Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. júl 2011

Včera niečo Peťko spapal.....a už od večera kakušká vodu....ach do kelu.......musí ho aj brušino bolieť....ani papať mi velmi nechce.....porazí ma 😔 .......................pojdeme sa hádam niekde potulať.......

utka....ako Viky?? 😵

denisenko
16. júl 2011

ahojte..... 😉 ja zas len na skok, večer ešte musím do práce a medzitým pobaliť, lebo zajtra hned ako skončím, cestujeme....a to ma šefka včera vytočila, vraj maximálne 10 dní.....a nie 2 týždne.....mi može niekam vyliezť... 😠
@jacka ...ako Peťko????aj vieš čo asi spapkal?????....chudatko malé, si užije..... 😖

jacka
17. júl 2011

ahojtééé.. 😎 😎

@denisenko neviem....mohlo to byť z octu v ktorom je siričitan...som robila uhorkový šalát....alebo z chipsov....lae tie papal aj pred tým....takže neviem nejdem skušať... 😝 ..........................kedy budete na SK?....

slniečko sa nám nejako....schovalo.... 😕

jacka
17. júl 2011

dneska nikto???....
tak dobru.....

utka
17. júl 2011

Ahojte.
Už sme doma. Viki je vo ZV. Má sa dobre. Včera sme u našich oslavovali jeho narodky. Dnes sme sa boli kúpať.
leni, ja pozerám Bulharsko a Grécko. toho je veľa. cena je okolo 1300€ a vyššie...
jacka, ako Peťko?

utka
18. júl 2011

Dobré ránko...
...prvá... 😉

jacka
18. júl 2011

Dpbré....druhá.... 😉

@utka neviem nejakú ma inakšiu stolicu..... .....sa mu to nejak dlho napráva 😔

utka
18. júl 2011

@jacka hmmm ☹...

jacka
18. júl 2011

@utka

čo Viki chcelo sa mu do ZV?.......

jacka
18. júl 2011

fuj to je zas teplo........bazenik napustený.........periny prezlečené zavesené....a ideme sa bicyklovať.....

deni????? 😕

utka
18. júl 2011

@jacka chcelo sa mu...ale už sa teší, že budeme v auguste spolu...aj ja!

leninka75
18. júl 2011

ahojte!!......

@denisenko...už ste na SK??....aká bola cesta?? ..to je zlatá šéfka!! 😠

@jacka ..u vás je teplúčko??.....pošli 😉 ...u nás je zamračené a 20 st. 😝 .......chúďa Peťko, je ťažké ustriehnuť mu jedlo!! ☹ .......dovolenky som kukala len tak, že koľko by nás to vyšlo 4 a či nájdem hotel podľa mojich požiadaviek 🙂 ......málo je toho ☹ ......

@utka...ako sa vikimu páčila oslava a darčeky??.......neplačkal, keď ste odchádzali???

@letty...ďakujeme!!.......ste nejakí rozbehaní!! 😉

utka
18. júl 2011

@leninka75 nie, neplačkal, však on má vždy čo roboť, nenudí sa...
@jacka u vás je teplo? Tu je 17 stupňov ☹...

leninka75
18. júl 2011

@utka ...veď som videla fotečky na FB.....veru sa drobec nenudí..a má super montérky 🙂 🙂 🙂 ...to je fotený s dedkom??.. a v kresle s tatinom?.....a tie kočky okolo neho 😵 .......

tiež máte "fajne" teplo ......

utka
18. júl 2011

@leninka75 V monterkach je fotený s mojím manželom, čiže s tatinkom...To sa ti zdá taký starý? Však ešte nemá ani 35 rokov... 😕
A na tom lehátku je s mojím bratom...

utka
18. júl 2011

@leninka75 a tie kočky...tá blond je neterka a tie dve sú susedy...

leninka75
18. júl 2011

@utka ..možno zato, že má trošku prešedivené vlasy na spánkoch...ale nejako detailne som to nepozerala, len som to preletela lebo Lolka mi capkala po klávesnici, možno preto sa mi to zdalo 😕 .....no idem si to ešte raz kuknúť

leninka75
18. júl 2011

@utka .......noooooooooo vyzerá staršie než na 35.......ale veď to neva, či ako??...

mirrinka
18. júl 2011

čaute júlovečky 😎 ako si žijete? prišla som popriať všetkým deťúrencom,ktorým som neblahoželala k narodeninkám všetučko najlepšie a najkrajšie v živote 🙂 🙂 🙂 🙂
bude nový prírastok,či nie? 😀 😀 😀

jacka
18. júl 2011

tááák a máme po teple.......slniečko nám ktosi závidel tak ušlo a začalo fučať 😝 😝 😝

ja som foto tiež len preletela.....idem aj ja pokukať lepšie 🙂

utka tak už Vikimi chýbaš že???.....ste tak máličko spolu 😔

leni..akurát som sa včera vyrevala....sme kupili salámku morčaciu a tú Peťko lubil....a zistila som že nemože lebo obsahuje glutaman ..tak plakal on a ja 😢

leninka75
18. júl 2011

ahoj mirri!...ďakujeme za prianie.........čo máš nové?.....rastiete ako z vody........ 🙂 ...možno bude nový prírastok, uvidíme 😉 .........

leninka75
18. júl 2011

@jacka ...juj drobátko malé!!.....budete musieť nájsť takú čo mu bude vyhovovať.....existujú aj špéci obchody pre bezlepkáčov??.........prípadne sú také oddelenia v obchoďákoch?.....

leninka75
18. júl 2011

ideme sa kolobežkovať...pa

jacka
18. júl 2011

@leninka75 salámy dostať normálne v obchode...len predavači vedia ..................ho..no.....čo predávaju....ale máme jednu predajnu tak len chodím...a ostatné veci....v hypernove maju taký mini regálik...aj v bille.....len tam toho nie je vela.... 😝

jacka
18. júl 2011

mne sa nejak nechce nič robiť........som nejaká oťapená 😝

idem vyliať vodu....brrrrr 😝 ..škoda jej 😖

tento týžden idem dať zaočkovať Maťka........no neviem ako mu to poviem 😔

utka
18. júl 2011

@leninka75 podľa mňa nevyzerá staršie...ale možno to robí fotka...neviem...

jacka
18. júl 2011

ide sa von.....zas nám vyšiel oskar...ešteže som lenivá a nevyliala vodu..len neviem či sa bude dať kupať.... 😔

@utka dnes si dokedy v práci?

utka
18. júl 2011

@jacka DNES ASI TAK DO 15:15...

mirrinka
18. júl 2011

@leninka75 vážne?kto sa chystá?

bubba
18. júl 2011

😕 fíha... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre