Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. júl 2011

ahojte!!...no toto sa mi dávno nestalo, že posledná aj prvá 😀 😀 😀 ......čo robíte??

ja už mám navarené...obaľovala som cukinu a gulášovú polievku.............

utka
8. júl 2011

Ahojte.
leni, pracujeme 😉...Aj aj mám doma cuketu od svokry, ale urobím ju budúci týždeň.

leninka75
8. júl 2011

@utka .. a to je čo, že práca? 😀 😀 😀 😀

utka
8. júl 2011

@leninka75 si už zabudla, čo? Na teké veci sa rýchlo zabúda...ale ťažko sa na ne znova zvyká ☹...
Dnes máme toho trošku viac, lebo má kolegynka dovolenku,ale v pohode sa to dá zvládnuť. Však je piatok! A zajtra ráno ideme za naším krpcom. Už sa neviem dočkať. 🙂

jacka
8. júl 2011

@aninka29 ....tak u nás to robili inak....Maťkovi dali pol hodku pred zákrokom oblblávaka.....si ho mala vidieť...len sa smial v kuse.....potom ho vzali sice kričal že chce maminku....ale to asi len zo zvyku.....a po zákroku ho doviezli na dospávačku a pár minut pred zobudením ma volali....očividne som bola na to lepšie..........aj on zvracal ..ale povedali že to len s narkozy.....vobec nie preto žeby bol nekludný......a aj predto nás nechceli pustiť aby sme boli pod dohladom...ale prešlo ho to........a potom už aj papal......tak to som aj ja zvedavá na tú slezinu.....potom daj vedieť......................a som rada že už to máte za sebou 🙂

jacka
8. júl 2011

@utka sa tešíš za Vikim..............a ostáva tam či už ide k druhým rodičom.........veru aj ja som zabudla.....čo je to pracovať.....a vyzerá to tak že ešte dlho budem.... 😔 .......................tak nech ti to rýchlo ubehne....😉

jacka
8. júl 2011

@leninka75 ja som varila........a rýchlo som chcela detom napustičťbazén.....len som ho musela ešte nafukať a poumývať.......... a ked som to konečne dorobila tak slnko je fuč 😠 😠 😠 😝 ...a začal aj vetrisko fúkať..no na porazenie 😠 😠

jacka
8. júl 2011

@utka to kde na hrádzu..je to tam nebezpečné????

jacka
8. júl 2011

dakujem za fotečky.......len toho času na sťahovanie nejako nie je 😔 ☹

Peťko sa nasáčkovať do Maťkovej posteli....tak tam spáva na obed...a večer ho nejdem odtial dosať to len z revom..a už mi aj Maťko povedal že nech ide z mojej posteli preč...opica...😀...😀

jacka
8. júl 2011

dobre som si pokecala 😀
pekný víkedník...... 😎 😎 😎

letty86
8. júl 2011

ahojte
ja som dnes bola s deťmi u mudry, maťko začal v noci kašľať, ide víkend, tak pre istotu, nech ich pozrie...našťastie nemáme atb, maťko mi v noci teraz tak často vstáva, som unavená ako pes 😔
@leninka75 ja som hrášok ešte nedávala, chcem začať červenou šošovicou, vraj deťom veľmi chutí....ale maťko, klop, klop, už nemá problém s bruškom, minule som sa odvážila jesť kapustu a bol spokojnučký 😉

jacka
8. júl 2011

@letty86 som rada že Maťkovi chila kapustička 😵 😉 .....a že ho už nebolí bruško...........dobre si spravila že si šla k dr. aspon budeš v klude cez víkend... 🙂
čo sa stalo že sa budí?...a čo robí ked je hore?

jacka
8. júl 2011

že chila.... 😠 ...chutila .... 😉

letty86
8. júl 2011

@jacka budí sa na papkanie, napapká sa a spinušká,takže sa v podstate nemôžem sťažovať, ako mi hovorí môj manža... len posledné dni vstáva aj každé dve hodky a to nie som na také zvyknutá 😀 dnes o 4tej sa prebral po papkaní, trošku si porozprával v postielke a zaspal 😵

denisenko
8. júl 2011

@leninka75
@leninka75 veru, ako utka píše...pracujeme 😀 😀 ..fuj a v tomto teple,........ráno bolo 22 stupnov o pol osmej.... 😝 Deniskovi tečie z nosa ako z vodovodu, 😝 mrzutý je, umravčaný......stále len 😝 ...:mamííííí...... 😠 ...a čo je cukinové obdobie???...my sme mali včera a predvčerom ...ale ja som ju grilovala a včera zapekala..... 😵 a potom som sa dožrala..... 😀 😀
@letty86 to ti spinkáva ako denisko.....ale čím bude starší, bude spinkať menej.... 😉 hádam si sa nesťažovala???? 😀
@jacka no ako s tým bazénom? asi sa člapocete, ked tu nie si...... 😵

letty86
8. júl 2011

@denisenko ahoj 😉 a nisko sa ti budí každé dve hodky 😅 ...nesťažovala🙂, iba konštatovala, veď čo mi to už pomôže 😀 😀 😀 😀
u nás práve dopršalo, veľmi rýchle prehánky 😅

utka
8. júl 2011

@jacka nie slezina, ale sliznica 😉
No jasné, že sa teším za ním. Ale manžel je dnes dlho v práci, tak ideme až ráno, No hrádza je síce neďaleko,ale jazdia tam blázni, tak je to dosť nebezpečné a preplnené...

letty86
8. júl 2011

pekný víkend 😉 ideme k svokruške, tak sa potom ozvem 😵

utka
8. júl 2011

@letty86 aj tebe pekný víkend. Aj všetkým ostatným...

denisenko
8. júl 2011

@letty86 teraz už nie, ale ked bol taký malý ako tvoj pampúšik..... 😀 som ho usela budievať, aby som si ho užila ako bábätko..... 😉
@utka myslíš tú hrádzu, čo dávali v telke že tam niekto jazdí na aute????? 😕

utka
8. júl 2011

@denisenko presne tú...nájdu sa tam aj takí blbci!!!

jacka
8. júl 2011

@utka ved hej máš pravdu..slezina je niečo iné 😔 ......aj Viki sa teší? 😉

@letty86 😵 zlatúšik vie čo je dobré 😵 😵 ......a ked ho máš pri sebe????či ho prekladáš?

@denisenko jasné že sme sa člupotali......nešla som ich dostať von....aj ked zadul vietor bola zima.....aj slniečko sa skrývalo.....ale im to nevadilo 😉 ............ved to dožieranie ani na tebe nevidno 🙂

utka
8. júl 2011

@jacka jasné, že sa teší...
Aj my sa chceme ísť v nedeľu niekam kúpať. Asi Santovka.

jacka
8. júl 2011

@utka tak som rada že sa teší..... 😵 😵 ......a to kde bude celé dva mesiace?

detičky unavené vyčlapkané ......popadali do posteli ako hrušky 😵 😵

jacka
8. júl 2011

dobrú nocku......
mna čaká blbý víkend.........................už aby bola nedela večer 😝

utka????
leninka????

leninka75
8. júl 2011

@jacka ...tu som 😉 ...........tebe sa aspoň počľapkali a tá moja opica tam ani prst neomočila 😠 .........zbytočná moja robota 😒 .......idete ku strige???...... ☹..drž sa..

@letty....lurinka sa tiež nejako často začala v noci budiť 😕 ......3 - 4 x..ale tiež tak ako maťko, cucne si a spinušká ..našťastie 🙂 .......

@utka.....verím, že sa na vikinka tešíš!!! 😵 ......určite aj on na vás!!!

dobrú noc a pekný víkend!!!!

jacka
9. júl 2011

ahojtéééé 😎 😎 ....

@leninka75 dakujem 😉 ............a ktorá sa nechcela kupať?......som zvedavá ako dlho im to vydrží 😔
toto nespanie som aj ja mala.....asi som to aj spomínlala......chcu vás citiť pri sebe 😵 😵

no ideme sa pochystať......jáááj tak sa mi nechce 😠 😝

utka
9. júl 2011

Ahojte.
My sme sa predsa vybrali ešte včera večer k našim. Prišli sme pred jedenástou, Viki už spal, ale ráno sa tak potešil, keď sa zobudil...zlatíčko moje. Teraz šiel s chlapmi na vinicu, napustili sme si bazénik a budeme sa čliapať.
Ešte bude týždeň u našich, potom dva u svokrovcov. Potom budem prvý augustový s ním u našich, druhý augustový budeme všetci traja aj tatinkom niekde...tretí augustový bude s tatinkom vo ZV a tie dva posledné ešte týždeň u našich a týždeň vo ZV. A je koniec prázdin...

utka
10. júl 2011

Halooo...kde ste???
my už sme doma. Viki sa má super! Ja som trošku prihorela na slnku...

jacka
10. júl 2011

halooo.......aj my sme doma....... 😵 ...huráááááá 😀 😀 😀

ja som neprihorela....len som sa potila vo vlastnej šťave a detičky tiež ☹ 😝 ...fúúj čo to je za teplo..... 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre