Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. jún 2011

ahojte.....

@utka neviem mala som pocit že si niekde písala že si doma.......no..si ma nevšímaj 😔 😉 ...................nič nevravel na paradajku......tiež si myslím žeby už mohol jesť normálne...ale ešte vydržim dnes.......a v noci zle spal......tak som zvedavá aký bude dnes.....
Viki ide kedy na prázdniny.....už teraz?....či je ešte v školke?

utka
23. jún 2011

@jacka ty máš stále pocit, že som doma...hahaha 😉...
Viki ide od 5.7. k našim na dva týždne a potom na dva ku svokrovcom...Už sa teší...

leninka75
23. jún 2011

ahojte!!!..........prídem umyjem dievčatá!!!! 😀 😀 😀 .............

ozaj plánujete niektorá nejakú dovolenku???? 😕

utka
23. jún 2011

@leninka75 teraz vstávate?
My nejdeme tento rok k moru, ale keď budeme mať spoločný týždeň dovolenky, tak by sme chceli chodiť po Slovensku-jaskyne, hrady, kúpaliská...
A na týždeň idem s malým k našim...

jacka
23. jún 2011

@leninka75 ...niéééé........u nás zas nič 😝 ....neviem ako by som to riešila s Peťkom......možno tak o rok 😉
príd čakám ťa..... 😵

@utka to budete mať super dovolenku..... 😎 ......ja neviem prečo si myslím že si stále doma...asi by som ti dopriala materskú.... 🙂 😉

čo je s lettty?????

utka
23. jún 2011

@jacka dík, ale zatiaľ sa nechystám 😀

leninka75
23. jún 2011

@utka .....nie nevstávame...Laurinka vstala o šiestej a Lilku budím pred siedmou..........aj to bude pekná dovolenka....len aby vám prialo počasie 😎

@jacka...no veru, teraz to bude pre vás komplikovanejšie ☹.......fuha, to vlastne aj keď pôjdete len niekde na výlet, tak nehrozí, žeby si peťkovi niečo kúpila jesť, budeš musieť brávať z domu........letty asi trávi väčšinu času vonku s detičkami ......

leninka75
23. jún 2011

ja som dnes totálny leňoch...nič sa mi nechce...ešte som ani nevarila 😔 ........asi urobím len pizzu, ale až poobede, keď Laurinka pôjde znovu hajať.......

jacka
23. jún 2011

@utka že nemáš zač 🙂 😉

@leninka75 neviem ako to budeme robiť...musíme si zvyknut......aj teraz idem k striguni tak musím Peťkovi niečo navariť......ach jááj... 😔 .....Lilka je v školke?:.......a vy idete niekam?

aninka29
23. jún 2011

ahojte mamky 🙂 ...dnes je príšerne teplo 😝
@denisenko boli sme tu neďaleko......volá sa to Alpinka...premáva tam detský vláčik....je tam veliké priestranstvo na hranie.....bolo tam aj také westernové mestečko...pripravili pre deti program....boli tam koníky.....neskutočne smrdeli...takže väčšina deti sa ani nechceli povoziť...a kolotoč.......a áno boli tam deti zo škôlky,a museli mať nejaký doprovod.....keď nemohli rodičia,tak babky,tety.....
@jacka ja už vidím,že u nás to bude horšie...Simuška je citlivka.....tá sa bude ľutovať ešte mesiac po 😉 .....

idem pre Simi za chvílu do škôlky.........samé kámošky si pozýva domov 😀 .............chjoj a zajtra idem so Sabkou na očkovanie......to bude ☹ ......ale nech to už máme konečne za sebou
@leninka75 my sa na dovču chystáme.....ale ešte to nie je na isto...uvidíme ako manža.......júl neriešim,lebo tu budem mať celý mesiac na prázdninách neterku....takže to budeme chodiť len do tatier na chalupu a po kúpaliskách...a snáď v auguste sa nám podarí vypadnúť ďááááleko.....a ak nie tak začiatkom septembra......ale chcem ísť určite......keď človek si už nevie ani destináciu vybrať...všade samé nepokoje,štrajky,choroby 😝

jacka
23. jún 2011

@aninka29 ....super výletík..........Sabke sa páčilo............neboj nič aj zabudne že jej niečo robili..... 🙂 ......aké očkovanie???? 😕 😕

@leninka75 aj ja mávam takéto dni........ale vyzerá to tak že aspon dva mesiace možem na to zabudnúť 😀 😀

deni kedy idete domov?....

denisenko
23. jún 2011

ahojte.... 😵 ....nám sa tu celý den prehána dookola taká búrka, že neviem, či sa rúca pol dediny, alebo len hrmí....a to permanentne celý den..... 😠
@aninka29 juj, krásny výlet..normálne vidím, ako by sa tváril Denisko...hlavne ked tam bol detský vláčik.... 😉 to mu ani povedať nemožem......hned by chcel ísť...... 😀 to bol normálne školkársky výlet? tak to im pekne vymymsleli... 😉
@jacka tuším si prepracovaná..... 😀 už som písala že dovolenka by mala byť od 18. júla....to by sme už mali byť doma.....dúúúúúfam, lebo moja nová kolegyna chce dať výpoved.... 😝 😝 😝 tak to ma asi nepustia...... 😝 😝
@jacka a ešte mi vysvetli, ako dosiahneš to, že Maťko ti zje paradajku?????moj ju nemusí ani na obrázku...... 😠 ja už som z neho a z tej zeleniny zúúúfalá....nezje surové nič, len varené a rozmixované...... 😝 veru, dovolenka s celiatikom, to je o hrncoch na sporáku....chorvátsko... 😅
@leninka75 a vy kam na dovču??? my vstávame už o pol šiestej, lebo náš tazinko ma budík na 5.15.... 😝 😝 😝 tak sme hore všetci.... 😝 😝 😝
@utka že či sme sa včera aj kúpali? no, iba ak by sme zmokli..... 😀 😀 aj my asi pojdeme niekam len tak pooobzerať slovensko a možno Prahu, ale to je ešte vo hviezdach..... 🙂

denisenko
23. jún 2011

žienky moje, ešte vám napíšem jedno tajomstvo....... 😀 😀 😀 zjedla som už všetky antibaby tabletky.......tak držte palce.... 😵

utka
23. jún 2011

@denisenko waw...držíme...silno!!!

letty86
23. jún 2011

ahojte, mamky, len vás chcem pozdraviť, nestíham veľmi kuk, zajtra odchádzame k svokruske, tak sa ozvem na budúci týzden, opatrujte sa 😵 😉

utka
23. jún 2011

@letty86 ahojky. Užite si!

utka
23. jún 2011

Dobrú noc!
jacka??? 😕

jacka
23. jún 2011

@denisenko to už si mala skor vysadiť....ale....držíííííííím palce 😵 😵 😵 ..............žeby to bolo prepracovanosťou???....dobre dajme tomu 😀 😀 😀 .....................paradajka je jedine čo zje..potom už len jablko a melon a stop..... 😝 ......už len dufať že dostanú rozum.....a začnú jesť aj niečo lepšie ako sladkosti 😒 ...ozaj ...už si nehryzká nechtíky.........sme mu kupili drevený vláčik je s neho paf 😵

a Maťko má teplotu.....zaspal o pol 4 zobudil sa o pol 6..a pýtal sa zas o 19h........bolí ho hrdlo...ale vzadu..tak som mu tam dala obklady ako v nemocke tak to trochu zabralo......ešte aj hnačkuje......že prečo nie 😔 .....mám doma dve choré deti každe z inou diagnozou...ach ach.......

dobru noc..... 😔

utka??? 🙂

jacka
23. jún 2011

@utka aha....tak predsa budem posledná....pokial som to napísala si ma predbehla.... 🙂

jacka
24. jún 2011

ahojte.... 😎
strašnu noc sme mali.....MAťko bol v kuse hore že ho to bolí.....chudatko moje ☹ ....to som si myslela že je už dobre.... 😔 .............no a s Peťkom som hore od 5h ....dnes budem ako ......chodiaca múmia 😝

utka
24. jún 2011

Ahojte!

@jacka jáááj, to ma mrzí. Držím päste, nech sú detičky rýchlo fit!
My zostávame cez víkend doma. Zajtra je v Avione niečo s Legom...tuším sa to volá Cesta do budúcnosti:
http://www.avion.sk/sk-sk/news-and-events/event...
Tak pekný víkendík. Ide sa makááááť!

jacka
24. jún 2011

@utka dakujem 🙂 .........aj my ostávame ..kvoli Maťkovi..................to idete mať super víkend......my budeme asi doma....... ☹

ja neviem čo mám navariť ☹

jacka
24. jún 2011

@utka príjemnu prácu a nech to to dnes rýchlo utečie 🙂

utka
24. jún 2011

@jacka dík. Snáď to pôjde rýchlo. Je trošku menej roboty, tak sa to dúfam nebude vliecť...

jacka
24. jún 2011

@utka neboj uletí to ako voda.... 😉

utka
24. jún 2011

@jacka Bodaj by! Ale keď nie je do čoho pichnúť, tak čas stojí ☹

aninka29
24. jún 2011

ahojte

@denisenko držíííííííme veľmi veľmi silno 😵 😵 😵
@jacka očkovanie,tá posledná 3.dávka..očkuje sa v tom 15 mesiaci...my sme ešte neboli,lebo furt bolo niečo...chorá,sopľavá...ale už máme po...pred chvílou sme došli,hneď som ju aj uložila hajať........a musím s ňou ísť na endokrinológiu...či čo to je 😝 ....kedy už budeme mať pokoj ...furt niečo ☹ ☹ ☹
idem za chvílu pre Simonku a pre jej kamarátku do škôlky.....dúfam,že sa nudiť nebudú....lebo von ich nepustím...všade blato,mokro...neskutočne koľko u nás napršalo....aj krúpy padali.....také veliké...každú chvílu sa mi zaplo poplašné na aute 😝

utka
24. jún 2011

@aninka29 a prečo na endokrinológiu???
No tak budete mať doma veselo 😉...Včera to bolo aj u vás také hrozné, ako o tom hovoria v radii a v TV?
U nás bola večer búrka, ale v pohode...aspoň sa dá dýchať. Aj teraz je zamračené a nie je tak teplo.

aninka29
24. jún 2011

@utka Sabuška má vraj dosť zdurené cicíky....nemala by už mať ☹ ..........................noo,veru niečo strašné to tu bolo.....včera poobede a ešte aj dnes nadránom....katastrófa.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre