• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
Včera niečo Peťko spapal.....a už od večera kakušká vodu....ach do kelu.......musí ho aj brušino bolieť....ani papať mi velmi nechce.....porazí ma :pensive: .......................pojdeme sa hádam niekde potulať.......

utka....ako Viky?? :dizzy_face:
16. júl 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :wink: ja zas len na skok, večer ešte musím do práce a medzitým pobaliť, lebo zajtra hned ako skončím, cestujeme....a to ma šefka včera vytočila, vraj maximálne 10 dní.....a nie 2 týždne.....mi može niekam vyliezť... :angry:
@jacka ...ako Peťko????aj vieš čo asi spapkal?????....chudatko malé, si užije..... :confounded:
16. júl 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééé.. :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko neviem....mohlo to byť z octu v ktorom je siričitan...som robila uhorkový šalát....alebo z chipsov....lae tie papal aj pred tým....takže neviem nejdem skušať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................kedy budete na SK?....

slniečko sa nám nejako....schovalo.... :confused:
17. júl 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska nikto???....
tak dobru.....
17. júl 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Už sme doma. Viki je vo ZV. Má sa dobre. Včera sme u našich oslavovali jeho narodky. Dnes sme sa boli kúpať.
leni, ja pozerám Bulharsko a Grécko. toho je veľa. cena je okolo 1300€ a vyššie...
jacka, ako Peťko?
17. júl 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
...prvá... :wink:
18. júl 2011 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dpbré....druhá.... :wink:

@utka neviem nejakú ma inakšiu stolicu..... .....sa mu to nejak dlho napráva :pensive:
18. júl 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hmmm :frowning2:...
18. júl 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :frowning2:

čo Viki chcelo sa mu do ZV?.......
18. júl 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj to je zas teplo........bazenik napustený.........periny prezlečené zavesené....a ideme sa bicyklovať.....

deni????? :confused:

18. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chcelo sa mu...ale už sa teší, že budeme v auguste spolu...aj ja!
18. júl 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!......

@denisenko...už ste na SK??....aká bola cesta?? ..to je zlatá šéfka!! :angry:

@jacka ..u vás je teplúčko??.....pošli :wink: ...u nás je zamračené a 20 st. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......chúďa Peťko, je ťažké ustriehnuť mu jedlo!! :frowning2: .......dovolenky som kukala len tak, že koľko by nás to vyšlo 4 a či nájdem hotel podľa mojich požiadaviek :slight_smile: ......málo je toho :frowning2: ......

@utka...ako sa vikimu páčila oslava a darčeky??.......neplačkal, keď ste odchádzali???

@letty...ďakujeme!!.......ste nejakí rozbehaní!! :wink:
18. júl 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie, neplačkal, však on má vždy čo roboť, nenudí sa...
@jacka u vás je teplo? Tu je 17 stupňov :frowning2:...
18. júl 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...veď som videla fotečky na FB.....veru sa drobec nenudí..a má super montérky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to je fotený s dedkom??.. a v kresle s tatinom?.....a tie kočky okolo neho :dizzy_face: .......

tiež máte "fajne" teplo ......
18. júl 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 V monterkach je fotený s mojím manželom, čiže s tatinkom...To sa ti zdá taký starý? Však ešte nemá ani 35 rokov... :confused:
A na tom lehátku je s mojím bratom...
18. júl 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a tie kočky...tá blond je neterka a tie dve sú susedy...
18. júl 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..možno zato, že má trošku prešedivené vlasy na spánkoch...ale nejako detailne som to nepozerala, len som to preletela lebo Lolka mi capkala po klávesnici, možno preto sa mi to zdalo :confused: .....no idem si to ešte raz kuknúť
18. júl 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .......noooooooooo vyzerá staršie než na 35.......ale veď to neva, či ako??...
18. júl 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute júlovečky :sunglasses: ako si žijete? prišla som popriať všetkým deťúrencom,ktorým som neblahoželala k narodeninkám všetučko najlepšie a najkrajšie v živote :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
bude nový prírastok,či nie? :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tááák a máme po teple.......slniečko nám ktosi závidel tak ušlo a začalo fučať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som foto tiež len preletela.....idem aj ja pokukať lepšie :slight_smile:

utka tak už Vikimi chýbaš že???.....ste tak máličko spolu :pensive:

leni..akurát som sa včera vyrevala....sme kupili salámku morčaciu a tú Peťko lubil....a zistila som že nemože lebo obsahuje glutaman ..tak plakal on a ja :cry:

18. júl 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirri!...ďakujeme za prianie.........čo máš nové?.....rastiete ako z vody........ :slight_smile: ...možno bude nový prírastok, uvidíme :wink: .........
18. júl 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...juj drobátko malé!!.....budete musieť nájsť takú čo mu bude vyhovovať.....existujú aj špéci obchody pre bezlepkáčov??.........prípadne sú také oddelenia v obchoďákoch?.....
18. júl 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa kolobežkovať...pa
18. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 salámy dostať normálne v obchode...len predavači vedia ..................ho..no.....čo predávaju....ale máme jednu predajnu tak len chodím...a ostatné veci....v hypernove maju taký mini regálik...aj v bille.....len tam toho nie je vela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nejak nechce nič robiť........som nejaká oťapená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem vyliať vodu....brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..škoda jej :confounded:

tento týžden idem dať zaočkovať Maťka........no neviem ako mu to poviem :pensive:
18. júl 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 podľa mňa nevyzerá staršie...ale možno to robí fotka...neviem...
18. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide sa von.....zas nám vyšiel oskar...ešteže som lenivá a nevyliala vodu..len neviem či sa bude dať kupať.... :pensive:

@utka dnes si dokedy v práci?
18. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka DNES ASI TAK DO 15:15...
18. júl 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vážne?kto sa chystá?
18. júl 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: fíha... :grinning:
18. júl 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok