Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. júl 2011

@jacka ty si ale bystrá 😀 ....
Ja som mala dnes v práci na obed karfiol s varenými zemiakmi...mňam. Toľko mi naložili, že som nevládala zjesť.

denisenko
13. júl 2011

joj, žienky moje, tieto hice....... 😝 😝 😝 😝 dnes mám volno, tak sme boli s Niskom v meste...akože na nákupy, letné výpredaje v plnom prúde......ale radšej som odtial rýchlo šla domkov....tam sa nedá ani dýchať, nie ešte nakupovať.... 😝 😝 😝 😝 len Deniskovi sme kúpili na oslavu tanieriky, poháriky a servítky..Cars...musí byť a baloniky a nejaké somarinky...a ešte sviečku na tortu.....si všetko sám vyberal, mama len zacvakala 😀
a teraz pešiem masko....akože také teplo...čistá sauna......a ešte zapnutá rúra, tri variče.....rovno na mašlu 😝 😝 ale čo už, chlapi musia jesť..... 😀
@jacka netajím nič.....len ma bolieva hlava, žalúdok a podobne....vraj to može byť všeličo, od stresu, cez tepelný úpal, vyčerpanie až po tehu....možeme vyberať..... 😝 😝 😝 😝 musíme všetci len čakať..... 😠 😠 😠 😠 ..a super nápad, predať trojkolku...len to svokre nepovedz..... 😀

denisenko
13. júl 2011

@utka hmmm....karfiol...dala by som si..... 😀 ako sa majú tvoje dosky??????? 😀 😕

utka
13. júl 2011

@denisenko ani neviem...idem na kontrolu až niekedy okolo 20-teho augusta...

jacka
13. júl 2011

@denisenko že dosky.......ja rozmýšlam o čom je reč......a utka hned pochopila 😉

jacka
13. júl 2011

@leninka75 ......aby som nezabudla......Lilke všetučko najlpešie..velmi vela zdravíčka al ásky......spokojných rodičov......posielam cmuky....cmuk.... 😵

jacka
13. júl 2011

@denisenko a kedy idete robiť oslavu?......... a kde?....ja vám tie horučavy tam nezávidím......nieže ich prinesieš aj na SK..... 😉 ....stres?..a z čoho máš? 😕 ☹ .......................tak ja si radšej vyberám to tehu...možem? 🙂

utka
13. júl 2011

leni, aj ja sa pripájam...nejako to nesledujem...prepáč...Tak všetko najlepšie a cmuk od Vikiho.

bubba
13. júl 2011

aaaaaaahojte júlovečkám svorne a jednorázovo prajem,aby boli zdravučké a šťastnučké 😵 😵

jacka
13. júl 2011

@bubba dakujeme ..podobne 😵

jacka
13. júl 2011

dobru nocku....

utka???

utka
14. júl 2011

Prvá...

utka
14. júl 2011

jacka ???
bubba ďakujeme a aj my vám prajeme.

jacka
14. júl 2011

Druhá....

jacka
14. júl 2011

@utka tu som.......... 🙂 ........ 😉

utka
14. júl 2011

@jacka ako sa máte? Čo nového?

jacka
14. júl 2011

@utka dobre..som rozmýšlala že dám Maťka od augusta do školky.....mi tu stále vraví že nemá kamošov......ja by som s ním chcela byť.....ale .....,....muža som prehovorila na predaj trojkolky.... 😕 🙂 .........deti sa mi tu stále vadia.........

a vy?....ako sa má Viky??:..voláte si spolu?

leninka75
14. júl 2011

ahojte!! 🙂 ............ďakujeme za blahoželanie!!.....včera sme mali náročný deň...najskôr sme boli v Lešnej a potom pokračovala oslava doma...., sfukovali sme sviečky na torte, tatinko griloval, kúpali sme sa v bazéne...Lilka bola v siedmom nebi.....toľko adrenalínu musela mať v krvi, že až...veď išla spať až po desiatej, čo ona nezvykne 😀 ............

utka
14. júl 2011

@jacka no však ho daj, veď sa chudáčik musí nudiť, keď nemá kamošov 😉...
Viki sa má dobre. Volám mu aj ráno aj večer, ale rozpráva sa so mnou len chvíľu, lebo nemá čas 😀 ...
@leninka75 tak ste super oslávili...
My ideme tento víkend tiež predčasne oslavovať u našich, lebo suseda Vikimu pečie tortu a potom odchádza na liečenie, tak to musíme urobiť skôr. Ideme variť gulášik. A v nedeľu už Vikiho vezieme do ZV.

leninka75
14. júl 2011

@jacka ....ale taký fajnový darček a ty ho ideš predať!!!! 😉 .......u vás funguje škôlka od 1. augusta?......keď sa pýta, tak ho daj....kamoši sú kamoši 😉 ..........

@utka .....poraď kam v BA??.....chceme ísť na pár dní...také ako hrad, staré mesto a ZOO je samoška, ale je ešte niečo kam by sa dalo s deťmi??:.....nejako ma nič nenapadá ..... 😕

leninka75
14. júl 2011

@utka ...akú tortu bude mať viki??....my sme mali motýľa 🙂 ...ozaj a čo dostane?? 😵

jacka
14. júl 2011

@leninka75 a vy ste akú mali tortu?........a kedy ide tvoj muž znovu do práce?.............juj musela mať kopec radosti...a čo dostala ?....a kedy idete do BA?

@utka že nemá čas...dobrý je.......ved to tak má byť.......mu aspon rýchlo ubehnu prázdniny.... 😉

jacka
14. júl 2011

obed navarený.....bazen napustený...ideme sa bicyklovať 😉

utka
14. júl 2011

@leninka75 ani neviem kam s deťmi...ešte na Devín...
Neviem akú tortu mu upečie suseda...ale dostane väčšinou, čo chcel...od nás oblečko, ktoré ho nebude ani trochu zaujímať 😀 a veľmi si želal Lego Policajný kamión a Geomag. Od našich dostane tiež také menšie Lego a ešte spolu s bráchom mu kúpili tú hru Piggy pop. A od svokrovcov tiež Lego-policajné auto na pachošov a od švagra a švagrinej neviem...
@jacka nooo, však som aj rada, že má vždy čo robiť a nenudí sa.
A čo dobrého si varila? My ideme dnes s kolegyňou na pizzu...Zbohom oddelená strava...
Ozaj @leninka75 , a ty ako pokračuješ?

leninka75
14. júl 2011

@jacka ...šikulka šikovná 🙂 ....Lilka si zaželala tortu motýľa...keď budú fotos stiahnuté ukážem.......strašne sa tešila 😵 😵 ...a pyšná bola, že je stredobodom pozornosti 🙂 ....dostala kolobežku, jazdí na tom jak drak 😀 ......bindes korálky, arielu, pečiatky, upratovací vozík, budík, vysielačky, nejaké oblečko..no musím povedať, že podľa tých darček moc poslúchala 😀 😀 😅 😅 .............môj muž išiel do roboty hneď v pondelok, ale včer amal dovolenku...by si sa divila čo všetko sú otcovia ochotní urobiť pre svoje dcéry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ale posledný júlový a prvý augustový týždeň bude mať dovolenku, tak niekedy vtedy chceme ísť do BA......škoda, že laurinka nie je trošku väčšia išli by sme aj do viedne alebo do budapešti do akvária.....možno na rok..........a vy neplánujete nejaké výlety?..alebo mini dovču??...

leninka75
14. júl 2011

@leninka75 ...na Devíne sme boli nedávno, takže to zasa niekedy neskôr.........a čo tá magio pláž, nevieš?.......z lega bude mať viki strašnú radosť, že?!!!!!...geomag je fajn, len drahý jak sviňa 😖 ...........jaj moja delená strava!!!......išlo to išlo, ale teraz máme tortu, takže čav delená!!! 😀 😀 😀 😀 ..........

leninka75
14. júl 2011

padám deti sú netrpezlivé 😝..................

utka
14. júl 2011

@leninka75 Geomag je drahý,ale ja som kúpila iba taký malý...ale zato aj lego je drahé...ale čo by sme neurobili kôli svojím detičkám...
No Magio pláž...tam je nejaké ihrisko pre deti, môžeš si tam ľahnúť, opalovať sa, zahrať si plážový volejbal, dať si drink...ale podľa mňa nič moc...

jacka
14. júl 2011

@utka no mnam pizza....my sme už dopizzovali 😔 .....nuž varial som ten karfiol..Maťko hned tak toto jesť nebudem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ani nejedol.......super 😝 ....ešteže Peťkovi chutilo 🙂 ................aj Viki sa poteší z tolkých darčekov...super... 😵

@leninka75 to musela byť fakt dobručká.....tolko darčekov......tešíme sa na foto 🙂 ..............myslíš žeby Budapešť nezvládla???...............my skor také mini...neviem ako riešiť stravu pre Peťka........teraz riešim aký ocot možem na zaváranie uhoriek..........neviem či može kvasný biely...kedže liehový nie......som v tom debil 😝 😝

utka
14. júl 2011

@leninka75 veru, choďte do Pešti do Tropicaria...
@jacka máš to naozaj zložité...hmmm ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre