• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
chytajtéééééééééééééé.... :slight_smile: .Nisko je už doma..zas mi doniesol kávičku..... :dizzy_face: tak si ideme schrupnúť na polhodinku...teda on nadlhšie...... :dizzy_face:
4. júl 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky moje ...ja už mám viditeľné výsledky vysadenia antikoncepcie..... :unamused: ..kamsi sa mi stratili prsia..... :grinning: :grinning:
4. júl 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa práve stalo......Denisko sa prebral, na cikanie........beží do kuchyne, otvorí chladničku........nejako sa pomýlil v tom spaní.....ešteže som ho rýchlo otočila do opačných dverí....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to by bolo, keby sa vycikal do chladničky, čo?...
4. júl 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!...

@denisenko ..neboj oni sa zasa ukážu!!! :wink: ...nisko má takú citlivú pokožku na slniečko, že sa hneď spáli a potom sa šúpe??

@utka.....ako sviatkujete??.....aj mužíčka máš doma??

@jacka...Lilka je doma, preto tu moc nestíham ......zamestnáva na 100% a ževraj 5-ročné dieťa :stuck_out_tongue_closed_eyes:...niekedy je horšia ako Laurinka :confounded:........Muž sa má dobre :angry:...veď je na dovči, žiadne starosti len radosti :unamused: :unamused:
5. júl 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

@leninka75 som doma sama. Varím a periem. Manžel príde večer. Ešte je u našich s Vikim.
Dnes som spala do 9:50...paráda...
5. júl 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no tie nároky som myslela na výslovnoť.....pokial poriadne nerozpráva tak žiadna škola sa nekoná..tak s ním čítam stále....a stále......aj sa ho snažím opravovať......ale nedá sa to stále.....
ale si si pekne pospinkala.....to ja som tolko nespala ani nepamätám.....aj si večer niekde bola???

@leninka75 tak to máš veslo.....asi tak ako ja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .....aspon že tvoj muž má dovolenku :wink: ...a ty ju nepotrebuješ???... :slight_smile: :wink:

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ---vy nemáte chybu :grinning: :grinning: :grinning: .............................ináč-....aj mne s apo kojení niekam stratili prsia.......musím ich isť pohladať :grinning: :grinning: ..........ale máš dobrého syna že ti nosí kávičku
5. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....už si ich našla??????potom povedz, kde hladať...... :grinning: :grinning:
@utka že spať do 9.5O......a ja každé ráno o 5.15...s tatinkovým budíkom...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a o chvílku docupká aj Nisko...takže je po spaní...čo koho potom, že chodím do postele pred polnocou :angry: :angry: :angry:
@leninka75 Denisko má takú bledú pleť, že hned po narodení mu robili testy na anémiu......ibaže ked zbadali tatinka, tak sa ani nečudovali...tatinko je blondák, modré oči a bez opalovania úplne bledá pleť....a Denisko je ešte k tomu aj ryško, takže ryšavé vlasy, modré oči a bielunká pleť....takže bud sa neopali vobec alebo sa spáli... :confounded: ..a vám sa kedy tatík vráti? :confused:
5. júl 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to ako myslíš, že ho nezoberú do školy???to ste ešte nepočuli Niska....tiež si myslím že potrebuje logopeda...aj ked vie povedať všetko...len on nemá na to čas...... :grinning:
5. júl 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však ešte máme rok...ale Viki tiež nechce pekne používať "l"...no uvidíme...
Včera som nebola nikde...som o desiatej zaspala pri telke, o jednej som sa odsťahovala do spálne a spala až skoro do desiatej...
5. júl 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky....nemám čas na nič...mám tu neterku.....ešte šťastie,že je tých pár dní doma manža,že mi pomôže s kočkami :slight_smile: a ked odíde,tak som asi v prd.li :grinning: .......to sa u nás bude od rána do večera asi len vrieskať...deti po sebe a ja po nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra ideme do tej nemocky....som kôpka nervov....ale zvládneme to..................ešte dobre,že mám jacku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
papa mamky....ozvem sa,keď budeme domka
5. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :wink: hocikedy :slight_smile: ....držte sa..zvládnete to :dizzy_face: ...........muž prišiel domov v hodine dvanástej......dobre načasové.....aspon ti pomože :slight_smile: ....ozvi sa budeme čakať :slight_smile:

@utka ..no rok celkom nie....dakedy v januári alebo februári sa chodí na zápis a tam to budu kontrolovať.......Maťko vie povedať L.......to nešťastné R......a sykavky.......jááááj.....mám bobky z toho :pensive: .........to si si krásne pospinkala......také ticho.....že???.......drahého máš už doma???

@denisenko nie nenašla...ale pochybnujem že sa ešte vrátia ku mne :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....k tebe prídu ked budeš čakať bábo......ale čo ja....ha :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................ma nastrašila logopedička riadne......s ním čítam 3x denne.....už mu to ide na nervy.....sa nečudujem...... :pensive:
5. júl 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak som sa tu dostala konečne :wink:
jaaj, kočky, keď nám takto bude vychádzať počasie na naše plánované akcie, tak dovi dopo :confounded: :angry: v sobotu sme boli na opekačke, kamoška oslavovala narodky a to počasie :angry: , ešteže tam bol altánok a nezmokli sme, ale ani teplo nám teda nebolo :confounded:
@aninka29 držte sa, bambulka je statočná, isto to super zvládne :wink:

@jacka tak pocitvo čítate, šikovní ste :wink: a vieš, že aj k tebe môžu prísť po tretíkrát väčšie prsia :grinning: :wink:
ja budem rada, deď sa mi trochu zmenšia, keď prestanem kojiť, len dúfam, že budú tvarovo celkom o.k, zatiaľ sa to dá :confused: máš pocit, že máš iné prsia ako po maťkovi?
@denisenko podarený je Nisko :sweat_smile: ktovie, ako by to dopadlo, keby si tam neprišla :grinning:
5. júl 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj .......cez víkend bolo velmi hnusne....brr......ale dufam že bolo aspon dobre.... :dizzy_face: ..a budu aj fotečky???........kedy ste prišli?...ako sa má Maťko?...stále kojíš?......a Vikinka už nechodí do školky?....
:grinning: :grinning: tretí krát už neprídu....som mužovi odrodila dve dalšie si može sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....mám pocit že úúúúúplne iné....kojenie spravilo svoje....ale nech......aspon viem že som im dala to najlepšie čo som mohla dať........aj za takúto cenu.....však ked vyhrám velmi vela bubákov.......tak dačo s nimi urobííím :grinning: :grinning: :wink:

zajtra idem s Maťko k dr......mohla by ho zaočkovať........aj Peťkovi pýtať múku nemám z čoho piecť....tak ráno ani sem nekuknem.........
5. júl 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bolo dobre, dobré jedlo aj nálada, až na to počasie. my jediný sme boli s deťmi a maťulko bol hlavná atrakcia :grinning: ,ja som nefotila, fotila kamoška,tak potom mozno niečo prihodím
matulko sa má dobre, zatiaľ nelozí, často hovorí baba a občas mama :grinning: má svoje priority :grinning: a má už 4 zúbky, ale to som už asi písala....Vikinka je doma, teraz bola tri 2 dni u babky, to bolo ticho :grinning: to jej urážanie mi lezie na nerv :confounded:
5. júl 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som...ešte stále kojím :dizzy_face: normálne si dávam pomyselnú medailu...a tebe rovno 4 udeľujem :wink: pekne si to napísala :wink:
my sme mali tú prehliadku ešte na jar a na očkovanie nás nevolala, teda zvykne posielať pozvánku
čítam, že som napísala, že viki bola tri 2 dni u babky :grinning: bola 2

Peťko si zvykol na stravu?
5. júl 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no vidíš aspon že bolo dobre..... :slight_smile: .....že atrakcia :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: ..............moje maličké......vraj maličké a pomaličky vám robí ťuk ťuk ročik....teda :slight_smile:
o tom urážaní mi ani nevrav.............za všetko za zduje.......a ked vidím ako sa biju o jedn hračku a ten silnejší vyhráva......a potom to nikoho nezaujma....ma chytaju nervy :angry: :angry:
inak som to nepochopila....to bude tou MD...že "bola tri 2 u babky"......... :confused: :pensive: :wink:
5. júl 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 dakujem.... :dizzy_face: ........ešte že si možem samé udelovať...že???.....

Peťulo si zvykol.......denisenkova sestra mi dala super recept na chlebík tak konečne sa naje(zlaté to žiena)......rožteky také vobec...no a sladkosti tie može.......aj keby neviem aké boli hnusné......... :grinning: :grinning: ....nemá velmi na výber....chuda....napr.som zistila že nemože ocot s liehom som skoro zinfarktovala...tak som dnes naklusa do obchodu kupiť.....bez :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aha tak už som to pochopila.....dva dni...
aj sa niekam chystáte na dovolenku??
5. júl 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jaaj, veru, uteká to :unamused: veru, atrakcia :grinning: boli tam okrem nás ešte 4 páry a ešte len jeden čaká bábo, ostatní ešte nič :slight_smile:
to naťahovanie nás ešte len čaká, no mám sa zrejme na čo tešiť
to bude mnou :grinning: som sa pomýlila, bola 2 dni, ale stále rozprávala, že chce byť 3 dni u babky, tak sa mi to dostalo pod prsty :grinning:
5. júl 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 možno sa nebudu naťahovať......však každy bude mať sovje hračky..Viki bábiky....Maťko autíčka........držím palce aby to tak nebolo u vás :slight_smile:
.niektorá tu písala že očkovať do týždna od 5 roku....... :confused: tak ja teraz neviem....ved uvidím zajtra.......aj tak tam musím ísť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no a čo mu čítaš?
Dúfam, že budú prihliadať na to, že ešte sa môžu nejaké to písmenko doučiť...
Nooo, manžela už je doma, už nie som sama a nemám až tak ticho...aj keď bez Vikiho je tu ako v hrobe! :frowning2:
5. júl 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 držím päste!!!
5. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dala nám také paiera a na nich su popísane slová aj obrázky....a R je vymené za D....napr tdáva(tráva).....tak sa vraj skorvyjde von R.....aj ako špuliť ústa pri vyslovaní S a C...že to treba vypluť a tak.............no des hlavne ked nechce spolupracovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a ešte aj K nevedel ale ked ho opravím tak sa zadarí......čo mne povedala logo tak proste dieťa musí pekne rozprávať.......ti vravím vystrašila ma k smrti :frowning2:

verím že Viki chýba :frowning2:
5. júl 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musíš všetko študovať :unamused: ten lepok je aj tam, kde by ho človek nečakal, že...nekúšala si pohánku? ja som teraz maťkovi kúpila pohánku a aj pohánkové vločky, zatiaľ to papá s ovocím, som to skúšala, no mne až tak nechutí....je aj taká múka...a tá intolerancia laktózy sa potvrdila, nejak som to nepostrehla :confused:
na dovolenku k moru tento rok nie, manža s takým malým bábom nechce ísť, chceme ísť na budúci rok, tak snáš to vyjde :wink:
5. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no všetko.....ono to tam ani nepíšu....bachnu to do Ečka....a ja aby som chodila s papierom na celej strane ktoré Ečka nie su lepok....pretože vyrobcovia nie su povinný to písať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ešte som neskušala pohánku........nejak ju v našich obchodoch nevidím.......kde si to kupila v jednote?...
ani tu na Sk nepojdete?

jáj......ano má aj lakotozu ale tá prejde tak do pol roka......tak aspon to..
5. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mamky....muž mi tu trhá pc....(.však nech si kupi).....sa lučim prajem dobru nocku....... :pensive:
5. júl 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pohánku som kúpila v milk agro...skús pozrieť aj v regáloch s bio výrobkami
dobrú noc :pensive:
5. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ma nestraš...tak to v januári asi nebude vedieť pekne rozprávať...Hlavne teraz,keď nie sme spolu...neviem, či bude chcieť so starkými spolupracovať.
5. júl 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc!
5. júl 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ale ste popísali :slight_smile: ....................

@denisenko...........ten beťár sa vráti v noci zo soboty na nedeľu.........tak to má nisko potom ťažké na slniečku :frowning2: .......a krémiky s vysokou ochranou asi na neho nefungujú, že?

@jacka...to, že laktóza sa upraví som nevedela...aspoň niečo pozitívne, keď tá potvora celiakia zostane......máš to ťažké so stravou..

dobrú noc! :pensive:
5. júl 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok