, lebo je to dosť sladké.

leninka75
26. máj 2009

aha šikovnica utka!!! 🙂 😉 ...........odkiaľ si nosíš bazu utka?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre