Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
17. jún 2011

@aninka29 že čungále..... 😀 ...tie záplavy vám nezávidím, klop, klop,klop...nech vás obídu 😵 my máme pod mrakom od samého rána a také ťažké dusno....len ešte ani kvapka nespadla...to poznám...príde lejak, ked budem musieť ísť do práce, ako vždy zas zmoknem..... 😝 😝 ...hm, sladkosti robia velmi vela.....teraz máme v chladničke takú čokoládovo-višnovú tortu, takmer 2 kilá...sa mi na nu zbiehajú slinky, len musím počkať, tá je na zajtra...... 😠

jacka
17. jún 2011

@aninka29 čugále???..... 😀 to je čo???..brucho???.......my ms tu mali horučosť že až..sme sa potili..deti chodili len v tričkách 😎 😎 ....

@denisenko no mnam torta.....to si komu robila.... 🙂 a prečo na zajtra 😉

@utka...ty už asi neprídeš čo???...

leninka75
17. jún 2011

@jacka ...si mi tú otázku pre deni zobrala z úst 🙂 ......alebo z prstov??? 😀 😀 😀

pekný víkendík!!! 🙂

utka
17. jún 2011

Ahojte!
Tu sooom. Dobrú noc.
...a čungále sú asi nohy...

jacka
18. jún 2011

ahojtéééé 😎 😎

@leninka75
@utka nemožete spávať či čo????......... 🙂 😀 ...ale aspon som prvá......a možno aj posledná

@denisenko .....no aká je torta? 🙂 😉

denisenko
18. jún 2011

baby, čungále sú nohy....aspon u nás u "žochárov" sa to používalo..... 😀
@leninka75 @jacka tortu som nerobila...kupili sme...a je pre tatinka...bude mať narodky v pondelok, ale presunul to na nedelu..... 😵 neva, ja si počkáááááááám...... 😵

aninka29
19. jún 2011

ahojte...
@denisenko presne tak,sú to nohy 😉 .......tak tatinkovi prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂 ......a nech sa vám oslava vydarí 🙂
my tu máme upršané ráno......dnes asi nikam nejdeme...akurát na nákup.......

jacka
19. jún 2011

ahojte.....

@denisenko ešte že ta mám......učím sa celý život 😀 😀 😉
aj ja sa pripájam........všetučko naj......aby ťa posluchal.... 🙂 😉

@aninka29 ...čo varíš?.....tu je zas vetrisko a zima ....pršalo v noci..... 😝 .....čo ideš kupovať?....

aninka29
19. jún 2011

@jacka varila som kurča na smotane a Simke pár rezníkov 🙂 .........nakupovať idem potraviny..klasika ako každý víkend.....včera sme to nestihli,lebo sme neboli doma...tak nás to čaká dnes.......a ty čo variš???

jacka
19. jún 2011

@aninka29 som robila mäsko na smotane pre nás...a pre Peťka kuracie prsia udusené s vegetou....a ryžu

my na niečo podobné chodíme v sobotu.......a fakt netuším čo ideme dnes robiť ked je tak hnusne 😝 ...............zajtra musím ísť k dr pre kartu pre Maťka......normálne sa bojím že mi ochorie....on totiž je každu chvilu usoplený 😝 😔

aninka29
19. jún 2011

@jacka aj ja sa bojím,že Simi ochorie ☹ ...snáď nie...vlastne zahuhňaná je v podstate stále...môžem ja jej vyplachovať noštek hocičím...nepomáha...vás to už o pár dní čaká.....bojkáš,že ☹ ...my si ešte počkáme do 6teho..už by som chcela,aby sme to mali za sebou.....v týždni ideme aj my na to predoperačné...musím si tam zavolať....neviem ako to je,či objednávaju,či len prídem....snáď tam nestrávime pol dňa,lebo so Sabkou to tam bude o držku 😀 😖
už si si ako tak zvykla,že Peťulkovi musíš variť zvlášť?......jacka a ak by náhodou spapal niečo čo nesmie,tak ????...pýtam,sa lebo fakt o tej chorôbke neviem nič

utka
19. jún 2011

Ahojte!
leni, však je víkend, tak čo pôjdem spať so sliepkami 😀...
Ale poobede už fičíme domov. Aj tu je dnes chladnejšie,ale včera bolo superrrrr!!!

jacka
19. jún 2011

@aninka29 no bojím...ako každá mamina...........ty máš ešte čas sa báť.,že?.........už aby sme to mali za sebou.....mi včera vravel že on nechce madle von.....lebo vraj bude plakať.....opica jedna...prečo varíš Simke zvlášť?...............teraz si musíme dávať velký bacha na to čo zje....lebo má ešte tie črievka poškodené....ani mliekčo mu ešte nedávam......ani grísik ani puding...no nič také.............a prvé príznaky že zje iečo čo nemá je bud hnačka............alebo začne zas grckať........

@utka čo ste robili včera?......asi sa ti velmi ani nechce domov....že?

utka
19. jún 2011

@jacka včera som sa bola doobeda strihať a poobede sme grilovali, celý deň sedeli vonku...bolo super!

denisenko
19. jún 2011

ahojte.. 🙂 chlapopv som vyhodila na bicykle, tak som si v klude mohla aspon nohy oholiť a iné babské veci....... 😉
@jacka veruže sa učíme celý život 😀 dávaš Peťkovi vegetu? bez glutamánu?...dobre ste si navarili, žienky....my máme obed dnes z mrazáku....hlavne, že je to rychlé.... 😀 ..kapustová polievočka a lasagne.....a večer sa ide na pizu, alebo steaky...alebo....ešte neviem, na čo mám chuť..... 😀 😀
dakujem, za všetky gratulácie 😵 ... a všetkým tatinkom praje krásny den otcov..... 😵

denisenko
19. jún 2011

@utka aký strih si si nakoniec vybrala? hod foto.... 😵 😵 😵 😵

jacka
19. jún 2011

@utka jááj ...no že normálne závidím 🙂 😉 ...veru hod foto....kto ťa strihal?.....kadernička?.....či nejaká známa?.....

@denisenko tak ja babské veci prevádzam za pochodu..lebo inak ...ja nemám vobec čas sa seba...... 😔 ......si daj za nás pizzu.....mi sme už dopizzovali........ja neviem robiť a Peťko nemože 😒 ...... bez glutamanu.....ten nesmie ....vlastne....skoro nič nemože.......

ja som zabudla že je den otcov.......... 😕 ......však neva..ani moj muž určite netušíííí 😀 😀

no a Peťko teplotuje....39 😝 ..ešteže zajtra ideme k dr....tak ho aspon pozrie ☹

utka
19. jún 2011

No bola som sa strihať u kaderníčky, ale u známej. Foto nehodím, nehnevajte sa. Nie som veľmi spokojná. Melír super, ale strih ee. No nevyšlo...čo už?

jacka
19. jún 2011

@utka no tak to ma mrzí že si nie spokojná ☹ .....neboj zachvilu dorastú 😉

a už aj Maťko má teplotu....ma švihne....ho už nejdem dať ani do školky....to ako naschvál 😝 ☹

dobrú......

utka..ešte prídeš?????😉

utka
19. jún 2011

@jacka dorastú...ale ja som práveže chcela ešte viac ostrihať, tak asi pôjdem tu...
Júúúj, to mi je ľúto, že teplotujú ☹...Rýchle uzdravenie!!!
Dobrú noc!

leninka75
20. jún 2011

ahojte!!!........juj ale sa ochladilo 😝 ........

@jacka ...teplotka???? ☹ .....snáď to nebude nič vážne......potom daj vedieť.....

......a takto bolo v Bojniciach 🙂

utka
20. jún 2011

Ahojte.
@jacka ako ste spali?
@leninka75 muselo byť super, že?

leninka75
20. jún 2011

@utka ...veru, veru...aj počasie nám celkom prialo......začalo pršať keď sme odchádzali 🙂 .........čo ty vlastne robíš v kancli???...

utka
20. jún 2011

@leninka75 všeličo možné...nahadzujem do systému pacientov-cytológia, biopsia. Zapisujem do PC, keď sa exciduje-čiže keď lekári robia makroskopiský popis materiálu...Robím výsledky-tlačím, obálkujem, rozdeľujem, posielam lekárom výsledky onkologických pacientov a všeličo iné...

leninka75
20. jún 2011

@utka ..fiha..takže hlavne očká zaťažuješ a chrbát... ☹ .......takže ti potom večer cvičenie určite dobre padne 🙂.....a chodíš stále v bielom??...či teraz už ani nie....

leninka75
20. jún 2011

idem Laurička sa zobudila................

utka
20. jún 2011

@leninka75 hej, hej. Stále v bielom. Musíme...ale aspoň nezoderiem svoje veci 😉...

jacka
20. jún 2011

ahojte.....
dakujem..... 😵 ...........Peťko berie atb.....má zápal dýchacích ciest....a cez Maťka sa ani niečo prehnalo...nič mu už nie je...teda dufam...a volali z nemocky tak ideme na zákrok zajtra.....aj tak dobre budeme to mať rýchlo za sebou.....aj tak sa bojím..... 😔

@utka to je blblé ked si nie spokojná s vláskami..... ☹ ...ako sa má Viky?...drží sa?.......sa asi tolko nenadršie ako pri labáku.nie?.....a kde je väčšia zodpovednosť...a to ti aj na plate pridali?....asi nie čo?


@leninka75 super fotky.......veru zima ako na Sibíri.... 😠 ani nejdem s nimi von..taký vetrisko fučí zasa 😠 ..musím im na zajtra navariť.......aby mali čo jesť.......................ešte mi pošleš nejaké recepetíky do pekárničky?dakujem 🙂

denisenko
20. jún 2011

@jacka no Peťkovi sa teda darí.... 😠 tfuj,tfuj,tfuj...nech sa rýchlo vylieči, chudatko malé...si tuším tento rok toho vytrpí viac než dosť.....Samko odkedy sa stal celiatikom, je každú chvílku chorý, vraj to má niečo spoločné s tým, že to nefunguje v žalúdočku tak ako má.......potom je oslabený celý systém.... 😠 ☹
@leninka75 pekné, pekné, pekné......veru peknú nevestu mám 😉 😀 😀 😀
@utka tak to ma mrzí, viem ako ja nadávam, ked mi chytí inak farba a o strihoch ani nevravím..... 😝 terz to nechávam volne rásť..a je pokoj, tu nie je čas na kaderníčku....a je príšerne drahá......len obyčajné chalanské strihanie stojí vyše 2Ocku...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. jún 2011

Denisko bol dneska s tetou Heidi piknikovať....som ho zabudla natrieť krémom ráno, lebo som nevedela že idú na hory...tak mu trochu ohoreli líčka a ručičky......ako ráčik... 😀 ..my máme horúúúúco....... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre