Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2011

a sme doma.........ževraj má Laurinka všetko čisté, takže vitamíny, fenistyl a kúpila som bylinkový čajík na kašeľ........asi to má infekciu dýchacích ciest spojenú s prerezávaním zubov........uvidíme.....ale zle spinká lebo ju budí kašeľ....

@aninka29 ....aj Lilka to zle znáša, plakala celú sobotu a teraz tatina stále spomína a nevie sa dočkať....my sme Lilke kúpili takú väčšiu kolobežku a ešte čosi len som zabudla čo...

@jacka......jasan, smutno jej bude celé 2 týždne, ale teší sa, že končí škôlka.........

denisenko
27. jún 2011

@aninka29 ja som objednala Deniskovi knižky o vláčikoch, také detské ....ale z troch mi prišli len dve...vraj tá tretia je beznádejne vypredaná...a ešte som mu slubila velkú oslavu a nákup v Dráčiku......nech si niečo vyberie....tiež asi lego..... 😀
hodím do seba obed a idem pre dieťatko moje...ráno mal slzičky na krajíčku, lebo teraz v školke sú len tri deti, ktoré s ním chodili cez rok...zvyšok je druhá skupina a malé detičky čo idú prvý krát...tak bol sklamaný...ešteže na uvítanie dostali lízatko, tak to rozchodil..... 😀 😀 a potom už neprídem, lebo sa zas opekáme...fuj, taký hic a jasná obloha...len mu budem musieť dať tričko na ten zhorený chrbátik....

leninka75
27. jún 2011

@denisenko ......skús dnes aj druhé rameno 😉

utka
27. jún 2011

Ahojte. A to čo, kde ste sa zabudli??? 😉
Dobrú noc!

leninka75
27. jún 2011

@utka ................tuuuuuuuuuuu!! 😀 ....dobrú noc!!! 😔

utka
28. jún 2011

Dobré ránko!
...prvá... 😉

jacka
28. jún 2011

dobré..... 😎

druhá.....

jacka
28. jún 2011

@leninka75 ....som rada že maličká je zdravá ...len nech jej to vydrží 😉 .....Lilka ide niekam na prázdniny?.......ako ste dnes spinkali?.....čo drahý ozval sa?

jacka
28. jún 2011

@aninka29 no ja netuším..kupili sme mu knižku s cd.....a ešte nejaku somarinu.......ale ešte by som chcela čosi .....no a pre Peťka neviem fakt ☹

jacka
28. jún 2011

@denisenko no čo ako bolo na slniečku?.......tu je zas vetrisko tak pošli trochu tepla .....ale nie velmi vela 😉

@utka dnes ako v práci?.....máte dosť roboty?

leninka75
28. jún 2011

ránečko!!!.....

@jacka ......ďakujem 🙂 ..........Lilka a niekam ísť?....sama??...bezo mňa?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .....prosím ťa!!!......to nehrozí, ona sa len mňa stále drží ako kliešť......vieš koľkokrát som už do nej hučala, že môže ísť k sestre alebo k mojej mamine?!!!.......zatiaľ sa mi nepodarilo zbaviť sa jej aspoň na pár dní 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale ja to nevzdávam 😀 😀 😀 😀 ........spali sme lepšie...Laurinke som dala vankúš, tak toľko nekašlala.......a s mužom sme pokecali aj keď som bola na neho nasr........dená 😉 .......ja vyčakávam pri PC jak debo a on si spokojne ide do bazénu do sauny na sqash atď....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....som ho najskôr párkrát vypla.. 😀 😀 😀 ..................a vy ako?.....chlapci už dobre?

aninka29
28. jún 2011

ahojte 🙂 ..u nás je taká kosa......šialený vietor fučí 😝
Simonku som odviezla do škôlky....tešila sa......potvorka malá...vie,že už len zajtra a koniec 🙂 inak u nás škôlka končí vo štvrtok,ale Simi už nepôjde....takže sa s pani učitelkami rozlúči už zajtra.....idem volať tete kvetinárke,nech nám urobí kytičky pre pani učitelky,kuchárku a školníčku
ja som si stihla upratať..vypijem si kafčo a utekám do mesta......idem niečo pozrieť krstniatku na meninky....nebudem nechávať na poslednú chvílu......aj synovec má zajtra rok...tak aj niečo preňho......dúfam,že niečo nájdem...lebo mne už z tých hračiek dočista šibe 😝

utka
28. jún 2011

@jacka v práci pohoda. Už sú dovolenky, tak je toho menej.
U nás je teplo. Som zvedavá, či bude teplo aj keď budem mať dovolenku...

jacka
28. jún 2011

@leninka75 tak si ju aspon užiješ 😵 😉 .........veru nevzdaj to.....vydrž 😀 😀 .....za pár rokov pojde aj sama..dobrovolne 😀 😀 😀 😀 😉

@aninka29 čo si pokupila?.....hod nejaký tip 🙂

@utka no dufam že bude teplo...aj ked teraz to nevyzerá.... 😝 ...u vás je teplo???.....však pošli..... 😉

jacka
28. jún 2011

to čo je s konom.....je ako lekvár 😠 😠 😠 😝

utka
28. jún 2011

@jacka chytaaaaaaaaaj!!!
Máš?

jacka
28. jún 2011

@utka ešte nieeeeeeee................ale dufam že dorazííííí 🙂 .........

denisenko
28. jún 2011

ahojte.. 😉 fuj, tu je taký hic.....sa nedá ísť ani na kúpalisko, by sme sa tam upiekli....36 stupnov v meste.... 😝 😝 a úplne jasno...ešte aj zajtra tak má byť....sa teším, lebo mám volno.......len v tom hice budem asi radšej sedieť doma.... 😝 a potom vraj príde búrka a ochladí sa o 10 stupnov...na 25 😀 😀 konečne niečo normálne..... 😀

@jacka pošlem ti trochu?????? 😵

Denisko bol dnes ráno trochu zachrípnutý, tak som ho dala radšej poobede spinkať...dva dni nespal, tak sa len vlečie..... 😠 aj bic 😠 kel som zo školky do kopca musela tlačiť ja.....on nevládal..... 😠 😠

jacka
28. jún 2011

@denisenko nie takúto horučosť dakujem pekne......mne stačí 28.......aj to musím byť vo vode 😀 😀 ........juj ale je beťár malý.........ale sa máš ked ti ešte spáva......a kedy sa vám má ochladiť...tu nejaké lepšie počasie nehlásia....ale neva...skor pre deti.....ale Maťko sa aj tak nemože kupať......takže može ostať takto.......

@utka že normálne si pobosorovala.......prišlo teplo...som musela aj deti povyzliekať....... 😀 😉

jacka
28. jún 2011

som zvedavá kto bude dnes končiť....žeby ja?....

utka?.......

dorbu nocku.....

utka
28. jún 2011

@jacka to som rada, že vám prišlo teplo.
My ideme zajtra do cirkusu, ak zoženieme lístky. Dnes sme boli pri cirkuse pozrieť slony. Superské sú. Normálne sa dajú chovať...Deti mali zážitok!
jacka???
Asi ja...

leninka75
28. jún 2011

@utka ...myslíš??? 😀

leninka75
28. jún 2011

@utka ...myslíš??? 😀 😝

utka
28. jún 2011

@leninka75 neviem...neviem...

aninka29
29. jún 2011

dobré ráno 🙂

jacka
29. jún 2011

ahojte........
no pekne......ešte aj aninka ma predbehla 😝

muž berie pc zas do opravy tak neviem kedy sa ozvem 😝 ...dufam že čoskoro 😉

utka
29. jún 2011

Ahojte.
aninka, čo tak skoro?
jacka, prečo zase? Čo s ním máte?
leni, no čo, zaspala si včera?

utka
29. jún 2011

@jacka Peťkovi všetko najlepšie k meninkám...hlavne veľa zdravíčka!

leninka75
29. jún 2011

ahojte!!!......

@utka ...nezaspala, 😉 ....išla som spať až po polnoci...slečinka sa rozhodla, že dá nočné hranie 😀 😝 😝 .....

@jacka.....peťulkovi prajem samé zdravíčko, spokojnosť a veštko dobré...cmuuuuuuuuuuk!!!

utka
29. jún 2011

@leninka75 tak ste mali veselo hovoríš...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre